Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? fórum

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is? (beszélgetős fórum)


106. Suesue (válaszként erre: 80. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 18:25

Az, hogy 3 hete nem ment le semmi nem gond, mivel a szervezeted próbál ellenállni a fogyásnak, mert gondolj bele nem egy nap alatt jöttek fel a kilók, ezért gyorsan nem is fognak lemenni. :(

Nekem volt olyan, (évekkel ezelőtt) hogy le kellett volna adnom 6-kg felesleget, és nem sikerült pedig csak ásványvizet ittam, és napi 1,5 kg narancsot ettem, ami rostokban gazdag ugyan, de a magas cukortartalma miatt nem jó módszer. :(

Nem tudom mióta fogyózol, de a kezdeti leadás után stagnál mivel a szervezet úgy érzi, hogy veszély van, mivel nem kapja meg a megszokott táplálék adagot, és ezért raktároz abból a kevésből is amit beviszel.

Amennyiben sikerült leadnod egy pár kilót, próbálj meg a problémás területekre rádolgozni, hogy plusz izomzat alakuljon ki, és a szervezeted megtanulja a megváltozott kalória bevitelének a helyes felhasználását, mivel az, hogy csökkented a kalóriákat sajnos magában nem elég, de a változtatással együtt próbál az újonnan kifejlesztett izomzatra koncentrálni.

Remélem segítettem.

105. k.tünde78 (válaszként erre: 103. - Bridget66)
2009. febr. 5. 18:02

Erről nem tudok véleményt mondani,mert én kombinálva szedtem(Szűztea forte CLA+T kapszula),így jó vólt.

A BioCLA+T is jó a viszhangja,ártani nem ártasz vele.

104. 2b6b1ebe2a (válaszként erre: 100. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 17:53

sziasztok:) és szija

és arra nem gondoltál hogy bizonyos diétákat kombinálj egymással?:)

én pl az atkins diétát kombinálom a 3órás diétával, és a káposztaleves fogyókúrával:)

ez kb annyit jelent hogy az atkins miatt elhagytam a tésztát kenyeret, és rizst,krumplit nagyon ritkán eszem. a 3 órás diéta pedig csak annyi hogy 3 óránként kell enni, keveset, hogy szinten tartsd a vércukrod, mert ha leesik akkor vagy farkaséhes. és hetente van 3 nap amikor ebédre és vacsira káposztalevest eszek. nagyon az elején vagyok még de nekemúgy néz ki bejön.

2009. febr. 5. 17:40

Próbálta esetleg valaki a BioCLA+T??

Egyik ismerősöm szerint nagyon jó és használ,de attól h neki segített nem biztos h nekem is fog...:S

102. k.tünde78 (válaszként erre: 100. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 17:30
nemton milyen az anyagi helyzetet,amennyiben megtudod magadnak engedni a havi kb11-12 ezret,akkór a Metaból és az Oxytarm együtt.,De már a Metaból is segíteni kb6500
101. k.tünde78 (válaszként erre: 100. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 17:27

hát úgy sehogy.szabin kellene esetleg belekezdeni.

egyébként nekem az elsö 3-4 nap vólt futkosós,aztán már lehetett kontrolálni a dolgot végül 2 hétre napi 1-2 vólt álltalában reggel és du.

100. dancingqueen (válaszként erre: 99. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 17:17

sajnos,könnyen lehet,hogy igazad van:(ugyanakkor nem bírok más diétát:(Annyit próbáltam már,és nem bírom a nagyon kötött dolgokat sajnos:Sitt meg ivzsonylat szabadon válogathatok,és nem kell semmiről lemondanom...


hát tudod,az az 1-2 hét???!!!pfff...ne tudd meg!felállni sem mertem!hiszen dolgozó nő vagyok,nem ülhetek egész nap a közös mosdóhelységben:(((!elindulni se mertem otthonról...lehet,hogy csak 1-2 hét,de azt hogy lehet dolgozó életmód mellett átvészelni?:S

99. k.tünde78 (válaszként erre: 98. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 17:14

A szűztea szaladgálós hatása csak addig tart míg kipucólja a beleket(1-2 hét),aztán szépen beáll.

Igen olvastam a másik fórumon,hogy a cigi letételébő fakadnak a plusz kilók.

Lehet egy másik diétával kéne próbálkoznod.Azt olvastam valahol,hogy csak elsőre ilyen hatásos,hmmm nem tudom.Meg szerintem hizzá is szokik a szervezet,bár ez csak az én véleményem.

98. dancingqueen (válaszként erre: 96. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 17:08

a szűztea kapszulától olyan szaladhatnék jön rám,hogy örülök ha beérek a mosdóba:(((néha-néha bekapok egy felet


igen,végigcsináltam,és nem is volt semmi gond,csak letettem a cigit,és sajnos felkúszott jópár kiló:S

2009. febr. 5. 16:54
-2 kg
96. k.tünde78 (válaszként erre: 92. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:53

másfél éve végig csináltad?csak azért kérdem mert 1* én is belefogtam 1 hó alatt lement 8 kg abba is hagytam ,utána mikór újra akartam kezdeni nekem sem mozdúlt igazából.

Próbáltad már a szűztea kapszulát(az segítene szerintem)?

Annak idején 3 hónapig szedtem a Metabólt és az Oxytarmot és normális étkezés mellett lement 10 kg.

95. dancingqueen (válaszként erre: 93. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 16:50
súlyra érzel ici-pici változást?:)nekem már 1-2 kiló is nagyon sokat lendítene a lelkesedésemen...ami teljesen elveszett...:S
94. dancingqueen (válaszként erre: 93. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 16:49
úgy szoktam nassolni:))))imádom:D!csak nemt udtam,h ebből is csak egy gerezd kell-e,mint az ananászból(köszi:))
93. k.tünde78 (válaszként erre: 90. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:48
1 egész grapefruit,szépen tisztísd le a hártyáitól a gerezdeket,mert a hártyája a kesere
92. dancingqueen (válaszként erre: 91. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 16:48
igazán kedves tőled:)már,hogy megosztottad velünk:)hát igen,nekem "beindítonak" kéne,mert diétázom mellette,de most valamiért meg se mozdul...másfél éve csináltam,és simán lement pikkk-pakk 5 kiló,most 10től kéne megszabadulni,de az Istennek sem megy:S
91. k.tünde78 (válaszként erre: 87. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:47

Hát még én is csak a 5. napot taposom,azzal is tisztában vagyok,hogy a + 20 kg nem ettől fog lemenni.Viszont diéta kiegészítésként nagyon jó,lúgosítod a szervezeted és még egy csomó vitamint is bejuttatsz a szervezetedbe télvíz idején.

A bőröm egyébként szebb.

Ja én is emelt sms-ben fizettem,ezért is osztottam meg veletek,hogy ingyen is hozzájuthassatok.

2009. febr. 5. 16:45
a grapefruit az egy egész,vagy abból is csak egy gerezd?:)
89. dancingqueen (válaszként erre: 83. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 16:44
hát nem:(jan 1-től:(((
88. k.tünde78 (válaszként erre: 85. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:40

Szerintem nem rossz az íze,a tonic-nál jobb.Én lagyosítva iszom.

Állítólag a harmadik nap után érzed a hatást,látható eredmény majd a 2-3 hét környékén várható.

Nálam a súlyvesztés a sok víz távozása miatt vólt,viszont ez miatt könnyebben is mozgok.

87. dancingqueen (válaszként erre: 86. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 16:39

köszi,szerzek akkor igazi citromot!


és,mi a véleényed a sok lesújtó beírásról?:(beütöttem netre az összetevőket,amiket írtál te is,és az egy dolog,h ők is emelt díjas sms-ről panaszkodnak,de azt is írták,hogy nem használt,meg ilyenek..:(

86. k.tünde78 (válaszként erre: 84. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:38

Nekem 3 nap után még semmi gondja nem vólt,pedig csak egy kólás üvegben a spájzban pihent.Szóval szerintem hűtőben pont úgy bírja mint a 100%gyümilé(5 nap).

A citromlével csak annyi a gond,hogy nem 100%-citromsavból van .Pont az lenne a lényege,hogy a valódi citrom lúgosító hatású.Bár jobb hijján ez is megteszi.

Ja,és az ananászlé 50%-100% lehet.

2009. febr. 5. 16:34
olvastam itt hoxán is véleményt a lötyiről:(((azt írják,hogy rossz ízű,és 12 nap után sem fogyott semmit a csaj:Slehetséges ez?
84. dancingqueen (válaszként erre: 82. - K.tünde78)
2009. febr. 5. 16:30

juj tünde, de drága vagy:)))pont most hívtam herbária boltot,és képzeljétek el,kifosztották:(((úgyhogy,most keresek másiakt...igaz,belvárosi,lehet drágább lesz,de azért elmegyek.


citromból szerinted jó a citromlé is?(olimpos?)bár szerintem oda fogok érni a zöldségeshez,csakhát ez a fárnya munkaidő és a fárnya nyitvatartási időket elég nehéz összekombinálni:(((


és,szerinted meddig lehet eltárolni a lötyit?csak mert jövő htéen utaznánk pár napra szállodába,és vinnék üvegbe,de nem tudom,hogy eltartható-e...:S

83. k.tünde78 (válaszként erre: 80. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:30
Egyébként mióta csinálod a 90 naposat,gondolom nem 3 hete?
82. k.tünde78 (válaszként erre: 81. - Dancingqueen)
2009. febr. 5. 16:28

Na szóval utána néztem még több helyen:

1 db grapefruit,1 db citrom facsart leve,1db ananász karika(konzerv is lehet)/mellesleg én úgy csináltam,hogy az 1 adagba fél doboz ananász konzervet turmixoltam,laktatóbb/.

2009. febr. 5. 16:22
lányok,had kérdezzem meg: mennyi citrom(levét) és mennyi ananász(konvervet) tesztek bele?mert az,hogy egy grapefruit,az oké,de mondjuk egy ananász konverv az mennyi ananásznak felel meg?és a citromból mennyi kell?
80. dancingqueen (válaszként erre: 77. - Suesue)
2009. febr. 5. 10:12

sziasztok!


bár nem úgy néz ki,hogy időben végeznék ma,de megpróbálom beszerezni a beszerezni valókat,mert egyszerűen semmi nem lendít ki a stagnálásból:(((becsületesen nyomom a 90 naposat,és 3 hete egy deka se ment le:(((

2009. febr. 5. 09:53

mint pár napja írtam, nekem is ugyanez volt a bajom, a kitartás hiánya...

de aztán összeszedtem magam, és a mindennapi eredményeket látva egyre könnyebb kitartani

kevesebbet eszem, mint régebben, de nem nagyon szelektálok, mert én imádom a kenyeret, meg a rizst, de ha pl. reggelire ettem egy szelet kenyeret, akkor ebédre zöldség vagy főzelék, stb., viszont ha eltervezem, hogy rizst vagy krumplit ennék (azt is zöldséggel kiegészítve, és kevesebbet), akkor reggel nem eszem kenyeret, hanem valami mást

és sokkal több vizet iszom, mint régen, ami szintén hasznos

és délután 4-kor eszem utoljára, utána este max egy joghurt vagy valami könnyű, pl. alma és dió

és nagyon jó érzés, hogy mindig kevesebbet mutat a mérleg

valóban, kevesebb étel is elég, nem szabad éhezni, de mérhetően kevesebbtől is jóllakom, mint amennyit régebben ettem

igaz, az édességet nagyon minimálisra csökkentettem, amiből régebben szintén be szoktam habzsolni

és az édesség helyettesíthető annyi mindennel, pl. egyik este ittam egy pohár milli jegeskávét, ugyanolyan dobozos, mint a tej, kevés is elég belőle, és megvolt a finomság :)

így egyelőre napi fél kg-k lemennek, és tornázgatok is, kb 20 percig bírom egyelőre, de nem szakítom meg magam, csinálom, ahogy tudom

minden apróság segíthet, sok kicsi sokra megy

78. Suesue (válaszként erre: 77. - Suesue)
2009. febr. 5. 09:27

Bocsánat a korábbi kérdésért, megvettem a hozzávalókat, de átsiklottam a mennyiség felett.

A folyadék mellett folytatom a felüléseket is amit decemberben kezdtem.

Kitartást mindenkinek.

Szép napot. :)

77. Suesue (válaszként erre: 72. - K.tünde78)
2009. febr. 4. 20:13

Kedves Tünde.


Megvettem a hozzávalókat az említett folyadékhoz.

Holnap fogom elkezdeni. :)

Képzeld óriási ananászt sikerült szereznem, ezért dupla adagot fogok csinálni elsőre.

Az a kérdésem, hogy a 1/2 liter teához mennyi ananászlevet tegyek?

Ha mehet 1 liter akkor ne válaszolj.

Amúgy az ananász az zsírégető is egyben, ha jól tudom.

Majd írok még, hogy miképpen haladok.


Üdv: Suesue

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook