Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
215. Alexa77 (válaszként erre: 214. - 3e0ba54fb8)
2009. okt. 29. 14:41
Csak egyetérteni tudok. :-)
214. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 213. - C69ff6d3e9)
2009. okt. 29. 14:01
Én nem azt mondtam, hogy 43 féle gyümölcsből van, hanem azt, egy üvegben 43 kg gyümölcs kivonata van. Abban igazad van, hogy van akinek megterhelő ennyi pénzt költeni rá, de a tapasztalatom szerint ennél többet is elköltenek a legtöbben olyan dolgokra, ami viszont nem az egészséget támogatja. Az is saját tapasztalat, hogy a környezetemben nem betegek azok, akik ezt eszik, legyen az gyerek vagy felnőtt.
213. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 212. - 3e0ba54fb8)
2009. okt. 29. 13:42

Olvastam a szavazásos fórumba hogy írtad ezt a flavon kids-et.Sajnos egyetértek azokkal akik azt mondják hogy nagyon drága, sőt méregdrága...közel 10 ezer forint egy havi adag hát..sok.

Arról nem is beszélve hogy én nem keresek csak 57 ezret havonta.Havi 57 ezres fizu mellett hogy tudnák kiadni 10 ezret csak erre?Sehogy.

Ez csak azoknak megy akik jó sok pénzt keresnek és van erre kidobni való pénzük :(

Nekem nincs. Ami még elgondolkoztat, hogy írod 43 féle gyümölcsből van, attól még nem biztos hogy használ is, a hozzászólások nagy része kicsit olyan mint a teleshop a tv-ben:előtte ilyen volt utána ilyen lett, és ha ezt,meg azt megveszi garantáltan soványabb lesz, vagy dúsabb a haja, sőt még fiatalabb is lehet tőle, aztán ennek sem igaz a fele sem.

Szóval nem azt mondom hogy nem jó, de az átlag szegény magyar állampolgárnak ez luxus cikk..ez van

212. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 210. - Pgyuf)
2009. okt. 6. 10:06
Megnézted az összetételét? 43 kg gyümölcs kivonata. ha csak a legolcsóbb, kb. 300 ft-os almából lenne benne 43 kiló, akkor sem lenne drága. az áfonya kiló 2.400 ft körül van. és ez 100%-ban felszívódik és természetes anyagból van. ezért kerül ennyibe.
211. Rosa (válaszként erre: 210. - Pgyuf)
2009. aug. 30. 10:31

Sziasztok!

Teljesen egyetértek!Baromi drága!

Én most szándékozom vennei a 4 éves fiamnak,mert sokat beteg mióta oviba jár.

Biztató amit irsz,remélem használni fog nála is.

210. pgyuf
2009. aug. 29. 23:43

Gyermekeim (2,5; 5,5 évesek) viszonylag gyakran betegeskedtek. Elég érdekes volt látni, hogy 3 hónapig kapták a Kids-t és addig kutya bajuk sem volt. Tehát elég feltűnő.

Ami nem tetszik az az ára. Egyrészt elég nagy a konkurencia hála istennek. Tehát az algától az aloe verás termékekig hasonló hatásokat érhetünk el. És nem igazán értem, hogyan lehet drágább egy Magyarországon előállított termék az USA-ból beszerezhetőtől.

2009. júl. 15. 17:22
Köszönöm a válaszotokat! További szép napot.
208. Alexa77 (válaszként erre: 205. - Baby cila)
2009. júl. 15. 07:55
Nem kell szünetet tartani, mivel teljesen természetes anyagokat viszel be a szervezetedbe, az egészséges táplálkozás részeként. Ez nem gyógyszer, de még csak nem is szintetikus szer, hanem egyszerűen gyümölcs, az pedig korlátlanul fogyasztható.
207. Alexa77 (válaszként erre: 204. - Sniki0)
2009. júl. 15. 07:54

Nagyjából egy hónapig elég egy üveg, valamivel tovább. Aszthma ellen van tapasztalat, hogy nagyon jól bevált - egy allergiás aszthmában szenvedő kisfiú, aki nagyon sokat került kórházba a betegségével, évek óta tünetmentes. Én nagyon ajánlom a kipróbálását! Nem gyógyszer, nem csodaszer, de akkora támogatást ad a szervezetednek, amellyel ő maga képes saját magát "gyógyítani".

Érdemes pár hónapig fogyasztani legalább, úgy két hónap után már látszik az eredmény.

206. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 205. - Baby cila)
2009. júl. 14. 23:23
Szerintem nem kell, én másfél éve eszem folyamatosan a gyümölcsöt, szeptember óta a zöldséget is.
2009. júl. 14. 20:04

Sziasztok! Én január óta szedem a Flavonmax-ot, és azt szeretném kérdezni, hogy kell-e 2-3 hónap után szünetet tartani?


Várom hozzászólásotokat! Köszönöm.

204. sniki0
2009. júl. 3. 09:15

Sziasztok!!!

Tudnátok nekem segíteni?? Aszthmás beteg vagyok. Érdeklődnék, hogy valóban segítene a gyógyulásban??? Ha igen, melyiket kellene ennem??

Tudom, hogy szinte bármilyen problémára szedhető, de nekem csak erre a célra kellene.

Kb mennyi ideig elég egy üveg flavon???

Segítségeteket ekőre is köszönöm.

sniki0

203. Szilvana (válaszként erre: 202. - Flavonito)
2009. jún. 23. 14:11

A Flavin 77 rost pedig

Polifenol/flavonoid tartalom:

300.000 mg/l

3000/10 ml

Összesen 77 féle gyümölcs,gyógynövény

202. Flavonito (válaszként erre: 184. - Frsanyi)
2009. jún. 23. 12:45

Kedves frsanyi!


Érdekesnek találtam a hozzászólásodat, ezért utánanéztem az adatoknak. Én is szeretnék egy tényt közölni: a Flavon max polifenol tartalma az OÉTI-s engedélye, és a dobozon található adatok szerint 1980 mg, a Flavon max Plus+-é pedig 2940 mg / 100 g termék. A Flavin7 esetében a polifenol tartalom (a cég honlapjának leírása alapján) 2400 mg / 100 ml, tehát a másik termékkel közel megegyező. A Flavon max előnyét én abban látom, hogy az előállítás során nem károsodnak a hatóanyagok, így nem csak a polifenolok, flavonoidok és antociánok "hatnak" a szervezetben, hanem más anyagok is. Gondolom a másik termék sem rossz, de nekem ez bevált. Lekvárállaga nekem külön előny, és ezért gondoltam, hogy kicsit "megvédem". Szép napot!

2009. jún. 23. 11:30

Sziasztok!


Én nemrég találkoztam egy ismerősöm által a flavonmax termékekkel és május vége óta eszem a flavonmax lekvárt. Igazából immunerősítés miatt eszem, ugyanis a közeljövőben szeretnék babát (augusztusban lesz az esküvőnk és utána). Kérdeztem a nőgyógyászt hogy ő javasol e valami vitamint szedni és a ő a folsavat mondta. A kérdésem arra vonatkozna, hogy szerintetek ha elkezdem flavonkids-et enni, mert azt olvastam abban folsav is van akkor az elég, vagy külön folsav tablettát is szedjek? Ami azt illeti inkább a természetes dolgok híve vagyok, mesterséges tablettákat nem nagyon szeretnék szedni, ha nem muszáj. Akinek van tapasztalata mit javasol? Előre is köszönöm.

200. Alexa77 (válaszként erre: 199. - Lil'devil)
2009. máj. 13. 12:32

Rákérdezek. Nem ígérek semmit ezügyben, de megnézem neked.

Ha nem találok, és úgy gondolod, tudok neked küldeni, csak azon meg rajta lesz a postaköltség, szóval jobb lenne, ha helyben be tudnád szerezni.

2009. máj. 13. 11:18
Már voltam a honlapon, de nem találtam veszprémit. Ha esetleg utána tudnál nézni, annak nagyon örülnék.Előre is köszönöm!
2009. máj. 11. 16:37
Sziasztok! Hol lehet Veszprémben beszerezni Flavonmax termékeket?
2009. ápr. 5. 22:19
Fél éve használom. Jobbak a labor eredményeim azóta.
196. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 194. - Zsboy)
2009. febr. 23. 08:42
Igen, tavaly nyáron, de nem a Flavont, hanem a Flavint. A gazdasági híreket olvasd, ne fórumokat, az előbbi általában korrekt információ, utóbbi városi legendák :)
2009. febr. 22. 23:50
Egyik rokonom is Flavon tag , gyűjti az embereket és ezért pénzt kapnak.Nos gondoljunk bele ártani nem árthat SŐT, a mi körünkben sokmindenkinek helyrevágta a belső működését.Segít mindenben ha kérdéseitek vannak csak szóljatok, mert anélkül sok lenne mindent elmondanom. :)
194. zsboy
2009. febr. 22. 22:05

Sziasztok!

Erről halott valaki?

Megbüntette a Versenyhivatal a Flavon forgalmazóit



[link]

193. Alexa77 (válaszként erre: 189. - Zsboy)
2009. febr. 16. 07:27

Bocs, az előbb nem írtam le minden kérdésedre a választ, igyekszem pótolni.

A FlavonMax nem a teljes gyümölcsöt tartalmazza - fura is lenne - hanem a benne lévő növényi színanyagokat, vagyis flavonoidokat. A flavonoidok antioxidáns tulajdonságú természetes növényi hatóanyagok. Kizárólag növényi forrásból juthatunk hozzájuk. A sötét színű bogyós gyümölcsök - amelyekből a Flavon-t is előállítják - különösen magas flavonoid tartalommal rendelkeznek. A flavonoidok semlegesítik a káros szabadgyököket, lassítják az öregedési folyamatokat, fokozzák az immunrendszer működését, antibakteriális és antivirális tulajdonságúak, asztmaellenes és antiallergén hatásúak, fontos szrepük van a daganatos betegségek megelőzésében, gyulladáscsökkentő hatásúak - és akkor csak a legfontosabbakat írtam le.

Tehát a gyümölcsök legfontosabb részét vonják ki, ezekből készül maga a "lekvár", amit természetesen csak az állaga miatt hívunk így, hiszen nem lekvár, hidegen sajtolással készül, így a vitaminok és egyéb jótékony hatású anyagok nem károsodnak benne. Természetes körülmények között (nem üvegházban, nem kényszerérleléssel) termesztett növényekből készül, alapos ellenőrzésen megy át a szüreteléstől a gyártáson keresztül a csomagolásig. Az OÉTI legmagasabb engedélyével rendelkezik.

Amit még érdemes elmondani, hogy az emberek genetikailag kódolva vannak azon terület növényeire, ahol születtek, illetve ahonnan származnak. Ily módon az őseink által is ismert, trmesztett, gyűjtögetett, fogyasztott gyümölcsök pozitívabb hatással vannak ránk, mint a világ más tájairól származók. Genetikailag a nagyar gyümölcsökre vagyunk kódolva, tehát ezek tesznek a legjobbat nekünk. A Fkavon összetevői közül csak a ginseng nem alapvetően magyar, viszont az "élet gyökere"-ként emlegetik, rendkívül jelentős sejtmegújító, roboráló hatása miatt.

A Debreceni Egyetem Orvos és Egészségtudományi Centruma állandóan ellenőrzi és kutatja a terméket.

Ha van még kérdés szívesen válaszolok, tegyétek fel bátran! És mivel magam is régóta fogyasztom a terméket, a saját tapasztalatom miatt is teljesen elégedett vagyok.

Én terhesvitamin helyett is ezt fogyasztottam, végig tökéletes vérképem volt a várandósság alatt, a védőnő csodálkozott is mindig, hogy még a kismamákra annyira jellemző vashiánnyal sem küzdöttem soha. Azóta is fogyasztom, csak jót mondhatok róla.

192. Alexa77 (válaszként erre: 190. - 0cec113ec4)
2009. febr. 16. 07:04
Igen, én is kérem a címet!!!! 45kg fekete áfonya, fekete bodza, homoktövis, ginseng, acerola, gránátalma, kékszőlő, stb.... De ha valahol tudsz ennyiért ilyesmit, én is vevő vagyok!:-)
191. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 190. - 0cec113ec4)
2009. febr. 15. 19:42
Egyetértek. Ha találsz olyan zöldségest, ahol ennyi pénzért vehetek 43 kilónyit azokból a gyümölcsökből, amelyeket ez a cucc tartalmaz, kérlek ne felejts el szólni nekem is :))
190. 0cec113ec4 (válaszként erre: 189. - Zsboy)
2009. febr. 15. 15:23
45 kg gyümölcsöt vegyél inkább!
189. zsboy
2009. febr. 15. 12:08

Sziasztok!

Üdv mindenkinek.

Flavon maxot szeretném kiprobálni és ezzel kapcsolatban várom a véleményeket tapasztalatokat,mert egy kicsit kételkedek benne,be szerettem volna lépni,de kötelezni akartak egy egész karton megvásárlására.Söt ha belépsz akkor a pénzed az ő számlájukra megy és csak akkor tudod kivenni ha kiváltod a vállalkozóit.Ez elég furcsa itt ismét kényszeritenek valamire, elég szemét dolog.A másik kérdésem ha ez a valami 45 kg gyümőlcsből van elő állítva,akkor az a sok gyümölcs az menyibe kerűl? plussz az elá állítása hogy ebbe az üvegbe bele kerüljön?


További szép napot mindenkinek.

üdv:Zsboy

188. Alexa77 (válaszként erre: 187. - Kata12345)
2009. febr. 9. 16:25
Szia! Ha kell, tudok neked postázni, mert nem pesti vagyok, de egyszerűbb, ha felmégy a flavonmax.hu-ra, ott meg tudod nézni a pesti iroda címét, bemégy és tudsz venni. De ha így bonyolult, csak szólj, intézek neked.
2009. febr. 9. 15:34
Egy üveg Flavon maxra lenne szükségem. Budapesten tudok esetleg szerezni valakitől? Köszi a segítséget!
186. frsanyi
2009. febr. 1. 23:00
megjegyzem, hogy az elobbi adatokat a 2007-es dobozra irt szamok alapjan kozoltem, ha azota valami valtozott, utanna nezek, es kozolni fogom.frsanyi
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook