Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
3016. sisssa (válaszként erre: 3013. - Cb82b220ce)
2010. febr. 3. 11:03
írtam vissza, köszi
3015. sisssa (válaszként erre: 3010. - Cb82b220ce)
2010. febr. 3. 11:03
ÁMEN
3014. sisssa (válaszként erre: 3009. - Rowina)
2010. febr. 3. 11:03
Azért majd nagyon szeretnénk tudni rólad, ha meg van a baba! Tudom, hogy szegény fórumozó társaid a háttérbe szorulnak::))), de majd küldjél nekünk legalább füst jelet::))
3013. cb82b220ce (válaszként erre: 3012. - Sisssa)
2010. febr. 3. 10:55
Írtam este emailt.
3012. sisssa (válaszként erre: 3007. - Cb82b220ce)
2010. febr. 3. 10:53
Én is ebben bízom, hogy a jó zene úgyis felpörgeti az embert::))) Már nagyon-nagyon várom!
3011. sisssa (válaszként erre: 3004. - K.tünde78)
2010. febr. 3. 10:49

Tünde, ez így valóban "patt" helyzet!


Candida:

- Van egy nagyon jó candida fórum itt a Hoxán, szerintem érdemes ott kérdezgetned! (CSZsuka nevű fórumozó segített a legtöbbet)

Nekem is relative súlyos candidám volt, 1éve végig csináltam egy 2hónapos candida kúrát, mellette egy pécsi professzor írt fel nekem egy "lórugást", amitől 14kg-t híztam és szerencsére ( most lekopogom) elmúlt. Én úgy vélem,hogy inkább a candida kúra, mintsem a gyógyszer hatására. Nagyon alattomos dolog ez a candida. Ugyebár mindenki szervezetében megtalálható, csak nem mindegy, hogy mekkora mennyiségben van jelen!

Egyébként a kúra nem egy nászmenet, de hihetetlenül hatásos. Minden fogyókúrázónak ajánlom, még ha csak pár hétig tartja is be az előírtakat. Ha rászánod magad, és kellenek hozzá anyagok, receptek, tájékoztatók, vagy egyzerűen csak kérdésed van, nyugodtan szóljál! Profi vagyok a témában::)))

Mindenki fogy tőle, természetesen én voltam a kivétel, aki 1dekát sem adott le közben, ami a párhuzamosan szedett gyógyszernek volt köszönhető:((

Pajzsmirigy: A háziorvosod beutalhat vérvizsgálatra, ahol megállapíták van-e gond a pajzsmirigyeddel. ( én is megcsináltattam, de szerencsére nálam minden rendben volt)


Egyébként nagyon jól teszed, hogy utána jársz. Az egyáltalán nem jó, ha halogatjuk a dolgokat. Én sem vagyok hipohonder, de szeretek tudni magamról. Ha érted, mire gondolok:))

3010. cb82b220ce (válaszként erre: 3009. - Rowina)
2010. febr. 3. 10:24

Drukkolok neked hogy minden rendben legyen :-)

Majd pár hónpa múlva meg már te is jöhetsz újra fogyizni velük,remélhetőleg mi már addigra szép vékonyak leszünk de itt leszünk :-D Főleg ha nem jön össze. :-D

3009. Rowina
2010. febr. 3. 10:22
Köszönöm Sisssa!Hát lányok én is egész nap eszem,persze nem sokat,mert a kaloria tartalom nem olyan sok,2 napig ettem sósat,nem bírtam ellen állni,de cserébe olyan vízes lettem,nem volt bokám sem,apadt,de még mindig van benne,szörnyű.Most éjjel nem tudtam jól aludni,a derekam tájékán éreztem görcsöket olyan mint amikor megszokott lenni,pénteken lépek a 35.hétbe,remélem semmi gond nem lesz,mármint még legalább pár hétig nem akar megszületni.Lehet én lihegem tul,de úgy érzem nem huzom ki a 40.hétig.Lányok!Nektek kitartást!Olvaslak titeket,én tisztára ilyen vagyok,mármint mikor fogyózni kéne.
3008. onikita (válaszként erre: 3001. - Sisssa)
2010. febr. 3. 07:51

Sissa én is csak ajánlani tudom ezt a mozgást.

Én amúgy is imádok táncolni mindig is jártam táncra és ez kombinálja a különböző latin táncokat és baromi jó.

Mielőtt kismama lettem én jártam ilyenre mert itt nálunk van a kerületben egy csaj tartja és nagyon jó mozgása van. Imádtam járni. Annyira elvonási tüneteim vannak,hogy most nem tudom csinálni. Nagyon intenzív és ezt már pocakosan nem lehet:-(((

Még otthonra is beszereztem,vagyis férjem megtalálta valahol a neten és otthon is nyomtam +ban. Tény hogy sok hely kell hozzá de nem unod meg és nincs ez a még 8X8 ég a zsír szöveg.

Amikor meg órán voltam az meg + energia mikor több mint 20 ember egyszerre mozog és megy csinálja terem egyik végéből a másikba nagyon adrenalin pörgető.

3007. cb82b220ce (válaszként erre: 3005. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 20:39
Szerintem megéri kipróbálni,én a héten 5ször fogok rá tornázni,több mint egy órát :-) Nem lehet megunni és mindig kedvem támad hozzá.Ha netán lusta vagyok akkor berakom a dvd lejátszóba és már nyomom is :-D
2010. febr. 2. 19:10
tündi vizsgáltasd magad ki a vérnyomásod miatt,nehogy felugorjon. bár a te korodban ez a 180 is nagyon magas.
2010. febr. 2. 19:09

én lehet ezt a zumbát kipróbálom,valahonnan letöltöm.

tündi a candida ismerős, én állandóan küzdök vele.gondoltam is kellene egy candida diétát csinálni. a múltkor már kinyomtattam,de az nagyon kemény. amíg a 90 naposat csináltam nem volt candidás panaszom sem. úgyhogy megint újult erővel kell folytatnom.

nálunk mondjuk az a jó, hogy mindenki más időpontban eszik,engem nem zavar így,hogy diétázom. a páromnak megmelegítem a kaját. én előtte vagy utána próbálok azt enni amit szabad.

3004. k.tünde78 (válaszként erre: 3002. - Sisssa)
2010. febr. 2. 17:33

Csak egyetlen egy gond van ezzel a vacsival.Mikor hazaér a ház feje akkor tud a család együtt kajálni,-namár most ha Én behúzok akkor a kicsi sem eszik,ha Én répát ropogtatok akkor Ő is azt kér stb.....Tudom-tudom kifogásnak minden jó,viszonta nemevésem miatti vitából az urasággal már elegem van.

Komolyan,mostmár csak abban bízom,hogy tényleg valami bajom van és azmiatt van ez az állandó ehetnék,mert ugyebár akkor a betegséget elkezdik kezelni s ezáltal megszűnik a tünet is.Kicsit utána néztem és állítólag a pajzsmirigy probléma és a candida okozhat ilyen gondot.Szóval jövő héten vérvétel,és veszek egy gyors candida tesztet is,mert a nődokim tenyésztést sosem szokott csinálni,csak ír fel ezt meg azt-hozzá teszem a problémáimat sem szokta megszüntetni.Már hosszú ideje a hasam is fáj de sosem lát az uh-n semmi kórosat.Ha pozitív lesz biztos az orra alá dörgölöm.

3003. cb82b220ce (válaszként erre: 3001. - Sisssa)
2010. febr. 2. 13:53

Hihi!Örülök hogy tetszett :-D Na igen,ez tényleg mindent átmozgat és nagyon jó a hangulat is közben.Igen,egy dvd-re szoktam csinálni,vagyis mostmár 2-re.Először kezdem a nyugisabbal,aztán meg már jöhet a gyorsabb :-D a végére teljesen kész vagyok de baromi jól érzem magam :-D

Sajnos nem lehet megvenni és megírni se lehet hogy honnan van meg nekem mert figyelmeztetve voltam már egyszer :-S

3002. sisssa (válaszként erre: 2999. - K.tünde78)
2010. febr. 2. 13:29
Nagyon nehéz Tünde, azt hiszem ebben mindenki egyetért velünk, de muszály próbálkoznunk. Próbálj meg napközben is enni. Délig egyél gyümölcsöt, ebédelj egy keveset és próbálj meg nem vacsizni, vagy szintén csak gyümölcsöt, zöldséget. Amondó vagyok, ha a párod hazaér és nekiáll vacsizni, menjél ki a konyhából, menj el a közeléből! Máshogy nem nagyon lehet kibírni. Az orvosnak meg mindenképpen mond el, hogy mi a gondod, mert a vérnyomásprobléma alattomos tud lenni. Nem szabad elbagatelizálni a dolgot!!
3001. sisssa (válaszként erre: 3000. - Cb82b220ce)
2010. febr. 2. 13:27

Ez beszarás Javasoft::))

Nagyon tetszik, de nagyon gyors is! Van egy Zumba DVD-d és arra nyomod? Ez engem is nagyon érdekel, bár hely az kell hozzá rendesen! Ez aztán tényleg mozgat- azt hiszem túl fellelkesedtem, de ez tényleg szuper!

Ha DVD-d van, írd meg nekem, hogy milyet vegyek, kérlek!

2010. febr. 2. 12:36

[link]


Sissa ezt nézd meg aztán ott találsz több videot is így mostmár tudni fogod miröl hablatyolok :-D

2010. febr. 2. 12:26

Tudjátok csajok Én is pont így vagyok,hogy muszáj ennem,semmi kitartás nincs bennem.Tegnap pl reggel csicsókát ettem,majd 10 órára kisült a sülttök,onnantól egész 4 óráig arra jártam rá-nem is voltam éhes sem-majd fél ötkor mikor haza ért a párom bezabáltam jó kis husi levesből és bányász galuskából,ja és inni egésznap nem is ittam.Szóval nálam ez a helyzet sajnos szinte minden nap,estig birom s aztán mint akit elvágtak pukkadásig tömöm magam,inni meg elfelejtek.Nem is tudom mi is lesz így,A vérnyomásom sem az igazi tegnap is és ma is a 180 verte,aludni sem bírtam már 2 éjszaka miatta.Ha elmennék a dokihoz tuti,hogy a kritikus határt sem érné el,múltkor is így jártam mikor megemlítettem.Hmmm,úgy látszik ilyen az Én formám.

Sajnos midannyian ugyan azzal a problémával küszködünk.

2998. sisssa
2010. febr. 2. 12:04

Anna, egyik letargikus vígasztalja a másikat::)))) Fel a fejjel!! Tényleg változtatni kell, mert így gyűlölöm magam. Párom azt mondta, hogy már régen látott dögösen és őszintén szólva nem is sértődtem meg rajta, mert nem hordok semmilyen dögös ruhát. Félre ne értsétek, anno sem hordtam "szexi" göncöket (nem az én világom), de jobban öltözködtem. Most meg csak lebernyegek vannak rajtam, azok meg ...no comment... A szuper ruháim meg állnak a szekrénybe. Nem hiszem el magam. Annyira szeretnék lefogyni, és mégsem sikerül. Ha éhes vagyok ennem kell!!! Ez van!! És amit írtam is reggel, egészségesen és nem kalóriadúsan étkezem és semmi!!

Most, hogy kipanaszkodtuk magunkat, talán beindul!

2997. sisssa
2010. febr. 2. 12:00
Egyszerűen nem tudom elképzelni ezt a Zumba dolgot. Úgy képzeljem el, mint az összes többi DVD-s tornát, csak itt a táncot kell utána csinálni??? Engem nagyon érdekel!!
2996. cb82b220ce (válaszként erre: 2994. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 11:20
Nincs kedved tornázni?Olvastam a szobabicót az jó csak lehet hogy megunod.KOmolyan ajánlom a Zumbát,én azóta nagyon megszerettem a mozgást.
2995. cb82b220ce (válaszként erre: 2992. - Sisssa)
2010. febr. 2. 11:19
Kari óta én is nagyon odafigyelek és nekem sem igazán akar beindulni.Pedig tornázok is minimum heti 4-szer...De most még nagyon stagnál.Szerintem komolyan az idő miatt van.Többet eszünk ilyenkor,nyáron meg rengeteget iszunk de ilyenkor nem...legalábbis én nem.Úgy hogy nem vagy egyedül.
2010. febr. 2. 11:16
ja és az a legdurvább, hogy most megint kezdek tokásodni, hájasodik a derekam -csípőm. muszály lesz lépnem,ez így sehogy sem frankó. trehány -elhanyagolt disznó vagyok.
2010. febr. 2. 11:15
sisssa,mondok neked most valamit. én még karácsony előtt felszedtem vagy 2 kilót=72 kiló körül indultam, ünnepek után még 3 kiló+, most meg ott tartok a hétvége után hogy 77 kilót mértem igaz este.de durva, hogy reggel is, igaz felöltözve. ma szigorú szobabicó, ma szigorú diéta/90napos/.hogy meddig bírom?passz! de az agyamat nekem is át kellene lőnöm a diétára.mert ez durva, hogy 1 hónap alatt 7-8 kiló+-t felszedtem. most mintha még nehezebb lenne bármiféle diétát is tartanom. én nem tudom mi van velem. gyenge vagyok...
2992. sisssa
2010. febr. 2. 08:42

CSajok, térjünk vissza a mi fogyásunkhoz, jó??? Komolyan mondom, tegnap még nagy lendületben voltam, ma meg ismét mélypont. Nem hiszem el magamat. Ez így hülyén hangzott, de tényleg. Olyan szép vékony voltam még 2éve, most meg.... A legdurvább, hogy most már karácsony óta nem eszem sokat, pláne nem butaságokat. Olyan nehezen indul el a fogyás. Ma újrakezdtem a fogyasztó italt. Azt a sokféle tea+ananászlé keveréket. Talán ez is rá tud majd tenni egy lapáttal.

Az agyunkat kellene átváltani egy másik üzemmódra. Túlságosan akarjuk ezt a fogyit és azért nem sikerül, vagy még sem??

2991. sisssa (válaszként erre: 2987. - Rowina)
2010. febr. 2. 08:38
Gratulálok::)))
2990. cb82b220ce (válaszként erre: 2989. - Patrícia2000)
2010. febr. 2. 07:50
Igen,olvastam.Na majd akkor hiszem ha látom...Valahogy kamu szaga van az egésznek.Nyilvánvaló hogy alig evett és azért fogyott le mert amúgy képtelenség 50 kg-ot leadni ennyi idő alatt,főleg hogy mozgás nélkül.
2010. febr. 2. 07:09
sziasztok, pörit nem akarom védeni, de a 90 napos fórumon írta, hogy sok mindenről nem beszélhetett. és a módszerét levédette.
2988. cb82b220ce (válaszként erre: 2986. - K.tünde78)
2010. febr. 1. 20:42
OK de a hasán is látszódnia kéne...Bár a ruhát elég sokat takarnak.
2987. Rowina (válaszként erre: 2981. - Sisssa)
2010. febr. 1. 15:38
Sisssa!Dávid lesz a picur!
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook