Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
17259. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17254. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 14:03
Nekem most a fogyi miatt szolnak be. Igy ertem a negativ kritikat. Tehat megprobalnak lebeszelni, hogy ez nem jo blablabla. Es mivel ugy se tudom oket az ellenkezojerol meggyozni es ok se engem a maguk igazarol, ezert jobbnak latom inkabb nem is beszelni errol, de mivel erre a legtobb ember keptelen a legjobb a kontakt elkerulese. Hiaba nem hozom fel, ha mas ugyis felhozza.
17258. nagymacika
2013. márc. 1. 13:34
Tök jó tovább csökkent a súlyom,mindjárt jobb kedvem lett. Ma 77,4 kg volt. Remélem ez a széria folytatódni fog,bár biztos lesznek stagnálások. Mindenkinek szép napot!
17257. Nyűzli (válaszként erre: 17253. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 12:02
Na ez a beszéd! Ügyes vagy! :) Élvezd a napot és mozogj sokat :))) Megyek suliba! :) este felé visszaolvasok mindenkit! :))
17256. Nyűzli (válaszként erre: 17251. - 5663789a69)
2013. márc. 1. 12:01

Szia! :)


a heti 4 mozgás nagyon jó, no meg le a kalappal a munkádért azért ott is bőven mozog az ember! :))

Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog egyet kell hogy megígérjen az ember saját magának :

STAGNÁLÁSKOR NEM SZABAD FELADNI!!! :) ez a legfontosabb.. olyan diéta -fogyókúra stb nincsen amiben ne stagnálna valaki legalább egyszer! :)

Hajrá Aranymag! :) Várjuk a pozitív eredményes jelentéseket :)) No meg ami már egyszer sikerül (74-ről 63ra) az most is menni fog! :))

17255. Nyűzli
2013. márc. 1. 11:53

Mások mérlegelőjét úgy tudod megnézni ha bal oldalt a "diéta& fittnes" táblázatban alulról a második lehetőségre "publikus mérlegelők"-re kattintasz :)

ott rengeteg mérlegelő van, de ha nem ott akarod például Suora vagy az én mérlegelőmet keresni akkor megteheted úgy is hogy a nevünkre kattintva a profilunknál az "interaktivitás" menüpontot választod és ott alul lesz a mérlegelő :)

17254. Nyűzli (válaszként erre: 17249. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 11:49

Ismerős szitu!... sajnos a negatív kritika akkor is lesz ha az ember lefogy.. mert tökéletesek nem vagyunk és nem is leszünk... nekem mindenért beszólnak szinte rendszeresen (vastag láb vastag vádlid...az orrom... stb).

Itt a fórumon mindenki jó partnered lesz a fogyiban :)) ez tuti :P 0-24-es lelki ügyelet van :D

17253. f4a3860ef3
2013. márc. 1. 11:49
Lazacot ettem salataval.:D Semmi krumpli es torta meg hasonlok, most pedig irany sielni. Buszke vagyok magamra, delutan meg valami lehelletnyi, este egy alma, reggelim is kb 100kaloria volt. Ma nagyon jo kislany vagyok. Vegre nyugodtabb a lelkem.
17252. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17246. - Suora)
2013. márc. 1. 11:40
Hol van a merlegelo? Biztos kvieri a szemem, de nem talalom, egyelore ismerkedem a menupontokkal, eddig csak olvasgattam es ott ugye nem volt ennyi opcio.:D
17251. 5663789a69
2013. márc. 1. 11:25

Sziasztok!

Orulok hogy ujra eled a forum!


Olvastam a 6utani nem evest.Nekem sajna nem megy.Munkambol kifolyolag elege ejeli bagoly vagyok.Este 11ig dolgozok(szakacs vagyok)sokszor hajnali 3elott nem tudok aludni es hat ha este 6utan mar nem ennek akkor ejfelkor mar a falat kaparnam....A kaloriabazist en is nezegettem de mivel en is kulfoldon elek nem tudok mindent pontosan kiszamolni.Nem is nagyon megy a kaloriaszamolas a munkam miatt hiszen rengeteget kell kostolni az eteleket amiket fozok.Ez sokszor nem eppen dietas de nem adhatok ugy ki etelt a vendegeknek hogy nem kostolom elotte.Igy is le fogok tudni fogyni.Tavaly januarban 74rol indultam es nyaron mar 63voltam csak sajna 2 nyaralas utan elengettem magamat es elszaladt velem a lo.Most sajna 2hete 75rol indultam ujra.Ma mar csak 73 vagyok.Menni fog ez szepen lassan.Edzeni is jarok atlagban 4szer egy heten de sajnos tobb nem jon ossze a munkam miatt.12 ora talpalas utan nem mindig van kedve az embernek edzeni.A vacsimat ugy oldaom meg hogy 8utan van az utolso etkezesem de csak sali valami sovny hussal vagy halal.


Jo nektek hogy mar csak par kilo valaszt el a celtol.Remelem sot tudom hogy par honap mulva en is errol fogok itt beszamolni!


Soura!jobbulast a gyerekeknek!Kitartas neked es mindenkinek!


Rohanok dolgozni este vissza olvaslak benneteket!

17250. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17246. - Suora)
2013. márc. 1. 10:53

Koszonom! Drukkolok neked! Menni fog, en tudom!:)

Remelem a gyerekek mar jol vannak, szornyu lehetett.:S Nekem meg nincs, de tuti halalra aggodnam magam. Hatalmas munkad lehet a fogyasodban neked is. Mennyi ido alatt erted el?


Most ebed, de visszaterek, meg nem tudom mikor, de jovok.

17249. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17245. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 10:49
En is azt hittem, hogy nincs nyelverzekem, de szerintem Magyarorszagon rossz az oktatasi modszer, mert itt kiderult, hogy van.:D Megirom priviben, hogy hol elek, ki tudja hany ismerosom olvassa a hoxat. Nem mintha lenne szegyelnivalom, csak pont azert jottem a forumra, mert masban eddig nem talaltam megfelelo partnert a fogyimhoz, es nem hianyzik a negativ kritika most. Lehet ez mar paranoia, dehat kicsi a vilag.:D Lehet teged is ismerlek.:D
17248. Nyűzli
2013. márc. 1. 10:22
egy kis inspiráció : [link]
17247. Nyűzli (válaszként erre: 17246. - Suora)
2013. márc. 1. 10:17

Szia! a buzdítás meglesz! :)) szerintem itt a topikban mindenkinek legalább ezer kudarca volt ,ár :) úgyhogy az sosem szégyellni való dolog :) az már inkább ha nem is próbálkozunk :) Nagyon szép eredmény az a 30 kiló....!!! Le a kalappal. Most csak képzeld el 30 kiló lisztet pl.. rengeteg.... :)

Gyermekeidnek pedig jobbulást kívánok! Sajnos nálunk is sok most a beteg.. :/

Szép hétvégét Neked! És sok energiát és kitartást már előre is a hétfőhöz :))) mi itt leszünk! :)

17246. suora (válaszként erre: 17222. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 10:07

Én is tag vagyok itt habár néha eltünök a kudarcaim miatt DE VAGYOK

A sokadik nekiugrásra készülők ujra hétfőtől mert ugyebár lement 30 kg s szteroid abbahagyása után de megálltam 90 kgnál 164 cm

Cél a 70 kg a plasztikához=így tbs lehet:)

na szóval ISTEN HOZOTT

Hétfötől ujra aktív leszek:)


Most kicsit havazás volt az elmult 3 hétben mind két gyerek full beteg volt a nagyobbik a héten itthon volt lázzal majdnem tüdőgyulladása volt ..stb


Akkor remélem még én is írogathatok és majd kérem a buzdítást ujra:)

A mérlegelőm nyílvános hétfőtől ujra aktívan írogatom majd heti szinten

Szép napot mindenkinek

S.

17245. Nyűzli (válaszként erre: 17244. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:45

Fú de jó neked!! :)) nincs nyelvérzékem sajnos így nekem az mindig nagy fejfájást okozott a suliban ... :( :/

Én is orvosira szerettem volna először menni (biológia-kémia orientált tagozatra jártam direkt gimiben), de aztán inkább már tanítani akartam ezeket a tárgyakat :)

Jövőre.. az még messze van azon ráérsz még izgulni :) először el kell érni a célod ez a legfontosabb :) addig csak kitalálsz-kitalálunk itt fórumon valamit ami suli mellett is jó lesz jövőre :)

És merre felé laksz ha nem vagyok indiszkrét.. :)

17244. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17243. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 09:38
Nyelvet, de jovore beadom az orvosira vagy a gyogyszereszetire. Meg hezitalok, mert mindketto szimpatikus. Igazabol ezert is jo a dietazas, mert akkor valahogy tanulasban is kitartobb vagyok. De jovore mar lehet nem lesz idom naponta edzeni, igy valahonnan meritkezni kellene.:D A suli onmagaban most nem nagy kihivas, inkabb a felkeszulessel egyutt nagy falat, na meg otthon meg haztartas ez az amaz. Vegulis szakmabeli leszel.:)
17243. Nyűzli (válaszként erre: 17242. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:30

Na mesélj mit tanulsz? :)

Én is járok fősulin tanító szakon, de most passzív félévem van, így elkezdtem egy OKJ-s ápoló és szociális gondozó képzést :) de ez csak heti két nap elmélet és két nap gyakorlat. :) pont ma lesz elméletem du 14 órától... :/ :)

Szerintem a fórum azért is jó azon felül amit írtál, hogy hasznos tanácsokat kapjon az ember... :) meg ha el vagyok kenődve csak feljövök és jobb kedvem lesz, mert ugye itt ha azt írom pl hogy nagyon ki vagyok bukva ma akkor mindenki megérti mire gondolok.. kevésbé kell magyarázni és valaki úgyis ír valami olyat ami rögtön kiránt a gödörből :)

17242. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17240. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 09:24
Ezert is vagyok most nagyon aktiv, hetfotol ujra suli, ugyhogy kevesbe leszek az napkozben, de jonni fogok. Persze onmagaban a forumozas nem segit, de ha megvan az akaratero, csak egy kis biztatas kell, akkor az elejen szerintem az aktiv forumozas atlendithet, hisz minden egyes kommenttel tudatositod a celod. Hiszek az ismetelgetesben, szerintem csak rutinna kell alakitani ezt az egeszet, utana mar konnyu lesz, ezert volt vegulis mondhatni szenvedes nelkuli a fogyokuram, mert bar olykor-olykor kivantam ezt azt, es en viszonylag engedekeny voltam magammal-lassu viz partot mos alapon- decemberig 1x se volt falasi roham, es semmi hasonlo, felreeves se, mindig kb ugyanolyan keveset ettem, de az valtozatos volt. Aztan viszont jott a kibillenes, de most erzem, hogy billenek vissza.:D Billenunk vissza!
17241. Nyűzli (válaszként erre: 17239. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:22

Na az tök jó! :))) az jó sok kalóriát eléget úgyhogy hajrá :))

aztán lebegtesd a célt a szemed előtt :) Ha nincs nagyon más étel akkor csak mértékkel (na még rímelt is ) :P

Gondolj arra, hogy stagnálni nem jó, de elájulni sem jó ha leesik a vérnyomásod-vércukrod :/ :)

17240. Nyűzli (válaszként erre: 17237. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:19

ha mindig félre tettem volna 20 forintot mikor az volt a kifogás a diéta elkezdésére hogy :

-szülinap van..

-most egy süti ide vagy oda... na de majd holnaptól keményen.. :D

-karácsony van... nagyi szomorú lesz ha nem eszek a bejgliből... :D

-na még egy utolsó törés abból a belga csokiból aztán most már tényleg... :D

hát igen a halogatásról én is tudnék mesélni.. múlt nyárra akartam elérni az 54 kilót :D és tessék... :DDD :) de jó hogy ugyan úgy látod a dolgokat :))

17239. f4a3860ef3
2013. márc. 1. 09:19
Ma sielni fogunk, nekem a sport valahogy elveszi az etvagyam vagy inkabb a lelkesedesem novelni, de egyszerubb megallnom a kajalast valahogy, ha sportolok.:D
17238. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17236. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 09:16
En ma mar csak 1-2 kanallal eszek belole az ize kedveert, hiszem, hogy ennyi meg nem szamit. De ma pl. csak akkor fogok enni 1-2 harapast, ha semmi mas nem lesz...mert most nem tudnam megallni,vagy nehezen.
17237. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17235. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 09:12
Igy van, a buntudat a legnagyobb visszatartoero. Hetek ota nem utasitottam vissza a finom falatokat, es amint megettem mar buntudatom is volt, emiatt kedvetlen voltam. Na ennek akarok veget vetni. Ma elegge aktiv leszek a forumon, le se megyek,nehogy kajat lassak.:D Lehet hulyeseg most kezdeni, de ha hazamegyunk ugyis pakol egy hetre, akkor meg azert nem kezdenem el, utana xy-nak jon a szulinapja, aztan mi unneplunk es igazabol mindig van valami ami miatt nehez. Valahogy nekem jobban megy, ha akkor kezdem mikor egy nagyon fincsi kaja jon, ha azt vissza tudom utasitani, akkor a tobbit is, ezert kezdtem most, igazabol, hogy marc. 1. van az puszta veletlen, nekem sose ment a "nap szerinti" fogyozas, de most muszaj egy vegcelt kituzni. Mert, ahogy te is irtad az utolso kilok a legnehezebbek, ilyenkor engedekenyebbek is vagyunk, es igazabol februarra be akartam fejezni a fogyozast es max a sulytartas volt a cel, erre tessek... Es igy sose lesz vege. Persze nem az a cel, hogy utana ujra mindent durr bele egyek, mert azt nem lehet, sot talan mar nem is tudnek annyit, de azt remelem, hogy buntudatom mar nem lesz, ha elertem a kivant sulyt.
17236. Nyűzli (válaszként erre: 17234. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:09
úúú a tészta nálam ez a gyenge pont.. mert imádom.. de már nem is tudom mikor ettem.. :/ hiányzik de nekem az tutira stagnálást okozna... no meg mert abból nem tudok kis adagot enni... :D
17235. Nyűzli (válaszként erre: 17232. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:07

ez sajnos így van :) én már családon belül csak egy -két kiválasztottnak mondom hogy fogyózom :) A többi embernek semmit sem mondok, ha kínálnak valamivel elutasítom gyomorfájásra vagy valami hasonlóra hivatkozva :) így kikerül hogy szinte rám tukmálják az édességet vagy bármit, mert hát ugye szegény rosszul van ne erőltessük :D illetve senki sem néz értetlenül azt gondolva magában hogy : "ó de buta, minek fogyózik?? nem is kövér..." vagy hogy "na még egy 'beteg' ember a családban"... stb "ezek a mai fiatalok.. ez a trendi biztos :D"

Az a legrosszabb ha ilyenkor elgyengülsz...

jön a bűntudat.. hogy na ezt is elrontottad.. nem bírsz ellenállni... feladtad.. aztán sokáig ezért gyötröd magad... illetve ahogy írtad is stagnálás lesz a vége ami ilyenkor sokszor kudarcnak lesz megélve és a diéta abbahagyása lesz a vége sok esetben.. :/

17234. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17233. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 09:05
En decemberig egyszer sem vacsoraztam (vagyis de, kb 4-5-ig, igazabol nekem ez a 6 ora, sokszor 4-5 volt). Viszont volt mikor mar 3kor ebren voltam, es tobb volt az energiam, csak epp aludni nem birtam, maskor siman aludtam. Szoval nalam valahogy nem megy ez a hozzaszokas. Mint rutin mar megy, de valahogy a testem nem nagyon akarja elfogadni. En is igy kezdtem el. Igazabol igy indult a dietam, az elso 1 honapban, ugyanugy ettem a tesztat is,csak most egy pupos tanyer helyett csak egy normalt:D. Es kb 8 kilot fogytam csak ezzel, mondjuk az elso honapban nem ettem edesseget, utana viszont kb naponta.
17233. Nyűzli (válaszként erre: 17231. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 09:00
az első pár este tényleg olyan , hogy a falat kapartam, mert sajnos én is olyan vagyok hogy napközben alig eszek.. elfelejtek.. de este egy svédasztalt végig tudnék enni :D... most már szerencsére semmi extra :) hozzá lehet szokni.. meg sem érzem.. sőt talán jobban alszom :) Bár volt olyan is aki azt írta hogy lefeküdt és hajnalban már nem bírta tovább és kiment enni :)... Viszont egyik ismerősöm pusztán a 6 óra utáni nem evéssel sok kilót fogyott :) gondoltam egy próbát megér :) nekem pozitív, jobban érzem magam tőle, több az energia :) a szervezet is hozzá szokik aztán már nem is kívánod :)
17232. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17230. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 08:55
Te is szuper vagy! Imadom a pizzat meg a gyrost.:D En is vegig szoktam nezni. Es sanszos, hogy pizzat fogunk vacsorazni, pedig ok meg ugy tudjak, hogy azota is folyamatosan fogyozom. Fel ev alatt nem tudtak megszokni, igy gondotlam, most nem fogom oket kibillenteni. Nemi igazan ertik meg... nem akarok bunko lenni, es mivel gyakran eszem edesseget is- de az kb 1-2 kocka csoki, vagy egy hangyanyi szelet suti- igy ennyit itt is megengedtem magamnak. De most nem lehet, mert nem tudnam megallni, ok meg nem ertik meg, hogy igaz nem 1 naptol fogok meghizni, de ha kibillenek, akkor utana piszok nehez visszaallni, es akar hetekig jo esetben csak stagnal az ember.
17231. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17229. - Nyűzli)
2013. márc. 1. 08:51
En is bicajjal adtam le a javat. A feluleseket es a rendszeresebb gyors setat/kocogast most hoztam be. Igazabol eddig kb naponta lattam 1-2dkg valtozast es ez adott nekem erot, kb 4-5x volt olyan nyar ota, hogy x napig alltam, szoval a sulyom nem epp valtozatlan. Ami fogyi szempontbol jo, viszont dec. ota folyamatosan edesseggel tomtem magam, szoval 1-2 kilo fel-le, ami tud, hogy csak azert van, mert gyakorlatilag "tele voltam." Nem akarom elkiabalni, es nem tudom, hogy nyaron mitol indult be,eddig azert nem birtam soha 1 hetnel tovabb, mert sosem akart megindulni, de hala az egnek, nem nagyon alldogalt eddig a sulyom. Te nem szoktal rosszul lenni a 6 utan nem eves miatt? Igazabol annyira aktiv vagyok napkozben,hogy 6-ig en mar tenyleg mindent megcsinalok,igy utana mar csak "pihenek", igy sok energiara nincs szuksegem, de nehez igy aludnom, viszont ha eszem, akkor meg masnap reggel erzem magam eleg furcsan. Ordogi kor...Probalok most majd kb 100kaloriat este bevenni, de felo, hogy ennyitol csak ehesebb leszek.
17230. Nyűzli (válaszként erre: 17228. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 08:46

Csak így tovább! :)) Nehéz visszautasítani az ilyesmit, de gondolj ilyenkor mindig a célodra! Képzeld el magad 55 kilósan a strandon pl :))

Én a múltkor egy gyroszt és egy pizzát utasítottam vissza.. piszok nehéz volt.. de direkt végig néztem ahogy mások megeszik :D (fakír XD) de az éltet, hogy nagyon vágyom arra a bűvös 54-esre :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook