Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


9. Gumicsirke (válaszként erre: 8. - Vivienke30)
2011. dec. 25. 12:36
Igazad van:D Én ezt már lassan 1 éve tudom csinálni, így nem hízok vissza, ellenben egy divatos fogyókúra után 2x annyi jön vissza..
2011. dec. 25. 12:33
szia meredith gumicsirke!!!!!örülök hogy itt vagytok.hát én is rájöttem életmodváltást kell csinálnom mert ez igy lessz jo csak
2011. dec. 25. 12:05
Sziasztok! Én tavaly január óta nyomom, szóval nem most kezdem, hanem évfordulót ünneplek inkább..:D De azért olvasgatok majd itt, remélem nem gond:DD Mindenkinek kitartást, szükség lesz rá:D
2011. dec. 25. 11:45
Sziasztok, csatlakoznék... 173 cm vagyok, 71 kg, a cél a 63 (kb). Én már fogyizom egy ideje, kisebb-nagyobb bukásokkal:) Pl. két hete még 68 is voltam:( Életmódváltásra törekszem, mert a villámfogyikkal még csak jojóztam (5 éve ezt csinálom, elég volt:)).
5. Vivienke30 (válaszként erre: 4. - Slofegly)
2011. dec. 25. 11:18
szioka!!!!20kilot szeretnék leadni!én sem norbis ételeket veszek csak a modszerrel szeretnék fogyni.van egy pár norbi dvdm azzal szeretnék tornázni.nekem a 90napos nem jött be hiztam töle!
2011. dec. 25. 11:06

Norbi nagyon jo, nekem soksok eve sikerult majdnem 30 kilot ledobni az o modszerevel. Idokozben kikoltoztem Angliaba, es innen bizony nem egyszeru norbis termekeket beszerezni, igy sajnos most mast kellett kitalalnom. Elkezdtem a 90 napos dietat. A kilokat nem igazan nezem, mert nem erdekel a merleg nyelve, inkabb az, hogy jol erezzem magam es jol nezzek mi. Mivel nagyon kritikus vagyok magammal szemben, igy ez nem lesz konnyu, jo sok ido kell, mire elfogadom magam. Ha vegigcsinalom ezt a 90 napot, utana szeretnek norbis termekek nelkul ugyan, de norbi-fele modszerrel fogyni tovabb. Valoban eletmodvaltasnak erzem, amit kitalalt, es minden tiszteletem az ove, holott elozoleg csak nevettem rajta es azt gondoltam, hogy a penz a lenyeg, eladja a termekeit es jol meggazdagszik.... de mivel sajat magamon tapasztaltam, hogy bizony valoban jo az, amit csinal, igy mar egyetlen rossz szavam, gondolatom, velemenyem sincs, inkabb biztatok mindenkit, aki elkezdi a modszeret.


Hogy fogod csinalni? Milyen mozgast, tornat tervezel? Hogyan fogsz etkezni? Mennyit szeretnel leadni?

3. Vivienke30 (válaszként erre: 2. - Slofegly)
2011. dec. 25. 10:58
szioka!!!!!mert nálunk szilveszterkor lessz kissebb buli és azután szeretném elkezdeni 20kilot szeretnék összesen leadni de elöször örülnék 5 kilonak is!!!!norbi modszerrel fogyokuráznék tornáznék a dvdire.és te mesélj a fogyidrol!!!
2011. dec. 25. 10:55

kivanom, hogy vegre osszejojjon a dolog! Mi a terved, hogy kezdesz hozza? Miert nem MA kezded? Miert varsz a szokasos "majd jovore" idore?


En jol belekezdtem 1 honapja, pont karacsony elott, biztos, ami biztos, igy nem jonnek fel plusz kilok par nap alatt a korlatlan zabalastol... :) Azt utalnam, ahogy minden evben utaltam. :)

2011. dec. 25. 10:52
hát minden évben ez az ujévi fogadalmam!!!!!de most végre tartosan leakarok fogyni!!!!!csak agyban kell eldönteni,nehéz véghezvinni!!!!aki szeretne csatlakozzon!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook