Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
335. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 334. - Libri)
2011. ápr. 17. 20:28
Ezt szintén a tanácsadódtól kérdezd meg, ő biztosan tudja az autentikus választ. Nekem úgy rémlik, valami OÉTI előírás. Én nem tartottam szünetet
334. Libri
2011. ápr. 17. 16:25

Köszönöm a választ! Még egy kérdés: miért kell szünetet beiktatni egy csak növényi alapú lekvárnál? Ezt sem értem.

köszi a választ.

333. Libri (válaszként erre: 331. - 3e0ba54fb8)
2011. ápr. 17. 16:24

Bocs! Én először tökéletesen illemtudóan kérdeztem.

Csak a fejem fölött elbeszélgettek kicsikét...... érdekes volt ....

2011. ápr. 14. 18:20

Kedves Libri!

Bocs a késői válaszért!

Elször: nem ismerem Lujzit. A felhasználói nevünk hasonlósága véletlen.

Másodszor: nem vagyok terméktanácsadó, de fogyasztó (és mellesleg egészségügyi szakember) vagyok.

A válsz a kérdésedre: a termék nem csodaszer

! Nem helyettesíti a gyógyszeres terápiát! Szerintem a terméktanácsadódat kellene megkérdezned arról, hogy mit kellene még változtatnod a lekvár fogyasztása mellett az életmódodon. Mosni sem lehet úgy, hogy csak mosószert öntesz a gépbe, de a vízcsapot nem nyitod ki... Márpedig én látatlanban nem tudom megmondani, mi a hiba nálad. Én folyamatos kapcsolatban vagyok a tanácsadómmal, ezért tudtam az új termékről is. Ő adott tanácsokat a termék fogyasztásával kapcsolatban és azóta is rendszeresen beszélünk. Javaslom, Te is vele egyeztess.

Remélem nem vagy már megbántva, amiért "átsiklottunk" feletted, de nem volt épp időm másnak is válaszolni, mint Lujzinak.

További szép napot!

331. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 330. - Libri)
2011. ápr. 13. 12:10

A flavonosokat szerintem első sorban a flavon.hu oldalon keresd.

Nem vagyok forgalmazó, de elkötelezett fogyasztó. A magam részéről ennél jobbat ilyen áron még nem találtam.


A kérésedre - laikusként - a válasz: nem csodaszer, gyümölcs és zöldség kivonata. Gyakorlatilag egy éve annyit gyümölcsöt eszel meg kivonat formájában, amennyit egyébkét is kellene. Van egy olyan természetgyógyászati alapelv, miszerint minimum annyi hónapig tartson a kezelés, mint ahány éve a probléma fennáll.


Apámnak elmúlt az évek óta fennálló allergiája, két éve tünetmentes. Barátnőm gyerekei amióta fogyasztják, egyszer sem voltak betegek, még akkor sem, ha fél iskola, ovoda kidől.

A kolléganőm papájának a cukorbetegsége szűnt meg 3 év alatt. Több mint másfél évig szinte semmi hatás, utána jött az áttörés.


Ez egy remek táplálék kiegészítő, semmi több, nem kell túlmisztifikálni. Annyit tesz, hogy ahogy a szervezet megújul, az új sejtek egyre egészségesebbek lesznek.


Egyébként csak halkan és udvariasan megjegyzem, ahogy te kommunikálsz velük, én nem csodálkozom, hogy ignorálják a beszólásaidat ;)

330. Libri (válaszként erre: 329. - Nemmondod)
2011. ápr. 13. 12:04

Szerinted?

Nézd, mennyi értelmes választ kaptam a kérdésemre.

:(

Ennyit a flavonosokról.

2011. ápr. 11. 20:15
Hát,a hülyeségre nem hat a Flavon-bár ki tudja ezek után? :S
328. Libri
2011. ápr. 10. 15:20

Úristen de hülye vagyok,.... hát az egyik 0217 a másik 0218

hogy nem esett le elsőre

327. Libri
2011. ápr. 10. 15:18
Gondolom - jól - termékforgalmazók vagytok....
326. Libri (válaszként erre: 323. - Libri)
2011. ápr. 10. 15:17

Azért köszönöm, hogy zsuzska és lujzi jól elbeszélgetnek a kérdésem "felett"

:(

Köszönök minden választ

325. Lujzi0217 (válaszként erre: 324. - Zsuzska0218)
2011. ápr. 6. 13:19

Oh, de jó, hogy irod. Én msot pont optimális súlyú vagyok majd egy picit rágyurok, de se hizni se fogyni nem akarok:) úgyhogy akkor a max vagy a maxplusz lesz a jó, ahogy irtad korábban:)


köszi minden segitséget, majd beszámoloka fejleményekről:)

neked is minden jót!!!

324. Zsuzska0218 (válaszként erre: 322. - Lujzi0217)
2011. ápr. 5. 21:35

Szia!

Az Active elsősorban a testsúly-kontroll javítását célozza meg. Testsúly csökkentését vagy növelését (ilyen is van!) célzó életmódváltás, diéta kiegészítéseként ajánlják. Szerintem erre ráérsz vizsgák után. :)

Minden jót!

323. Libri
2011. ápr. 4. 13:48

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.

Kb. egy éve szedem a terméket, és semmi hatása :(

A vérnyomásom folyamatosan 160/100, a szívpanaszaim sem múlnak. Nem kritikusak, de megvannak :(

Ilyenkor mi van? (Vékony testalkatú, nem dohányzó 45 éves nő vagyok) Ez volt az utolsó (?) reményem.

Beveszem rendesen a reggeli és esti adagot is.

Köszönöm a választ!

322. Lujzi0217 (válaszként erre: 321. - Zsuzska0218)
2011. ápr. 3. 22:36

Köszi Zsuzska0218 a gyors választ! Mindenképp utánanézek még és am én is maxpluszra gondoltam mert el kellne az energia:)


minden jót!


jah még annyi, hogy az új termékről az activeről tud vki vmit? mert arról tájékoztató filmet pl nem találtam

321. Zsuzska0218 (válaszként erre: 320. - Lujzi0217)
2011. ápr. 3. 21:37

Lujzi!

Szerintem a Max Plusz-t kellene szedned így vizsgaidőszak előtt és alatt. Ha beválik, utána átállhatsz a sima Max-ra. Az majd szinten tart.

Nagy kalappal a vizsgákhoz!

2011. ápr. 3. 20:07

Sziasztok!


Már sokat hallottam a flavon termékekről, de mindig elhesegettem mert tényleg drágák, de vhogy mégis az jár a fejembe, amikor beteg leszek, elég gyakran, nem bírok a zhkra normálisan felkészülni illetve közeleg a viszgaidszak, hogy kellene vmi hatásos. Jaj, a kévá sokszor jol jött de már nem birja a gyomrom és még csak 20éves vagyok, most kellene tényleg felpörögnöm erre állando fáradtság és ezt utálom. Sokszor van gyomorgörcsöm, amit utálok és nem tudok igazán maagm lenni, vki irta, hogy erre is jó? vagyis a sterssz ellen és több energiát ad? ezt igy képzeljem el?

és melyiket válasszam, a maxot? vagy van ez az új active? ha vki válaszol és segit nagyon hálás leszek


üdv

319. lienn
2011. febr. 20. 11:40

Sziasztok!

Az az igazság hogy kár pazarolni az energiátokat erre az emelt hangulatú beszélgetésre. Aki eszi annak vannak tapasztalatai, akik pedig nem azoknak csak hangoztatnak valamit, hogy miért nem jó, holott talán még ki sem próbálták. Nincs is ezzel semmi baj. Akik eszik tudják hogy jók és használnak a termékek. És nekünk nem kell semmit bebizonyítani. Nem kell hinni benne, ősidők óta tudjuk hogy a gyümölcs és zöldség egészséges. Aki pedig nem szeretné ezt fogyasztani vagy ellenérvei vannak rengeteg étrend-kiegészítő termék van még a piacon kicsi kapszulákban előkészítve. Igaz hogy ízetlenek, illatuk sincsen, és nehéz leküldeni őket. Én ezeket csak műanyagoknak hívom :) De mindenki azt választhatja ami számára a megfelelő. Én a minőségre megyek, és a természetközeli termék közelebb áll hozzám, mint egy élettelen valami.

Kívánok nektek jó egészséget! :)

2011. febr. 20. 09:21
Ezek szerint az antibiotikum,vagy sugárth. is annak hat,aki hisz benne?
2011. febr. 18. 09:46
én csak annyit mondok, aki hisz benne annak hat, aki nem hisz benne annak nem.. könyörgöm, ez csak egy gyümölcslekvár, bárki bármit magyaráz bele...
316. nemmondod (válaszként erre: 310. - 22a839c893)
2011. febr. 17. 19:28

S ha már megemlítettük itt Prof Dinya Zoltán nevét,akkor a mikrobiológus is felvállalhatja a vizsgálata eredményét,akár felénk,fogyasztók,akár a Dinya professzor úr előtt.

Így korrekt.


Te azt szedsz,amit jónak látsz,ez engem nem igazán izgat....az eredmény annál inkább.

ha kell,küldök mail címet.

Mert a Professzor Úr névvel vállalta ezt-ésa mikrobiológus????

315. nemmondod (válaszként erre: 310. - 22a839c893)
2011. febr. 17. 19:24
Ha már ennyire benne vagy,megosztanád velünk a kivizsgálás eredményét?
314. Onesign
2011. febr. 16. 08:57

Kedves Luna1989!


A te dolgod, hogy mit csinálsz, mit eszel vagy hogyan foglalkozol az egészséged megőrzésével. Nálam és rengeteg ismerősömnél beváltak és működnek a Flavon termékek, így én inkább a tapasztalatoknak hiszek, mint neked.

313. 22a839c893 (válaszként erre: 311. - Onesign)
2011. febr. 11. 16:54

na idefigyelj te nagyokos...

dr Dinya Zoltánnal találkoztam...

amúgy meg, pénzért bárki bármire kapható, ha érted...

2011. febr. 10. 21:55

Részben hivatalosan nem lekvár,tele van A C vitamin által felfedezett hírességünk második találmányával,a P vitaminnal,flavoniodokkal,antioxidánsokkal.

Mindenki maga dönt,az egészsége,vagy a nemtörődömsége.

311. Onesign (válaszként erre: 310. - 22a839c893)
2011. febr. 10. 10:08

Kedves Luna1989!


Nem hiszem, hogy teljesen tisztában vagy a dolgokkal. Én ismerem a termékeket, ismerem a céget, sőt már a gyárukban is jártam. Ezek nem "egyszerű" lekvárok, hanem tényleg étrend-kiegészítők. Nem hinném, hogy egy általad "egyszerűnek" titulált minőségi termék ennyi díjat és elismerést kapott volna, ha csak egy snassz lekvár lenne. A mikrobiológus barátodnak pedig üzenem, hogy ha annyira biztos a dolgában, akkor beszélgessen csak el a cég termékfejlesztőjével, Prof. dr. Dinya Zoltánnal, az MTA doktorával.

Ez az aki hisz, az produkálja jót mondatod meg szerintem a te szegénységi bizonyítványod...

2011. febr. 7. 17:04
kedves válaszadók. ez a flavon termék is egy nagy kamu...egy egyszerű lekvár egyszerű gyümölcsökkel. nekem is mondták, hogy ilyen jó meg olyan jó, meg speciális hűtéssel csinálják bla bla. egy mikrobiológus ismerősöm kivizsgáltatta, és megmondta, hogy egy egyszerű lekvár, csak trópusi gyümölcsöket tesznek bele. amúgy meg aki javulást észlel, elmondom hogy aki hisz az produkálja a jót....
309. skyli
2011. febr. 2. 17:40

Sziasztok! Ha mondjuk flavon kids-et eszem akkor amellé jó ha veszek be béres actival max-ot?

Ja és az jó ha nem mindig ugyanolyat eszem?

308. nemmondod (válaszként erre: 305. - Kele87)
2011. jan. 15. 11:40

Nem lehet,hogy a sógornőd tényleg tudtamódosító szert szed?Vagy szedett?

Az antioxidánsok méregtelenítő hatásúak,melyek fejfájást okozhatnak kiürülés során,és a dózis sem mindegy.

Mi lett vele?

307. Polifenol (válaszként erre: 305. - Kele87)
2010. nov. 18. 11:33

Szia kele87!


Remélem, már minden okés.

Én is ismerem, és fogyasztom a termékeiket már vagy 3 éve, néha tartok 1-2 hónap szünetet. Szerencsére eddig soha semmilyen rossz tapasztalatom nem volt, pozitív viszont annál több. Ezért nagyon meglepett, amit írtál... Nem hiszem, hogy akármilyen összefüggés lehet a sajnálatos rosszullét és a termék között.

Én kitartok mellette, mert nekem rendbe tette a szervezetemet, persze mindenki döntse el saját maga, mit tesz.

Üdv mindenkinek

306. lienn
2010. nov. 2. 13:34

Hali mindenkinek, sziasztok!

Az előző hozzászólásban szóló úriembernek, vagy hölgynek, szeretném elmondani hogy örülök hogy a baleset szerencsés végkimenetelű lett. Ez is egyfajta tapasztalat, de nem a termékről szól úgy érzem. Nekem valós tapasztalataim vannak, 6 hónapja fogyasztom a termékeket, mindegyiket szeretem, és jól vagyok köszönöm szépen. Már úgy élek együtt az allergiámmal hogy csökkentek a tünetek. A gyomorgörcseim úgy elmúltak hogy csak hónapok után eszméltem fel. A székletproblémám is megoldódott, tudom tabu téma és nem szép dolog erről beszélni, de mégis említésre méltó, mert gyerek-korom óta fennállt a problémám, amitől most megszabadultam. Ami még feltűnt nekem hogy a megfázás ami 7 napig szokott tartani, 2 napra rövidült le, ami nem semmi számomra. Persze növeltem a bevitt mennyiséget a megfázáskor. Azóta nem is voltam beteg szerencsére. Biztos vagyok benne hogy 15 év múlva is csak jó tapasztalatokat fogok írni.Ne felejtsük el hogy nem csodaszerekről van szó. Őseink is fogyasztották a zöldségeket és gyümölcsöket, azért éltek tovább mint a mai nemzedékek, akik már szinte csak pizzán, hamburgeren, vakum-fóliázott húsokon tartósítószerrel és gyorséttermi élelmiszereken élnek. Régen tudták az emberek hogy mi kell a szervezetüknek, ezért voltak erősebbek, no meg azért is, mert régen még több vitamint tartalmaztak ugyanezek a gyümölcsök. Ma már kecskének kell lenni ahhoz, hogy bevidd a megfelelő mennyiségű színanyagot nyersen, vagy ezt a terméket eheted könnyen, egyszerűen és gyorsan :)) Kazincbarcikáról írtam, akinek kell segítség innen vagy a közelből írjon. Üdv, További szép napot nektek. Köszönöm a lehetőséget hogy megoszthattam veletek a tapasztalatomat :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook