Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata gépi állapotfelméréssel kapcsolatban, konkrétan a life code rendszerrel? fórum

Van valakinek tapasztalata gépi állapotfelméréssel kapcsolatban, konkrétan a life code rendszerrel? (tudásbázis kérdés)


5. Pomi (válaszként erre: 4. - Doresz88)
2010. ápr. 5. 18:16
köszönöm a válaszod. A l. code egy géppel végzett állapotfelmérés és utána táplálkozással kapcsolatos tanácsadás. Érdekelne, hogy valakinek segített-e már? Valami hasonlón lehettél te is.
2010. ápr. 5. 17:55

Szia

Azt nem tudom a life code milyen, én egyszer voltam egy ilyenen, a masszőröm letett erre vmi tanfolyamot meg vizsgát. Ez úgy nézett ki hogy a kézfejen és lábfejen lévő akupunktúrás pontokat nyomták meg egy fémszállal, és valami energiamezőkkel van kapcsolatban, nem tudom, nem figyeltem hogy működik, de vannak különböző tartományok, azt hiszem a zöld a jó, narancs már rendellenes és piros a gyulladt. Nekem sok minden volt narancsban, de azt mondta meglepődne ha valakinek sok a zöld. Egyedül a mandulém volt pirosban, de akkor nem éreztem semmit, viszont két nap múlva bepirosodtak, kicsit köhögtem, aztán meg megfáztam, szóval van benne valami. Meg amit elmondott a szerveztem működéséről, meg az állapotáról, az igaz rám.

3. Pomi
2010. ápr. 5. 17:38

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata gépi állapotfelméréssel kapcsolatban, konkrétan a life code rendszerrel? Van akinek segített a betegsége megállapításában?

2010. ápr. 5. 17:37
mi van vele?
1. Pomi
2010. ápr. 5. 17:36
Egészséges életmód

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook