Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
245. mozso18 (válaszként erre: 244. - C95c921ae7)
2009. dec. 22. 17:22

Flavon max-nál megnézheted a gyárat Vámospércsen Debrecen mellett. Én is voltam.

Tiszta rendes, minden ok.

Magyar termék! Családi vállalkozásként üzemel. A gyártás és a forgalmazás egy kézben van.

Biztos lehetsz benne, ebben az van, amit ráírtak a dobozára.

Ha Magyarországon egy terméket/élelmiszert bevezetnek, előtte számos követelménynek, előírásnak kell megfelelnie. Itt minden ok.

Sőt a cég inkább keresi a minősítési kihívásokat.

Számos dijjal rendelkezik:

-Magyar Termék Nagydíj, amit Pick Szeged, Hódgép, Zsindelyes Pálinka kapott eddig meg. Ezt nem lehet csak úgy megszerezni/megvenni. Itt szigorú követelményeknek kell eleget tenni.

-stb., stb., stb.


Aloe vera-t 1 évig ittam. Én az USA-bol szereztem be. 1 gallon=4 liter 10 USD azaz 2000Ft-os áron. Olcsón.

Nem történt semmi, borzasztó íze volt.

Egyébként biztos sokaknak használ.

Mióta flavon max-ot fogyasztok elmúlt az allergiám.

Valóban nem könnyű manapság kiigazodni az információdömpingben. Szelektálni kell, mi hasznos, mi nem.

244. c95c921ae7 (válaszként erre: 243. - Mozso18)
2009. dec. 22. 16:50
Köszi. Lehet, hogy igazad van. Nem tudom. Ugyanilyen meggyőzően dicsérik a foreveresek az ő terméküket. Az ember meg, ha jót akar a gyerekeinek , ide kap, oda kap, nem tudja kinek higgyen. Nehéz elhinni manapság, hogy valamiben benne van az, amit mondanak, és hogy csak az van benne.
243. mozso18 (válaszként erre: 242. - C95c921ae7)
2009. dec. 22. 15:47

Először is gratulálok a szép gyerekeidhez.

Gondolom a képeken ők láthatóak.

Ha semmiféle hatást nem tapasztaltál, akkor gratulálok, mert azon kevesek közé tartozol, akiknek az immunendszere, egészségi állapota tökéletes.

Az átlagnak nagyon rossz az egészségi állapota és ha hirtelen vitaminokat kapnak, amit még hasznosítani is tud a szervezetük, hamar jól reagálnak.

Naponta mennyit fogyasztottál belőle?

Egyébként, ha semmit sem tapasztaltál, akkor miért ér meg a termék 2-3ezret és nem 9-10ezret?

Szerintem teljesen reális az ára.

Ez a Magyarországon kapható legolcsóbb TÁPLÁLÉK.

300Ft/1.5kg gyümölcs.

Én szívesen kifizetem, mert tudom, mekkora tudás és fejlesztés áll a hátterében. Tiszteletet érdemel a kitalálója.

A tulajdonosokat is személyesen ismerem.

Elérhetőek bárki számára.

242. c95c921ae7 (válaszként erre: 241. - Mozso18)
2009. dec. 22. 15:03
Arra gondoltam, hogy jó, mert természetes. De mégiscsak egy kis üveg gyümölcslekvár. Már elnézést a kifejezésért(tudom, hogy nem úgy készül, meg nem is az..) Ahhoz képest drága. És a hatása van túllihegve pl. Mert én -de többek is-nem tapasztaltam semmi hatást. Se jót-se rosszat. Na meg ehhez képest is drága. Mert ha észrevettem volna, hogy hű de jót tesz, akkor nem lenne drága. Hát nagy vonalakban ennyi.
241. mozso18
2009. dec. 22. 14:18

Elnézést, ha bárkit is megsértettem volna.

Én itt a véleményemet, saját tapasztalatomat írtam le a Flavon max-szal kapcsolatban.

Szerintem a fogyasztók, mint én is, jól járok.

Egészségesebb leszek. Természetes formában viszem be a vitaminokat, ásványi anyagokat. 10500-ért vagy 8750-ért havonta.

Ha drága, nem veszem meg. Ennyi.

Tudjuk, hogy a BMW jó kocsi, mégsem jár mindenki BMW-vel.

Egyébként eladni csak azt lehet, amit megvesznek.

Ha nem kell semmire, nem kell megvenni.

Miért baj az, hogy a termék fogyasztói árának a fele a jutalékokra megy?

Ez más termékeknél is igy működik, csak itt nyilvánvalóvá válik mindenki számára is.

Pl. Coca-cola. Miből is van? Víz+cukor+karamell+titkos ízanyagok. Mennyi az előállítási költsége? Mennyi a bolti ára? 2liter 250 körul. Egy ötvenesből kihozom. A többi marketing.

Veszik, nagyon veszik. Na ez van túllihegve.

Nekem például reklámozhatnak agyba-főbe cigarettát, ha nem dohányzom, alkoholt, ha nem iszom.

Mi használtuk és rengeteg jó tapasztalatunk lett.

Mi is van tulajdonképpen túllihegve?

Miért baj az, ha az ember kiáll valamiért?

Azzal a szóval, hogy DRÁGA, nem tudok mit kezdeni.

Mit értesz ezalatt?

240. c95c921ae7 (válaszként erre: 239. - Mozso18)
2009. dec. 20. 17:59
Nem tudni pontosan kinek címezted. De miből gondolod, hogy itt csak alkalmazottak vannak, vagy hogy bárki is a Mónika show-val tölti az idejét. Ez a nagyarcú szöveg pl. kimondottan visszatetsző. Sok mindenért kell dolgozni sokat, de itt csak azok járnak jól, akik eladnak. Mi van, ha csak fogyasztó lennék, mert nem ez a terület az, amivel sokat szeretnék foglalkozni(akkor már inkább nézném Mónikát, de szerencsére egyiket sem teszem), na akkor már rég nem éri meg vásárolni a terméket. Mi használtuk kb 3 hónapig. Semmit nem tapasztaltunk. Bár ennek ellenére elhiszem, hogy van benne vmi, mert elvileg természetes anyagokból van ugye, az meg csak jó lehet. De túl van lihegve az biztos. Persze ez így megy. A foreveresek ugyanígy istenítik a szintén drága aloés cuccokat.
239. mozso18
2009. dec. 20. 17:22

Nem a termékben kell hinni, hanem magadban.

Másfél éves kisfiam sem hitt benne, csak adtuk neki. A romokban lévő immunrendszere, pedig néhány hét alatt helyrejött. Azóta is fogyasztjuk immár 2 éve. Köszönjük jól vagyunk.

A jutalékot, amit a cég fizet örömmel vesszük fel.

Igen, ezért dolgozni is kell. Sokat. Nem a Mónika show-t bámulni.

A cég visszaosztásával semmi probléma. Alapban 60%.

Van hagyományos vállalkozásom is. Tudom mit beszélek. Egy új terméket bevezetni a piacra, megismertetni az emberekkel rengeteg pénzbe kerül. Itt ezt kapja vissza, aki foglalkozik vele.

Persze az elején sokat hibázik az ember, de ha picit megváltoztatod a gondolkodásmódodat és az alkalmazotti nézeteidből átálsz vállalkozói szemléletre, akkor jönnek az eredmények, ami itt számszerűsíthető is.

Gyere velünk. próbáld ki.

238. Icus (válaszként erre: 235. - Alexa77)
2009. nov. 25. 08:12
Igen:) Biztos, hogy nem rossz... Nem is ez a gond. Én régebben írtam ide és bizony sokan nekem estek. A férjem esküdött rá,(sokáig ette is), az ismerőseink akik használták, használják, áradoznak róla. Én csak röhögtem rajtuk, egyszerűen nem hiszek benne... Nos a férjemtől kaptam ajándékba, ilyen terméket. két hónapig ettem. Én nem vettem észre javulást, sőt nem vettem észre semmit sem míg ettem. Olyan montha nemis ettem volna.... Amikor ezt a véleményemet leírtam, egy kedves Hoxa-tag ugyan ilyen stílusban nekem esett. HOgy nekem semmi sem jó és igazán olgondolkozhatnák rajta, ha mindenki nek jó, akkor nekem miért nem. És itt jön a kulcs szó!! Nem ártana HINNI benne!!! Na nekem ennyi elég is volt:)
237. Alexa77 (válaszként erre: 236. - C95c921ae7)
2009. nov. 24. 20:55
Igen, hiába vannak oda az "egyedülálló" marketingjükkel, ha olcsóbb lenne a termék, nagyobb lenne a kereslet. A legtöbb család sajnos nem engedheti meg magának.
236. c95c921ae7 (válaszként erre: 235. - Alexa77)
2009. nov. 24. 20:32
Igen tudom, hogy nem rossz. Nem is vitattam. Csak mikor be akartak szervezni, kiderült, hogy az árának a fele kb. a jutalékokra megy, ez meg azért erős kicsit. Akárhogy is nézzük drága ez egy családnak. Egy 4-5 tagú család nem költ 40-50 ezret egy fajta termékre minden hónapban, aminek egy jelentős részét a "tanácsadó", "ügynök" kapja. Legalábbis én ezt így soknak gondolom. Használtuk egyébként kb. 3-4 hónapig, tehát nem csak a levegőbe beszélek.
235. Alexa77 (válaszként erre: 234. - Icus)
2009. nov. 24. 19:44
:-DD Kicsit valóban erős... de abban full igaza van, hogy a flavon bizony tényleg jó! Elég meggyőző a kisfilmje is, de ha elolvasod (vagy elmondják neked) mi van benne és az miért jó, talán még többet ér. Én tiszta szívből javaslom mindenkinek, nekünk nagyon bevált, de egyetlen ismerősömtől se hallottam róla rosszat. Aki fogyasztja, esküszik rá. De valóban nem a legjobb módszer úgy terjeszteni, hogy ha nem veszel, hülye vagy...:-))
234. Icus (válaszként erre: 232. - 2353c9210c)
2009. nov. 24. 16:50
huh!!! Ez ám a meggyőző érv!:) Jó terítő lehetsz! Ha nem vesznek tőled, lecsapod őket?:(
233. c95c921ae7 (válaszként erre: 232. - 2353c9210c)
2009. nov. 24. 16:03

Ha ezt nekem szántad, annyi megjegyzésem lenne, hogy a szekta tag itt átvitt értelemben volt értendő. A másik pedig, ne is vitatkozz, mert ahhoz kell egy vitakultúra, ami neked nincs. Ha lenne, érveket mondanál , nem sértegetnéd a másikat. De ez persze egyszerűbb..csak éppen téged minősít azzá, aminek engem neveztél. Ha pedig idézel, akkor tégy idéző jelet, ne tegyél úgy, mintha magadtól támadtak volna ilyen magasröptű gondolataid.


Lehet, hogy ez lesz a veszte az általad annyira méltatott termékcsaládnak, hogy bárki forgalmazhatja, a legminimálisabb intelligenciaszint megkövetelése nélkül.

És még annyi(ezt így kell ám írni:), hogy eszem véletlenül tényleg sok van:)

2009. nov. 24. 15:00

Ez nem szekte tagásg kérdése!...ennyi ész! pfu

Én nem vitatkozok idiótákkal, mert lesüllyedek az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Am még anyit hogy a Flavon Max-nál jobbat nem találsz!

231. c95c921ae7 (válaszként erre: 230. - 2353c9210c)
2009. nov. 23. 19:07
Huhh..te aztán igazi szekta tag lettél! De megér 10 ezret az egészségünk. Azt hiszem többet is költök rá, mint az átlag. Az egészségünk megér annyit, de nem ez a termék. Mivel természetes végül is nem rossz, de nagyon túl van lihegve. Ráadásul mivel be akartak szervezni és részletesen levezették miért mennyi az annyi, így tudom, hogy az ára fele a jutalékokra megy-akkor is ha most vitatkozni fogsz. Hiszen pontosan levezették nekem miből lenne pénzem.
230. 2353c9210c (válaszként erre: 228. - C95c921ae7)
2009. nov. 23. 17:34

Furcsa hogy egyeseknek az egészsége 2-3 ezer forintot ér! Hiába minden, ha gazdag vagy de egészséged nincsen! A Flavon Max-ról nem mondta senkisem hogy csodaszer, azt rendszeresen enni kell!Legalább annyi időt szánny a problémádra, amennyi idő alatt megbetegedtél. Pl. ha 2 éve valamilyen betegségben szenvedsz, az neked nem fog elmúllani 2 hét alatt!?! Gondold végig hogy szeretnél egészséges és sikeres lenni, vagy nem?!!

Ez a te döntésed!!

Hajrá FLAVON MAX,- HAJRÁ FLAVON MAXOSOK!!!

229. Alexa77 (válaszként erre: 228. - C95c921ae7)
2009. nov. 23. 16:44
Kíváncsi lennék, mennyi ideig fogyasztottátok. Pár hét alatt csodát nem kell várni. Ha viszont szedtétek vagy 3 hónapig folyamatosan, akkor látnotok kellett a változást.
2009. nov. 23. 14:55
Mi kipróbáltuk..semmi. Az íze nem rossz, de semmi hatást nem tapasztaltam. A gyerekek kb. ugyanannyit voltak betegek, mint előtte. (meghallgattam róla az előadást is meg minden..) 2-3 ezret kiadnék érte, mert legalább természetes, de ennél többet nem, mert nem éri meg.
227. Alexa77 (válaszként erre: 226. - 2353c9210c)
2009. nov. 6. 18:17

Én is úgy csinálom, hogy bár sokat nem foglalkozom a termékértékesítéssel, megvan az az állandó vevőköröm, hogy az enyém ne kerüljön sokba. Amúgy pedig valóban annyira jó, hogy inkább másról mondok le. Ha muszáj lenne, inkább az internetelőfizetésen spórolnék, mint a flavonomon. :-)

Érdemes lenne mindenkinek felmenni a www.flavonmax.hu-ra és megnézni ott az aktuális kisfilmet. Utána talán könnyebb a képalkotás, miért is olyan jó ez a termék.

2009. nov. 6. 15:18
Lehet ingyér is enni, ha valaki megdolgozik érte!
2009. nov. 6. 12:59
Én is azon az áron vettem, amin a cég kínálja!
224. 5977e24e49 (válaszként erre: 218. - C69ff6d3e9)
2009. nov. 5. 20:38
Azért én kiváncsi lennék, hogy neked milyen árba ajánlották a terméket?
2009. nov. 5. 18:57
Várom a hozzászólásokat!
2009. nov. 5. 18:56
A termék egyedülálló,és a marketingje is az egész világon! (elnézést a helyesírási hibákért)
2009. nov. 5. 18:53
Nem tudom, hogy egyes Magyar emberek hogy lehetnek ilyenek, hogy nem hogy dolgoznának, de a gép előtt ülnek és írogatbak olyan hülyeségeket, amiről egy mukkot sem tudnak! Ha valaki jobban megismerné a Flavon max-ot akkor tudná hogy miről is beszél! Ja meg ha Prof.Dr. Dinya Zoltán először a (nem is tudom melyik cégnél dolgozott) akkor miért váltoot? nem azért mert job?! Meg ez nem az a Flavon max amit lehet akák melyik boltban, vagy patikában kapni!A magyar emberek olyan lusták, hogy nem hogy megismernének egy fantasztikus terméket, éls egy jó marketingek, hanem otthon ülnek a seggükön, és írogatnak ilyen dolgokról!Annyit elmondok mindenkinek, hogy a FLAVON MAX-nál jobbat te sosem találsz! Na további szép napot mindenkinek, és gondolkozzanak el a tényekről! Na bye! HAJRÁ FLAVON MAX, HAJRÁ FLAVON MAXXOSOK!
220. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 219. - A9e1c02a7b)
2009. okt. 29. 16:11

nasira nem futja.

ha ráfanyalodunk valami édesre, akkor sütök, úgy jóval olcsóbb.sajna tényleg keveset keresünk, és akkor még ott vannak a gyerekek,akik viszik a pénzt,pl ruha cipő.de ezt csak az tudja aki szintén pénztelen.én megtanultam spórolni a szükség hozza.sajnos :(

219. a9e1c02a7b (válaszként erre: 218. - C69ff6d3e9)
2009. okt. 29. 15:14
Én csak magamból indulok ki: túl sok felesleges dologra költök. Nem ezekről a tipikus káros dolgokról beszélek, hanem a többiről: nasik, olyan kaják, amelyek el sem fogynak, aztán a végén ki kell dobni... Bár biztos van, aki jobban tud spórolni.
218. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 217. - A9e1c02a7b)
2009. okt. 29. 15:08

Csak ez jutott az eszembe.Valahol a kávé is az.Nekem pl egy negyed kiló kávé 380-ért elég egy hétig négy hétre is csak 1600

Ha most elgondolkozok, olyan sok egészségkárosító terméket nem eszünk,hogy a különbözetből kifussa egy 10 ezres vitaminra, ja és ez csak egy főnek havi adag, és a férjem meg a gyerkek?ha ők is szedik, elfogy egy hét alatt.

217. a9e1c02a7b (válaszként erre: 216. - C69ff6d3e9)
2009. okt. 29. 15:04
Nem csak a cigi és a pia egészségkárosító és felesleges.
216. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 214. - 3e0ba54fb8)
2009. okt. 29. 15:02

igen, olyan is van aki többet költ egészségkárosító dolgokra, de az sem a szegény réteg.

mert pl igaz hogy egy doboz cigi mondjuk 500 ft, de a csóró megveszi a natúr dohányt, és abból sodor. így 150 ft-ból is kijön neki egy doboz cigi ami havi szinten csak 4500 :)ja és megissza az asztali bort ami szintén sokkal olcsóbb mint az átlag vörösbor :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook