Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fizioterápiás asszisztens képzés fórum

Fizioterápiás asszisztens képzés (beszélgetős fórum)


7. katie_rose (válaszként erre: 6. - Tomka1)
2012. márc. 11. 12:19
Azzal tutira nem engednek majd mondjuk kórházban dolgozni. Gondolj csak bele! anatómiát, reumatológiát, belgyógyászatot, gyógyszertant, gyógytornát, ortopédiát, pszichológiát, biofizikát stb. hogy lehet 3 hónap alatt megtanulni? Nekem a 2 év alatt elég kemény tárgyaim voltak, és nem éreztem fölöslegesnek ezeket az ismereteket! Hová sietsz egyébként? Sos szeretnél munkába állni?
2012. márc. 10. 16:05
az sajnos nincs :( Tegnap találtam az EFEB honlapján egy 4 hónapos képzést. Szerinted az gagyi ha ilyen rövid? Meg van 3 hónapos is valahol.
5. katie_rose (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2012. márc. 10. 07:05
Ha van eü. végzettséged,akkor lehet,hogy tudnak egyéni tanmenetet biztosítani. Egy kérdést megér. :)
2012. márc. 9. 20:44
Nagyon köszi :) Ezt a képzést gondolom nem lehet kevesebb idő alatt elvégezni?
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. márc. 9. 07:48

A Raoul Wallenbergben képeznek most fiziosokat ha jól tudom, Én 4 évvel ezelőtt végeztem, még az eü. iskolák összevonása előtt. 2 éves és nagyon jó képzést kaptunk. Nem kellett hozzá egészségügyi előképzettség, mindent ott tanultunk meg. Jó sok gyakorlat van,mert OKJ-s a képzés. Mondjuk a gyakorlatok egy része nem kapcsolódik szorosan a szakmához. Gondolok itt pl. a belgyógyászati gyakorlatra,ahol etetnünk és pelenkáznunk kellett idős néniket... De ezt is túléltük! :)

Ja, én BP.-en végeztem.

2. 171925f409 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. márc. 8. 22:04
Ehhez asszem valami alap ápolói végzés kell de engem is érdekelne
2012. márc. 8. 21:57

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani olyan helyeket ahol el lehet végezni ilyen tanfolyamot? Olyat ami megbízható, nem tűnnek el a befizetett pénzzel és normális képzést biztosítanak. Vagy aki már elvégezte ezt a tanfolyamot a tapasztalatokat és véleményeket is szivesen fogadom!


Köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook