Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt mozgással és helyes táplálkozással! fórum

Fogyjunk együtt mozgással és helyes táplálkozással! (beszélgetős fórum)


11. ancsika72 (válaszként erre: 7. - Cb82b220ce)
2009. okt. 5. 12:31

Azt ajánlom én is,h kipróbáld a Czanik fajtát.

Nekem a második jött be igazán amin Bódy Szilvi is szerepel.Még végig sem értem a tornával már éreztem az izomlázat a fenekembe,pedig Én napi szinten tornázok.

2009. okt. 5. 12:30

Sziasztok!


Csatlakozom én is!

63 kg. vagyok legalább 5-6 kg-tól szeretnék megszabadulni!:s

Két hónapja kezdtem el konditerembe járni: 2 kilótól sikerült megszabadulnom, de most két hetet kihagytam és vissza jött 1!:(

Olyan nehezen akar beindulni a fogyás!:( Persze kitartás kell!:s

9. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - Nívea)
2009. okt. 5. 12:25

Ügyes vagy ha ennyit fogytál!és miért nem vagy megelégedve a jelenlegi súlyoddal?Szerintem már a BMI szerint is tökéletes vagy,nem?

Nekem a ducitréning eleve túl könnyű,ezért csinálom a Kiképzést,lazább napokon pedig a DT 2008-at ami ha megvannak a lépések az is elég kemény.és nem olyan gagyi mint a többi DT.

8. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - 129ec81188)
2009. okt. 5. 12:23
Az a földön,vizen,levegőben?
7. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Any19)
2009. okt. 5. 12:23

Nekem se lenne kedvem számolgatni és nekem ez a Norbi már egyszer bevált csak akkor utána is figyelni kellett volna a dolgokra.Hát most utána is figyelni fogok mit eszem.

Mozgást Norbi,Kiképzés és Ducitréning 2008.Tervezem hogy leszedek egy Capoeira dvd-t is.

6. Nívea (válaszként erre: 4. - Cb82b220ce)
2009. okt. 5. 12:15

Én is a 2008-as ducira nyomultam, mikor 80 kiló voltam. De most már csak 65-66 vagyok és nemigen érzem, hogy hatna, megmozgatna. Viszont volt Norbinak egy kazija másolva, de elszakadt a szalag, amit azóta sem tudok megszerezni, mert nem tudom a címét. :( Ez nagyon jó lenne.

Nem volt drasztikus számomra az sem, mert az adagok mennyiségét nem tartottam be, csak azt, hogy melyik napon mit ehetek. Nem éheztem, nem kínlódtam. Csak az anyagcserémben okozott egy kis felborulást.

5. 129ec81188 (válaszként erre: 4. - Cb82b220ce)
2009. okt. 5. 12:11

Szia!

Én is Norbizom...és a militarira tornázom...

4. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - Nívea)
2009. okt. 5. 12:03

Szia!Én Norbira szoktam,ált a Kiképzésre és legújabban a ducitréning 2008-ra,először nem tűnt túl keménynek de most hogy a lépések már megvannak így már bele tudok adni mindent!

Én sose csinálnék ilyen drasztikus fogyókúrát mert nem bírnám.Ezért jó az update,mindent ehetsz,csak nem mindegy mikor.

2009. okt. 5. 11:59

Szia!

Ügyes vagy nagyon!Az 5 kg-ért is meg kell ám szenvedni.

Kalória számolással fogyózom, bár annak se lehet mondani, mert lusta vagyok számolni.:)Figyelek a mennyiségekre.

Te miket szoktál mozogni?

Én főleg dvdékre meg hétvégén beugrós vagyok egy kondiban pultos vagyok, meló után meg gyúrok egyet.:)Csak nehezen veszem rá magam a mozgásra.:(

2. Nívea (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. okt. 5. 11:59

Szia! Te mit szoktál mozogni?

Most gondolkozom, hogy egészségügyi gondok miatt feladom a 90 naposat, de nem akarok újra "normálisan" étkezni, mert elhízva sem lenne jó. Célom még -6 kiló, és az elért súlynak a megtartása. Emellett egészségesen élni, étkezni és jóllakni :D:D

2009. okt. 5. 11:55

Én junius 15-én kezdtem el a Norbi féle életmódot.voltak kihágásaim is mint mindenki másnak.Volt,hogy felakartam adni,ilyen sokáig még sosem bírtam de igazán elszánt voltam és vagyok.Kilóba ugyan nem változtam nagyon sokat,csupán 5 kg-ot fogytam de 2 nadrágomban is újra beleférek,centikben nagyobb a változás.

Mozgásom: heti 3-4-szer.Kaja update szerint,van hogy olyanokat is eszem amit talán nem kéne de időben belefér.

Csatlakozzatok ha van kedvetek,nem kötelező Norbi módszere szerint!Mozgás viszont kell :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook