Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » FitVideo-s állapotfelmérésről mi a tapasztalatok? fórum

FitVideo-s állapotfelmérésről mi a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 29. 20:54

Köszönöm a hozzászólásokat! igen, hasonló gondolatok pörögtek a fejemben.

Katykóca, valóban ez lehetne a megoldás, de nem ismerek személyi edzőt, de gyanítom, hogy az én pénztárcám nagyon sovány is hozzá.:D

Guruljka köszönöm a tanácsod, utána nézek. Eddig is itthon mozogtam, de most egy kicsit belefáradtam és talán ezért is gondolkodtam el az ajánlaton.

Rika igazad van, nagyon sok mindennek utána lehet nézni és meg is teszem! :)

Még egyszer, nagyon köszönöm a válaszokat. Megerősítést kaptam tőletek!:)

8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Rika1)
2014. nov. 29. 20:45

Azüok jók is, de a zsírszázalékban nem biztos, hogy megbízhatóak.

Olvasom, hogy bőrredő-vastagségméréssel számolják a profik. Van 7 pontos és 14 vagy 15 pontos mérés is.


A zsírszázalékmérő mérlegek közül azok jók, amelyekre mezítláb állunk rá,és a kézben is fogunk egy mérő rudat. (Ezek 30 ezernél kezdődnek.)

Télikabátban a patikában még a súly is pontatlan...


De egy régebben kihízott holmi ha újra feljön, az minden mérleget überel. No meg a jó közérzetés az egészség is! :D

2014. nov. 29. 20:39

Én is érdeklődéssel olvastam a bemutatkozásoukat, de...


Szerintem sem mennek bele részletekbe, de utána is fizetős! Egy-egy "bérlet" is több ezer Ft. ott vabbak a kis képek, a jó edzésekről, de mind pénzért nézhető meg csak. Azaz "bérlet" árából rászánható pontokért.


Ha valakinek kell ilyenféle mankó, és van erre fölös pénze, szánja rá.


De lefogyni és jó formába kerülni lehet otthon és ingyen is.

Hogy végzed-e az edzést vagy nem, akár más írta elő, akár Te magad...az nem egy befizetésen múlik, hanem a saját motiváción.


A vidómegosztón sokféle edzés található, én is onnan mentek el linkeket. Így, ha valami miatt egy darabig nem edzek, akkor nem vész el pénzem.

Van, hogy azokat végzem, amiről tudom, hogy magával fog ragadni, és kedvet csinál.

Ilyenek Tiffany Rothe pár perces edzései, amelyekből többet is meg lehet csinálni, és a rövidségük ellenére is hatékonyak.

Vagy Tatarek Rezső edzései, azok is remekek. A honlapján ingyenesen letölthetőek.


Az étrendet lehet követni a Kalóriabázison, ott a fórumtagok segítenek is beállítani a helyes értékeket, és sok ötletet is megosztanak egymás között.

2014. nov. 29. 20:39
A gyógyszertárakba vannak már mérlegek amik kimutatják a test zsír és izom arányát..
2014. nov. 29. 20:34

Ezeket mind megtudod ingyen nézni a kalkulátorokba. Szerintem tuti ajánlanának multivitaminokat meg fehérje porokat..amit forgalmaznak, ha még edzenél is hozzá. Én 10 000-ért kaptam testépítő életmód tanácsadótól edzés tervet és étrendet is..jobban körül néztem a kalkulátorokba ugyan azt megtaláltam... :)

Bár ha gondolod egy próbát megér!

2014. nov. 29. 20:33
De ha ott tartsz hogy egy mankó kéne ,egy egyénre szabott seggberúgás az úthoz..:D akkor miért nem mész el egy személyesen megfogadott edzőhöz ,aki elmondja mit csinálj és mit egyél 5500.- ért már menni fog:D
3. katykóca (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2014. nov. 29. 20:30
Nem ..nem lehet..biztos ,hogy egy általános táplálkozási tervet,egy nem egyénre szabott,általános edzéstervet kapsz ...
2014. nov. 29. 20:18

Most lenne egy lehetőség,hogy egy kis mankót kapjak, a FitVideo által. Valaki csináltatott már velük olyan állapotfelmérést amilyet hirdetnek?

Ezt írják:


Maximum 1 héten belül elküldjük neked a részletes, személyre szabott táplálkozási tanácsadást, amelyben választ kapsz a folyadékbevitel optimalizálására, a megfelelő táplálkozási szokások kialakítására és a pszichés állapot javításának lépéseiről. Tehát megtudhatod például, hogy mennyi a szükséges folyadékbevitel, milyen típusú folyadékok ajánlottak, mikor és mennyi zsírra, fehérjére és szénhidrátra van szükséged, mennyi a vitamin, ásványi anyag és antioxidáns szükségleted, és hogyan pótold, ha szükséges, illetve bemutatjuk a problémák okait, személyiségfejlődés irányait és a stresszoldás lehetőségeit.


Ez olyan jól hangzik, nagyon gondolkodóba estem.

De már előre félek, hogy kamu és semmitmondó választ fogok kapni, az ár pedig: 5500.- tehát szerintem nem is olcsó. Ugyanis minden online történik és félő, hogy egy uniformizált választ kapok.

2014. nov. 29. 20:18
FitVideo-s állapotfelmérést készíttetett már valaki? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook