Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


166. 2b6b1ebe2a (válaszként erre: 165. - Dancingqueen)
2009. febr. 10. 11:03

saját diétát követek 3 népszerűbb diéta összekombinálásából.

atkins

3 órás diéta

káposztaleves kúra


A szénhidrátszegény diéta miatt lemondtam a cukorról, kenyérről, és a tésztáról.

A 3 órás diéta pedig lényegében annyit jelent, hogy 3 óránként eszek kis adagokat, ez elméletben napi 4 étkezést jelent, de én csak hetente 2-3 alkalommal tartom be az utolsó, 4. étkezést. A lényeg a 3 órás rendszeres étkezés, és a kis adagok, vagyis a mértékletesség.

A harmadik diéta pedig a káposztaleves kúra, ami nálam azt jelenti, hogy minden héten van 2 egymást követő nap, amikor káposztaleves töltötte ki 2 étkezésemet.


plusz minden nap 1 óra mozgás

165. dancingqueen (válaszként erre: 162. - 2b6b1ebe2a)
2009. febr. 10. 10:58
megkérdezhetem,hogy te melyik diétát követed?
2009. febr. 10. 10:36
akartam kérdezni. érdekel valakit diétás kókuszgolyó?:) tegnap csináltam. sztem fincsi:)
163. dancingqueen (válaszként erre: 161. - K.tünde78)
2009. febr. 10. 10:30

de olyan finom:)nem baj,majd megpróbálom elosztani....nem, a pocakomnak semmi baja...legalábbis nem érzem,hogy lenne.


viszont azt hiszem 90 naposat feladom,és valami "saját" diétát fogok kitalálni...másodszorra nem megy:S

2009. febr. 10. 10:27

sziasztok

lement 2 teljes hét úgy hogy semmiben nem csaltam a fogyimban:D

eddig iyen még sosem volt:)

annyi a lényeg hogy csalásmentesen 3,5 kilót fogytam:) bevalllom hogy többre számítottam, ezért kicsit csalódott vagyok, de ennek is örülök.

a rendszeres mozgás miatt most viszont a centik sokkal gyorsabban mennek.

így összesen -26,5 kilónál tartok

te jó ég, hol van még a vége..:(

161. k.tünde78 (válaszként erre: 160. - Dancingqueen)
2009. febr. 10. 10:12

Ezt nem tudom nekem nem okoz gondot,,viszont szerintem ha a savassága bántja a torkod,akkor a gyomorsavad is felnyomná.Nem érzed,hogy szaporítja a savad?

Próbáld meg,hogy nem iszod 1-2 napot.Lehet jobb lenne ha Te is elosztanád 2-3 részletre a fogyasztását.Valamelyik úgy is bejön.

160. dancingqueen (válaszként erre: 159. - K.tünde78)
2009. febr. 10. 10:00
nem a hideg miatt:)nem szoktam hűtőből rögtön inni,sőt.szombahőmérsékleten fogyasztom. szerintem a savassága miatt lehet...vagy lehet amúgy is,mástól(vírus,vagy egyéb)csak erre tudom visszavezetni időben
159. k.tünde78 (válaszként erre: 158. - Dancingqueen)
2009. febr. 10. 09:31

Neked fáj?

Én megszoktam melegíteni mielőtt meginnám,mert az én torkom nem bírja a hideget-még a fülem is belefájdul azon nyomban.

Nyugodtan melegítsétek,írtam már,hogy úgy még édesebb is az íze.

2009. febr. 10. 08:40
nektek nem fáj a torkotok a lötyitől?:S
157. dundi53
2009. febr. 9. 21:13
Bocsi,de az orimag nem fogyaszt,legfeljebb ha nagyon hiszel benne(pszihés)
156. dancingqueen (válaszként erre: 154. - 9303141eea)
2009. febr. 9. 15:46
megkérdezhetem,hogy mi az az orimag?
155. k.tünde78 (válaszként erre: 154. - 9303141eea)
2009. febr. 9. 13:45

Az 1500 kcal jó diétázónak.Nem hiszem,hogy 1 heti 2-3 alkalmas tornától ilyen jelentős izomzatot növesztettél vólna,hogy azt 2 kg mérhető legyen.

Hogy miért mutat többet a mérleg annak sok oka lehet:lehet lassan megkell jönnie,több folyadékot ittal és az nem olyan gyorsan távozik a szervezetből mint álltalában szokott,vagy az is elég ha 2 nap székrekedése van az embernek.Szóval számtalan oka lehet,de ez nem azt jelenti,hogy elkell csüggedni.Van mikor stagnál a fogyás,mert a test tartalékra veszi magát,de kb 1-2 hét múlva újra beindul.

Elfogod érni a vágyad,főleg,hogy nagyon helyesen az évvégére tűzted ki a 62 kg célt .

2009. febr. 9. 13:32
Én ezt az akupunktúrás orimagot kezdtem használni, eleinte szépen le is ment 3 kiló pár hét alatt,minden megerőltetés nélkül,nem fogyóztam ,ettem ami jól esett,csak sokkal kevesebbet,mert nem kívánom annyira a kaját, viszont 2-2,5 liter folyadékot megiszom. főleg vizet,gyógyteákat.múlt héten elkezdtem tornázni,heti 2-3 alkalommal 1 órát .de most lehet a torna hatására visszaszaladt a kilóm, lehet izmot szedtem fel. a magasságom 169cm,jelenleg 86 kiló vagyok.az én vágyam a 62 kiló lenne. 5. napja iszom a lötyit ,ezt a grapefruitosat,nekem jó,bár kilókat nem adtam még le, lehet az orimag miatt,mert sok méreganyagtól megszabadultam segítségével. az orimaggal 3 hét alatt 3 cm-el lett vékonyabb a derekam és a csípőm. lehet most a súlyom azért stagnál,mert olyan 1500kcal körül eszem naponta? este iszom a lötyit, napközben használom az orimagot.erre az évre szeretném elérni az álomsúlyt a 62 kilót.nem tudom sikerül e, keveset eszem,de nem értem most miért nem akar lefelé mozdulni a súlyom, sőt 83,9 kiló voltam 1 hete,most visszaugrott 86-ra.lehet a torna?
153. k.tünde78 (válaszként erre: 151. - Suesue)
2009. febr. 9. 11:59

Szerintem úgy iszod ahogy épp jól esik.

Van mikór bevágom egyszerre az egészet.Máskor meg elosztom reggel 2 dl,délben 1 dl,este 2 dl.

Az alkalmazás módja szerintem mit sem változtat a hatásán.

Ahányan vagyunk ,annyiféleképp eresszük le a torkocskánkon.

152. dancingqueen (válaszként erre: 151. - Suesue)
2009. febr. 9. 10:01
én kortyolgatom,de kb fél óra alatt lecsúszik simán:D
151. Suesue (válaszként erre: 150. - K.tünde78)
2009. febr. 8. 22:32

1 kérdés.

Hogyan kellene inni?

Lassan kortyolgatva, vagy lehet egyszerre is?

Én egyszerre iszom. :)

150. k.tünde78 (válaszként erre: 149. - Gecam)
2009. febr. 8. 20:09

Bajod szerintem nem lesz,hasmenésre is kicsi az esély.

Igaz én ma hajnal óta kiskirály vagyok az illemhelyen,de ez körülbelül a hasmenéses járvány lehet,mert már egyre gyengébb vagyok és szédülök.

Elviekben fogyaszt,,,hát majd meglátjuk gyakorlatban milyen eredményt okoz.

149. Gecam
2009. febr. 8. 19:30
Mi lesz ha valaki többet iszik mint fél liter??Ez fogyaszt vagy salaktalanít??
148. k.tünde78 (válaszként erre: 143. - Gecam)
2009. febr. 8. 18:19
Ja,napi fél liter a fejadag
147. k.tünde78 (válaszként erre: 142. - Dancingqueen)
2009. febr. 8. 18:17

Én is imádom,már-már ott tartok,hogy szivem szerint csak ezt engedném le a torkomon.


Az én konyhám is "jól" szokott kinézni velem együtt a grapefruit hámozáskor.


Egyre tisztább az arcom,pedig mivel most kell megjönnie,ilyenkorra már tele szoktam lenni ragyákkal-már ezért a patti mentes pofáért megérte.

2009. febr. 8. 17:14
én egész nap tudnám inni:)))
145. Bridget66 (válaszként erre: 143. - Gecam)
2009. febr. 8. 17:06
Hát én akkor iszom amikor épp eszembe jut, de napi fél litert mindenképp.
144. dancingqueen (válaszként erre: 143. - Gecam)
2009. febr. 8. 16:46
én reggel szoktam,reggeli helyett-mivel a 90 napos diéta miatt amúgy is gyümit kéne reggeliznem
143. Gecam
2009. febr. 8. 16:44
Köszi a receptet!!hogyan kell fogyasztani??akkor iszom amikor akarom??
142. dancingqueen (válaszként erre: 130. - K.tünde78)
2009. febr. 8. 16:19

hát,azért szerencsére nem ugyan az a kettő:D:D:Dde jólvan,nem kötekszem ám,értem én:)


dorisz,persze hogy fogyaszt a szex,hiszen rengeteg kalóriát égetsz el,felgyorsul a lélégzeted,összerádnulnak az izmaid,stb,stb...szóval:)sima ügy:)


mai harmadik napom lötgyivel,egyszerűen imádom:)))csak kár,hogy a grapefruit-ot olyan nehéz pucolni:D:D:Pfröcsög az egész konyha amig készítem,de megéri,mert nagyon fini:)kilóban még nem érzek hatást,de most bűnözés volt hétvégén,úgyhogy nem is lenne jó mérce...

141. Bridget66 (válaszként erre: 140. - Gecam)
2009. febr. 8. 15:58

Hozzávalók:

Teafilterek: szűztea(vigyázz hamisítják), ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta

Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika(konzerves is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananász lé(rostos üdítő)


Elkészítés:

Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.

140. Gecam
2009. febr. 8. 14:58
Mi az a "lötyi"???
2009. febr. 8. 11:53

Igen,igazi citromot facsarok, de mégis ég tőle a gyomrom :S de remélem ha megszokom akkor nem fog ha mégis akkor pedig majd beveszek rá valamit!

Köszi a tippeket :)

2009. febr. 7. 18:58

Na megtartóm a beszámolóm a lötyiről!

Ugyebár hétfőn(02.02.) vólt az első lötyiivós napunk a párocskámmal.

Mind kettőnk álltalános problémája az egy ideje,hogy fel vagyunk fúvódva.Mikór elmegyünk "nagydologra" a wc-re,úgyérezzük,hogy nem fejeztük be teljesen ezt a folyamatot,szóval még mindig teli vagyunk.

Szóval tegnapi nap vólt nálap a sorsforduló,mert nem vagyok már olyan püffedt,rendesen befejeztem azt a bizonyos dolgot ami állagra jó laza(előtte nagyon kellett erőlködni egy kicsiért is)és mennyiségre is megfelelő.Jó tudom nem illendő kibeszélni a sz..t,viszont a hatása miatt írom le.

A párom is nagyon megkönnyebbült:rengeteg szél ment el tőle ,energikusabbnak érzi magát,jobb a közérzete,nem éhes mint a lötyi fogyasztása előtt.

Súlyra maradt az a -2 kiló,de nem is kell,hogy gyorsan menjen le.



Bridget66 ha ég a gyomrod,nyugodtan vehetsz be reniantacidot is.Ugye igazi citromot facsarsz,mert az üveges citromlé okoz gyomorégést.

Semmi képp se szenvedj.Ha nem múlik a gyomorégés ,akkór hagyd ki a citromot.Egyébként én a happyday ananász levet használom ,mert a többitől nekem is szokott égni a gyomrom.

Próbáljatok a 100% alapanyagokra építeni,mert ezek adalék mentesek(szóval nencs benne citromsav ami gyomorégést okozna).

137. Suesue (válaszként erre: 136. - Bridget66)
2009. febr. 7. 18:21
Köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook