Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
2010. jan. 6. 18:23
Niki, aranyos a pocikád. már nem sokára fogod érezni hogy mocorog a picid. ahogy nől, úgy egyre erősebben. Meglátod ez életed legszebb pillanatai, én is nagyon szerettem. Azt mondják a "régi öregek", hogyha megmozdul a babuci azután elmaradoznak majd a hányingerek is. Igaz lehet, bár nekem kismamaként 4 hónapos koromig megmaradt a hányinger-hányás,aztán mintha elvágták volna. úgyhogy kitartás!!!! ügyes vagy ,hogy ilyen szépen fogytál még így is. Bezzeg én 75-76 ról küzdöm most magam lefelé. szép lassan,ma már 74 voltam. a sok karácsonyi -újévi zabálások. de majd szép lassan lefelé küzdöm.
2895. onikita (válaszként erre: 2894. - Sisssa)
2010. jan. 6. 16:04

Drága én meg azt hittem,hogy tudod. Lehet nem vertem nagy dobra,de betöltöttem a 3.hónapot így már nem titok. Ez múlt héten volt.


Így fogyás abbamarad,bár a rosszullétek miatt már -2kg-nál tartok. Minden gatya bő rám és nem nagyon van mit felvegyek. A pocakos gatyák is bővek,bár úgy nézek ki benne mint valami 80kg-os mert a fazonja olyan,hogy nem tapad. De mindenki más meg el van hülve hogy mennyit fogytam.Mondjuk szeptemberben 73 voltam most meg 65-66között ingázok,attól függ ennyi kaja marad bennem vagy mennyit tudok enni.

2894. sisssa
2010. jan. 6. 14:37

Onikita, én ennyire lemaradtam volna?

Most akkor mi a helyzet??????? mesélj-mesélj...

2893. onikita
2010. jan. 6. 11:18
Ani drága a naplómban fent van a kép!
2892. onikita (válaszként erre: 2891. - Patrícia2000)
2010. jan. 5. 15:06
Hazamegyek és csinálok. Már van poci tény és való de még kis formás.:-)
2010. jan. 5. 13:44
Szeretnék kérni pocakos képet,Rowinától és Onikitától!!!!Ha nem akarjátok az arcotokat mellé akkor csak a pocitokról, légyszi-légyszi!!!!!Rowinám, tőled is!!!!
2890. onikita
2010. jan. 5. 13:40

BUÉK Mindenkinek! Nem baj lányok ennyi belefér. 1évben 1X van karácsony.


Én fogytam mert az evés nem az erősségem sajna.

2010. jan. 5. 13:13

rovi,ügyes vagy.


hát a mozgás nekem sem megy. fahordás a kazánházba ..ilyenek...csak csak.

2888. Rowina
2010. jan. 5. 12:14
Sziasztok!Boldog új évet!Én most örülök mert "csak"fél kilót híztam az ünnepek alatt!
2887. Newsy
2010. jan. 5. 09:18
Sziasztok! én is vissza a rég kerékvágásba... a kaja még csak-csak, a mozgás nem akar menni... vagyis menne, csak az én kedvem...:S
2010. jan. 5. 09:05

Sziasztok!Új év,új tervek! BUÉK!!!

Elkell ezt kezdeni előröl,vagy folytatni...hát nem is tudom.Mindenesetre elkezem úgy ahogy nyáron csináltam,hogy külön lapokra írtam magamnak a dolgokat,hogy mit ettem,mennyit tornáztam stb...az nagyon működött.Tornázni is szeretnék sokkal de sokkal többet.Rájöttem hogy nálam fordítva működnek a dolgok,nehezebb a fogyás mint a súlytartás,ez is valami mi?

2010. jan. 5. 07:12
Sziasztok, Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!Fogyókúra?Hát a 2 hét alatt sikerült+3-4 kilót felszednem,most próbálgatom a 90 naposat ismét. pár dekától sikerült megszabadulnom, 74 kiló alatt vagyok. De nov elején 69 kiló is voltam.igaz az ünnepek előtt 71-72 közötti súlyról indultam. De most aztán tényleg böjt,mert ez a sok zaba és össze -vissza evés nem igazán jó az embernek hosszútávon.
2884. sisssa
2010. jan. 4. 10:03
Hello Csajok, újra "hallatom" a hangomat::)) Remélem mindenkivel minden a legnagyobb rendben, mivel sajnos most nincsen időm visszaolvasni a bejegyzéseket. Új év, ezért új lendület fogyókúra terén. Talán most hatásosabb lesz::))
2883. claudia24
2009. dec. 25. 21:33
Sziasztok lányok!rég nem irtam ,mert nem volt tul sok idöm !Hogy álltok a fogyokurával?én már lefogytam de sajnos nem a diétátol:(Kellemes ünnepeket nektek
2009. dec. 24. 20:00
Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek.
2881. onikita
2009. dec. 24. 17:09
Kellemes Békés Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
2880. Rowina
2009. dec. 22. 15:43
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!
2009. dec. 19. 07:20
Mindenkinek szép,békés ünnepeket kívánok!!!
2878. Rowina
2009. dec. 14. 13:33
Köszönöm Ani,aranyos vagy!Remélem az orvos sem fog morogni ha megyek hozzá a héten,mert hiába,érti ezt meg a család,és segít is,az orvos az más,lehetne megértöbb is mondjuk.Hogy,hogy a lánykádat a háziorvoshoz viszed,mármint nálunk fel sem merül,megyünk a gyerekorvoshoz,persze ha szabin van,akkor az más.De sajnos sokszor sok a beteg gyerköc,és várni kell.Majd igyekszem akkor képet csinálni.Gondolod elöbb meglesz?Kicsit reménykedem én is benne,mert Milán ráhuzott 8 napot,nem nagyon akart nmegszületni,rásegítettek,Balázska 1 nappal a kíirt elött indult meg magától,majd kiderül.
2009. dec. 14. 12:46
rowina ne mondd azt ,hogy te nem igazán vagy fontos a +10 kilóddal. igen is kérünk tőled egy kismamis képet!!!!! ne a kilóiddal foglalkozz most,az majd lemegy a 3 gyerkőcöd mellett.
2876. patrícia2000 (válaszként erre: 2871. - Rowina)
2009. dec. 14. 12:45
igazad van, a kismamákat jobban kell védeni. és ne is menj addig közösségbe amíg a 2 hét el nem telik. az orvosnál is csak a sok "nyavalyás" ember beül,prüszkölik szét a bacijaikat. Patti amikor beteg volt a háziorvos helyett inkább a gyerekorvoshoz vittük el,mert ott nem kell 2-3 órát várakozni,mire bekerülsz. hanem 15 perc alatt végzünk.az orvosok könnyen beszélnek, mikor a média is "izgatja" az embereket.Csak azt nem mondják, hogy az a másik kismama is "rizikó"faktoros volt. 40 éves kismama és bizti volt más betegsége is akadt. a média csak amit akar azt emel ki "elfelejt" más fontos részleteket hozzáfűzni,amit te csak a neten tudsz megnézni. ez így van a politikával is. Én a páromtól hallom a fontos híreket,mert a tv-be nem mindig a fontos részeket emelik ki.
2009. dec. 14. 12:37

rowina,neked a 3.gyerkőc,lehet előbb meglesz. február végére.

egyetek sok savanyú káposztát ,onikita te is. nem tudom mennyire szeretitek, általában zöldséges üzletben lehet kapni.nekünk van "házi",apósom mindig tesz el egy kerámiás kaspóval.már fincsi. többet ér,mint az "igazi" citrom,attól több a c vitamin benne, és nem vészes 1 kiló valami 200ft. mi Pattival azt eszegetünk, mindegy milyen kenyérrel,felvágottal eszitek. nem akarok okoskodni. de ha feltöltitek c vitaminnal a szervezeteteket,akkor az immunrendszereteket sem támadja meg egyik influenza sem. a gyerkőcöknek is a tanár néni állandóan a rendszeres kézmosásra inti őket a suliban. a törölközőjük helyett pedig eldobható papírtörlőt használnak. sokszor kell szellőztetni a lakásban. én reggelről alaposan a szobákat-nappalit kiszellőztetem.

2874. Rowina (válaszként erre: 2872. - Onikita)
2009. dec. 14. 09:06
Szia!Most mondhatni,jól,de már pár napja elkezdett már égni a torkom,sok a sav,néha ugy helyezkedik a drágám,hogy nehezen veszem a levegőt,nyomja a hólyagomat:)március 12.re vagyok kíirva.Kértem az elözö uh-ról képet,sima kép,nem tudom mutatni,én meg nem vagyok érdekes a + 10 kilómmal.
2873. onikita (válaszként erre: 2870. - Patrícia2000)
2009. dec. 14. 08:58
Igen ennek én is örülök,meg jönnek a sok gyümölcsök és előtte és utána is tudok sokat enni. Imádom a görög és a sárga dinnyét,már alíg várom hogy ehessek. Na persze az eper és a őszi,nektarin barack is az imádottak közé tartozik.
2872. onikita (válaszként erre: 2869. - Rowina)
2009. dec. 14. 08:56

Nagyon köszönöm!


Ti hogy vagytok? Fotót nem akarsz felrakni? Te mikorra vagy kiírva?

2871. Rowina (válaszként erre: 2870. - Patrícia2000)
2009. dec. 14. 08:56
Szia Anikám!Igen,márciusra,még 3 hónap.Már nagyon várom a végét.Kicsit nyugtalan terhesség mert mindig van valami.Beoltattam magamat is,nem akartam,de nagyon sok kismamáról hallani,akik elkapták a vírust,még pár nap és letelik a 2hét,szinte nem is voltam sehol azóta,anyuék is izgultak nehogy baj legyen.Az orvost felhívtam,az meg azt mondta ne idegeskedjek,menjek csak be vizsgálatra,a kismamákat 4 hetente vizsgálják.Hát nem mentem be.Ő könnyen beszél,ne izguljak,na persze.
2009. dec. 14. 07:43

Niki,nyári baba. Az jó,megerősödik mire jön a rossz idő.


Reni drága márciusra várjátok a picit?

2869. Rowina
2009. dec. 11. 15:02
Sziasztok!Éppen csak bekukkantottam,Onikita!Tiszta szívemből gratulálok a picihez!Sok boldogságot!
2868. onikita (válaszként erre: 2867. - Patrícia2000)
2009. dec. 10. 10:14
Köszönöm drága vagy. 2és fél hónapos. Elméletileg július 15-16 körül várható.
2009. dec. 9. 18:27
Niki nagyon örülök veled! Gratulálok a picihez! Mennyi idős vagy /kismama/?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook