Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segít a jóga valamint a Pilates együtt a fogyásban, megfelelő táplálkozás mellett? fórum

Segít a jóga valamint a Pilates együtt a fogyásban, megfelelő táplálkozás mellett? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 9. 01:05
én is kezdem látni az eredményt,meg persze,hogy megjegyzik,hogy fogytam és látszik, foleg a hasamnál és h mi a titkom! :)
2009. febr. 8. 12:45
Persze. Engem nagyon jól formál a pilates (mondjuk kilókban lehet, hogy nem hoz eredményt, csak diétával) én viszont nem diétázom és szépen alakulgatok :))
2008. dec. 28. 17:59
nekem is vastag a csontozatom!nekem 15 kgtol kell megszabadulnom!meg is csinalom!direkt 2 hetente állok rá a mérlegre, sokkal nagyobb oromet okoz nekem, mintha minden nap ráállnék,mert lehet, hogy az egyik nap tobbet mutatna mint elotte és kiakadnék!
2008. dec. 28. 17:53
Minden reggel ráállok a mérlegre, pedig csak hetente kellene. kb 1 hét alatt 0,5 kg-t fogytam, így most 70 kg vagyok. 65 szeretnék lenni. 165 cm magas vagyok, vastag a csotozatom és sportos a testalkatom.
2008. dec. 28. 17:47
kgilag hogy állsz? én két hetente szoktam magam mérni, mint mérlegen mint cm szalaggal: csipő, derék,comb, kar stb, valamint kiszámítom a bmi-met két hetente! nagyon megerosit mindig amikor láétom, hnogy fogytam, vagy csak a cm ment lejjebb!imádom!
2008. dec. 28. 17:44
Mozogni szeretek, úgyhogy általában sokat sétálok, naponta tornázok valamit. Eddig sem ettem sokat, de néhány napja jobban visszafogom magam.
2008. dec. 28. 17:35
És, hogy állsz? MIóta csinálod?
2008. dec. 28. 17:31
Naponta ötször eszek, de keveset. Reggelire kb. a felét az eddigihez képest.Ebédkor a húst tészta és krumlpi nélkül , inkább salátával. Este ennem kell valamit, mert üres gyomorral nem tudok aludni. A főétkezések között, csak azért eszek pl. egy fél banánt, hogy ne legyek nagyon éhes, mert akkor úgysem bírnám sokáig a fogyózást.
2008. dec. 28. 17:17
én is ezen vagyok, karácsony elott csinaltam egy 10 napos léböjt kurát, fogytam 5,5 kg-ot, karácsonykor felszedtem fél kg-ot! nem eszem rizst, krumplit, tésztát, kenyeret! sok salátát, zöldséget, gyumolcsot, valamint halat fogyasztok! saját magam állítom ossze az étkezésemet, valamint megprobalok nem 1200kaloriánál tobbet enni egy nap!4 vagy 6 után nem eszem!
10. c4f059c04b (válaszként erre: 9. - 5a5c6c6a02)
2008. dec. 28. 17:13
Jó ha változatosan mozogsz. 5 kg-t én is le szeretnék adni. Tibetizek, felüléseket csinálok, meg odafigyelek az evésre.
9. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 6. - C4f059c04b)
2008. dec. 28. 17:08
egy héten 3szor edzek, eddig csak a norbit csinaltam, most rendeltem meg a pilatest, és a jogat! ugy szeretném, hogy egyik nap az egyiket másik nap a másikat!hogy ne legyen egyoldalu, mert egy ido utan rá áll a test, és megáll a fogyasban!mármint cmileg!
2008. dec. 28. 17:07
persze, hogy van erom! munka elott edzek, szabadidomben, és szabadnapon még beiktatok 40 perc infraszaunát!most rendeltem meg két dvd-t, egy jogát és egy pilatest!
2008. dec. 28. 17:04

A pilates nagyon jó alakformáló hatású, a jógától van, aki fogy.A cardiopilates fogyasztó hatását a simonfy

Ági kiemeli, erről még nincs tapasztalatom, mert nem sokat csináltam, de elképzelhetőnek tartom, mert nagyon megizzaszt.


Én a tibetit kezdtem kb 5 hete. Az biztos, hogy nem vagyok kívános, de hogy ettől-e, nem tudom. A többiek, akik nem tornáznak szintén jó alakformáló jóga hatásról számolnak be, és fogyásról is.

2008. dec. 28. 17:04
Minden nap csinálod mind a háromfélét?
2008. dec. 28. 17:04
van egy fogadásom május 31ig le kell fogynom 10kg-ot, meg egy másik emberkének is, és mindent megteszek, hogy én nyerjek, jo persze azért is, hogy szp legyek, és egészséges! remélem menni fog addig!szerinted ezzel a kombinációval sikerul?
2008. dec. 28. 17:04
A Pilates tutire. A jóga belsőre hat leginkább, de megnyújtja és erősíti az izmokat. Ez is jó! A Norbit nem tudom(nekem az új duci tréning bejön), de szerintem jó lehet. És ha nem is mozogsz, de helyesen étkezel, akkor is fogysz. Együtt miért ne lenne jó?!?! :) Ha van erőd hozzá, hajrá!
2008. dec. 28. 17:02
Hogyne segítene.
2008. dec. 28. 16:59
Sziasztok! az a kérdésem, hogy segit e ez egyutt a fogyásban, mivel változatosan szeretnék mozogni, nem egyoldaluan gondoltame zt a kettot csinalom, valamint norbi gladiátor edzésprogramját!várom a véleményekeT!koszonom
2008. dec. 28. 16:58
Segít a jóga valamint a Pilates együtt a fogyásban, megfelelő táplálkozás mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook