Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 2. 16:23
Sziasztok ! Mi még most értünk haza az én mai kajcsim frankfurti leves volt és egy kevés paradicsomos káposzta a játszóházba amit Napsim meghagyott szóval káposzta káposztával . ma már nem eszek többet nem is vagyok éhes szerencsére reggel korán tornáztam 30 percet és ha ma este mikor elalszik szintén fogok még 30 percet . ma reggel mértem is hát remélem lesz eredmény a héten :) Örülök hogy ilyen sokan csatlakoztak hozzánk :)
2012. ápr. 2. 16:23
Jaaa és én nem divatdiétázom, probálok nem enni lisztet, tésztát, cukrot, legalábbis mértékkel. 2 éve kenyér helyett puff.búzát eszem, cukor helyett édesítőt, amiről most megtudtam h káros az egészségre, úgyhogy kísérletezem a steviával. Sok párolt zöldséget eszem pl. köretként, vagy vacsira.
2012. ápr. 2. 16:12
Sziasztok! Én is csatlakoznék, ma kezdtem fogyókúrázni, 80kgról szeretnék 60ra. Már párszor nekiugrottam, kisebb-nagyobb sikerrel, 90kiloról lefogytam 80ra a gastroyal segítségével, csak az igen zsebbenyúlós dolog. Szóval ha szabad, csatlakoznék én is :)
2012. ápr. 2. 15:31

lányok csak azért írom ezt le mert lehet, hogy hasznos...

van egy két betegségem ami évek óta kísért..

két oldali gerincferdülésem van vagyis S-be ferdül...

közbe van 3csigolya ami egymásba van csúszva...

állandó ízületi gyulladásom van és az ízületeim szépen ki van kopva...

jobb csuklom is ízületes...

és van egy szívbetegségem is mire gyógyszert is szedek...

végül is jó ideig erre fogtam azt, hogy meghíztam és nem állok neki fogyózni...

de túlléptem rajtuk...

a -10kilós fogyásom eredménye az lett hogy minden betegségen javulni kezdet..nem múlt el persze de kevesebbszer fáj...

rengeteget mozgok sétálok kerékpározok....


szóval ha valamelyikőtök is küzd hasonló féle nyavalyákkal ne féljen belekezdeni a mozgásba mert sokat segít...

de előtte mindenképp konzultálni kell az orvossal...

69. 8d33847c1b (válaszként erre: 59. - Magicmag25)
2012. ápr. 2. 15:15
Szia, nálam is ugyanez van, PMS, premenstruális szindróma, állítólag a homeopátiás bogyók segítenek, barátnőmnek legalábis bejött, a puffadás, vizesedés és étvágy is elmúlt, én is most tervezem majd kipróbálni...
2012. ápr. 2. 14:54

ma napom a suliba katasztrófa viszont a fogyit nézve kitűnő. . .

mai kajám eddig: 1sonkás sajtos batyu 1müzliszelet és egy rúdi. . . (ez volt délelőtt)

most pedig eszek 1zsemleét és kis vegyes felvágottas tálat. . . paradicsommal és savanyú ubival és 1joghurtal. . .


lesz egy cappuccino tanulás előtt mert nagyon nem vagyok topon fáradt és álmos vagyok. . .


ma magas sarkaztam mégis rengeteget sétáltam és csak a végén fájdult meg a lábim de csak kicsit. . .

2012. ápr. 2. 13:39

Ma tárkonyos raguleves a menü. A levesek nagyon egészségesek, persze nem a rántással és a lisztes habarással telerakottak.

Próbáljunk hozzá friss zöldségeket, húst, fűszereket használni. Egy kiadós leves, tészta nélkül is, nagyon laktató lehet. Utána egy könnyedebb saláta, valami hússal és máris szebb a nap.


Próbálok olyan ételeket csinálni, amiknek a glikémiás indexük jó, tehát a vércukrot nem emelik meg túlzottan. Nem szükségesek ehhez speciális kaják, hozzávalók, csak nem tésztát kell enni cukorral.

66. macs30
2012. ápr. 2. 11:09
vezetek naplót amúgy de nem fogyisat:-)) próbáltam már de nem ment:D
65. macs30
2012. ápr. 2. 11:07

Sziasztok)lehetne jobb is az idő...korán keltünk ma is,lányom suliban,kisfiam jön megy:-)

voltunk vásárolni a mai kajához zöldség levest,és rakott kelt csinálok imádom is de ellen állok és tartom a mennyiséget...sütök is ma kakaós csigát ez ellen oltva vagyok:DD


a mai kajám eddig tejeskávé cukor nélkül (egész jó íze van így is) és egy db nyomi kifli(( éreztem is valami még hiányzik de gyorsan elfoglaltam magam házi melóval:-) nemrég megettem 1 almát meg egy körtét tízóraira az ebéd már fő és majd sül uzsi csiga lesz a vacsi pedig joghurt és zabpehely.........sztem éhes maradok .....



a lányom 11 éves lesz ma holnap 53kg voltam a terhesség elején a 162 cm-hez éééés 78kg gurultam szülni...fél évre rá egész jól visszafogytam pedig semmit sem csináltam érte....jah de stresszeltem mindig valamin a leányzó miatt hisz első baba volt:-) megállt a súlyom 62kg nál de tök jól éreztem magam maradt itt ott amott némi gömbölyű forma:-)))

aztán jött a válás,új munka,új pasi összevissza kajáltam és letettem a cigit el is kényelmesedtem éééés fel is szaladt pár kg..."diétázni "kezdtem (meg cigizni)konkrétan koplaltam, éééén aki kajáldában dolgoztam reggeltől estig.Frankón vissza is ment a súlyom lötyögött rajtam minden,ruhatárat cseréltem...mielött kiderült babát várok szinte kávén,energiaitalon és cigin éltem((( marhára nem vagyok büszke rá:((( sőőőt!!! tök ciki...

aztán jött Noel kb 61kg voltam a terhesség elején 18kg híztam és még van 8kg abból amit felszedtem... azt mondják 30 felett nehezebben mennek le a kg hát nem tudom...

húúúú egy kicsit hosszúúú voltam bocsi:-))

64. bibity
2012. ápr. 2. 09:56

Sziasztok! nekem is 2 éves a kisfiam, én is szeretnék fogyni:) Remélem, tényleg sikerül többedmagunkkal!

Én már pár hete elkezdtem, de nagyon lassan megy, remélem, itt kapok ötleteket, motivációt:)

hajrá mindenkinek!

2012. ápr. 2. 08:42

Jó reggelt mindenkinek. El kellene mennem a boltba valami reggeliért. Próbálok valami teljes kiörlésű-t enni, de nálunk itt a városban nehezen találni.

Reggelire ilyen finn crisp-t szoktam enni mogyoróvajjal és diétás lekvárral. Vagy sajtot, zöldséget, pászkát.

Próbálok sok félét enni és hosszan.


Kávézni én is kávézom, de csak tejes kávét és édesitővel.

Dohányozni nem dohányzom, de amikor letettem kb. 16 kg-t szedtem fel.... :s

2012. ápr. 2. 07:30

Hajrá Lányok!

Én egy hete Atkins-ezem!!

Nekem tökéletes, hiszen hús imádó vagyok, és a tojást is szeretem. Nem engedi lelassulni az anyagcserét, mert napi 3-4 étkezést ír elő.

Édesség utáni vágyam az egyáltalán nincs, mert egy műtét következtében elveszítettem az édes íz érzékemet....sajnos, nem sajnos...nem tudom.

Az eddigi étkezésemmel az volt a baj, hogy nem volt benne rendszer, igazából unalomból sokat ettem...és bármit, és lekvárt is holott nem is éreztem...ez mutatja igazán hogy még csak nem is az ízéért ettem, hanem csak úgy :)milyen fura így nézni önmagam!

Kenyér, rizs, tészta...kifejezetten ezek sem voltak a kedvenceim soha, szerintem ízetlenekfőleg önmagukban, akkor megmiért együk valamihez???-hogy elvegyük annak a jó ízért....lehet nem csak azédes ízből veszítettem annak idején, hanem mindből egy kicsit.

Ja igen..és én lávézom, és light kólát is iszom a diéta alatt....Atkins azért tiltja kifejezetten mert édesség utáni vágyat okoz....de nekem az nincs, úgy hogy úgy döntöttem nekem megengedné.

És dohányzom is....

170cm vagyok és 68.kg ról indultam....a legelső célom a 60....aztán majd meglátom mennyire leszek elégedett a helyzetemmel.

Mérlegem ugyan nincs,de jól ismerem a testem :)

Az egy hét alatt az ígért 2, 2,5 kg lement ezt biztosan állíthatom, remélem ez a hét is örömet és sikert hoz majd nekem és nektek is.

Szép napot!

2012. ápr. 1. 22:52
Csatlakozom én is-hajrá-hajrá:))
2012. ápr. 1. 22:47
Ja es sajna 90-93korul mozgok,de keptelen vagyok 90ala menni pedig nagy almom...:-/
2012. ápr. 1. 22:45

Sziasztok,en is csatlakozom;ha befogadtok!En tavaly november 17e ota egeszsegesen etkezem,neha persze bunoztem,eleg nehezen viselem a "nehez"napok elotti hormonviharokat es akkot gyakran eszem.olyasmiket amiket nem kellene.Alapjaban veve fogytam kb 10kgot,de a bunozesek miatt jojozom es sehogy nem tudok fogyni tobbet.Elkezdtem jarni aqua fitre jarni es szaunazom is.Futas,kocogas taposogep ki van.zarva,mivel isiaszom es sarokcsontkinovesem van.

Valami otlet mit tehetnek az ehsegrohamok ellen...mikor szabalyosan kivanos vagyok egy egy mensi elott...olyan szornyu!

2012. ápr. 1. 22:30
Sziasztok, én is csatlakozom, 173 cm vagyok, 71 kg, és 62-65 szeretnék lenni. Már régóta fogyózom, folyton jojóztam, de azért 7 kg-tól már megszabadultam:)
2012. ápr. 1. 22:07

Sziasztok!

Én sem most kezdem, de szívesen csatlakoznék. Közösségben könnyebben megy.

Bomba csajok leszünk ;)

2012. ápr. 1. 21:49
Sziasztok. Én jelenleg a legjobbnak Szoo Judit féle életmód váltást tartom.Jelenleg abból a lisztből csináltam kiflit. Nekem ízlik. Sütit is csináltam szombaton. A mérleget szándékosan kerülöm,kiváncsi vagyok 1 hét után mi lesz? Most úgy 65 körül lehetek(156 cm) Nem vagyok hájas,de kb.5 kg.-ot fogynom kellene.A tapasztalatom az,hogy kampányszerűen felesleges csinálni.Ez az életem részévé kell hogy váljon.Semmi liszt,cukor,krumpli,rizs.
2012. ápr. 1. 21:36
Sziasztok! Én is a fogyni szeretnék (újra). Tavaly sikerült leadnom - evés odafigyeléssel, és RR-val 10 kg-ot, de sajnos a térd-, és csípőizületeim rámentek, mert túlerőltettem...olyannyira, hogy a mai napig nem tudok a jobb oldalamra feküdni (polifómon egyáltalán nem, de már ágyon is fájdogál). Tudtok vm olyan tornát, vagy egyéb mozgásformát, amivel rásegíthetnék a fogyásra? Az evést már visszafogtam a tavalyi jól bevált módszerre. Kérlek segítsetek!
54. Pici Manócska (válaszként erre: 53. - Ibolya19710123)
2012. ápr. 1. 21:02
úr isten nagyon ügyes vagy :)
53. ibolya19710123 (válaszként erre: 51. - Pici Manócska)
2012. ápr. 1. 21:01
Ma kocogtam délután 70 percet, este meg tapostam 40 percet. ma megvagyok elégedve magammal.
52. vikucka (válaszként erre: 51. - Pici Manócska)
2012. ápr. 1. 20:29

Két hónapig semmit sem tornáztam, előtte Rubint Réka videóit váltogattam, plusz eljártam egy itteni edzőhöz aerobicozni. Nagyon sokat sétáltam.

Sajnos múlt héten volt egy nőgyógyászati kisműtétem, most óvatosabban kell nekiállnom ennek is.

2012. ápr. 1. 20:25

na visszaolvastalak titeket...

és mindenki nagyon jó....

mindegy mit eszel csak kevesebbet...

és a sok mozgás csodákra képes...

én most végeztem a mai edzéssel 30perc tekerés és 20perc súlyzózás...

ti mit tornáztok és milyen rendszerességgel??

50. Viki870808 (válaszként erre: 49. - Huncuttka)
2012. ápr. 1. 20:20
:D
49. Huncuttka (válaszként erre: 48. - Katus3)
2012. ápr. 1. 19:27
Neked is . Ne feledd a sex is fogyaszt :-)
48. katus3
2012. ápr. 1. 19:25
Jó éjt mindenkinek!
47. katus3
2012. ápr. 1. 19:23
Én ma már nem eszem semmit, 6 előtt megvolt a vacsi. Igaz nem diétás,de holnaptól ráállok a témára.
2012. ápr. 1. 19:23
Amig lehet venni, addig ki használom , utána a friss karalábé , de csak 1- 2 db ,mert drága lesz.
2012. ápr. 1. 19:19
és tök egészséges :))
2012. ápr. 1. 19:18
Ma sütő tők a vacsim .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook