Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt mozgással és helyes táplálkozással! fórum

Fogyjunk együtt mozgással és helyes táplálkozással! (beszélgetős fórum)


131. Nívea (válaszként erre: 127. - Marissza)
2009. okt. 7. 21:07
De ehetsz rá valamit szerintem nyugodtan. Vagy próbáld ki a citromos vizet! Nekem sokat segít. Most ittam a mai adagom végét. 2,5 l folyadék lecsúszott ma.
130. cb82b220ce (válaszként erre: 128. - Nívea)
2009. okt. 7. 21:06

nem is fogok csupa 1est enni :-S Hűha...ebből mennyi felülés lesz még...

De amúgy...ennyi belefér :-D

129. Nívea
2009. okt. 7. 21:06

Én bejelöltem mind a kettőtök napljóját, így már el is kezdtem olvasni.

És már Ti is tudjátok, mivel írtam bele :) Na de ami a szíveme, az a számon, biztosan lesznek benne előbb-utóbb fura részletek :)

Azt nézem, hogy Javasoft, Veled egyidősök vagyunk, Marissza, Te pedig egy évvel vagy csak fiatalabb. Azért a lelkemnek jó, hogy nem csak én küzdök ilyen fiatalon súlyproblémákkal. Nem érzem magam egyedülinek. Nekem minden barátnőm(1 kivételével, a legeslegjobbal) ultra vékony. Egy kicsit ciki volt velük mutatkozni. Nem tudtam jobban behúzni a hájamat. De már nem is akarom :) Inkább harcolok!

128. Nívea (válaszként erre: 126. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 21:02

:D Hihi :D Akkor most lép érvénybe az első büntetésed? :) Mivel nem vétkeztél olyan nagyot, ezért én szívem szerint csak 20 felülést rónlék ki Rád :)

Na mit szólsz? És holnap nem kell csupa 1-esben enned :)

2009. okt. 7. 20:48
Én délután csak nyers répát ettem. Kicsit éhes vagyok, de kibírom! :)
2009. okt. 7. 20:45

ma este megvolt a lightos vacsi.3 virsli pici majonézzel és ketchuppal,bocsi kellett de ennyi bűnöm legyen.Most is éhes vagyok :-)

Ja és kezdem unni hogy folyton felkell húznom a nadrágom mert egyre jobban lóg :-) de jó :-D

Holnap megyek gatyót nézni,vmi szövet kéne,kíváncsi vagyok találok-e.

Ma meg cipőt vettem :-)

Ja és a bnőm aki miatt mindig irigykedtem milyen jól néz ki mert lefogyott,úgy éreztem már kezd ő is irigykedni egy kicsit :-D De jó! Tudom,kicsit gonosz vagyok.

125. cb82b220ce (válaszként erre: 123. - Marissza)
2009. okt. 7. 20:43

Tudom hogy csak érdekesség képpen írtad le ami nem is baj,én meg csak leírtam hogy hülyeségnek tartom amit Norbi művel :-D


Nivea!jelölj ám be nyugodtan :-D

2009. okt. 7. 20:27
Most nézem, hogy nem is a naplódat jelöltem be, hanem az adatlapodat! De sebaj, onnan is könnyen elérem az olvasnivalót! :D
2009. okt. 7. 20:26
Helytelen... :) Nekem marha sokat segít hogy írom! Tessék folytatni! :)
122. Nívea (válaszként erre: 121. - Marissza)
2009. okt. 7. 20:24

:D Na! Azt figyelheted! :DD Elfelejtek írni bele :D

Akkor én is bejelölöm a Tiédet is, és szerintem Javasoftét is. Legalább ellesek belőlük valamit.

Hát holnap már a reggelt csokizással fogom kezdeni, mert a páromnak ma szénhidrát napja van és meghagyta a Bountyja felét :D Nem hagyhatom tönkremenni :D De reggel megehetem. Majd ebédre is 1-eset eszek, nem 2-eset :) Csak még nem tudom mi lesz az.

Gyorsan leírom akkor a mai menüt, hogy legyen mit olvasni :D

121. marissza (válaszként erre: 120. - Nívea)
2009. okt. 7. 20:21

Nagyon szépen köszönöm! :) Aranyos vagy! Akkor délután kettő és fél hat között szurkolni ám! :)))

Kedvencnek jelöltem a naplódat, figyelni fogom hogy haladsz a fogyival!

120. Nívea (válaszként erre: 119. - Marissza)
2009. okt. 7. 20:19

Na akkor reggelizzél be rendesen, mert fog kelleni az energia :D Majd gondolok Rád, remélem sikerül!

És gratulálok a nehezéhez :D

2009. okt. 7. 20:01

Javasoft! Ezt csak az érdekesség kedvéért írtam! :))


Nívea! Én is imádom az ízeket! Nem a mennyiséget, nem magát a "tevékenységet", hanem magát az ízeket! :) Okj-s vizsgám lesz: gépi könyvelés és gépi adóbevallás lesz a terítéken holnap. De a nehezén már túl vagyok! :D

118. Nívea (válaszként erre: 116. - Marissza)
2009. okt. 7. 19:50

A fene :S :( Hát én sem tudnám megállni. Se a chips-et, sem a csokit, mert én minden nassolnivalót imádok. De nem a nassolás öröme vonz, hanem az íze. Imádok élvezkedni az ízekkel. Néha megfordul a fejemben, hogy enni szeretek legjobban a világon :D Főleg a tortilla mártogatás finom szósszal. Ezeket nagyon szeretem :) Sosem tudnék lemondani róla. Főleg egy keri-party alkalmával :D

Megkérdezhetem, hogy milyen vizsgád lesz? De nem kell válaszolnod, ha nem akarsz. Csak érdekel :)

2009. okt. 7. 19:49
Csajok!A 4-es kód hülyeség,eddig azok akik lefogytak Norbival úgy tették hogy mindent ettek csak nem mindegy mikor.Ez a 4-es már csak vmi új,vmit újjítania kellet,hisz akkor miért írna még egy könyvet?Én is a régit tartom be,nem foglalkozom az újjal.
2009. okt. 7. 18:58

A 4-es kód olyan ételeket tartalmaz, amiket soha ne egyél. De én tuti nem tudnám megállni. Ha egyszer elérem az álomsúlyom, bizti nem fogok ellent mondani havonta egyszer pl. egy boci csokinak! :) Norbi ezt teljes tiltólistára tette!! A weboldalán olvastam...

Jó az a félóra, én ma nem jutottam oda, hogy mozogjak, holnap vizsgázom. Ma csak agytorna van! :)

115. Nívea (válaszként erre: 113. - Marissza)
2009. okt. 7. 18:54

Én is le vagyok maradva. Nem is tudtam, hogy van 4-es kód. Bár nekem Norbi első kötete van meg, A Norbi titok. Én azt hiszem ehhez tartom magam. Úgy gondolom ezzel is érhetek el sikereket. És csak alappilléreket ad az egészséges élethez. Úgyis rajtunk múlik mit, hogyan és mikor eszünk. Már 4-es kód és Norbi-termékek nekem már kicsit túlzás.

Amúgy Atkins módszerét alkalmazva alakította ki Norbi ezt a rendszert is :)

Ma tekertem fél órát szobabiciklin, többre nem volt erőm, de szerintem több, mint a semmi: 200cal

114. marissza (válaszként erre: 112. - Nívea)
2009. okt. 7. 17:49
Utána néztem, a búzadara 2-es! :)
2009. okt. 7. 17:48
Épp most olvastam, hogy a update-ben már létezik 4-es kód is! De le vagyok maradva...
112. Nívea
2009. okt. 7. 17:35
Az előbb mérekeztem :(( Most már 67,2 vagyok. Ez csak a váltás miatt van? Mert 66,3 voltam tegnap. Idegesít. Adok magamnak 1 hetet, hogy 65-re lemenjen. Szerintetek sikerül, ha minden másnap tornázok és betartom a kódokat? :D
111. Nívea (válaszként erre: 110. - Marissza)
2009. okt. 7. 17:33
Szia! Hú! Jól hangzik :D Köszi! Egyszer biztosan ki fogom próbálni, ha már sikerült lefogynom pár kilót. Ha jól tudom a gríz, alias búzadara az 3-as kódú?! Így majd bűnözés képpen egyszer kipróbálom.
110. marissza (válaszként erre: 109. - Nívea)
2009. okt. 7. 16:37

Sziasztok!


Nívea! Ezt a receptet tegnap találtam, hátha kedvet kapsz hozzá, vagy bárki (bár nem tudom milyen kódú lehet, ti értetek hozzá) :) Egy diéta leírásában van (350 kcal):


Almás-túrós tallér:

Pucoljon meg és szedje ki a magházát 1 nagy almának. Reszelje le. Keverje össze 20 dkg túróval, 1 tojássárgájával, evőkanál mézzel és 1 1/2 kanál grízzel. Hagyja kicsit állni. Majd forrósítson föl teáskanálnyi vajat. A masszából formázzon tallérokat és süsse meg mindkét oldalát aranybarnára.


Én pénteken tuti megcsinálom! :)

109. Nívea
2009. okt. 7. 16:11
Úgy ettem volna valami édeset :( Csináltam update 1-es palacsintát, egy receptet néztem. Hát mindennek nevezném, de palacsintának nem. Leragadt, pedig teflonos sütő volt és csak édesítő volt benne, cukor nem. :S Többet ilyet nem sütök.
2009. okt. 7. 14:41
Szerintem az is egy jó diéta, ha egész nap csak update1-es kajákat eszel, persze azokból sem mértéktelenül, és akkor nem kell számolgatni, csak a táblázatban megnézni, hogy mi az, ami 1-es kódú.
107. 129ec81188 (válaszként erre: 106. - Nívea)
2009. okt. 7. 14:24

Hát az ízlésedet nem sikerült eltalálnom...

:-DDDDD

106. Nívea (válaszként erre: 105. - 129ec81188)
2009. okt. 7. 14:22

Hát a virslit nem szeretem :S És a mozzarellát is csak szendvicsben sok paradicsommal. Pont ma vettem. MAjd lehet, h salátát eszek inkább.

Azért köszi a tippeket!

Valahol találtam egy receptet itt a hoxán. Majd rákeresek. Túrós-zabkorpás süti. Nem kell bele liszt, cukor. Így ehető lenne egész nap.

105. 129ec81188 (válaszként erre: 103. - Nívea)
2009. okt. 7. 13:46

Éhes lettem!

Szereted a virslit? Vagy valami párolt zöldség...esetleg mozzarella paradicsommal? Csak egy -két ötlet volt, én az utóbbit eszem majd vacsira..ebédre ettem 3 db. virlit mustárral...reggelire 4 korpás kekszet 1 almát és két kockasajtot...

104. Nívea
2009. okt. 7. 13:40

Wanda2! Egész jó kis diétát csinálsz! Tetszik nekem is. De nem hiszem, hogy mindent ki tudnék számolgatni pontosan.

Már nem tudom hol olvastam, valaki a írta egy cikkben(ha magadra ismersz, akkor jelezz), hogy amit megeszik egy nap, azt nap végén kiteszi az asztalra. És megnézi a mennyiséget és minőséget. Aztán másnap kicsit jobban odafigyel. Nekem tele lenne az asztal, ha kitennék mindent, amit eszek :DD

103. Nívea
2009. okt. 7. 13:37

Sziasztok!

Köszi a választ Javasoft! :) Én is így igyekszem enni, dél után már csak 1-eseket eszek majd.

Ma reggelire megettem 2 kis szelet magyaros-tönkölyös kenyeret csirkemellsonkáva, uborkával és kis vajjal. Ebédre teljes kirőrlésű rozslisztbő+ olivaolajjal rántott paradicsomszószos csirkehúst ettem puffasztott rizzsel. Remélem ez már jó volt így. Vacsira még nem tudom mi lesz. Tegnap tojás volt, ma nem azt eszek.

102. 129ec81188 (válaszként erre: 101. - Wanda2)
2009. okt. 7. 13:18

Én is ezt mondom azoknak akik mindig mondják, hogy írjam, mert jó a stílusom, hogy mit írjak...ilyen színvonalon nap mint nap nem tudok írni...s ki kiváncsi arra, hogy mit eszem napról napra?

Azért bejelöltem kedvencemnek a naplódat hátha...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook