Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
17349. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17348. - F4a3860ef3)
2013. márc. 12. 08:16
Haromszor is megmegertem magam, hogy nehogy fals legyen, es mindharomszor ennyi voltam.:D
17348. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17347. - Nyűzli)
2013. márc. 12. 08:15
Koszi, de valoszinuleg a betegsegnek is koszonheto. Semmi etvagyam..:S Nem tudom, hogy indult be,remelem tartja magat. Viszont nalam eleg gyorsan be szokott indulni, es kb mindig csak egesz szamok elott stagnalok, 80 es 70 elott stagnaltam kb 1 hetet, most kicsit tobbet, de amugy szinte naponta mentek le a 10dkg-ok. Az otost akarom mar latni.:D
17347. Nyűzli (válaszként erre: 17346. - F4a3860ef3)
2013. márc. 12. 07:27
Azta!! :D nagyon toppon vagy :D megyek is mindjárt futni nehogy lemaradjak Tőled :D Ez ám az inspiráló reggel :D
17346. f4a3860ef3
2013. márc. 12. 06:06
Ma mertem az eddigi legkisebb sulyt (60.3), erzem,hogy jovoheten mar 5-el fog kezdodni.:D:)
17345. Nyűzli (válaszként erre: 17344. - Nagymacika)
2013. márc. 11. 18:09

:S Értem :(

Anyósomat műtötték rá, és sajnos nemrég édesanyámnál is kimutatták a rendellenes működést..

Azért minden elismerésem, hogy ez sem veszi el a kedved a diétától-életmódváltástól! :)

17344. nagymacika (válaszként erre: 17343. - Nyűzli)
2013. márc. 11. 18:04
hát amióta a pajzsmirigyem alulműködik ,igen sűrűn előfordul.
17343. Nyűzli (válaszként erre: 17342. - Nagymacika)
2013. márc. 11. 10:54

ú szegény :S Mitől van ez a dagadás? :S

Nekem sem ez a legjobb napom-hetem.. legalábbis a súlyom is ingadozik.. remélem csak a mensi utóhatása... :/

17342. nagymacika
2013. márc. 11. 08:48
Hát azt hiszem most nem a legjobb formámban vagyok. Hétvégén kimaradt a futás is, és ma reggelre az arcom is teljesen megdagadt. A gyűrűk sem jönnek rám. Pedig régóta nem jelentkezett a dagadásom ,remélem hamar túlleszek rajta.
17341. pnegab (válaszként erre: 17340. - 5663789a69)
2013. márc. 10. 15:23
Hol dolgozol??? Miféle anyáknapja? Jajjj, lemaradtam vmiről? :DDD
17340. 5663789a69
2013. márc. 10. 11:42

Sziasztok!

Csak egy gyors bekoszones es rohanok dolgozni.Sokan lesznek ma ,egesznap nyitva vagyunk.Itt ma van anyak napja ezert a vasarnapi nagy forgalom.

Edzeni szerda ota nem voltam,azota is minden nap 12orazok eznnyi edzes nekem eleg.Kajara figyelek viszint piri kozeleg es erzem magamon.A hangulatom pocsek,a derekam faj es vizet tartok vissza.



Mindenkinek szep bekes vasarnapot kivanok!

17339. Nyűzli (válaszként erre: 17339. - Csakazertis:))
2013. márc. 10. 11:01
Hát most a mai nap mérlegelését Te nyerted :DD mert jelenleg 61,8 vagyok :) bár ma még nem jutottam el oda ahová... :D de akkor se lennék 61 a mai nap folyamán :)) na de megyek is futni egyet utána leszek :)))
17338. nagymacika (válaszként erre: 17333. - Nyűzli)
2013. márc. 9. 15:33
nekem csak pozítív tapasztalatom van a futással kapcsolatba. Már többször segített rajtam. egyszer így fogytam 17 kilót ,négy hónap alatt. Napi négy kilométereket futottam,akkor még nem emeltem a távon. Most először néggyel kezdtem majd fokozatosan emeltem a távot. Legutóbb 5.5 kilométer ment. Hát többnyire comb ,fenék megy le először ,de ezután a kritikus helyeken is megindul a fogyás
17337. Nyűzli
2013. márc. 9. 08:50

na mérlegelésem mai nap reggel, folyóügyek elintézése után (mint mindig):

kereken 61.0 KG :))

17336. Nyűzli (válaszként erre: 17335. - F4a3860ef3)
2013. márc. 9. 08:44

Szia! :)


Igen pont ezt akartam írni hogy ha beindul akár több is lemehet egyéntől függően, nem "csak" 10 dkg.. nekem is volt olyan ha mondjuk itt hoxán nézed a mérlegelőmet hogy egyik nap még 62 felet voltam aztán másik nap már csak 61.6... :) Még azelőtt sosem számolgattam kalóriát, ezért is ragaszkodom a bázisos oldalhoz az megnyugtat :D

Viszont ha Te anno csináltad saját magad is "mankó" nélkül akkor lehet neked úgy lesz sikeres! :) Amúgy én sem mindig tudom leenni a kertemet :) van hogy alatta maradok de olyan is hogy túleszem magam pár kcallal :) most a napokban hogy megvan kemény 70dkgval vagyok több mint szoktam. Na gyorsan mérlegelek egyet aztán jövök vissza tudósítani :P

17335. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17334. - Nyűzli)
2013. márc. 9. 07:01

Szia!


Szeretem a regenyeidet.:)

Oke,akkor en se idohoz kotom, szerintem hamarabb is fogom elerni,mert ha beindul,akkor kb naponta megy le az a 10dkg, amit nalad is olvasok. Most 61.9 vagyok, valoban ezzel a minimalis etkezessel csak tobb vagyok.:S Mondjuk 0.5-1kiloval tobb is vagyok mikor megvan,erzem is,hogy puffadok,szoval ugy nagyjabol valtozatlan a sulyom max 10-20dkg plusz, ami lehet akar viz is,vagy szeklet stb, annyira nem akadtam ki,csak egy picit.:D Most azt fogom csinalni, hogy csak a sulyom vezetem, ha latom, hogy megy lefele, akkor nem fogok kaloriakat szamolgatni,hisz nem szeretnem egesz eletemben(mondjuk ugy sacc per kb szamoltam a fogyokuram alatt,azt most is fogom). Viszont, ha az elso napokban nem latok valtozast(nalam eddig gyorsan ment) akkor visszaterek a kaloriabazishoz. Ugy latszik nelkule nekem jobban ment, szerintem azert, mert ha vezetem,akkor nagyon ragorcsolok, es nem akarom tullepni,sot sokszor a megadottat se sikerul teljesiteni es tul keveset eszem.:S Itt is vezetni fogom naponta a sulyom.

17334. Nyűzli (válaszként erre: 17331. - F4a3860ef3)
2013. márc. 8. 19:22

Szia! :)


Azért vagyunk, hogy segítsük egymást :)) legalább így virtuálisan! :)

Az én kalóriakeretem 1235. :) De nem ennyiről indultam, mármint ahogy a súlyod ingadozik ez is úgy változik (feltéve ha minden nap méred a súlyodat és az eredményt a honlapon beírod). :)

Mikor regisztráltam úgy csináltam, hogy nem dátumhoz kötöttem a dolgot hanem ahhoz hogy a honlapon lévő tájékoztatás szerint mennyi tekinthető egészséges mennyiségű fogyásnak egy hét alatt. azt írták, hogy ez 0.5-0.7 kg az 1kg/hét szerintem a mi esetünkben meg a honlap szerint is nem egészséges. Ha 90 vagy attól több lenne a testsúly amiből fogynánk akkor az 1kiló/hét reális vagy legalábbis elfogadhatóbb. Szóval megadtam az adataim (magasság-súly-kor meg az elérni kívánt súlyt) és azt hogy heti 0.7 kg-t szeretnék fogyni (ezt mind az eszközök menüpontban a cél megadása fülön belül a lap alján tudod beírogatni) és a gép kiszámolt nekem egy keretet. :)

Azt hozzá kell tennem hogy az oldal szerint az 1200 kcal keret is nagyon határeset és hogy ez alá nem szabad menni mert a szervezet éhező üzemmódra vált és tartalékolni kezd... :/ :(

Szerintem változtass a kereteden, mert az neked is és a szerveztednek is több szabadságot ad! :)

A fogyás garantált, ha több kalóriát égetsz mint amennyit beviszel! :) Csak nem szabad hogy szorítson az idő! :) Lehet hogy így nem 2 hónapot fog írni a gép hanem pl 3-at vagy 2,5-öt de az legalább biztos lesz és egészséges! :)

Nekem pl 64kgról indulva 1235 körüli kerettel a gép szerint a célomat (53-54 kg) június 6 körül fogom elérni. :) De érzem is hogy meglesz! :)

Bocsi hogy megint ilyen regényt pötyögtem ide :/ :)

17333. Nyűzli (válaszként erre: 17330. - Nagymacika)
2013. márc. 8. 18:02

Remélem tele vagy pozitív energiával és önbizalommal! :))

Amúgy a futással kapcsolatban neked mi a tapasztalatod? milyen hatással van a testrészeidre? Érzel változást például lábadon-vádlidon-alhason? :)

17332. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17331. - F4a3860ef3)
2013. márc. 8. 14:33
Nagyon boldog nonapot neked es minden kedves notarsamnak!:)
17331. f4a3860ef3 (válaszként erre: 17327. - Nyűzli)
2013. márc. 8. 14:32

Szia!


Koszi, hogy te mindig olyan reszletesen irsz, mint ahogy en is, ez valahogy megnyugtat es erot ad.:)

Neked mennyi a kaloriakereted? Kb azonos a sulyunk es a magassagunk is. Mennyi ido alatt szeretned leadni? En 2 honapot adtam meg,szerintem ez igy teljesen realis, es 5.6 kilora ir 1060 kaloriat kb.

Ezek szerint inkabb adjak meg kaloriakeretet? Es ne nezzem a datumot? De honnan tudjam, hogy mennyi lenne az idealis? Ezert adtam meg idopontot, de ezek szerint lehet ez tul keves, amugy en is ezt erzem. Holnap fogok valoszinuleg merni kb 60-62 kozott vagyok,nagyon igadozom, es ez nem jo, a legjobb eredmenyem 60.6 volt.

17330. nagymacika (válaszként erre: 17328. - Nyűzli)
2013. márc. 8. 13:40
Köszönöm szépen! Igen ezen nagyon elcsodálkoztam, de remélem ez a széria nem szakad meg. Futás ,diéta marad továbbra is. Ma a párom is nagyon megdicsért,hogy mennyire láványos.!
17329. 5663789a69
2013. márc. 8. 10:29
Boldog nonapot kivanok mindenkinek.Most rohanok dolgozni,este vissza olvasok!
17328. Nyűzli (válaszként erre: 17326. - Nagymacika)
2013. márc. 8. 09:08
Gratulálok!! :) Komolyan mondom le a kalappal! Nagyon menetelsz a cél felé! :)
17327. Nyűzli (válaszként erre: 17325. - F4a3860ef3)
2013. márc. 8. 09:06

Szia! :)


Nekem is most van meg... bár én ráálltam a mérlegre csak ilyenkor megállom hogy haragudjak magamra a számok miatt mert tudom hogy ez csak pár napig lesz ennyi amennyi. :)

én is kalóriabázisozom és nekem pl nagyon hatásos amíg nem jött meg minden nap 10-30 dkg-val kevesebbet mutatott a mérleg, kivéve most mert a havi őrület miatt több vagyok kb 70dkgval... :):/

Viszont ne haragudj ha belekötök, de szerintem kicsit lehet kicsit kevés az a napi 1060 kcal keret, meg hogy 5.6 kg-t szeretnél két hónap alatt ledobni. Mármint ez olyannál nem sok akinek nagyobb súlyfeleslege van. De ha jól emlékszem Te kb olyan 60 kiló körül jársz, szóval csak pár kiló van hátra neked :) Talán lehet azért nem mozdul a mérleg mert irreálisnak érzi a dolgokat. Szerintem állítsd át 1200-ra a napi keretet és akkor sem kötelező 1200-at leenni.. :) de szerintem az ezret azért próbáld meg. Nehogy az legyen a vége hogy a tested megmakacsolja magát és takarékozásra vált.

Én édességet egyáltalán nem eszem, max műzliszeletet ha már nagy a baj :P... meg azon az oldalon nem mások receptjeit használom hanem a sajátomat. Például tegnap kelkáposzta főzeléket csináltam pörkölttel. A pörköltöt és a főzeléket is máshogyan készítettem mint a fent megtalálható recept így az egy tányérra vonatkozó kalóriaadat sem stimmelt.. így fel kellett vinnem a saját receptemet :).

Amúgy az is lehet sőőőt hogy feleslegesen aggódsz, mert azon a héten mikor megvan akkor valahogy mindenre máshogy reagál a szervezet :) Jövő héten tutira nagy fogyási híreid lesznek :)


Ja mielőtt elfelejteném Párom üzeni mindenkinek, hogy nagyon boldog nőnapot és kitartást! :)

17326. nagymacika
2013. márc. 8. 07:16
Éljen 76 kiló vagyok,már csak hat kiló és végre elhagyhatom a hetest.
17325. f4a3860ef3
2013. márc. 8. 06:12

Sziasztok!


Nem tuntem am el!:) Egy tragedianak erzem a hetemet....Na, nem azert, mert annyit ettem, csak olyan "semmilyen" lett. Eloszoris, tobb mint fel ev utan, az elso hetem, amikor meg semmit se sportoltam. Mentsegemre szoljon, hogy ezt elterveztem, szoval nem erzek buntudatot, meg is jott,tul sok volt most a teendo is,raadasul beteg is vagyok. A kaloriakat csak kb szamoltam-mondjuk ezzel fogytam el, de akkor is elengedtem magam-, raadasul merlegre se alltam a heten, mert megjott (csak ilyenkor tudom megallni.) A legnagyobb problemamnak viszont azt erzem,hogy vagy tul keveset, vagy tul sokat( fogyis szempontbol,amugy nem sok) eszek,es mar eleg furcsa tuneteket produkal a testem. Ez alatt azt ertem,hogy a kaloriabazis nekem napi 1060 kaloriat engedelyez,ha fogyni szeretnek 5.6 kilot 2 honap alatt. Ettol szerintem en sokkal tobbet vittem be meg a mini adagjaimmal is, es meg ugyis,hogy a vacsorat elhagytam,es gyakorlatilag csak egeszsegesen etkeztem. Valahogy,ha tul keveset viszek be,akkor se mozdul a merleg nyelve,ez masnal is igy van? Es ezert nehez beloni,hol az idealis szamomra. Nem szeretnem elkiabalni a cel elott,de szerintem en viszonylag konnyen fogyok,ha meg van az optimalis mennyiseg,es ez nem olyan keves,mint a legtobb nonel. Viszont ezt most valahogy nem sikerul betartanom, mert sokszor tul keveset eszek,ami nem jo,maskor meg ellazulok,es megengedek egy kis csokit,ami szinten nem jo. A rosszulletekre kellene valamit kitalalni,csak mar nem tudom mit. Van valakinek otlete? Mar igyis,sokszor keveset eszem,szoval az nem megoldas,ha meg tobbszor eszem,akkor tullepem a kaloriakeretet. Amugy ugy erzem,hogy jovohettol megint minden szep lesz, ezen a heten minden osszejott, bocsi a negativ hangvetelert. Van jo hirem is: A draga ferjem meglepett egy vadiuj laptoppal-majdnem elbogtem magam oromomben:)- max 2-10 nap es megerkezik, addigis valahogy probalok majd az o geperol felnezni.


Huh,kicsit hosszu es tomeny lettem. Kivel mi a helyzet? Amint lesz idom visszaolvasok mindenkit.

17324. Nyűzli (válaszként erre: 17321. - 5663789a69)
2013. márc. 7. 15:07

Szia! :)


95-100 perc az tök jó eredmény!! :) A fogamzásgátlós dolog hát nem tudom.. elvileg nem kéne hogy befolyásolja viszont mivel ugye hormonos dolog így lehet egy kicsi "zavar" a fogyásban de semmiképp sem olyan mértékű amitől félni kéne. Vegyes kommenteket olvastam ebben a témában a neten... én is szedek (lyndinette) és már vagy 5 éve... és szeretnék egy kis szünetet tartani, de még halogatom. Viszont volt olyan aki hajhullásra panaszkodott az abbahagyás után, volt aki fogyott volt aki hízott, volt akinél kimaradt a vérzés utána de semmi egyéb panasza nem volt... úgyhogy passz :/

17323. nagymacika
2013. márc. 7. 10:32
nagyon örülök,hogy továb csökkent a súlyom,76,3 kg vagyok,ha így haladok sikerül tavasz végére hetven kiló alá mennem.
2013. márc. 6. 21:11

én is vagyok ám lányok...bár most nem én vagyok a példa..ne jó mert már hetek óta legalább nem híztam...

pár napja kicsit piszkálódik a vérnyomásom...aztán nem igen tornáztam de a mennyiségre evésre figyelek..

örülök lánykák, hogy legalább ti tudtatok találkozni...

az én közelembe nincs senki?? Zala megye??

na megyek alukálni mert fáradt vagyok puszika

17321. 5663789a69
2013. márc. 6. 13:45

Sziasztok!


Bizony jo lehetett eloben is megismerni a masikat.En majd valamikor nyaron megyek haza de nekem eleg bonyolult lenne osszehozni egy talit.En Ozdi vagyok szuleim ott elnek igy ha otthon vagyok termeszetesen mindig naluk vagyok.Parom szulei Pesten elnek nalunk is szoktam lenni par napot.Ha jol gondolom ti is Pesten eltek?!Ha aposomat meg kerem elvisz barhova Pesten szoval nem lehetetlen,csa jol meg kell szervezni.Ez meg azert odebb van,de ki tudja?



Hogy vagytok?En most indulok edzeni utanna pedig megyek dolgozni.Csak kardiozok jo lenne osszehozni a 100percet.Tegnap 95percet sikerult.Muszaly belehuznom ha eredmenyt akarok.3 hete kezdtem ujra azota 2kg ment le.Szerintetek lassulhat amiatt a fogyasom hogy par hete abba hagytam a fog.tabi szedeset.10 ev utan hagytam fel vele.

17320. Nyűzli
2013. márc. 6. 08:03
Ma ismét kevesebb a súlyom.. tegnap 61.9 voltam ma már 61.6 nagyon belejöttem úgy fest eddig az étkezésen buktam el mindig és nem a mozgás részen.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook