Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. márc. 14. 14:18
Sziasztok. Nekem van egy eladó üveg Flavon Kids-em 2018.11. hós lejárattal
364. michelle.r (válaszként erre: 363. - Dumboci)
2018. jan. 6. 10:41
Nem vagyok szakértő, de évek óta fogyasztom, kérdezz, hátha tudok segíteni ;)
363. dumboci
2017. okt. 31. 12:49
Sziasztok! Jár erre Flavon szakértö? :)
362. Ella89
2016. nov. 29. 14:26

Sziasztok!

Sajnos nálunk nem hozta meg a várva-várt egészséget, sőt... :(


Férjem 1 üveggel vett a 3 lánynak. A nő, akitől vásárolta azt mondta, hogy elég napi egy kanál a gyerekeknek, nem kell kettő. Mivel a nagylányom életében először nagyon durva csalánkiütést kapott az egész testén, így nála elhagytuk a lekvárt, de 2 hétig antihisztamin kúrán volt.

A középső lányom nagyon taknyos volt a múlt héten, sárga váladékkal, orrüreggyulladással. Antibiotikumos orrspray hatására gyógyult úgy-ahogy, de a gyerekorvos már nem akarta tovább itthon tartani, így most taknyosan jár óvodába és feltehetően vírus miatt hányt is, de nem írták ki, nem maradhatott otthon. Egyébként valószínűleg ő is allergiás, mert mondja, hogy csípi a száját meg a nyelvét és valóban pöttyös lesz utána, szerintem nála is elhagyjuk a "csodalekvárt", pozitív hatását amúgy sem látom.

A picur már 2 hete nagyon csúnyán köhög, kap Ventolint, Tobrex cseppeket az orrába és Ospent is (anitibotikum, mert a mandulája duzzadt). Egy hónapja tüdőgyulladás miatt ő és a középső lányom AB-ot kaptak. Nem sokkal utána kezdtük el a Flavont, de nem tapasztalom azt a fene nagy változást, amiről mindenki áradozott, csak a pénztárcánk lett vékonyabb. :(


Kezdem azt hinni, hogy ez is olyan, mint a homeopátia: ha nem hiszed, akkor nem gyógyulsz meg tőle.

361. Peter40
2016. márc. 7. 10:25
Nemrég láttam az interneten a leterített oroszlánnal pózolós képet. Hiszek abban, hogy az ember előbb-utóbb mindent visszakap. Mindent!
360. BioCica
2015. szept. 29. 14:07

Sziasztok! En most rendeltem eloszor es az lenne a kerdesem, hogy a lekvarokat egyszerre is bevehetem? Active-ot, Max plus-t es Green Plus-t szedek. Azt is szeretnem megkerdezni, h a kids-et milyen trukkel adjatok be a kisembereknek? :-)

Koszonom.

359. kriszteeh (válaszként erre: 358. - Mokusbeka)
2014. márc. 24. 09:43

Kedves mokusbeka!


Nem szukseges szunetet tartani, nem lesz semmi bajod tole, ha folyamatosan szeded. A vercukorszintet tudomasom szerint nem befolyasolhatja, hiszen gyumolcskivonaton es almapektinen kivul nincs mas benne. Egyedul a Protect osszetevoi erosithetik a verhigito gyogyszerek hatasat.

358. mokusbeka (válaszként erre: 355. - Kriszteeh)
2014. márc. 19. 19:50
szia, köszönöm a választ, csak most tudok írni, mert kórházban voltam laparoszkópia miatt. azt olvastam az üvegen, hogy 6 hét után szünetet kell tartani a ginseng miatt, meg hogy megváltoztathatja a vércukor szintet. akkor most ez hogy van?? Hogyan kell szedni?? mennyi szünetet kell tartani?
357. kriszteeh (válaszként erre: 351. - Vikucka)
2014. márc. 16. 18:47

Kedves vikucka!


Az én családomban 2 hónapig is ki szokott tartani az üveg. Attól is függ, hogy menyire pakolod meg az adagolókanalat :).

Sok fórum foglalkozik a termékkel kapcsolatos véleményekkel. Ha bármi kérdésed van, vagy esetleg segítségre lenne szükséges, írj nyugodtan!

356. kriszteeh (válaszként erre: 353. - Eperke81)
2014. márc. 16. 18:45

Kedves Eperke81!


Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig szedtétek a terméket? Nálam például 3 hónap után kezdett megmutatkozni a hatása, de akkor aztán nagyon :).

355. kriszteeh (válaszként erre: 354. - Mokusbeka)
2014. márc. 16. 18:43

Kedves mokusbeka!


A Flavon Max az alaptermék, melynek fogyasztása minden felnőttnek javasolt, aki átlagos stressznek van kitéve a mindennapokban.

A Flavon Max+ olyan felnőttek számára ajánlott, akik extrém terhelésnek vannak kitéve (menedzserek, élsportolók).

A termékhez szponzorokon keresztül juthatsz a legolcsóbban, illetve ha regisztrálsz a honlapon (így 1 db Flavon 9000 Ft).

Igen, a cég MLM, azonban nem piramisjáték. Októberben átállt a GPS rendszerre, ami tulajdonképpen önmagát generálja és nem lentről felfelé épül.

Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan írj, szívesen válaszolok!

2014. márc. 11. 09:38

mi a különbség a flavon max és a flavon max + között??

hogy jutahatnék hozzá legolcsóbban??

ez is olyan MLM-es rendszerű dolog?

2014. febr. 26. 15:05
Sziasztok! Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de nekünk semmi jelentős változás nem volt az életünkben a Flavontól...se energiában se immunrendszer erősségben.
352. 58manó (válaszként erre: 351. - Vikucka)
2014. febr. 18. 11:33
A tapasztalatok szerint 1 hónapig elég az üveg. Mi a férjemmel egyszerre fogyasztjuk a zöldség és az elhasználódott szervezetre való gyümölcsöt.Még csak egy hónapja hogy megismerkedtünk vele de már most elmondhatom hogy sokkal energikusabbak vagyunk nincs fárádaság érzet éjjel jól alszunk, fogytunk egy két kilót ami mellesleg nem ártott.A náthás időt két nap alatt átvészeltük.Csak jókat írhatok róla.
351. vikucka
2014. febr. 17. 14:00
Köszönöm a válaszod? Mennyi ideig elég egy üveg lekvár? Apukám nemrég kapott 2 üveggel. Most szeretne ezzel foglalkozni egy kicsit, kérte segitsek. Próbálok utána nézni, és ha van negativ vélemény azokat is olvasom, persze a pozitivokat is. :) Szóval várom mindenki véleményét pro és kontra.
350. szdorina (válaszként erre: 349. - Vikucka)
2014. febr. 17. 12:16
Csak jot mondhatok a flavon lekvárokrol,a gyerekeim és én is szedem rendszeresen nagyon jó tapasztalatom van,tényleg igaz amit mondanak rola!!!Ha véletlenül elfogy,rohanok rendelni,mert tudom,hogy mennyire hatásos!!!!
349. vikucka
2014. febr. 17. 11:59
Látom elég régi ez a fórum, mégis teszek egy próbát. Akik évek óta eszik, tudnak tapasztalatokat irni? Köszönöm előre is.
348. FlavonSzandra (válaszként erre: 347. - Engineer35)
2014. febr. 14. 19:31
A mi(Flavon Max) professzorunk sem most kezdte a szakmát! Szent-Györgyi Alberttel dolgoztak együtt anno...
2013. dec. 2. 14:30

Én mint biológus és élelmiszeripari üzemmérnök szólnék hozzá a témához, ami rövid lesz: fáról és nyersen, minél több gyümölcsöt! Most nem szeretnék belemenni a flavonoidok jótékony hatásába (egyébként igaz), azonban ami egy gyárban üvegbe kerül az már csak egy késztermék, amihez "hozzányúltak".


Ami pedig az anyagi jólétet illeti: ezt a folyamatot a nem gondolkodó vásárlók építik fel. A nem gondolkodó vásárlók pénzéből lesznek a luxusutak, a több tíz milliós kocsik, a fényűzés - de ezek csak pár ember kiváltságai. (Még mielőtt megkapnám, nem, nem irigykedem, jól keresek a szakmámban.)


Zöldségekből-gyümölcsökből nagyon változatos étrendet biztosíthatunk, viszonylag olcsón. NYERSEN - ez a titok!

346. szdorina (válaszként erre: 345. - Bambobaba)
2013. nov. 5. 11:45
Szia!Én a gyerekemnek adom a Flavon kidset,és nagyon jo tapasztalataim vannak.Immunrendszere erősödött,mert körülötte minden gyerek beteg volt,az én gyerekem állta a sarat.Ja és ha pár napig nem eszi mert nem tudtam beszerezni,teljesen lepukkan szegény gyerek,utána pedig ha ismét szedi két nap mulva 100%-al felvan javulva.Én pedig személyesen azt tapasztaltam,hogy a Flavon activ szedésekor nem ittam energia italt egy kortyot se ja és a napi 6 kávém az kettőre csökkent.
345. bambobaba (válaszként erre: 343. - Kovkitti81)
2013. nov. 2. 17:09
Szia Kata vagyok! Én 5hónapja szedem ,de nekem 3hónap utàn a 17éve húzodó parlagfű allergiàmat megszüntette.De még sok tapasztalatom van.Szép napot!
2013. okt. 26. 15:19
Én is kíváncsi lennék friss tapasztalatokra, csak ma bukkantam erre a lehetőségre...
343. kovkitti81 (válaszként erre: 342. - Kiskecske67)
2013. okt. 26. 11:16

Szia!

Tudnál nekem bővebben írni erről a termékről?

2013. okt. 10. 17:54
Úgy látom törölték, amit írtam, úgy látszik nem szabad őszintének lenni és leírni a valóságot itt sem! Szóval akkor ismét: az orvosnak nevezett "ember"-ek nem gyógyítanak, csupán "gyógy"-szert írnak fel, amik persze csupán a tüneteket szüntetik meg, meggyógyulni nem lehet tőlük!!! Gyógyulni csak és kizárólag természetes dolgokkal lehet, mint amilyen többek közt a FLAVON például!
2013. szept. 26. 12:24

Kedves tapasztaltabbak mint en. Engem az erdekel hogy szaraz mely kohoges eseten 9 eves gyermeknak mit ajanlotok.

koszonom

2013. máj. 25. 19:43
Akit érdekel a termék annak tudok segíteni a tapasztalataimmal én is fogyasztom a terméket .
339. Libri
2011. máj. 4. 09:59

Egy rövidke kérdés:

Tényleg csak 800 forint az előállítása 1 üvegnek?

....

338. 7262239a4e (válaszként erre: 305. - Kele87)
2011. máj. 1. 00:06

Keves kele 87!

Nyugodtan vizsgálja csak be az az orvos a terméket,de nem hiszem hogy okosabb lenne egy olyan professzornál,aki a rákkutatást vezette amerikában,az ő tudását nem cáfolnám.

337. orsolya1980 (válaszként erre: 334. - Libri)
2011. ápr. 20. 16:22
A ginseng tartalma miatt kell szünetet tartani.
2011. ápr. 17. 21:36

Igen, az OÉTI írja elő, hogy írják rá a termékre. Én sem tartottam még szünetet.

Még egyszer bocsi, hogy mellőzöttnek érezted magad!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook