Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik fórum

Győri kismamik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3817. mkriszti81 (válaszként erre: 3810. - Amala)
2012. szept. 27. 09:50

hm... de hát Győrben szinte az összes szülészt jó dokinak tartják, így eloszlanak a betegek, mert mindenki mást választ...


na szépen nézünk ki, ha ezt bevezetik :(

3816. k.d.andy
2012. szept. 27. 09:42
Sziasztok,én sem hallottam rólah megszűnik a doki és szülésznő választás.Pedig most benne is vagyok a témában és magán dokihoz járok aki egyben a fogadott szülész orvosom is lesz,és a minap kerestem fel a szülésznőt is és egyből igent mondott arra h vállalja a szülést!
3815. Amala (válaszként erre: 3814. - Napsugar2)
2012. szept. 26. 22:20

uh. ez nem egy szép történet :(

Úgy tudom simán gyógyszertárban, Weledás cucc. Lehet, hogy a Csobayt is meg lehet kérdezni aki itt Győrben a Weledás dolgokat árulja,hátha tud rendelni. Úgy tudom nem olcsó, persze, hogy a babus megmaradjon az mindent megér. viszont ha marad belőle a szülés után, tudok olyat aki megveszi a maradékot.Nem tudom mennyire lehet linkelgetni, de egy ilyet találtam: [link]

3814. napsugar2 (válaszként erre: 3813. - Amala)
2012. szept. 26. 22:04

Köszönöm a választ. És hogyan lehet Ausztriában beszerezni? Mert több ismerősöm is él kint.

(A kisfiam minden előzmény nélkül, 3 időre született gyerek után megszületett a 25. héten és 4 hónapnyi küzdelem után meghalt.)

3813. Amala
2012. szept. 26. 21:49

Hát nem a dokihoz tudtam volna hozzá jutni, hanem a szerhez :). Ausztriában be lehet szerezni a Bryophyllumot, és egy ismerősömnek volt, és mondta, hogy adja, hogyha kell...

A Toko-olajért anyukám Bp-en a Katalizátor Kiadónál vette, de már webáruházakban is van.


Addig jó amíg lehet dokit, meg szülésznőt választani, mert az biztonságot ad az anyukáknak, én sem örültem ennek a hírnek, majd a hétvégén végére járunk!

3812. miny.győr (válaszként erre: 3808. - Amala)
2012. szept. 26. 20:47

sziasztok,

Amala, köszönöm a biztatást:-)

Az igazság az, hogy nekem 10-nél jóval több keményedésem volt sajnos, az utóbbi időben már nagyon gyakran. Utána olvastam a méhnyak megrövidülésnek, hát nem nyugodtam meg...

A Világhy-féle készítményt hol sikerült beszerezned?

És a Toko-olajat? Neked a doki ajánlotta?

Abszolút híve vagyok a természetes módszereknek, termékeknek, úgyhogy köszönöm a tippet!

Jól hangzik a hétvégi programajánlat, tartalmasnak ígérkezik! Személy szerint minden új infóra nyitott vagyok, főleg, ha szakemberektől származik. Szóval, én csatlakoznék:-)

3811. napsugar2 (válaszként erre: 3808. - Amala)
2012. szept. 26. 20:30

Ne haragudj, de hogyan tudtálvolna Győrben a világhy doktorhoz hozzájutni? Érdekelne, mert érintett vagyok.


Amúgy én sem hallottam, hogy ne lehetne választani...

3810. Amala (válaszként erre: 3809. - Mkriszti81)
2012. szept. 26. 20:23
Állítólag valamelyik doki rosszul lett, és valószínűleg azért mert túl hajtotta magát, pont amiat mert állandóan valamelyik kismamája szült... A veszprémi kórházban is infarktust kapott egy doki a nyáron, és azután ott is átvariálták a rendszert, hogy ne lehessen választani, hanem annál kell szülni aki épp be van osztva, így nincsenek annyira leterhelve. Azt nem tudom mikor vezetik be. De megkérdezem a hétvégén, hogy mi a helyzet ezzel.
3809. mkriszti81 (válaszként erre: 3808. - Amala)
2012. szept. 26. 19:51

Szia!

Én ilyenről nem tudok... miért ne lehetne választani?

3808. Amala
2012. szept. 26. 15:35

Sziasztok! örülök, hogy megtaláltalak titeket. Nálunk már három gyermek van, de még szeretnénk :), remélem hamarosan beköszön. jómagam rajongója vagyok a szülés körüli dolgoknak, még arra is gondoltam , a végén még elmegyek szülésznőnek:)

Miny győr- nek üzenem:

nálam is volt, sok keményedés, a napi 10 az még belefér, sőt szükséges, hogy a méh, meg a baba felkészüljön :),

de nekem is egy kicsit több volt. Annyira meg tudják ijeszteni az embert, sokszor az aggodalomtól keményedik, ahelyett, hogy megnyugtatnának. Én a természetes dolgokban jobban bízom, a toko olaj hasra kenve nagyon bejött, meg

[link] - engem ez nyugtatott meg annak idején, és tudtam hogy Győrben is hozzátudok jutni, aztán abba is maradt a sok keményedés :)

Már a tudat is segített :)

Neked sem lesz semmi gond, nyugodj meg, és a rövidebb méhnyak is simán kibírja, arra van kitalálva :)


Néhány anyukával a hétvégére szervezünk egy Családi napot a születés körül a Petőfibe. Lesznek ott a kórházból is, ott lesz a Fekete doki (én nagyon birom) lehet tőle kérdezgetni, meg más tanácsadók is, jó néhányat ismerek, jó fejek, meg gyerekprogramok is lesznek. Emiatt is örülök hogy megtaláltalak benneteket :)hátha titeket is érdekel egy ilyen jó kis együlét :) a Győrimami oldalon találtok részleteket :)


Az tényleg igaz, hogy megszűnik a doki, és szülésznő választás a győri kórházban? vagy inkább a Feketét kérdezzem a hétvégén?

2012. szept. 26. 13:38

Sziasztok,

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat és a kedves fogadtatást:-)

Spycsipe! Könnyen lehet, hogy a váróban már találkoztunk, én kb. 2-3 hetente járok a dokihoz és mindig vannak ismerős arcok. Sikerült már döntened a kórházválasztás ügyében?

Jómagam a győri kórház felé tendálok...

Ahogy utána olvasgattam, a móvári kórház mégis csak egy "vidéki" kórház, kevésbé felszerelt és korszerű, mint a győri. Akkor miért is utaznék kb. 30 km-t ezért, ráadásul januárban?!

Persze egyedül a doki személye, ami miatt még vacillálok, de sztem hamarosan közlöm vele a döntésemet.

Mindenesetre nagyon fogom sajnálni:-(((


Képzeljétek, új fejlemény nálam, hogy mától "kényszerpihenőn" vagyok itthon. Az utóbbi időben rengeteget keményedett a hasam, már nagyon aggasztott.. A tegnapi magánrendelésen aztán kiderült, hogy - bár a méhszáj még zárt - a méhnyak elkezdett rövidülni, ez nagyon nem jó jel. Innentől kezdve nem volt kérdés, hogy visszavegyek-e a tempón. Gyógyszert is kaptam, Halidort és Augmentint.

Volt köztetek valakinek hasonló tapasztalata a terhesség alatt?

Szép délutánt Mindenkinek!

3806. k.d.andy (válaszként erre: 3805. - Mkriszti81)
2012. szept. 26. 11:54
Hát igen nagyon nehéz,és tényleg egy örökös nyomot hagy az emberben szerintem,főleg egy anyában...de idővel könnyebb mindig!
3805. mkriszti81 (válaszként erre: 3804. - K.d.andy)
2012. szept. 25. 22:45

Köszönöm, aranyos vagy! :)


Amit most írtál az ovis beszoktatásról, 2 hete voltunk otthon szüleimnél és anyu épp ezt mesélte, hogy milyen volt, amikor az első napokban ugyanígy sírva választottak el egymástól, és ő alig bírta kivárni, hogy mehessen értem... nem most volt, de még a könnyei is kijöttek, ahogy visszaemlékezett... :(

3804. k.d.andy
2012. szept. 25. 06:12

Sziasztok:)

Köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok:)

Szerintem ez a "hiszti" korszak mindenkinél előjön kisebb nagyobb változásokban.Nálunk is van.de Botondnál is pont így volt viszon ő is elnőtte,úgyhogy ondolom Zalánnál sem lesz másképp.Minden kornak meg van a maga vele járója.

mkriszti81:örülök h sikerült építkeznetek,gondolom jóval másabb mint a panel,és a kistesó miatt ne aggódj biztosan jönni fog,tudom ezt könnyű mondani,de annyi minden behatárolja a stressz meg főleg de biztos vagyok benne h hamarosan beköltözik a pocaklakó nagyon szorítok mert tudom milyen várni a csodát.De nálam a srácok pont akkor jöttek össze amikor teljesen biztos voltam benne h na ez a hónap most tuti nem sikerült és mégis!Úgyhogy szorítok:)

Mira:hát igen za elvállás nem egyszerű én azt hittm a családban h én vagyok a legkeményebb,a mamák,keresztanyuk itt sorba sírtak h jajj mi lesz most a drága gyerek megy oviba,én meg tartottam magam kő keményen,igen ámm indaddig míg el nem jött az a nap h a gyerekemet sírva és kapaszkodva a nyakamból vették ki a kezeimből h na ma már nem maradhat anya itt el kell most köszönni tőle na ott volt az a pont h egész haza úton sírtam és itthon is majd azt számoltam mikor mehetek már érte,mkor telik el az 2óra,ami akkor örökké valóságnak tűnt:P Aztán most már tényleg ott tartunk h ad két puszit átölel integet és boldogan megy be a terembe.Nem mondom a reggeli kelés,öltözködés időben elindulás az egy tortúra de majd belerázódik/dunk.Mire meg kistesó megszületk addigra szeretném ha már nem csak fél napos hanem egész napos lehetne mert azért februárban útra indulni egy újszülöttel meg egy 2évessel és az oviskámmal háát nem lenne egyszerű,és akkor vissza haza a kicsikkel,de épp h csinálnék valamit már dél és mehetnénk újra szóval ezt azért nem szeretném.

Nitám,te pedig tudsz mindent ami velónk történik hiszen a kapcsolatot tartjuk aminek nagyon nagyon örülök:)

A móvári kórházról pedig a napokban hallottam az UHon két kismama beszélgetéseit akik NSTre vártak h bárhol szülnének csak ott nem igaz h helyileg ott laknak de inkább eljöttek Győrbe.Ennyi amit hallottam bővebben nem fejtették ki.Én is Győrben szültem és most is itt fogok itt leszámítva egy két apróságot meg voltam elégedve.Most annyiban fog változni h lesz szülésznőm is aki eddig nem volt de így valószínű utolsó terhességemnél szerettem volna ha minden úgy valósítható meg ahogy elképzeltem így szülésznőt is szeretnék maga mellé és már meg is kerestem az illetőt Csizmazia Gyöngyi személyében,nagyon aranyos,fiatal,szimpatikus.Az orvosom pedig továbbra is Busznyák Csaba maradt:)

3803. mkriszti81 (válaszként erre: 3798. - Mira81)
2012. szept. 24. 21:51

ja ugyanez az öltözés-pelenkázás mizéria van nálunk is már egy ideje, közben 3 embernek kell lefognia, és úgy visít, mintha legalább fájna, amit csinálok vele!

De jó, hogy elköltöztünk a panelból, már tuti minden szomszéd azt hinné, hogy ölöm a gyereket...

2012. szept. 24. 21:49

Sziasztok!


Andy üdv újra, gratulálok a pocaklakóhoz!!


Én a móvári állapotokról csak olvastam korábban, hogy nem foglalkoztak az anyukával, nem volt hely és kishíján a folyosón is szült meg, nem túl tiszta stb... de hangsúlyozom, csak olvastam, én is Győrben szültem.


Mira kitartást, ez az időszak is elmúlik, amúgy most kell odafgyelni az okos nevelésre, mert ezeknek a piciknek most (kb 3 éves korig) alakul ki a személyiségül, még most lehet alakítgatni rajtuk, ha kell... :)


Amúgy Szandrám is hasonlóan akaratos időszakát éli, pedig ő még pár hónappal kisebb, 16,5 hónapos. Szörnyen hisztis, akaratos, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja, szörnyű visításba kezd... próbálgatja a határokat. Az idegeim nehezen viselik, de hát ez természetes folyamat, nekem is tanulnom kell tőle :)

Mi megkéstünk a mozgásfejlődéssel (Dévényeshez is jártunk hónapokig), így Szandrát kb 2 hónapja vezetgetjük kézenfogva, és a múlt héten tette meg első önálló lépéseit anya és apa között. Azóta még csak ritkán próbálkozik elengedni a kapaszkodókat, de tegnap és ma észrevehetően többet gyakorolta, olyan jó látni :)

Nagyon anyás ő is, idejön, átölel szorosan és hatalmas cuppanós puszikat ad, imádom!!!


1 éves kora óta próbálkozunk a kistesóval, de nyáron közbejött a hirtelen építkezés a vele járó idegességekkel, aztán aug. végén a költözés, és még mindig nincs minden kész, szakikkal csak a szívás és idegesség megy... szóval még mindig várom a csodát és a pozitív tesztet...! :)

3801. Nita081
2012. szept. 24. 20:52
Üdv , a csapatban Spycsibe, és Miny....:-) Én nem tudok nyilatkozni Móvárról, én Győrben szültem, de a másodikat sem szülném szívesebben máshol.
3800. Nita081 (válaszként erre: 3797. - K.d.andy)
2012. szept. 24. 20:51
Sziasztok! Andy, itt is szívből gratulálok Neked, Veled együtt örülök. És hát ha fiú, akkor fiú...gondolj csak bele, hány menyed lesz majd:-DD Mira, ahogy már írtam , Bencénél is tetőzik a dackorszak, ismerős minden amit leírtál, de mi még az evéssel is küzdünk most:-( alig akar enni valamit, sztem a fogacska jön ismét. Engem az keserít el a legjobban, hogy Bence nagyon akaratos kislegény...ha azt mondom, hogy nem szabad, csapkod, csíp, földhöz vágja magad, vagy ha éppen nem azt csinálhatja amit akar! Ha többször viszed közösségbe, az csak jót fog neki tenni, Bencénél hatásos volt, bár a hangosabb gyerekektől még most is megijed. puszi Nektek
3799. Mira81 (válaszként erre: 3795. - Miny.győr)
2012. szept. 24. 13:00

Szia!


Gratulálok a babához! A dokid szerintem is jó orvos, de a móvári szülést én is meggondolnám a helyedben. Az előző hozzászólásomban említett barátnőm férje ott orvos - bár sebész és nem szülész - de ő pl nem engedte a barátnőmet ott szülni, mindkét babájuk Győrben született. Állítólag voltak átszervezések és már jobb a helyzet, de nagyon sok rosszat hallottam tőlük én is, persze lehet, hogy azóta tényleg sok minden változott. Talán kérdezz utána Bödecs dr úrnál, ő nyilván jobban tudja.

3798. Mira81
2012. szept. 24. 12:55

Sziasztok!



Andy, nagyon sok szeretettel gratulálok itt is, bár én a FB-on már láttam a kis Pocaklakót! :-) Egyáltalán nem baj, hogy kisfiú, a lényeg, hogy egészséges legyen és minden rendben legyen. Én is mindig úgy érzem, hogy ha lesz következő babánk, akkor ő is fiú lesz, de hát ahogy mondod, milyen jó lesz, hogy ennyi tündéri kispasi - na és egy nagy :-) - vesz körül! Sok sikert az ovihoz, biztos meg fogja szeretni Botond, de hát az első hetek már csak ilyenek. Én is félek, hogy milyen lesz Daninak tavasztól a bölcsiben - pedig milyen messzinek tűnik - de szerintem engem jobban meg fog viselni, csak sajnos másképp nem tudjuk megoldani.


Nálunk elkezdődött a dackorszak, bár sokak szerint ez a két éves kori hisztihez képest még semmi. Dánielnek nagyon határozott elképzelései vannak, az, hogy pl szinte csak autós (veedááás, ahogy ő mondja) ruhát szeretne felvenni, még a legenyhébb dolog :-)mert ott kitaláltam, hogy mindig kettőből lehet választani. A pelusozás kész tortúra lett, egy percnél tovább sehol nem hajlandó nyugodtan feküdni és vérig van sértődve, ha a kakis pelustól meg szeretném szabadítani, így minden színészi tehetségemet be kell dobnom, hogy szórakoztató legyek :-) Ja, és megtanultam menet közben öltöztetni, a pelenkaráadást még gyakorolnom kell. Próbálom mantrázni magamnak, hogy majd elmúlik ez is, de néha totál csődnek érzem magam, pedig hát nyilván minden gyereknél eljön ez az időszak és el is múlik. Igyekszem világos határokat húzni, és sok mindent meg is ért, de azért csak-csak próbálkozik. Rendkívül anyás lett az utóbbi időben, biztos az újabb költözés is közrejátszik, most próbálom megint minél többször gyerekek közé vinni, mert közöttük is sírt sokszor, pedig előtte nagyon barátkozós volt.

No, nem panaszkodom tovább, a barátnőm szerint, akinek nagyobb gyerekei vannak, majd meg fogom látni, hogy a kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond mondás mennyire igaz és majd visszasírom ezt a korszakot...meglátjuk.

Én is remélem, hogy jól vagytok, igyekszem majd többet jönni és olvasni. Sok puszi!

3797. k.d.andy
2012. szept. 24. 06:41

Sziasztok:)

Újra itt:)Eltűntem egy kis időre de az okát úgyis tudják a régi fórumozók,nagyon sok minden történt az emúlt időszakban és a lelkemnek kellett egy kis feltöltődés.

De mivel most úgy éreztem itt az ideje h "visszatérjek" egyből rákerestem a fórumra,ahol azt mondhatom egy jól összeszokott csapat van.

Gyorsan pár szóan egy kis beszámolót rólunk.Kezdeném azzal h végre végre teljesült az álmunk vágyunk beköltözött a pocaklakónk akivel már a 18.hétnél tartunk és aki szintén kisfiú:D Nagyon bodogok vagyunk persze,hiszen mindig is 3gyerkőcöt szerettünk volna nem sok korkülönbséggel.Háát az h nem jött össze a kislány valahol talán éreztem is nekünk akárhány babánk lenne mind fiú lenne így nem volt semmiképp csalódás mikor a 15.héten közölték az UHon h kisfiú.Lesz 3pasim sőt férjemmel együtt 4 és teljesen el leszek kényeztetve:PPP

Közben kicsi nagy fiam,Botond betöltötte a 3évet és elkezdtük az ovit ez lesz már a 3.hetünk.Egyenlőre csak fél napos de már kezdimegszeretni a dolgot.Persze nem indult egy könnyen az elvállás se neki,se nekem de minden kezdet nehéz...Persze mondanom em kell 1hét ovi után a létező legtöbb náthát haza hozta és azótais küzdünk vele de ez várható volt:(

Kisebbik Manókám Zalán,nől mint a csuda,már 19hónapos nagy fiú ő is:)Egész nap jön megy,beszél,és hihetetlen h már ekkora.A két gyerek között óriási a különbség egymás ellentétei,Botond halál nyugis gyerek,Zalán meg egy kis ördög fióka:D Akkor itt jön a kérdés na vajon Pocaklakó milyen lesz vagy Zalánnál rosszabb amit el sem tudok képzelni h létezik rosszbb gyerkőc,vagy nem is igazán a rossz kifejezés illik rá hanem inkább csalafinta,rafinált finoman fogalmazva:)Szóval vagy nála is afináltabb vagy egy nagyon nyugis baba lesz,hát ez még a jövő titka.A lényeg h egészséges legyen és az h már itt van velünk.

Most ennyi időm jutott mert indul a reggel nálunk mindjárt ébrednek a fiúkák,de jövök amint tudok.Újra kezdtem a naplózást is oda is várlak titeket ha vankedvetek!

Minden anyukát babát nem isb baák már hanem kisgyerkőcök puszilok,és az újakat pedig üdvözlöm:)

Andy

3796. mkriszti81 (válaszként erre: 3795. - Miny.győr)
2012. szept. 16. 20:32

Szia! :)


Gratulálok a babához neked is!

Ezt a dokit én nem ismerem, de a móvári kórházról én sok rosszat olvastam itt a neten, esetleg érdeklődj utána te is, hogy jól dönts! Bár, ha egy jó doki a fogadottad, akkor talán nem érhet annyi rossz...

2012. szept. 14. 23:46

sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam a fórumra:-)

23. hetes győri kismama vagyok, az első babát várom.

Én is Bödecs doktor úrhoz járok, és most nagy dilemma, hogy Móváron szüljek-e...

Egyrészt nagyon jó orvosnak tartom, ragaszkodnék hozzá,másrészt viszont adna egy biztonságérzetet, ha a közelben szülhetnék.

Nekem is rengeteg kérdésem lesz még, de előtte még visszaolvasok:-)

2012. szept. 10. 12:49

Nekem dr.Fekete Zoltán volt az orvosom anno :)

én nem ott szültem, a nagy távolság miatt,de amíg Győrben laktam, mindig hozzá jártam... :)

de az összes győri szülész-nőgyógyászt csak ajánlani tudom :)

Ott mindenki nagyon jó orvos szakmailag!

Szülésznők úgyszintén! :)

3793. Dittti
2012. szept. 10. 12:47

Na sziasztok! Látom a szülésznő és orvos a téma :) Megunhatatlan :) Én is a Stummernél szültem. Ahogy Mira is írta, ha tíz gyerekem születne; mindet nála szülném. Nem fogadtuk meg, a véletlen műve volt. de legközelebb már nem bíznám a véletlenre, megfogadnám. Szülésznőről van véleményem, nem pozitív! De istenem, van ilyen.

Mi ma kezdtük a bölcsibe szoktatást. Nagyon király volt mindkettőnknek. Kedvesnek tűnik a Dadus. beszélgettünk, letegeződtünk, fiatal. Noel végig játszott, motorozott, füvet nyírt, csúszdáztak. És persze nem is akart hazajönni :)

3792. Dittti
2012. szept. 10. 12:40
Csornán mikor szűnt meg a szülészet? 2 hónapja is ott szült ismerősöm :)
3791. Grzimek20
2012. szept. 6. 13:30
Szia! Én most töltöttem a 7. hónapot... Én nem hozzá járok, szóval ebben nem tudok segíteni, de ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok...
3790. HVRam
2012. szept. 6. 13:20

Sziasztok!


Mi is megvagyunk még. :) Jó látni, hogy mindenki jól van, és csak úgy nőnek a gyerekek, mint a gomba. :)

Balázsom most vasárnap lesz 19 hónapos, imádnivaló nagy fiú. Már beszél, mindent mond, be nem áll a szája egész nap. Tündéri. :)

(zárójelben jegyzem meg: mi is dolgozunk a kistesón :) )


Látom, hogy a Bödecs Péter doktor úrról kérdeztél. Én ismerem, évekig hozzá jártam, és nagyon szerettem, de mikor terhes lettem akkor váltottam mégpedig azért, mert ugyebár már elég régóta nem Győrben dolgozik. (a magánrendelése itt van, csak a kórházban nincs már). Én pedig mindenképpen itt akartam szülni. Eddig csornán lehetett nála szülni, de mivel ott megszűnt a szülészet, úgy tudom nemrégiben Mosonmagyaróvárra ment át. Egyébként tényleg profi orvos szerintem! remélem tudtam segíteni!

2012. szept. 6. 12:34

Szia :)


Én nem ismerem sajna ezt a dokit...

Itt mindenkinek 1,5 év körül vannak a gyerkőcök már, csak Grzymek20, aki babát vár, ő is nemrég csatlakozott. De kérdezz nyugodtan, csak emlékszünk még... :)

Mi speciel kistesón dolgozunk, remélem, hamarosan én is újra benne lehetek a témában :)

3788. Mira81
2012. szept. 5. 13:20

Sziasztok!


Mi is élünk :-) csak most lett netünk a házban és talán-talán sikerült kicsit már belaknunk is. Próbáltalak Benneteket visszaolvasni, remélem jól vagytok Ti is és a babák is, bár már lassan de biztosan inkább a kisgyerek korszakban vannak, hihetetlen, hogy nőnek :D


Én is, ahogy Lacry, a Stummer János-Szalai Ági "párosnál" szültem, és ha 100 gyerekem születne, mindet náluk szülném, nagyon kedvesek voltak, mindketten ott ültek mellettem, Ági rengeteget segített, bíztatott és bár az utolsó pillanatban császár lett, de ott is végig mellettem állt és mondta, mi történik. Én személy szerint nagyon kedvelem Stummer dr-t, magánrendelésére jártam, mindig segítőkész volt, ha kellett, fél óráig magyarázott, mert sajnos nem volt problémamentes terhességem. A Liezen-be csak vérvételekre mentem, de nekem nagyon kiábrándítóak az ottani állapotok, így legközelebb is inkább magánrendelésre fogok menni.

Anno 40ezret adtunk Stummernek, nekünk sem volt ennél több keretünk a hálapénzre, Áginak pedig 10ezer forintot tettünk egy kis képeslap mellé. Ő nem volt fogadott szülésznő, legközelebb viszont mindenképp megkeresem majd, mert sokat segített a jelenlétével.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook