Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? fórum

Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
29. de7b7302d3 (válaszként erre: 26. - Pufóka6)
2010. jan. 25. 17:40

A naplojaban mindenki azt ir, amit akar, ha nem tetszik, nem olvassuk. Itt a forumon Bond egy szoval nem sertegette Noemit, csak leirta a velemenyet, ami nem egyezik a tobbseggel. Ha elolvasod, meg gratulalt is a sikerehez, de tenyleg mindenfele kiirni egy kicsit unalmas. En nem hibaztatom azokat, akik nagy fogyasuk utan "eltuntek", nem tuntek ok el, csak nem villognak. Ha irsz nekik, nagyon szivesen segitenek hidd el.

Egyebkent meg felesleges egymasnak esni, ha valaki indit egy topikot legyen felkeszulve pozitiv es negativ hsz-ra is.

Mindenki nem szerethet, mint ahogy Te sem, en sem, Noemi sem szeret mindenkit. Ennyire egyszeru ez :)

28. e48ab364a9 (válaszként erre: 26. - Pufóka6)
2010. jan. 25. 17:30

Már kezd egy kicsit unalmas lenni ez a meddő vita.

Pontosan, azt hogy minek nevezem azaz én dolgom, de most őszintén, ha valami nem esik jól neki, akkor mi a fenének eszi meg???de ha többet mutat két dekánál a mérleg akkor meg jön a hiszti.

A péksütis dolgot pedig nem rá értettem, az egy másik csaj.

A véleményemről és nézetemről nem magyarázkodom.

2010. jan. 25. 17:23
Nagyon szép,hogy szülés után pár hónappal sikerült ennyi kilótól megszabadulnod. De én arra lennék kíváncsi- szülés előtt hány kiló voltál, hány kilót híztál a terhesség alatt? Lehet hogy terhesség alatt szedted össze ezt a súlyt.Köztudott hogy az első szülés után még aránylag könnyen olvadnak le a kilók ( víz, idegesség, megfelelni akarás a párunknak és önmagunknak is)Azért gratulálok!
26. Pufóka6 (válaszként erre: 25. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 17:17

Azzal sértegetted, hogy a naplódban "rinya pitsának" nevezted, most meg jösz azzal, hogy reklámozza magát.

Ő is csak egy egyszerű (de nagyszerű) ember, aki kitűzött maga elé egy célt és megmutatta, hogy igenis el lehet érni! Példát mutatott! Miután elérte a célját nem hagyta abba a napló írást, nem tűnt el, hanem még mindig itt van és folyamatosan segít mindenkinek, aki segítséget kér, sőt annak is, aki nem a puszta naplóbejegyzéseivel! Mert mindig a dolgok jó oldalát nézi, pozitív és gyakran megszólítja az olvasóit őket is ösztönözve, hogy csinálni kell, mert képesek vagyunk rá mi is.

Az, hogy leírta sok helyre az hidd el azért volt, hogy minél több emberen segíteni tudjon, ha kell, mert neki ez az egyetlen célja! Ha téged zavar, akkor ne olvasd és kész. Nem értem mért kell bántani az olyanokat, akik tényleg senkinek sem ártanak?

Tudom, hogy nem ő találta ki a módszert, viszont látom, hogy mennyire nincs elterjedve, pedig nagyon is hatásos és egészségbarát módszer!

Azt pedig végképp nem értem, hogy mért gondolod, hogy a mínusz 30 kiló az nem nagy dolog? Még ha 10 kilóra mondtad volna, akkor megértem, de 30 kiló, az mégiscsak 30 kiló! Ha leadnál 30 kilót nem éreznéd jobban magad? Különben sem a 30 kilón van a lényeg! Neki annyi feleslege volt, ő annyit adott le. Viszont akinek esetleg több feleslege van, az többre is képes, ez logikus. Tényleg vannak olyanok ezen a portálon is, akik 50-60 kilókat adtak le, de el vannak tűnve, mint aki jól végezte dolgát (tisztelet a kivételnek!). A harcnak közel sincs vége a kilók leadásával! Azt meg is kell tartani! És ha valakinek van ideje, kedve, energiája segíteni másokon, azt meg kell becsülni! Szerintem.

25. e48ab364a9 (válaszként erre: 22. - Pufóka6)
2010. jan. 25. 16:49

Hol sértegettem?

Írta már szavazásba, írta már tudásbázisba, írta már nem egy helyen, hogy ennyit és ennyit fogyott, hol akarja még reklámozni?

Ezért írtam azt, hogyha a könyvét is ilyen sikerrel reklámozza, mint magát akkor biztos lesz aki megvegye.

Én is kcal és ch számolással fogyózom, mint ő, egyedül az RR meg Norbis dolgokkal nem értek egyet, a cikkéből is tisztára RR szövege jött le.

Azért írtam, hogy újat nem mondott, a kcal és ch számolást sem ő találta fel, hanem megsúgom a cukorbetegek egyik diéta formája.

Ha valami újat mondana, akkor megemelném a kalapom, de egyenlőre semmi, csak önreklámozás és valljuk be, 30 kgval még nem váltotta meg a világot, vannak akik sokkal többet fogytak, 50-60 kilókat.

Ajánlom figyelmedbe a Tudatos fogyás című könyvet, amiben találsz történeteket, recepteket, kalória és ch számolással együtt.

24. 8636e9d804 (válaszként erre: 22. - Pufóka6)
2010. jan. 25. 16:37

A népszerűséget el kell viselni:)))

Szerintem nem bántott itt senki, senkit!

Kíváncsi a véleményekre így van:))

23. Pufóka6 (válaszként erre: 21. - 8636e9d804)
2010. jan. 25. 16:34
Milyen reklámhadjárat? Csak kíváncsi a véleményekre.
22. Pufóka6 (válaszként erre: 18. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 16:33

Mért kell neked ilyen ellenszenvesnek lenni?

Az egy dolog, hogy a naplódban ócsárolod Nonót, az a te naplód, írj bele amit akarsz, de "nyilvánosan" azért mégsem kéne.

Nem szimpatikus neked, nem értesz egyet se vele sem a módszerével, hát szíved joga, de ez még nem jogosít fel arra, hogy sértegesd!

2010. jan. 25. 16:32

:)) Én még nem olvastam bele ebbe a naplóba ,de majd megejtem :)

Most elkezdődött a reklámhadjárat vagy mi???

2010. jan. 25. 16:28

Én is tuti beszerezném valahogy a könyvet (annak ellenére, hogy más országból vagyok), mert van benned valami! Rengeteg pozitív energiát tudsz átadni a szavaiddal, nekem legalábbis sikerült átadnod a naplódon keresztül! Kalóriaszámolásos könyv szerintem nincs túl sok a piacon...Úgyhogy jöhet :D

Ami fontos: tegyél bele rengeteg képet, hogy igazán hihető legyen és rengeteg receptet, hogy igazán hasznos is! Persze minden recepthez legyen odaírva, hogy mennyi kalória. Azt hiszem ez lenne neked a nagyobb munka.

De mint tudjuk, ha te akarsz valamit, azt el is éred :D

Úgyhogy hajrá!!!

2010. jan. 25. 16:26

Bocs nem hagyhattam ki!

Ha hízni szeretnék ,bizti nem venném meg:))

2010. jan. 25. 16:24
Mondjuk ha a könyvét is ilyen jól reklámozza, mint magát, akkor garantáltan lesz aki megvegye.
17. e48ab364a9 (válaszként erre: 14. - Jennifer lopez)
2010. jan. 25. 16:24
Privi ment.
16. nixi.
2010. jan. 25. 16:23

elég vegyes, nem?

:)

2010. jan. 25. 16:23

Igen, meg persze itt sokan mások is megvennék mert ismernek,szeretnek és nagyon sok erőt merítenek belőled :)

De ahhoz hogy kelendő legyen nagyon jól kell reklámozni! És akkor csak úgy kapkodni fogják mint a Norbiét :)

Próbáld meg! Próba cseresznye lehet még híres is leszel :) Sok sikert!

14. jennifer lopez (válaszként erre: 6. - E48ab364a9)
2010. jan. 25. 16:21
Ennek a valakinek van fogyókúrás naplója? Ha van hogyan találom meg? Ki ez?
13. fhybi
2010. jan. 25. 16:21
Nekem már a naplód is segített, akkor gondolom a könyved még inkább!
2010. jan. 25. 16:21

Szia!

Én is gratulálok a fogyásodhoz, de én sem venném meg. Egy csomó hasonló könyv van már forgalomban.

2010. jan. 25. 16:20
Nem, mert attól hogy elolvasok valami attól még nem fogok lefogyni! Ha "ihletet" merítenék belőle, nem biztos hogy nálam is ugyan azt a hatást érné el!
2010. jan. 25. 16:20
Naná hogy megvenném!Amikor csak tehetem olvasom a naplódat!Minden elismerésem a tiéd!Nagyon ügyes vagy!Egyszerüen csodállak!Puszi
2010. jan. 25. 16:18
Nem venném meg , de Neked nagyon gratulálok...
2010. jan. 25. 16:18

Meglehet! Attól függ milyen reklámot tudsz neki csinálni !

Ennyi még nem lenne elég:)))

2010. jan. 25. 16:17
Na az nagyon szuper lenne! Sok embernek segítenél vele. Sok megváloszalatlan kérdésre választ kapnánk. Hiába van az a sok fogyókúrás könyv én mégis az olyan embereknek jobban hiszek,mint amilyen te is vagy. Sok sztár ki tudja milyen cseleket vet be. Imádom a sikertörténetes sztorikat.
2010. jan. 25. 16:17

Nem venném meg.

Ha nem haragszol már nem egyszer olvastalak és semmi újat nem írtál eddig, ha meg írtál valamit az erőssen RR vagy Norbi szagú volt.

Gratula a fogyásodhoz és így tovább, de engem pl jobban érdekelne killarcsaj története, módszere, aki több mint 40kg-t fogyott.

2010. jan. 25. 16:17

Szerintem nem az sazvatolja a jó eladást ,hogy te lefogytál -e vele,hanem hogy mennyire hasznos információkat közölsz másokkal akik le szeretnének fogyni.Általában nem szupernők és férfiak írjáka legfelkapotabb diétás könyveket,hanem olyan szakemberek akik meg tudják fogni a diétázókat valamivel..a lelkesítésdükke,a nyelvezetükkel,nem a sajárt sikereikkel.

Ha jól írsz,szerintem akkor veszik meg!

2010. jan. 25. 16:15

Igen, lehet!

1. Mert büszke vagyok rád!

2. Mert ha fogyi közben elbizonytalanodnék, akkor csak előveszem és beleolvasgatok!

3. Végre lenne egy könyv, amit bátran ajánlanék az összes duci barátnőmnek!

És még sok másért!

:D

2010. jan. 25. 16:14

Igen!!!!:)


puszi

2010. jan. 25. 16:14
Ha garantálod,hogy az olvasottak után lefogyok akkor igen.:P :)
2010. jan. 25. 16:12
Ha leírnám 31 kg fogyásom történetét könyvben, megvennéd?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook