Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állatorvosi asszisztens képzés hol indul? fórum

Állatorvosi asszisztens képzés hol indul? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 25. 21:56

[link]



itt indul, Dunaújváros. Ha van elég jelentkező

2011. aug. 23. 19:56

Sziasztok!


Budapesti képzés engem is érdekel,kérlek osszátok meg velem a részleteket.


sz.sz82: ebrendész képzés hol van?


Azt hallottam, hogy menhelyi munkát csak ilyen vizsgával lehet majd végezni....legalábbis ezt tervezik.

14. Lynaa81 (válaszként erre: 13. - Gigi6)
2011. aug. 10. 11:00

Sziasztok!

Én ezt találtam, már van pár jelentkező és indítják is 10főtől!!!!!

[link]

Szép napot!

13. Gigi6 (válaszként erre: 1. - László Anett)
2011. aug. 9. 11:19

Sziasztok!


Jelenleg babázok otthon, de már évek óta érdekel ez a képzés. Év elején találtam egy kapcsolódó cikket ami azonban régi volt. Tavaly novemberi képzést hirdetett. Ennek ellenére írtam a címre és válaszoltak. Szeptembertől indítanak Pesten képzést. Ha valakit érdekel, szívesen elküldöm a levelet, tájékoztatót és jelentkezési lapot. Én is békés megyei vagyok. Baba mellett ez nem ideális, viszont a másik itt a fórumon említett igen. Ha jól emlékszem, valahol még Hódmezővásárhelyet is említették.

2011. aug. 5. 12:19
Megnéztem a honlapot, de nem találtam ilyen képzést csak ebrendészt.
2011. aug. 2. 13:00
Sziasztok! Budapesti képzést nem tudtok véletlenül?
10. gizmo01 (válaszként erre: 9. - Majomtango)
2011. júl. 26. 19:13
Szia! Engem is érdekelne a képzés, de csak Budapesten. Tudsz ilyenről küldeni valami infot? Köszi!
2011. júl. 22. 20:03

[link]



itt egy link a képzésről

2011. júl. 8. 16:50
Engem is nagyon erdekelne ez a kepzes, ha lehetoseg van ra kerlek valaszoljatok, nem akarok en sem lemaradni a kepzesrol, mar regota ilyet keresek!
7. hkatasara (válaszként erre: 6. - Majomtango)
2011. júl. 6. 11:31
Szia! én szeretnék egy telefonszámot vagy e-mail cimet kérni.... nagyon fontos... köszii
2011. jún. 23. 11:00

Sziasztok! Írtam mindenkinek vissza személyesen aki érdeklődött, de leírom itt is hogy akit érdekel az a következőő levelében írja le nekem a teljes nevét, e-mail címét, telefonszámát, és én továbbítom a célszemélynek ( aki felméri hogy mekkora az igény) Jó hír, hogy nemsokára meglesz a 15 fő, és akkor indítják :-) hajrá hajrá :)

Akit még érdekel az írjon nyugodtan. küldök még nektek egy tel. számot, hívjatok nyugodtan ha lenne kérdésetek. Üdv

5. maya681 (válaszként erre: 4. - Majomtango)
2011. jún. 4. 20:34
szia!!!ha tudsz konkrét dolgot erről a képzésről légyszi irj nekem mindenképpen vagy ha valahol pest megye környékén tudnál?? de ha levelező akkor végül is mindegy a helyszin csak legyen!!!köszi előre is.
2011. jún. 1. 15:16
Sziasztok! Én tudnék ilyet, Fejér megyében, vagy Budapesten, akit érdekel az írjon rám privátban és elmondok mindent amit tudok :)
3. Ane
2011. máj. 1. 22:23
Bengem is Békés megyében érdekelne :).
2010. nov. 7. 11:50
Engem is érdekelne az ilyesmi Veszprém megyében!
2010. nov. 7. 11:45
Állatorvosi aszisztensnek szeretnék tanulni. Békés megyében egyáltalán van ilyen? Vagy merre lehet még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook