Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnél? Akkor vacsorára sült kolbász és füstölt szalonna lesz. fórum

Fogyni szeretnél? Akkor vacsorára sült kolbász és füstölt szalonna lesz. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyni szeretnél? Akkor vacsorára sült kolbász és füstölt szalonna lesz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
362. pomponlány (válaszként erre: 360. - Kantara)
2014. júl. 31. 01:25
Majdcsak gyanús lesz egyszer...:)
361. gribedli*** (válaszként erre: 358. - Mariann63)
2014. júl. 30. 11:34

Azért a 95% az szinte mindenkire vonatkozik.


Oh, én azt nem értem, hogy azok, akik majd 40 évesen vagy azután kezdenek felébredni álmukból mint valami Csipkerózsika és hirtelen 30 év nem diétázását, nem sportolását nyögve találnak valami egészséges életmódra, miért nem hiszik el, hogy a világon meg van egy csomó ember, aki fiatalon SEM veszi készpénznek az egészségét vagy a jó alakját és már kezdetektől érdekli, hogy ne csak össze-vissza sz.rokat egyen?


Te valami olyasmiről beszélsz, hogy 95%. Én meg szeretnélek meggyőzni arról, hogy már rengeteg tini igenis gondol a holnapra, sőt, ez már 10-15 évvel ezelőtt is így volt. Most kapott nagyobb megvilágítást a net miatt, de már előtte is sportoltunk, diétáztunk, ettünk zöldségeket, tudtunk a sok szénhidrát fogyasztás hátrányait. Ma már nem olyan a fiatalság mint 30-40 évvel ezelőtt, lehet, hogy akkor még ilyenek voltatok.

360. Kantara (válaszként erre: 359. - Pomponlány)
2014. júl. 30. 05:43
Igen, és fura hogy ez nem gyanús az embereknek. Elmennek az orvoshoz aki felírja az élete végéig szedendő orvosságokat, mert ugye a vérnyomáscsökkentő meg a kolesztrincsökkentő alap, ahhoz esetleg még társul húgysavcsökkentő és egyéb, a mellékhatásokat kezelendő, újabb mellékhatásokat generáló gyógyszer, amik aztán egymással kölcsönhatásba lépve ki tudja, még milyen orvosságok felírását okozzák. És a beteg bemeséli magának, hogy gyógyszerek nélkül talán már nem is élne, holott lehet, hogy épp azok okozzák lassú haldoklását. Hogy meg nem fog gyógyulni, az ezer százalék.
359. pomponlány (válaszként erre: 354. - Kantara)
2014. júl. 29. 21:48

"Azért elgondolkodtató, hogy túl sok rákos, túl sok szívbeteg és túl sok cukorbeteg..."


És! Egyrecsak TÖBB és nem kevesebb a beteg, holott az orvostudomány "állítólag" egyre fejlettebb...


Minnél nagyobb bőség és minnél nagyobb a jómód, annál több a beteg...

358. Mariann63 (válaszként erre: 356. - Gribedli***)
2014. júl. 29. 20:17

Nem rólad beszéltem.Általánosságban a fiatalabb emberekről. :(

Honnan tudod, hogy én mennyit gondoltam a holnapra?

Mindenkivel ilyen stílusban beszélgetsz?

357. Kantara
2014. júl. 29. 11:27
:D
356. gribedli*** (válaszként erre: 353. - Mariann63)
2014. júl. 29. 10:55

Én nem mondtam, hogy mindenki ezt hiszi és természetesen én sem hiszem ezt, mondjuk egész életemben teszek is érte. Mindössze annyit mondtam, hogy a képen lévő csaj nem a cikkíró és eszik gabonát, és momentán nem érdekli, hogy ki az aki azt várja tenyerét dörzsölve, hogy jaj, kislányom, leszel te még öreg és ronda. Másrészt alakjából ítélve elég tudatos lehet.


48 éves korodig így néztél ki mint ő és keményen edzettél, egészségesen kajáltál és úgy lettél beteg egyik napról a másikra, vagy az ő korában egyáltalán nem néztél ki így, nem is tettél érte semmit, és most azt gondolod, hogy neki csak a természet ajándéka? Szerintem többet gondol a holnapra mint te gondoltál 20 évesen, de mindegy, nem akarok ennyit belemagyarázni egy képbe, mások már belemagyarázták, hogy szegényke milyen beteg lesz nemsokára:)

355. Kantara
2014. júl. 29. 10:52
amúgy nemtomám milyen képről van szó :)
354. Kantara (válaszként erre: 352. - Gribedli***)
2014. júl. 29. 10:51

még. Azért ezek a betegségek nem egyik napról a másikra jelentkeznek, csak ketyeg a háttérben a bomba.

Azért elgondolkodtató, hogy túl sok rákos, túl sok szívbeteg és túl sok cukorbeteg esik egy családra. Mindegyik családban van valami. Nemám a chemtrail miatt.

353. Mariann63 (válaszként erre: 352. - Gribedli***)
2014. júl. 29. 10:48

48 éves koromig nem volt semmi komoly problémám. Aztán egyik pillanatról a másikra elkezdett fájni az egyik karom. Doki, szteroid, lassú javulás. Mikor egy év múlva a másik karom se tudtam használni, nem tudtam megfésülködni, aludni, akkor kerestem más megoldást, nem a gyógyszert.

Minden fiatalabb azt hiszi, hogy mindig ilyen egészséges, szép sovány marad, mint most. De a 95 %-nál szintén jön a betegség, probléma.A paleoval az idős, betegember is javul, aki már nem tud sportolni.

352. gribedli*** (válaszként erre: 351. - Kantara)
2014. júl. 29. 10:37
De szerintem nem érdekli, mert akkor is az ő képével "reklámoznak" valamit, ezek szerint olyan nagyon nem beteg most sem:)
351. Kantara (válaszként erre: 350. - Gribedli***)
2014. júl. 29. 10:24
majd jól beteg lesz. :)
350. gribedli*** (válaszként erre: 336. - Tomi9046)
2014. júl. 29. 09:54
Illusztráció. És a képen levő csaj fogyaszt gabonát is:)
349. Kantara (válaszként erre: 348. - 4b6a2525df)
2014. júl. 29. 06:52
én is azóta eszem több tojást. Nem győztem meglepődni, ahogy olvastam a könyvet, nem kifejezetten csak a tojáson, hanem rengeteg értékes tudás van benne.
348. 4b6a2525df (válaszként erre: 345. - Kantara)
2014. júl. 29. 06:15
Én olvastam pár (meg is van)és én azóta elég sokszor eszem tojást
347. zitas89
2014. júl. 27. 19:14
Jo a cikk, csini a szerzo :) Ugy tapasztalom, vegre egyre nagyobb 'divat' radobbenni, hogy szemetet eszunk, es ez jo :) az emberek hajlanak a paleo es a paleolit keto fele ami nagyon nagyon jo :) hajra mindenki! Le a gyilkos mergekkel! ;)
346. Kantara (válaszként erre: 345. - Kantara)
2014. júl. 27. 07:27
Pontosítanék, mert félreérthető, a tojáskönyv nem gabonaellenes, hanem megmagyarázza az emésztés folyamatát, hogy miért kell a zsír, hogy a szénhidrát mennyire nem nagyon kell. A gabona kérdés az egy másik téma.
345. Kantara
2014. júl. 27. 07:26

Szerintem olvassátok el Légrády prof. Tojáskönyvét. Ő mégiscsak nagy koponya volt, és ha ő tudományosan megalapozottnak találta azt amit írt, akkor neki tán csak el lehet hinni. Ha már a fejlettebb országok jelen kutatási eredményeit kétségbe vonjátok.

aztán amúgy nekem mindegy, aki megtapasztalta magán, mi változik a gabona elhagyásával, azt nem kell győzködni úgysem.

344. grizus (válaszként erre: 343. - Derya)
2014. júl. 27. 00:35
Mi a baj a gabonákkal? Nem kell fehérlisztet zabálni, lehet enni rizst, azzal semmi baj nincs, vagy zabpelyhet, mármint nem a puffasztottat, kölest, rengeteg dolog van. Én nem fogok leszokni a szénhidrátról, nem hiszek benne, hogy káros. Nyilván ésszel, de szerintem kell. És a zsírt mivel eszed? Kanállal?(:
343. Derya (válaszként erre: 342. - Grizus)
2014. júl. 27. 00:11
hat sokkal jobb es egeszsegesebb, mint pl. gabonakkal... :-)
342. grizus (válaszként erre: 341. - Derya)
2014. júl. 27. 00:06
Hm, nem tudom... Akkor elkerülhető, de valahogy engem riaszt, hogy zsírral tömjem magam.
341. Derya (válaszként erre: 339. - Grizus)
2014. júl. 27. 00:04

mar miert lenne elkerulhetetlen??? :-o

ezt meg hogy erted?

340. grizus
2014. júl. 27. 00:03
És szeretnék mellé lángos is, de csakis a széhidrát miatt!(:
339. grizus (válaszként erre: 338. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:56
Túl sok zsírnál elkerülhetlen, hogy transzzsírsavakat is bevigyünk, és az a rossz.
338. grizus
2014. júl. 26. 23:56
Szerintem a sok zsír ártalmas, mindegy, mit mond Norbi.
337. grizus
2014. júl. 26. 23:55
Füstölt szalonna nem fontos, de a kolbászhoz kérek hagymás tört krumplit és párolt lila káposztát is, és persze mustárt. Köszönöm, nektek is jó étvágyat!(:
2014. júl. 26. 23:41
Ezen a fotón valóban te vagy, vagy csak illusztráció? :D
335. Veera (válaszként erre: 333. - LiliAle)
2014. júl. 25. 14:46

Pont az a lényege :D hogy az előbb írtam le, hogy miért nem lehet izomzatot növelni a paleo vagy ketogén diétával :D

Ahhoz, hogy ne a meglévő izomzatodat építsd le az edzéssel, kb. napi 1 vagy másfél kg húst kellene meghamiznod, hogy legyen többletfehérjéd és azt égesse el a szervezeted = fehérjéből lenne az energiád? Hülyeség. Pont ezért nem lehet szénhidrát nélkül izomzatot növelni :D Fogyni vágyóknak kiváló, csak én nem akarok fogyni.

334. gribedli*** (válaszként erre: 333. - LiliAle)
2014. júl. 25. 10:32
Ez is igaz, amit irsz, csak ketozisban izmot epiteni nem lehet. Viszont a mar meglevo izmokat segit megorizni, illetve lassitani a leepulesuket, ami ugye sok mas dietara nem igaz, mindig van egy kis izomveszteseg is. Nagyon sokat lehet fogyni a ketozissal, jol (zsirbol, nem izombol), de izomepitesre nem alkalmas, epp ezert csak a szalkasitas utolso idejere szoktak tenni vagy pedig ciklikus ketogen megy inkabb(5 nap ch nelkul, 2 nap toltes, vagy 2 nap ch nelkul es 2 nap toltes valtakozasa).
333. LiliAle (válaszként erre: 331. - Veera)
2014. júl. 24. 21:07
A ketogén diétának pont az a lényege, hogy nem szénhidrátot használ üzemanyagként, hanem zsírt. Súlyzós edzéshez is. Nagyon alacsony ch, magas zsírbevitel.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook