Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? fórum

Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2020. júl. 15. 18:42
lehet
178. Lávli*
2020. júl. 15. 17:39
Nem
2020. júl. 15. 17:34
nem
2020. júl. 15. 09:10
nem
2020. máj. 7. 22:26
Nem.
174. Jellina
2020. máj. 7. 21:09
Nem.
2016. ápr. 6. 17:22
igen
2016. ápr. 6. 15:11
Nem, mégpedig azért, mert leadni nem nagy cucc, inkább megtartani az álomsúlyt éveken át.
2016. ápr. 6. 15:09
nem
2016. ápr. 4. 22:50
biztos, hogy nem :D
2014. febr. 6. 10:59
nem
2014. jan. 29. 15:46
Ha emellett lenne benne egy jó kis thriller,- vagy horror szál, mágikus realizmus; igényes nyelvezet és stílus, akkor talán.
2014. jan. 29. 14:27
nem
166. vikuka
2014. jan. 29. 14:00
én nem ,mert 65kilót adtam le humbuk és csiribiri nélkül! ja és spóroltam is vele.. jó sok pénzt.. ezért nem venném meg.. de biztos kelendő lenne,mert lesznek mindíg is akik gyorsan könnyen akarnak fogyni és mindent meg vesznek csak mozogni ne keljen!!!
2014. jan. 28. 08:23
Nem.
2014. jan. 28. 07:05
nem-nem
2014. jan. 28. 01:41
Nem,mert en 50 kilot fogytam:)
2014. jan. 28. 00:54
Nem
2011. máj. 23. 04:20
Nem.
2010. dec. 17. 15:29
Én biztosan megvenném,ha nem lenne nagyon drága.
2010. máj. 6. 12:50
Nehari de én egy petákot sem adnék érte
2010. márc. 8. 15:20

Esc nagyon kedves vagy köszönöm:))) Nagyon sokat jelent h írtál nekem, tudod miért...:))) és Ama már 1 éves....nem semmi, mi??:)


Lilura igazad van....biztos...adottság a széles csípőm, már ha megnyomom oldalt csak a csont...


felül a keresztcsontom teljesne kiáll, a vállam is felül csontos, a mellkasom, de hasam még van....arra gyúrok:)))


Meg a combi, csípő..nagyon szeretem a Réka tornáit...de biztos igazad van kéne vm más is.


Azért is szeretem a Réka tornákat, mert 20 perc midnen nap, amig a Kislányom alszik lenyomom, és este már van másra is időm.


Futni elmenni, itt előttünk beton, sehol egy rohadt futópálya...pedig biztos h az lenne a legjobb.


Néztünk futógépet, de az meg horror árban van...

157. lilura (válaszként erre: 155. - Noémi 23)
2010. márc. 8. 13:19
Pedig 60-nal sem lennél még kifejezetten csontos. na igen, adottságai mindenkinek vannak, de pont erre találták ki a különböző mozgásformákat, ezeket kell váltogatni. Vastagabb alsótestre pl szerintem a legjobb a futás, ha jól emlékszem, akkor azt nem szereted, de akkor lehet tempósan gyalaogolni is. Az ilyen Rékás tornákkal szerintem az a baj, hogy egy idő után túl egysíkúvá válnak, és nem azt teszik a szervezettel, amire elsőként hivatottak voltak. Ez persze minden mozgásra igaz, új inger kell az izmoknak.
156. 874eb11dfd (válaszként erre: 152. - 2bd7308bc6)
2010. márc. 8. 12:18

Szia Nomi :)) Olvasgatlak ám a blogon, azért sok erőt adsz :**** :)))

Egyszerűen csak annyi, hogy annyira kedves vagy, olyan boldogan tudsz írni, megfogalmazni a gondolataidat ;)


Tihrit, húdenagyon indulatos vagy :DD Ennyi felkiátójel :DD Miért lenne baj számodra,ha könyvet kiadna?? :D Én szívesen megvenném, neked meg ha nem kell, akkor nem vennéd meg :D Lehet féltékeny/irigy vagy, ezért voltál a hozzászólásodban ennyire indulatos... általában az ilyen emberek azok..

2010. márc. 8. 10:54

Szia Lilura,


Ebben igazad van az a 18 kg pörgött...persze voltak holtpontok...de nem ragadt kilók voltak. Max azt tettme jól h nem vártam meg h nagyobb legeyen a baj és ragadt kilók legyenek...


És igazad van...de tudod nem tudom kivel lennék elégedett.....lehet a 60kg-val sem....mindig 68 akartam elnni, most 65 kg is látom hol lehetne is szépíteni....pedig sztem 60 kg már nem lesz jó a dolog...felül nem marad semmi, alul meg az adottságok....széles csipő...

154. lilura (válaszként erre: 153. - Noémi 23)
2010. márc. 7. 22:43
Azért azt nem tagadhatod, hogy szülés után előnyből indultál az olyanokkal szemben, akik az évek alatt felhalmozott kg-iktól szeretnének megszabadulni. Ez csak egy tény. A kalória-és szénhidrátszámolgatás egy régóta bevált módszer, grat érte, hogy végig birtad csinálni, bár gyanítom, hogy akármit is állítasz, igazán elégedett 60 kg-val lennél. De ezt max akkor fogod kimondani, ha elérted. Addig meg, megy a " biztatás ezerrel".
2010. márc. 7. 21:04

Szia Trhrit,


nem 98 kg már nem voltam terhes...80 kg estem teherbe, 96 mentem szülni, 94 jöttem ki a kórházból 3 hónap alatt sajnos 98 lettem.


Én azt mondom a kilók soha nem olvadnak, nagyon kemény meló leadni fél kg-t is, ha 1 gyerek után van az ember ha 3 után, ha 20 éves ha 40-en.


Nekem anyukám 55 éves és ugyan annyi idő alatt ugyan azzal a módszerrel ugyan annyi kiló ment le neki mint nekem. (3 gyereket szült!)


Én most 65 kg vagyok, és nem volt könnyű.


Könyvet nem adok ki, blogot vezetek inkább, akinek tudok, így is tudok segíteni.


Érdemlegeset nem olvastál nálam. Sokan viszont találtak érdemlegeset és velem együtt fogytak le, nekem már ez sokat jelent.


Nem találtam ki új módszert, de rávezettem 1-2 embert, hogy van egy ilyen módszer is,a mivel kínok nélkül egészségesen le lehet fogyni.


Szóval én azt mondom, senkinek nem könnyű lefogyni. Én egyet tudok, abban teljesen igazad van vannak kivételek, és a köv terhességemnél már tudom mit fogok másként csinálni és utána is, hogy többet ne kelljen megharcolnom ilyen keményen.

2010. márc. 5. 15:25

Na Én is belenéztem ennek a leányzónak az élettörténetébe!!!!!!!!

Na már most ami nem tetszik,h miért kell ennyire ajnározni!!!!!!!!!!

Amikor 90 kg volt terhes volt,v nem???

Akkor evidens,h mindenki meghízik általában persze vannak kivételek.

Utána meg talán nem nagy Nobel díj kell,h az ember vissza nyerje régi alakját.

Adott,h ez az első terhessége és,h még nagyon fiatal!!!!!Ilyenkor a kg is jobban olvadnak még.

Akkor büszkélkedjen vki ha 2-3 gyerek után és X év után nyeri vissza az alakját vagy amikor vki alapjáraton is kövér és úgy fogy le!!!!!

És még könyvet kiadni!!!!!!!!!!!!!!

Ez nagyon nevetséges hiszen semmi érdemlegeset nem olvastam nála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

151. giorcub
2010. márc. 5. 15:01
en is leadtam 30-at es eszembe nem jutott konyvet irni.. max nehany blog bejegyzes, de egyebkent igen sok konyv van a temaban. olyanok amik nem 1 ember sajat tapasztalatan alapulnak hanem orvosilag megalapozottak es valoban hasznosak. pl pados+audikovszky: tudatos fogyas. javaslom mindenkinek (nem kell megvenni konyvesboltban erdemes atolvasni es utana eldonteni megeri e az arat).
2010. márc. 5. 09:06

Nekem csak 20 kg kenne fogyni,de a kepeid es a leirasod minden lepesrol,nagyon bisztatto!

Koszonom szeppen,en eldontottem!belevagok!es eros leszek!

Szep napot!Es meg egyszer koszi!

Udv Maresz!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook