Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha eljő a változás kora… fórum

Ha eljő a változás kora… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha eljő a változás kora…

1 2 3
2018. febr. 27. 09:44

1.000 %-osan értem minden szavadat... :)

Sok erőt mindenhez... nem könnyű.

2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - MenoPause)
2018. febr. 27. 09:36

Egy kicsit értelek is, és egy kicsit nem!

Értem, hogy a jelentkező szabadidő-többletet magadra akarod elhasználni, ez természetes, a gyermekek felnevelése mellett valószínű sokszor voltál háttérben.

Azt nem értem, hogy miért ilyen jövök-megyek-kávézgatok-elmaradok-vásárolgatok, hasonló programokat csinálsz magadnak. Persze, esetenként ilyen is kell, de ha jól tudom, ezt nevezik a fiatalok shoppingolásnak, amikor csak elindulnak és majd lesz belőle valami. És ezt nem lehetne pl. hétvégi programnak családdal együtt, előre tervezve???


De: a 30.-ik érettségi találkozón az oszt. főnök nekünk azt mondta (akkor voltunk kb. ebben a korban!): most már eljutottunk oda, hogy a gyermekek, akiket felneveltünk, kirepülnek a családból. A szakmai előmenetel, a ranglétra fokán is eljutottunk odáig, ameddig eljutottunk.


"Eljött az idő, hogy elkezdjük megvalósítani azokat az álmainkat, céljainkat, amiket 20 éves korunkban szerettünk volna csinálni, de a taposó-malom miatt nem maradt rá időnk."

Elkezdeni megtanulni, elkezdeni tenni, csinálni valami olyat, ami majd a nyugdíjas éveink során is leköt bennünket, örömöt ad, békességet, a hasznosság érzését megadja nekünk.

2018. febr. 27. 09:08
Hiszem, hogy nem vagyok egyedül a világban. Egy vagyok a sok közül. Negyvenes éveim második felében taposok. Ha valaki kívülről lát, minden tökéletes. Viszonylagos anyagi biztonságban élünk, van munkánk, van lakásunk, autónk, el tudunk menni nyaralni, időnként telelni is. Szeretjük és becsüljük egymást a férjemmel, immár közel 3 évtizede. Szeretetben felneveltük a lányainkat. Vannak programjaink, jó együtt, de jó külön is. A gyerekeink felnövőben vannak. Az "énidő" egyre több. Alig akarom elhinni.

Ugrás a teljes írásra: Ha eljő a változás kora…
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook