Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt október 1-től! fórum

Fogyjunk együtt október 1-től! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
254. orsibigyu (válaszként erre: 252. - Lili0707)
2018. jan. 5. 18:30
Nem sok. Sportoltál?Diétáztál? Ha nem könnyen meg lesz kis sporttal diétával.
2018. jan. 5. 18:29
Nekikezdtem újra futni. Eddig más nem jött be. De úgy érzem most újra elszánt vagyok. Egy hete 2naponta futok és délután csak hús soványtúró, mozzarella, hal, sali, zöldségleves.
2017. dec. 18. 15:37
Sziasztok. Én is csatlakozom 3 kgtól kellene vhogy tartósan és egészségesen megszabadulnom. Én centikben mértem magam és 62 cm volt a derekam de most 65 lett
2017. dec. 15. 05:53
Sziasztok!felkészitettem a teste a karácsonyi zabára😊117kgról indultam és most vagyok 102kg.mindösszesen 2 hónap alatt.ami nagyon fontos hogy egészségesen fogytam nem izomból hanem a hályból.jojo nélkül. Januárban biztos nekiugrog mégegy egészség programnak.úgyhogy az újévi fogadalom kipipálva😊.mármint hogy lefogyok.garantált a siker.😊😊MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK
250. genia
2017. dec. 1. 13:44
Latom mindenki keszul az unnepre ! Jelenteni jottem 4 kg tartok ez biza csak havi 2 ....de csinalom renduletlenul !Szep napot nektek !
2017. nov. 11. 07:10
Most kicsit depis vagyok, nem tudom elhinni, hogy meglesz.
2017. nov. 11. 07:09
87ről 72😂
247. pintyo577 (válaszként erre: 246. - Orsibigyu)
2017. nov. 10. 10:24
85-ről 70-re tartok.Biztos meg is lesz.
246. orsibigyu (válaszként erre: 245. - Pintyo577)
2017. nov. 10. 07:36
Ügyes vagy, csak így tovább. Honnan indulsz, hova tartasz?
2017. nov. 9. 18:23

Sziasztok !


Én is szeretnék csatlakozni.

Szombaton lesz 3 hete, hogy elkezdtem a regenor kúrámat.Eddig 5 kg fogytam, ez vasárnapi mérés volt.Rendszeresen mozgok, szaunázok, kondizok.Nagyon szigorúan betartom a diétámat.

244. orsibigyu (válaszként erre: 243. - Odzsika)
2017. nov. 8. 14:55
Azt tartják hasznosabbnak főleg ha súlyzós. Nekem low impact- cardió. Nem ugrok neki fej nélkűl. Meg egy guggolás challenge- neten rá lehet keresni. Nem nagyszám, de valahol El Kell kezdeni.
243. odzsika (válaszként erre: 242. - Orsibigyu)
2017. nov. 8. 13:54
Én jól állok, heti 3 megvan :)
2017. nov. 8. 10:16
Többiek?
2017. nov. 8. 09:12
Ügyes vagy:)
2017. nov. 8. 09:06
Rájöttem csak úgy maradok lendületben, ha mindennap edzek.Ezen a héten sikerűlt is.
2017. nov. 7. 12:07
Én pajzsmirigyes vagyok, tervezek egy vértesztet. Csak lenne rá időm.
238. odzsika (válaszként erre: 237. - Orsibigyu)
2017. nov. 6. 16:43

Az szuper :)

Miújság felétek?

237. orsibigyu (válaszként erre: 236. - Odzsika)
2017. nov. 1. 12:56
Láttam sokaknak működik. Én pontosan tudom mit mikor kell enni. Tornázni is szeretek.
236. odzsika (válaszként erre: 235. - Orsibigyu)
2017. okt. 31. 10:46
Elhiszem, mindenkinek mások az igényei :) De lássuk be, hogy te a kisebbséghez tartozol ;)
235. orsibigyu (válaszként erre: 234. - Odzsika)
2017. okt. 29. 19:21
Á...nem főzném meg. Amugy wagon egészségesen ètkezem. Csak a reggeli zabkásám fél literes tálkába mérem😂
234. odzsika (válaszként erre: 219. - Orsibigyu)
2017. okt. 29. 14:18
De, külföldre is megy :)
233. orsibigyu (válaszként erre: 231. - 300c83c7b2)
2017. okt. 29. 08:01
Ez szervezetfüggő. Van aki narancsbőrös, pedig sovány, másnak síma pedig kövér. Én Minden gyerekemmel a 15 kiló hízáshatàr alatt maradtam. Ők viszont a 4.5 kiló fölött. Mind3. Nines visszerem . Nem vagyok hajlamos rá. We striám és szétnyílt hasizmom. Kell rá csinálni a torn. Nemkérdés.
232. gribedli*** (válaszként erre: 231. - 300c83c7b2)
2017. okt. 29. 07:40

Igen, pont ezt írtam én is, a hízáson kívül a többi ugyanaz: spéci torna, csinálni,csinâlni és soha nem fog összenőni (mert nem is volt)


Nekem a legkisebb gyerekem 5 éves, ha jól emlékszem, már olyan 2 év után sem volt kitapintható a rés szinte, ez a "belenyùlás", de mostanában teszteltem, a fiam hasát is, ő 15 éves, tökéletes hasfala van, röpizik.


És egyforma a hasunk, vagyis pont annyira érezni a rést az övén, mint az enyémen, de mondom, tulajdonképpen már nem is rès, mert nem tudok belenyúlni. És én nem hasazok, hanem ezeket a stabilizáló, traszversz hasizomra való gyaksikat csinâlom. Úgyhogy a lányodnak nagyon jó eséllyel összébb fog menni, ha nem hagyja abba a tornát, nem tudom, mekkora a gyereke, idő kell ehhez. Mondjuk nekem elég kicsi babáim voltak, és kevés magzatvíz, nem volt az a nagy hasam, de érted, nekem van 3 és még így sincs többé ott semmi, szóval én nem hiszem, hogy egy gyerek úgy tönkre tudná tenni egy nő hasfalát, ha a nő foglalkozik a dologgal következetesen.


Főleg, hogy ennek nemcsak esztétikai vonatkozása van. Nekem mondhatja bárki, hogy jaj,leszarja, mert nem érdekli a külső meg nem akar fitness modell külsőt, meg hogy fontosabb a baba körüli teendő meg minden. De erre azt mondom, hogy de a háta, basszus, az se érdekli? A dereka? Mert ez már nem a külső. Igenis, egy jó (traszversz)hasizom az alapja annak, hogy a hâta, dereka is rendben legyen. Ha meg valakinek leszakad a háta a fájdalomtól, hogy a lópikulába tudná ellátni 100%a gyerekét, családját, nem? Vagy ha évekkel később egy tényleges sèrv lesz belőle mert kiszorul a bele? Bőven megtérül az a napi 5-10 perc, amit a hasára szán és nem kell mindenféle kifogást találni. Közvetetten a babájáért IS teszi valaki, mert azzal, hogy jobb kondiban van és egészséges, a napi feladatokat is jobban tudja ellátni.


Nagyon ki van élezve arra, hogy sokan azt hiszik, hogy a világ elvárja tőlük, hogy x módon nézzenek ki, de a kinézet csak egy kellemes mellékhatása annak, hogy valaki sportol vagy jól eszik, nem a világ várja el, hanem a teste kéri, igényli, hogy ezeket tegye meg érte.

2017. okt. 29. 06:45
Nem olvastam el amit eddig írtatok a szétnyílt hasizomról, úgy hogy előre is elnézést, ha már mások is írták előttem. Érdekes az egész! Nekem nagyon nagy hasam volt mindhárom terhességemnél, meg elég sokat is híztam, a harmadiknál 25 kilót. Mégsem lett se striám se a hasfalam nem nyílt szét. A lányomnak viszont, aki normálisan hízott, csúnyán szétnyílt. Tehát semmi köze a hízáshoz,legalábbis a hasizmon kívülihez. Volt spéci tanfolyamon ahol erre való tornát oktatnak, mert sok hasizom gyakorlat árt ebben az állapotban. Ott egyébként azt mondták, hogy soha többet nem fog teljesen "összenőni" a línea alba, de csökkenni fog a nyílás. Kapott egy leírást az ott tanult gyakorlatokról azokat csinálja otthon, és tényleg sokat segített neki. Mikor először mutatta a hasát rendesen megijedtem, tulajdonképpen belenyúltam a lányom testébe.
230. gribedli*** (válaszként erre: 229. - Orsibigyu)
2017. okt. 28. 22:02
Fèrfiaknak is szétnyílhat, mert nincs összenőve. Most más az, amikor látsz egy nagyon izmos, lapos hasat és teljesen szorosan egymás mellett fut az izom, ha tesztelnéd, nem férne oda egy ujj sem, ettől függetlenül az sincs összenőve, csak azért van szorosan egymás mellett, mert a gazdája még nem volt elhízva vagy nem végzett megerőltető tevékenységet, vagy nem volt terhes, vagy férfi, stb és a membrán, ami húzódik ott, mèg vastagabb, nem tették ki semminek. De sportolóknál én láttam már fèrfinál is, hogy el volt kicsit távolodva. És hány túlsúlyos embernek terhesség nélkül is szétnyílik mert a háj belülről nyomja.
229. orsibigyu (válaszként erre: 228. - Gribedli***)
2017. okt. 28. 21:07
8 kockás hasam sose volt,de fiatal koromban a lapos hasam közepén volt egy csík. Mikor szűltem és hallani kezdtem a szétnyílt hasizomról direkt megnéztem a férjem hasát,mert azt hittem ez vicc, hisz nekem mindig ott volt. Persze rájöttem,hogy más.
228. gribedli*** (válaszként erre: 227. - Orsibigyu)
2017. okt. 28. 17:46

Attól függ. Valamikor azt mondták, hogy ezek sem, de mivel mindkettő dolgoztatja a traszversz hasizmokat IS, a tapasztalatom az, hogy szabad, csak a könnyebb verziókkal kezdeném ha nagyon szét van nyílva és mellette elengedhetetlen, hogy a többi olyan hasizomgyakorlatot is csinâld, ami a traszversz hasizmokra való (vagyis amelyek segítik összezárni) és hogy minden olyat kerülj, ami az egyenes hasizmokat edzi (vagyis még szélesebbre feszítené a rést)


Méghozzá semmi hasprés, semmi fordított hasprés és abszolút semmi haránt hasprés! A harántot még kiemelem, hogy az összes közül ez az, ami a legjobban szétfeszíti, nem is értem, hogy miért csináltatják ezeket nőkkel, akik nemrég szültek.


Planknál is és fekvőzésnél is figyelj, hogy a hasadat tartsd behúzva közben.


És ugye muszáj fogyni. Enélkül nem fog összébb menni, ha belülről bugyog kifelé a zsír. Ha van egy szatyrod, amin van egy rés, ha nagyon megpakolod, a tartalma kilátszik és a rés is nagyobbnak látszik. Ha keveset pakolsz a szatyorba, akkor a rés is kisebbnek látszik. Az egyenes hasizmot is úgy képzeld el, hogy soha nem is volt az összenőve senkinek, mert ezt a 2 hosszanti csíkot csak egy vékony membrán tartja össze. Terhesség alatt a membrán elvékonyul de hidd el,hogy nem volt az sose összenőve, hanem kisebb volt mindenkinek a hasa ELŐTTE és ezért hiszi így. Méghozzá azért sincs összenőve mert máskülönben nem is hordhatnánk ki egy babát.

2017. okt. 28. 16:22
Most próbálok összeállítani egy edzéstervet. Fekvőtámasz- plank mehet szétnyílt hasizommal?
226. orsibigyu (válaszként erre: 225. - Gribedli***)
2017. okt. 27. 11:51
Nekem eddig volt akaraterőm. Az első 2 gyerek után szépen lefogytam. Most mintha nem érdekelne annyira. Néha frusztrál, Néha meg lexarom. Mindenki bíztat, hogy tudjuk milyen akaraterőd van. Fogod és lefogysz. Mintha AZ csettintésre menne. Én tudom mennyit tornáztam, futottam, hogy pár kiló lemenjen. Néha félek nem lesz erőm.
225. gribedli*** (válaszként erre: 223. - Orsibigyu)
2017. okt. 27. 09:13

Hát ez az, jobb mint a semmi, ha mozogni akar valaki, de amit nem tudsz betartani, annak semmi értelme, mert kudarchoz vezet. A kaja ugyanez, évekig voltam magas fehérjetartalmú étrenden, de vannak napok, amikor undorító, és olyankor meg nagyon számít a kitartás, céltudatosság, akaraterő, ez segít át.



Valljuk be az igazat, aki örökösen súlyproblémákkal küzd, nem az akaraterejéről híres és nem fog betartani valamit, ami nem tetszik, nem ízlik, stb. Mert a ducik másik hátránya, hogy szeretnek enni és válogatósak is, tehát mellé fog enni.


Ezért ha megnézed, az ilyen fb csoportokban is sok a stagnáló, sokan esznek mellé, nagy dérrel dúrral beleugranak de hamar rájönnek, hogy nem adják meg magukat a kilók olyan könnyen. Meg azért is mert egyéni szükségletei vannak mindenkinek.


Végülis én megtaláltam a fitnessben a számításomat, de ehhez kell az, hogy alapjáraton is bolond legyen az ember egy bizonyos fokig és az is, hogy ez évekig elkísérje mert nem 3 hónap alatt lesz valakinek jó alakja.


Mondjuk oké, ha valaki legalább 3 hónapot kibírna, de nem. A többség még a saját maga által eltervezett dolgokat SEM tartja be, a saját maga által kitűzött célt SEM éri el. Itt nem arról van szó, hogy másoknak feleljen meg. Nem kell másoknak megfelelni. De ha önmaga kitűzi, hogy márpedig leadja az x kilót, azt sem tartja be, akkor más sajnos nem csinálhatja meg helyette.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook