Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 2. 17:36

Ha kíváncsi vagy hogyan tudsz karcsúvá és vonzóvá válni néhány hét alatt szinte fillérekből minden megerőltetés és diéta nélkül, akkor most jól figyelj, mert megosztom veled! , - A fenti szavak elég hihetetlenül hangzanak: - szinte fillérekből, - minden megerőltetés nélkül, - néhány hét alatt, pedig ez így van.

A titkom egy olyan italkeverékben rejlik (saját recept) melyet kifejezetten gyógynövényekből, hosszas próbálkozással sikerült összeállítanom. A jó hír, hogy nem személyre szabott, hanem mindenkinél egyformán működő italkeverékről van szó, melyhez a hozzávalókat bármelyik drogériában beszerezheted!

Egyszóval megtaláltam a karcsúság Szent Grálját!

Akik már kipróbálták:

Sziasztok!

Én csak pozitív dolgot tudok mondani. Nem okozott soha semmiféle egészségügyi panaszt, ez fontos, hiszen ez minden fogyókúrás "szernél" előfordulhat, de erről itt szó se volt. Nekem egyszerűen csak SEGÍT. Csupa gyógynövény!

Andrea

Sziasztok!

Nekem is jók a tapasztalataim, 1 éve ezzel dobtam le 10 kilót, és elég tartósan megmaradt az elért súly. Csökkentette az étvágyamat, nem kívántam az édességet, és gyorsította az emésztésem. Ha csak szimplán diétázom, általában nagyon nehezen indul meg a fogyás, és lassan mennek le a kilók, viszont ha abbahagyom a diétát, akkor rohamosan visszajön minden leadott kiló. Ezzel viszont hetente 1-2 kg-ot fogytam, de azért oda kellett figyelni, hogy menyit eszem. Viszont, tartós volt a fogyás!

Balázs

Üdvözlök mindenkit!

Én nem fogyásképpen iszom, hanem méregtelenítésre. 4-5-ször évente csinálok egy egyhónapos kúrát, olyan formában, hogy csak estenként lefekvés előtt iszom egy nagy bögrével. Reggelre tuti az eredmény!

Zsuzsa

Pusszantom az olvasókat!

Nekem kifejezetten jól esett, és a tanulás is sokkal könnyebben ment. Nem beszélve arról, hogy a mérleg szerint majd 2 kilónyi salak volt bennem elraktározva, ami azért durva.

Franciska

Felkészültél rá:

• Hogy le kell cserélned a ruhatárad?

• Hogy a pasik megfordulnak utánad az utcán?

• Hogy ezen túl a nyarat a vízparton sütkérezve töltheted?

És hogy hogyan jött létre a recept?

Utánanéztem pár helyen, hogy milyen homeopátiás készítmények és gyógynövények tisztítják meg a szervezetet a feleslegesen lerakódott salakanyagtól és zsírtól. Az ízletes italt csak természetes anyagokból állítottam össze, tartósítószer, színezőanyag, cukormentes és nagyon egészséges.

Tele van természetes rostokkal! Két pohár naponta fedezi a napi rost bevitelt. Nem kizárólag salaktalanító hatása van, hanem rákmegelőző, nyugtató, közérzetjavító, vértisztító, bélflóra tisztító, vizelethajtó, zsírégető hatása és sok más jó tulajdonsága.


Nagyon hatásos a recept. Elsősorban a májat, a vesét (vesekövet eltávolítja), a bél nyálkahártyát és az epét tisztítja. Ha esetlegesen emésztési problémákkal küzd valaki, beállítja a bioritmust.

Minden fogyókúra kezdete egy hatásos salaktalanítás, így a szervezet mentesül a lerakódott és elraktározott anyagoktól, a gyomor megtisztul és a továbbiakban a bevitt élelmet azonnal felhasználja és nem raktározza a szervezet. Méregtelenítés és salaktalanítás után a zsírszöveteket kezdi el lebontani és a tartalékokat éli fel a szervezet. Ha a folyadékba teszel 2 kanál lenmagpelyhet éhségérzet csökkentő hatása van.

Az ital napi fél liter fogyasztása két hétig biztosít természetes egészséges 5kg fogyást

Az ilyen pillanatokért érdemes élni!

A beérkezett kérdésekre válaszolva:

1. Maga az italkeverék durván 2500 Ft-ból kikeverhető ami legalább két havi adag.

2. Érdemes kúraszerűen fogyasztani 2-3-4 hétig a testsúlyod és a céljaid függvényében, majd ugyanennyi szünet, ha elérted a kívánt testsúlyt. 2 havonta végezz 2 hetes méregtelenítést a keverékkel - lepucolja a két hónap alatt felgyülemlett pár kilógrammot, és szinten tart.

3. Diéta mellet a hatása megtöbbszöröződik(DE NE KOPLALJ), így is igen hatékony.

És nem feledd - szinte fillérekbőlminden megerőltetés nélkül, - néhány hét alatt!!!

Nézzük tehát a receptet!

Hozzávalók:

Teafilterek: szűztea(vigyázz hamisítják), ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta

Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika(konzerves is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananász lé(rostos üdítő)


Elkészítés:

Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.

Én naponta fél litert iszok meg. Az íze kellemes, kesernyésen édes és pikáns. Általában 3 nap alatt veszed észre a változást. Próbáld ki! Nem veszítesz vele semmit csak pár kg-ot, ami amúgy is fölösleges.

Bízok benne, hogy egészségedre



Remélem nem lesz belőle semmi gond,hogy felraktam!

15. dancingqueen (válaszként erre: 9. - Medina07)
2009. febr. 2. 17:35

sajnos "még nem" edzem mellé semmit,mert dupla melóm van...tehát,este 6 körül végzek az egyikben,és még utána,igaz,este 11-re már ágyban vagyok,de indul a második. Az nem állandó ugyan,de elég időmet és agyamat felemészti:(((


amúgy ezeket én alapjáraton is tartottam:)))Már,hogy sok víz,édesítőszer,kenyeret egyáltalán nem eszem, a 6 után és a mozgás az,ami gázos...pedig,tényleg mindent betartok amit 90 napos mondd. Korábban 5 kiló lehussant,most meg egy-egy kilókkal szenvedek fel,egy meg le:(Gyógyteát és almaecetkapszulát is eszem-iszom,és mégsem...:(elképzelni nem tudom,mi lehet a baj(Anyagcserém az okés,és pajzsmirigy is ha jól tudom:S)

14. 79c92192cf (válaszként erre: 12. - K.tünde78)
2009. febr. 2. 17:34
Mit szeretnél velünk megosztani? Én nagyon kíváncsi vok..:D:D
13. 79c92192cf (válaszként erre: 3. - D.lara23)
2009. febr. 2. 17:32
Szia! Igen csináltam ma 11 óráig a 90 naposat! De kész... Eddig nem voltam ilyen éhes, mint most 2napja.
2009. febr. 2. 17:30
Én is így vagyok .Ha minden jól megy mindjárt megosztok veletek valamit.
2009. febr. 2. 17:22
én most megyek szobabiciklizni. majd jövök:) kitartás lányok
10. 2b6b1ebe2a (válaszként erre: 1. - 79c92192cf)
2009. febr. 2. 17:20

szia és sziasztok

annyira nagyon ismerős amit leírtál mintha csak én pötyögtem volna be. sajnos a kitartás nagy hiánycikk nálam is :( pedig sokkal többet kéne fogynom 10 kilónál:(

9. Medina07 (válaszként erre: 7. - Dancingqueen)
2009. febr. 2. 17:19

Van mikor stagnálás van, nekem is 3 hétig nem mozdult semmit, aztán szinte egyik napról másikra 2 kiló lement! Egyébként nem jó szerintem a diéta. Életmódváltás kell. Nekem ami bevált, hogy nem eszek kenyeret, édesítőszert használok, napi legalább két liter ásványvizet iszok, napi legalább fél órát tornázok. Mindent eszek, csak meggondolom mikor. Egészségesebben táplálkozok. Délelőtt gyümölcs, délután zöldség. Főétkezésre mindenfélét. Megpróbálok többször keveset enni és este 6 után már szigorúan nem eszek.

Ne adjátok fel, semmi sem lehetetlen. El kell határozni!!!

8. 8565183eb5 (válaszként erre: 7. - Dancingqueen)
2009. febr. 2. 17:18

Nekem sem megy le. :-(

Pedig én nem eszek sokat. Édességet is csak ritkán.

Az edzéseket veszem mostmár szigorúbban. Ti edzetek valamit?

7. dancingqueen (válaszként erre: 1. - 79c92192cf)
2009. febr. 2. 17:14
ha ez megnyugtat,nekem van kitartásom,betűről betűre tartom a 90 naposat,és mégsem megy le egy rohadt kiló sem:(mostmár harmadik hete!
6. qwertyx (válaszként erre: 1. - 79c92192cf)
2009. febr. 2. 17:14

dettó! ugyanígy vagyok én is, és kicsit megnyugtat, hogy nem egyedüli eset az enyém

bár nekem sokkal többet kéne fognyi :(

2009. febr. 2. 17:12
hááát ez nálam is így van... sajnos :(
2009. febr. 2. 17:10
Mivel én sajnos én is így vagyok, le kellene adni 10 kilót, már mindenféle diétát kipróbáltam az életben, persze fogytam is, csak nem vagyok képes megtartani...,mert nem vagyok elég következetes, kitartó...stb...
3. d.lara23 (válaszként erre: 1. - 79c92192cf)
2009. febr. 2. 17:10

Igen,sajnos nem vagy egyedül.:(

Nagy kitartás kell hozzá.

És most csinálsz vmilyen diétát?

2009. febr. 2. 17:09
Jesszusom, azt hittem hirtelen, hogy ezt én írtam.....:DD
2009. febr. 2. 17:08
Olyan jó lenne ledobni egy 10 kg-ot! Még sem megy...:( Volt már minden 90 napos, atkins, norbi, stb... Mégsincs kitartás! A lelkesedés kb 2 hétig tart!:(:(:( Hajaj!!! Most mi lesz? Vagy feladom vagy folytatom a diétát, amit elkezdtem két hete! De késő! Már bennem van egy egész pizza, snickers és két sajtos pogácsa....Ajjjjjjjjjjjjj! Miért nem bírom megállni! Utálom magam ilyenkor! Ti is szoktatok így érezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook