Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt mozgással és helyes táplálkozással! fórum

Fogyjunk együtt mozgással és helyes táplálkozással! (beszélgetős fórum)


71. cb82b220ce (válaszként erre: 68. - Ancsika72)
2009. okt. 7. 08:47

Hát nem tudom,én husit is keveset eszem este,azóta hogy voltam Olaszországban.Ugyanis ott nem láttam kövér olaszt pedig tésztát esznek tésztával.Én is 1 hétig azt ettem de nem híztam,sőt még fogytam is.Kevés húst esznek,legfőbb képpen mediterrán kajákat,köretnek salikat meg ilyesmi.Tuti hogy a magyar ember a rengeteg zsíros hústól hízott.A Krinolin szerintem nem 1-es mert tele van zsírral.A húsok között is van jó sok 2-es és 3-as.

Nekem szerencsém van mert sose voltam nassolós,sem pedig édességevő.Én reggelizem,ebédelek és vacsizok de közbe nem érzem azt hogy vmi rágcsálni kéne...Ez tényleg szerencse,mert sokan emiatt szenvednek és emiatt nem tudják betartani ezt vagy azt a diétát.

70. wanda2 (válaszként erre: 67. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 08:47
Én Thai-Bo-zok.Heti három alkalommal járok, de van amikor helyette aerobikozok. Jó pörgős, eszméletlenül megizzaszt. Egyébként mindössze 4 hónapja mozgok rendszeresen, de az endorfin rabjává váltam:)
69. wanda2 (válaszként erre: 68. - Ancsika72)
2009. okt. 7. 08:45
Azt hiszem az ilyen szafaládé szerű dolgok nagyon sok zsírt tartalmaznak, itt lehet a kutya elásva.Hihetetlenül megtévesztő, hiszen nem is gondolnánk, hogy a hagyományos virsliben nagyon sok a zsír. ha már virsli, akkor Norbis.
68. ancsika72 (válaszként erre: 64. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 08:38

Akkor jó:-)))))

Én a WW előtt próbálta Norbi módszerét követni.

Ha nasit akartam enni ettem az Ő édességeit.Lehet,h sokat is,sok krinolint ettem kenyér nélkül pedig, és azt vettem észre,h híztam 1-2 kg-ot:-(((

Nem tudom,h mit csináltam rosszul,hiszen az édességei elvileg 1 kódú lehet,h abból sem szabad sokat enni???És minden nap tornáztam pedig.

67. cb82b220ce (válaszként erre: 66. - Wanda2)
2009. okt. 7. 08:27

Gyakorlatilag kb ugyanaz!Nekem jó hogy nem kell számolgatni,számomra ez egyszerűbb.

Te mit szoktál tornázni vagy mozogni?

66. wanda2 (válaszként erre: 64. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 08:26
Én maradok itt, mert sztem a cél ugyanaz. Egyébként van egy csomó jó Norbis recept, amit csak át kell "konvertálni" pontokba és ugyanúgy használható.Például amit ti 1-esként esztek, azt én tudom este rágcsálni pl nutella helyett:)))
65. wanda2
2009. okt. 7. 08:23
Oksi, benézek hozzátok!
64. cb82b220ce (válaszként erre: 63. - Ancsika72)
2009. okt. 7. 08:22
Nem haragudnak meg az itteni csajok!sehol sem szerepel az hogy kötelező Norbi fan lenni,hanem helyesen táplálkozni és mozogogni!Nem kell ellopni tőlünk,sőt te is maradhatnál :-P
2009. okt. 7. 08:21

Én az amerikait,itt a lányok többsége mind azt csinálja.Van egy ilyen fórum is itt Weigth Vatchers pontértékek.Gyere oda át,nehogy megharagudjanak az itteni csajok:-)))

Bocsi lányok!!!

62. wanda2 (válaszként erre: 59. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 08:16

Egyébként pont ezt akartam mondani, hogy szépen le kell építeni a cukrosabb ételeket és akkor eleve nincs vele probléma:)

Vagy pedig fokozatosan csökkenteni a cukor tartalmát a sütikben. Pl nekem a kávé (nescafe+tej) már émelygős lenne cukorral.

61. wanda2 (válaszként erre: 60. - Ancsika72)
2009. okt. 7. 08:12

Szia!


Jaj de örülök, hogy rám találtál:)

Egy kicsit elveszettnek éreztem magamat, mert szinte senki sem csinálja ezt a diétát, pedig sztem annyira jól lehet vele tartani a kereteket.

Szóval én augusztus óta csinálom, a mérlegelőmben szépen vezetem a súlycsökkenést.

Te melyiket csinálod, az európait vagy az amerikait?

60. ancsika72 (válaszként erre: 57. - Wanda2)
2009. okt. 7. 08:09

Szia!

Én is ezt a módszert űzöm,és nekem nagyon tetszik.

1 hét alatt általában garantált az 1 kg.Na meg mellette a sport nagyon sokat segít.

És bármit ehetsz,persze csak módjával:-)))

59. cb82b220ce (válaszként erre: 57. - Wanda2)
2009. okt. 7. 08:08
Szia!Üdvözlünk itt!Nagyon ügyes vagy!Számomra azért egyszerűbb Norbi mert nincs se időm se kedvem foglalkozni számolgatással...Nem használok édesítőt de nem is szoktam cukorral édesíteni semmit sem,nem nagyon sütök sem,szóval ilyesmi :-)
58. cb82b220ce (válaszként erre: 54. - Marissza)
2009. okt. 7. 08:04

Hát igen,én is úgy éreztem pont annyit ettem amennyi elég volt,nem voltam tőle tele.Valószínüleg az lehetett a baj,hogy utána tornáztam,azért kezdtem el mert nem gondoltam hogy tele vagyok.

De tanultam belőle,úgy néz ki,hogy a gyomrom esténként nagyon nem bírja már az ilyen kajákat.

57. wanda2 (válaszként erre: 53. - Nívea)
2009. okt. 7. 08:04

Szia!


79-ről indultam, 70 vagyok, és 68 szeretnék lenni.164 cm magas vagyok:)

A WW egy pontozáson alapuló diéta, hasonló a Norbihoz, csak nincs időkorlát, viszont csak adott pontszámú ételt ehetsz meg. A pont számítása a kalória és zsírtartalom alapján történik.Azért tartom nagyon jó diétának, mert miután lefogytam, tudom, hogy melyik tartományban kell maradnom ahhoz, hogy ne hízzak.Egyébként alapjaiban nagyon hasonlít a Norbira.

Én sokat gondolkodtam azon, hogy Norbizzak-e, és csak annyi zavart, hogy túl sok édesítőt használ. Viszont ezt csak addig kell használni, amíg lefogy az ember, és ez még mindig egészségesebb, mint 10-20-30 kg súlyfelesleggel élni évekig.

Szóval én is be-bekukkantok hozzátok:)

2009. okt. 7. 08:03
bocsi... Szóval reggel megvan a 40 perc intenzív séta,bizots hogy segít.Hát ennyi! :-) Segít hogy szinte alig vacsizom.Édességeket pedig nem igen eszem,kenyeret is csak szigorúan reggel,azt is reggel 7kor,de csak teljeskiörlésű kenyeret eszem.
55. cb82b220ce (válaszként erre: 52. - Nívea)
2009. okt. 7. 08:02

Szia!OK!Rendben áll az alku!Azért tornáztam utána mert úgy éreztem nem is vagyok tele,de tévedtem....

Én hogy fogytam le?Nálam működik az hogy nem eszem csak 1eseket.Úgy szoktam hogy reggelire belefér a kenyér,néha 1 péksüti is.Ebédelni 3asokat eszem ált mert kapom a melóhelyen a kaját,próbálok vmi lightosabb dolgot választani de eléggé magyaros kaják vannak.Az a szerencsém hogy ált 12kor már ettem is,tehát még épp belefér.Utána este pedig csak 1,virsli,felvágott,saláta meg iylesmi.Meg tornáztam heti 4-5ször amit újra szeretnék elérni.Hát ennyi az én "titkom".Lehet másnál nem működne csak 1sekkel,hát nálam így is működik.

Minden nap pl begyaloglok a munkahelyemre,reggel megvan

2009. okt. 7. 08:00

Sziasztok! Jó reggelt! :)

Javasoft, tényleg belefér néha egy kis bűnözés. Bár ha ennyire nem kívánja a szervezeted, elég belőle a kevesebb is, hogy ne fájjon a pocid.

Wanda2, neked mennyi idő alatt sikerült ennyit fogyni? Sok felesleged volt?

53. Nívea (válaszként erre: 51. - Wanda2)
2009. okt. 6. 22:14

Szia! Az jó, ha szereted! Csináld! Ügyes vagy nagyon! És Te hány kilóról indultál? És mennyi akarsz lenni? Na meg persze milyen magas vagy?

Nem ismerem ezt a diétát. Mi a lényege? Bár mindjárt utána olvasok.

52. Nívea (válaszként erre: 50. - Cb82b220ce)
2009. okt. 6. 22:12

Szerintem ez nem ok arra, hogy csalódott légy! A tornát inkább evés előtt kellett volna, mert valószínűleg attól lettél rosszul. De néha belefér egy-egy ilyen "bűnözés" is. Ezt most olvastam Norbi könyvében. Majd holnap nem eszel 2-3-mas kódú ételt vezeklés képpen :D Ez legyen a bünti.

Ha valamelyikőnk megszegi, akkor legyen ez a bünti. A bűnözés mértékétől függ, hogy hány napig kell 1-es kódon élni :D:D:D És persze legyen 100 felülés egy napra elosztva :DD

Na mit szólsz? Nem hinném, hogy sokat zabálnánk és szegnénk meg a szabályt :D

Most próbálom rávenni a páromat, hogy váltson a 90 naposról át erre. Hát-hát... majd hónap végétől. Remélem előbb.

De arra nem válaszoltál nekem, hogy te hogyan fogytál le? Hogy ettél minden kódból, vagy csak az 1-eseket fogyasztod? Csak azért érdekel, mert ha eszek reggelire kenyeret és ebédre pl krumplit, akkor is elindul a fogyás? Vagy amíg elérem az álomsúlyt, addig mellőzzem a 2-3-ast?

51. wanda2
2009. okt. 6. 21:59

Sziasztok!


Én a weight watchers diétát csinálom, és mellette Thai-Bo-zok.Eddig kb 9 kg ment le nagyobb szenvedés nélkül.Heti háromszor járok Thai-Bo-ra és nagyon szeretem:)

50. cb82b220ce (válaszként erre: 49. - Nívea)
2009. okt. 6. 21:08

Hát bocsi hogy csak most láttam amit írtál!Ha ezeket etted meg akkor ok,a trapista valóban nem a legjobb de én is szoktam néha,a többi tökéletes.Ne aggódj a trappista miatt.Viszont én nagyot csalódtam ma magamban,rosszúl érzem magam fizikailag meg lelkileg is.

Megettem 2 hatalmas pizza szeletet,7 előtt történt és az már nagyon nem fér bele.Utána tornáztam 40 percet de nem esett jól mert tele voltam,amikor elkezdtem a tornát még jó voltam...de közbe kezdtem rosszúl lenni...

Semmi sem érte meg ezt,felvagyok puffadva és szarul érzem magam.

legalább arra jó volt hogy rájöjjek milyen hülye vagyok!Eddig mindig minden tornát végig bírtam csinálni,akármilyen bajom volt,hát most nem...nem sikerült,nagyon nagyot csalódtam magamban...

49. Nívea (válaszként erre: 48. - Cb82b220ce)
2009. okt. 6. 18:42

Jó lett volna, csak nemigen van alapanyag. De nem bírtam ki a választ, így utólagosan egy ellenőrzést kérnék :D

2db főtt tojás, kígyóuborka, paradicsom, paprika, trapista sajt(de ez gondolom nem a legjobb).

Na?? Mit hagyjak ki és mit tegyek hozzá?

48. cb82b220ce (válaszként erre: 47. - Nívea)
2009. okt. 6. 18:08
Vmilyen sali?
47. Nívea
2009. okt. 6. 17:31
Mit javasoltok Update vacsinak? Virsli kilőve, mert nem szeretem. :(
46. Nívea (válaszként erre: 43. - 129ec81188)
2009. okt. 6. 12:28
Amikor 80 voltam, akkor én is minden ruhámat így próbálgattam. NYáron szedtem fel, meg államvizsga előtt. Így amikor ősszel elő kellett vennem a hosszú nadrágokat, futhattam halászgatyában a kínaiba venni vagy 2-3 nagyobbat. :( Most meg ott pihennek a dobozban a szekrény alján :) Már most nem merek elmenni nadrágot venni, mert félek, hogy egy hónap múlva nagy lesz rám. Így inkább járok lógós, laza nadrágban és hordok 3-4 nadrágot mindig. Majd ha leadok még 4 kilót, akkor megjutalmazom magam 1 új farmerral :)
45. cb82b220ce (válaszként erre: 44. - 129ec81188)
2009. okt. 6. 12:22
Hát...inkább nem mert így is van olyan farmerom amibe bele kell fogynom.A gombot simán begombolom csak az a baj,hogy mindenhol kibuggyan belőle a hájam... :-S
44. 129ec81188 (válaszként erre: 41. - Cb82b220ce)
2009. okt. 6. 12:06

Talán vegyél kapásból egy számmal kisebbet...

:-DDDD ... ösztönző...

43. 129ec81188 (válaszként erre: 42. - Nívea)
2009. okt. 6. 12:05
Iiiiiigen..nekem is van egy két "belefogyni való" rucim...egy fehér farmarnadrág...egy fekete farmerszoknya...időnként megnézem mennyi kell még hozzá..a fehér farmerhez 2 cm, hogy be tudjam gombolni - bár akkor afulladás határán...tavaszra jónak kell lennie...a szoknyához valamivel több...még 10 kg-t kell fogynom...
42. Nívea (válaszként erre: 40. - 129ec81188)
2009. okt. 6. 11:55
De jó! Ez azért nagy öröm :) Nekem is van egy KEvin Klein halászgatyám, ajándékba kaptam. Jó márka, drága is, de még nem hordtam. Kb 6 éve van meg. Nekem ez a mérce. Szerintem ha még fogyok 5 kilót, akkor tudom hordani. Már várom :D 63 kilósan szűkösen, de feljött rám, de azóta 3 kiló visszajött. Remélem mostmár tartósan lemegyek 58-ra :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook