Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felnőtt fejjel nehéz igaz barátságot kötni. Mégis milyen jól esne néha egy kis barátnős csevegés. Ha ez neked is hiányzik, itt a helyed :) fórum

Felnőtt fejjel nehéz igaz barátságot kötni. Mégis milyen jól esne néha egy kis barátnős csevegés. Ha ez neked is hiányzik, itt a helyed :) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
352. c61ac18309 (válaszként erre: 351. - C61ac18309)
2018. aug. 19. 12:22
Sziasztok ! De jó lenne, ha valaki jelentkezne. Aki hasonlóképp egyedül van. Itt van a hosszú hétvége.... biztosan sok jó programokkal. Egyedül nem szívesen mozdulok ki. Biztosan van más is hasonló helyzetben van.
351. c61ac18309 (válaszként erre: 350. - 41d3c0b96f)
2018. aug. 8. 07:06

Sziasztok !

Van itt Debrecen környéki, aki barátnőt keres, aki egyedül érzi magát? Aki úgy gondolja, hogy jó lenne valakivel beszélgetni, aki úgy érzi azért nem tud programokra elmenni, mert magába nem szívesen megy..... Én egy 55 éves nő vagyok. Aki hasonló helyzetben van, várnám a jelzését.

2017. júl. 14. 15:23

Hello sziasztok

Nehogy rögtön kiröhögjetek, de én kicsikét kilógok a sorból 66 éves leszek, de még élek.

És valóban nagyon szeretek beszélgetni, akár itt is és akárkivel is.

Nem tagadom le, hogy már van is netes barátnőm, akivel 3 éve levelezünk, de sajnos még nem találkoztunk a betegségeink okán nem tudtuk egymást felkeresni.

Ha valaki szeretne velem társalogni keressen itt vagy e- mailon?keszli@yahoo.hu

349. felhasznalo1026 (válaszként erre: 347. - 2cba8c4e60)
2017. júl. 3. 15:12
Jól ki ;) Írj nyugodtan privibe.
348. 2cba8c4e60 (válaszként erre: 347. - 2cba8c4e60)
2017. júl. 2. 01:39
Ezt nem igazán sikerült befejezem 😅 Ha te is úgy gondolod hogy jól kijönnék akkor írj.
2017. júl. 2. 01:31

Sziasztok! Elég furcsa ezt így leírni. De én is barátnőt keresek. Valójában sokan vesznek körül család ismerősök de azt hogy barátnő nem igazán tudom senkiről sem mondani hogy ő a barátnőm.43 éves vagyok van egy 23 éves fiam férjem gyerekként ismertem meg 14 evesen egy baráti körbe jártunk. Szeretek csavarogni bulizni vagy csak úgy beszélgetni fontos és semmit mondó témákról.Budapesti vagyok.

Ha te is úgy gondolod hogy jól ki

akkor írj.

346. Bedan (válaszként erre: 345. - Hedus76)
2014. dec. 31. 14:04
Sziasztok van valaki Miskolc vagy környékéről?
345. hedus76
2014. márc. 18. 17:59
Sziasztok! Én is barátnőt keresek már egy jó ideje!38 éves vagyok két gyermekem van már kis kamaszok,kezd egyre több időm lenni magamra. Pest megyében lakom,moziznék,edzenék de legfőképpen csajos beszélgetésekhez keresek barátnőt.
2014. márc. 17. 11:59

Sziasztok! Én is csatlakoznék, egyelőre én is neten a kevés szabadidő miatt, hitegetni meg nem akarok.

Oly sok mindent osztanék meg:)

343. aletti (válaszként erre: 340. - Marianna72)
2013. nov. 25. 15:42

Szia, nem tudom aktuális-e még?

Barátnőket keresek szabadidős programokhoz, beszélgetés, mozi, kávézás. 46 éves vagyok, kevés szabadidővel, de azt szeretném kellemes társaságban, barátnővel, vagy baráti társasággal eltölteni.

342. grizus
2013. szept. 25. 03:52
Én is szívesen csevegnék, egyelőre csak a neten. 37 éves vagyok és 2. kerületi, érdekel a szépségápolás, az ezotéria, a természet, a társadalom helyzete.
341. Aranka77 (válaszként erre: 339. - Saatee)
2013. szept. 25. 02:23
Él még a fórum, lehet csatlakozni? :)
2013. jún. 5. 19:49

Sziasztok!

Én 40 éves múltam. Barátnőt vagy levelezőtársat keresek.

339. Saatee
2013. jún. 4. 16:07

Sziasztok!

Tegnap délután kiküldtem a barátnőkeresős mailt, majd nézétek meg.:)

2013. jún. 1. 19:21
Sziasztok! Én vas megyéböl vagyok.Valaki van innét? Esetleg zala megye?
337. Saatee
2013. máj. 31. 08:33

Szia Kati!

Örülök, hogy csatlakoznál!:)

Már 7-en vagyunk. Úgyhogy arra gondoltam, hétfőn elindítanám azt a közös levelet. A Te mail címed ki van írva, arra mehet?

Nálam is az idő a szűk keresztmetszet, de talán ilyen idősen sokan így vagyunk vele... Ezért is nehéz barátokat szerezni szerintem. Amúgy én véletlenül találtam erre az oldalra, fogalmam sincs, hogy működhet-e ilyesmi, de reménnyel teli vagyok.:)

Szóval akkor majd folyt.köv.:) Aztán hátha.:)

Szép napot!

336. BonnieCicc (válaszként erre: 335. - Saatee)
2013. máj. 29. 16:05

Szia Saatee!

Én egy eléggé távoli ismerősöm ajánlásával próbálkoztam és úgy találtam ezt az oldalt, én is barátkozás céljából jöttem. 25 éves budapesti párkapcsolatban élő lány vagyok. Sokat csalódtam és nehéz volt elfogadni, hogy egy barátság egy rögeszmés párkapcsolat miatt megszakadjon. Én is dolgozok minden nap de ha akarok ha csak egy kávé erejéig, vagy vhonnan lehet idő faragni vmi kis közös programra :) Szívesen benne lennék a levelezésben.

Üdv.,

Kati

335. Saatee
2013. máj. 29. 11:21

Sziasztok!

Éppen barátokat keresek én is. 28 éves, még nem saját családos budapesti lány vagyok. Most elhatároztam, hogy megpróbálok összehozni egy baráti társaságot... Hátha így sikerül.

Mivel eddig – bár nem rég próbálkozom a netes barátkozással -, úgy látom, nehezen indul a dolog, én arra gondoltam, hogy mi lenne, hogyha „összejön” legalább 3-4 barátkereső lány/fiú akkor mondjuk egy közös, de nem fórumos levelezéssel kezdünk „ismerkedni” (azért jó ennyien, mert így aztán bőven van téma, meg talán lazább a hangulat…), és ha (és akik között) megvan a közös „húr”, akkor összehozhatnánk egy kezdő talit is majd… Persze bárki folyamatosan csatlakozhat…:)

Már egy másik fórumról vagyunk páran.:)

Még sosem csináltam ilyet, csak próbálom lendíteni a dolgot.:)

Kinek van kedve csatlakozni?

334. hedus76
2013. ápr. 24. 19:38

Sziasztok Csajok!

Elolvastam a hozzászolásokat sajnos én is ilyen problémával küzdök. Nem értem én sem hogy miért nincsenek mostanában igazi összetartós barátnős kapcsolatok. Nekem sincs és hiányzik nagyon az igazi lelkízős beszélgetések. Két gyermekes anyuka vagyok 37 éves 13 éve a családomnak élek. Az elmúlt három évben volt két próbálkozásom de sajnos nem jött össze a két lány nem igazán olyan volt akire gondoltam,és meg is szakadt a kapcsolatom velük. Csalódtam bennük! Nem értem miért van ez! Olyan sokan írtatok e témában nem is hittem volna hogy ez most ilyen általános gond! Vagy mi lányok változunk meg idővel és azért nem találunk egymásra? Régi bejegyzések vannak itt azért gondolom reagáltok rá!

333. CsillagTM (válaszként erre: 332. - Hilda anyu)
2013. febr. 16. 21:25
én mindent elhiszek, és nincsenek gyerekeim. akkor nem tudok segíteni.
332. Hilda anyu (válaszként erre: 329. - CsillagTM)
2013. febr. 15. 16:04
Hobbi?Vannak gyerekeid?Mert nekem igen és még ha szeretnék is a hobbimmal foglalkozni,sem mindig tehetem meg.A gyerekeim szülei?!Hát.....én nem idevalósi vagyok(idegen),a gyerekeim osztálytársai pedig igen,azt hiszem ezzel mindent elmondtam.Hidd el,én megpróbáltam ezekkel barátkozni,de sajna ez egy olyan falu,hogy aki idegen,az mindig az is marad.Én már 10 éve próbálom megszokni,alkalmazkodni,hidd el nem könnyű!
331. csillagtök (válaszként erre: 330. - CsillagTM)
2013. febr. 15. 14:02
De :) Régen is inkább ők voltak, valahogy velük nyitottabb voltam, jobban kijöttem, de az is véget ér ha az egyik fél többet akar. De ahol nem volt ilyen gond, azokkal jóban vagyok még most is. De mint írtam a magyarországi társaságaim / barátaim megvannak, igaz nem tudom ha hazaköltözünk akkor mennyit fogunk találkozni (remélem azért fogunk). Külföldön azért sem olyan egyszerű, mert ha pl magyarokkal szeretnénk barátkozni, akkor hogy is mondjam kevés a választék, és olyanokkal akadunk össze és azért járunk össze mert pl közel lakunk, nem azért mert annyira sok közös dolgunk lenne.
330. CsillagTM (válaszként erre: 327. - Csillagtök)
2013. febr. 15. 12:35
és pasi barátaid sincsenek?
329. CsillagTM (válaszként erre: 326. - Hilda anyu)
2013. febr. 15. 12:33
nincs hobbid? gyerekeid pajtásainak a szülei...?
2013. febr. 15. 12:21

Amúgy ilyenkor én úgy érzem hogy velem van a baj, nem vagyok elég érdekes, vagy megbántok valakit és ezért történik mindez. Sokszor agyalok ezen :) Talán ezért is találtam ide a hoxára, ez volt az első hozzászólásom.

Amúgy voltam otthon (Mo-on) januárban, 10 hónap után és tök érdekes még ennyi év után is tudtam találkozni 2 egyetemi társaságommal és más haverokkal, szinte mindenkivel találkoztam akit látni akartam. Pedig van ahol már van gyerek is. Azért ennek örülök.

2013. febr. 15. 12:10
Én is kicsit így érzek, sőt nagyon :) Külföldön dolgozom már pár éve. Az itteni magyarokkal való "barátság" valahogy megszűnt 1-2 év után, de mindig jött újabb. Legutóbb úgy éreztem van 2 barátnőm, aztán 3-asban már nem működött a dolog egy idő után, és én lettem kiszorítva. Ami nem is lett volna probléma ha ők jobban megértik egymást (mert így volt ők hasonlóbbak ketten), de az egyik nekem szidta a másikat mint a bokrot (ezután meg ő a jó), a másik pedig féltékeny volt rám (szerintem), mert volt egy dolog amiben segítettem a másik lánynak, erre ő állítólag azt mondta neki, hogy "miért én csinálom, ő is meg tudja". Mondjuk igazi barátnőm még sosem volt, mert emlékszem aki 2 volt még középiskolás koromban, ők is olyanok voltak sokszor, hogy mondták a magukét, de rám nem voltak kíváncsiak (mondjuk nem mindig éreztem ezt, de azért többször). De most már úgy vagyok, hogy barátok ha egy idő után már nem mennek közös úton, az okkal történik, és el kell engedni. De tudom, nem egyszerű mást találni csalódások után. Most én is kicsit befordulós vagyok, szerencsére tegnap kollégákkal elmentem kocsmázni, de amúgy nem nagyon találkozom itt emberekkel. Párom még Magyarországon van, én meg elfoglalom magam egyedül is szerencsére.
326. Hilda anyu (válaszként erre: 325. - CsillagTM)
2013. febr. 15. 11:32
NEM!És nem azért mert nem érdekel,vagy nem akarok,hanem mert nincs hová és kivel....Havonta eljárunk "kikapcsolódni" egyszer,de az nem az az barákozós lehetőség.
325. CsillagTM (válaszként erre: 324. - Hilda anyu)
2013. febr. 15. 10:39
tehát nem jársz társaságba?
324. Hilda anyu (válaszként erre: 323. - CsillagTM)
2013. febr. 15. 10:02
Nem tudom.Nem mondom,hogy velem van a baj,csak valamiért senki nem keresi a barátságomat.Hová járok?Hát a felhozatal ebből a szempontból elég szegényes.Nem vagyok már fiatal,két gyerekkel.akik ilyen korúak,azoknak gondolom megvannak a régiek,akinek meg nincs,az úgy van mint én,itt keres vigaszt.Nincs kissebbségi komplexusom,alapvetően jókedélyű,barátságos ember vagyok,sőt toleráns is.Lehet nem jó helyen keresgélek....
323. CsillagTM (válaszként erre: 322. - Hilda anyu)
2013. febr. 15. 09:23

miért lenne veled baj?

amúgy hol lenne alkalmad barátkozni? munkahely? vagy van valami hobbid? eljársz valamerre?

mennyire vagy kisebbségi komplexusos? hogy viselkedsz, ha idegenekkel találkozol?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook