Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biorezonancia állapotfelmérés. Ismered? Tapasztalatokat, véleményeket várok. fórum

Biorezonancia állapotfelmérés. Ismered? Tapasztalatokat, véleményeket várok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
105. mackota (válaszként erre: 104. - Doky)
2014. aug. 24. 06:58
Szia! Engem érdekelne. Köszi!
104. Doky
2014. máj. 21. 15:21
Infót tudok adni ha valakit érdekel, hogy kihez menjen! 7.000ft volt.
103. Doky
2014. máj. 21. 15:20

Nah üdv, csatlakoztam! :)


Én is túl vagyok a kezelésen, igazából fizikai függőségem nincs, inkább a megszokás hiánya... Dohányzás leszoktatáson voltam, azt nem mondom hogy nem hiányzik a cigi de nem fizikailag.. tehát nem vagyok ideges, nem pangok, teljesen jól érzem magam, a hiánya, a rituálé természetesen hiányzik, ezt nem tudják biorezonanciával gyógyítani.. társaságom 90%-a szintén dohányos, szóval nem egyszerű, de nem lehetetlen.. Az tény, hogy kell hozzá az hogy agyilag eldöntsd hogy leteszed a cigit mert egészségtelen/drága/büdös stb..nekem ez megvolt többször is, ám magamtól nem tudtam leszokni, brutális hiányérzeteim voltak.. 2 hónapra sikerült magamtól csak leszokni, de első pár órába/napba/hétbe kegyetlenül pangtam.. most azt a kegyetlent nem érzem, van 1 nagyon gyenge de nem vészes! De mikor magamtól próbáltam leszokni, kegyetlenül szenvedtem.. szóval megéri 1 ilyenre elmeni, lehet placebo vmilyen szinten, de nem pangok az tuti.

102. 4b6a2525df (válaszként erre: 101. - Grizus)
2014. febr. 6. 13:12

mármint csak a kezeléstől: Attól nem, de életmódváltás+kezelés=gyorsabb fogyás.

Azért mert méregtelenít és felpörgeti az anyagcserét.

Az életmódváltás: étkezési szokások megváltoztatása (a már agyomszajkózott fehér kenyér, fehérliszt és a fehér lisztből készült tészták elhagyása, ja és a cukor).

Mozgás: legalább napi 1 óra séta, vagy fél óra gyorsabb ütemű gyaloglás. A lényeg: a rendszeresség.

101. grizus
2014. jan. 29. 13:26
Fogyott már tőle valaki?
2014. jan. 15. 14:38

Nekem is jó tapasztalataim vannak a mérésről is és a kezelés szépen lassan meghozta az eredményt. A lényeg,, hogy egy fecske nem csinál nyarat. Mindig több kezelésből álló kúrák kellenek, aztán szünet és ha kell akkor még egy kúra. A betegség is sok idő alatt alakul ki, ráadásul az is összetett, ne várjunk 1-2 kezeléstől gyógyulást. Eleinte lehet állapotrosszabbodás, de ez mindig annak a jele, hogy reagál a szervezet a kezelésre és beindultak az öngyógyító folyamatok, amit jó ha meg támogatunk. Ami még fontos, sok tiszta víz ivása és az egészségtelen élelmiszerek kerülése, (fehér liszt, tej, cukor, készételek stb)mert amíg ezt fogyassza valaki addig csak a betegséget táplálja, és szidhatja a nem működő kezeléseket.

Bp.

99. 4b6a2525df (válaszként erre: 98. - Anyacica74)
2013. jan. 18. 06:51
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen készülékkel végezték a kezeléseket? Esetleg ha a nevét tudnád
2013. jan. 15. 09:52

Sziasztok! Szeretném megosztani a jó tapasztalataimat a biorezonanciás kezelésről. Szomorúan olvastam, hogy vannak emberek, akiknek ez nem segített. Sajnos amikor egy betegség már annyira elhatalmasodott a szervezet felett, már ez sem segít, vagy nagyon sokára kezdi el kifejteni jótékony hatását. 38 éves vagyok, és tavaly egymás után volt 2 vetélésem, ami hátterében kutakodni kezdtem. Kiderült pár dolog, pl, hogy autoimmun beteg vagyok, (SLE)előzőleg már 8 éve lisztérzékenységet diagnosztizáltak, de mivel szigorúan tartom a diétát több problémám ezzel nem volt. Azonban a vetélések aggasztóak voltak. Hagyományos medicinával próbáltak kezelni, Medrolt szedtem és Delagilt, amitől nagyon rosszul lettem, az egyébként tökéletes 120/80-as vérnyomásom 150/100 as lett emelkedett a pulzusom, nem tudtam aludni, annyira legyengült az izomzatom, hogy felkelni sem bírtam, és a szemhéjamat sem tudtam rendesen felnyitni, mérhetetlen depresszió lett úrrá rajtam, állandó hányinger gyötört, dühkitöréseim voltak, és hatalmas kelések nőttek a felső törzsemre és az arcomra főleg az államra. Kétségbe estem, és így találtam meg Dr Kacsó Kornéliát Debrecenben. Volt egy babaváró állapotfelmérésem, aminek az eredménye siralmas lett, de bíztatott a doktornő, hogy vegyem fel a kezeléseket, és mellette szedjem a Tiens termékeket.

A biorezonanciával parazitákat vírusokat bacikat és csak a jóég tudja mit írtottunk ki, amitől megkönnyebbült a májam és végre elkezdte tenni a dolgát, megerősítette az immunrendszeremet, harmonzálta a sejtjeimet, a meridiánokat, és pl a depressziómnakis hült helye. Egy hétig szedtem a Tiens termékeket, első nap után csalánkiütésem lett, hívtam a doktornőt (aki egyébként belgyógyász) és ellátott pár jótanáccsal, hogy mikor folytassam és mikor hagyjam abba, de aztán mozgással, ízzadással is besegítettem a méregtelenítésbe, és 2 napon belül elmúlt a csalánkiütés, helyette látványosan elkezdett javulni a bőröm állapota, ezután kezdődtek a BRT kezelések. Első alkalommal csak feldobottságot éreztem, a 4. alkalom után pedig jött egy hétvége szünet, és alig vártam hogy ismét hétfő legyen és kapjam a kezelést. Summa summárum, a vérnyomásom ismét tökéletes, a szívem nem kalapál össze vissza, jókat alszom, állandóan vidám vagyok, a súlyom ideális, jó étvágyam van, és egy érdekes dolog történt extra profit, nem kell már az olvasó szemüveg sem :-)

Ha gondosan odafigyelve méregtelenítéssel egybekötve használjuk a biorezonanciát, akkor eredményül kapunk egy kiegyensúlyozott minőségi életet. Megszűnt bennem az állandó feszültség is. A szteroidomat is elhagyhatom nemsokára, és ismét kisbabát várunk :-)

Mindenkienk ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi már lombik beültetésen gondolkoztunk, ami elég súlyos anyagi terhet rótt volna ránk, ez a kezelés, viszont töredékébe került, és nincs semmilyen mellékhatása. Remélem tudtam segíteni, és kívánok mindnekinek jó egészséget :-)

97. liasz (válaszként erre: 96. - Bellydane Girl)
2011. nov. 4. 11:54
Szia! Én tegnap voltam Szombathelyen is van, aki ezzel foglalkozik. Ha Nyugat-Dunántúli vagy, akkor talán közelebb van, mint BP.
2011. okt. 28. 15:27

Sziasztok!

Én pajzsmirigybeteg vagyok és valaki a biorezonanciát ajánlotta, van egy göböm is. Akit ajánlott Pesten van, én meg Ny.-Dunántúli vagyok. Tapasztalatokat szeretnék összeszedne-e téren és megfelelő szaktudású embert találni a kezelésekhez itt a környékemen.


Byrcyo! Megnézem majd a blogot!


Van itt még valaki aktívan közületek???!!!

95. byrcyo
2011. máj. 25. 16:21

[link]


Mielőtt költségekbe verné magát bárki, olvassa el ezt a blogot!

2011. febr. 10. 16:04

Sziasztok!

Én tegnap voltam biorezonanciás vizsgálaton. Elég furcsa volt, mert közben jött egy ájulásos szakasz nálam, ami kb. 10 éve nem történt meg.

Este és még ma reggel is kicsit furcsán éreztem magam, fájt a fejem is (amúgy migrénes vagyok), de most már jobban érzem magam. Kimutatta, hogy milyen bajaim voltak, és milyen vírusok voltak/vannak a szervezetemben. Engem meggyőzött. Még megyek egy körre...

Amúgy 10 ezer ft volt.

93. 342dd14bf4 (válaszként erre: 92. - 4b6a2525df)
2010. nov. 24. 12:54
Nem gép mondta, hanem a nő aki csinálta a vizsgálatot.
92. 4b6a2525df (válaszként erre: 90. - 342dd14bf4)
2010. aug. 15. 08:59
És milyen gép mondta, hogy mosolyogj többet?:)
91. Pirosalma (válaszként erre: 90. - 342dd14bf4)
2010. aug. 14. 13:12
A biorezonanciás vizsgálatnak semmiféle tudományos alapja nem ismert.
2010. aug. 14. 13:09
Én voltam egy ilyen vizsgálaton. Elég nevetséges, az eredmény szerint többet kell mosolyognom és valami kapszulát szedni, ami havi 30.000Ft. Szerintem pénzlehúzás az egész.
2010. aug. 13. 15:56
A Scióra gondolsz? Nézd meg az adtlapomat, ott részletesen leirtam, mivel én ezzel foglalkozom
2010. aug. 13. 15:55
kérlek irjátok meg a véleményeteket
87. emrus (válaszként erre: 74. - Toncsimimi)
2009. júl. 7. 14:09

Én sem számítok arra, hogy meg fog gyógyítaani a gép, mert ahhoz műtét kell, de már a felismerés is sokat jelent, én eddíg négyszer voltam kiegyensúlyozáson, de az erőteljes szívmunkámat, majdnem leljesen törölte, és tompította elviselhetőre az allopatikus gyógyszerek mellékhatásai okozta károkat.

Szerintem ha valakit beutalnak orvosok izületi problémával elektromos kezelésre, az is valakinek használ, valakinek nem. Mindenkire másképp hat.

Szerintem nem csodákat kell várni, mert azok nincsenek és elég nagy szégyen, hogy az Oep nem tápogatja, hanem fizetni kell érte.

86. emrus (válaszként erre: 82. - 2f4fe453b8)
2009. júl. 7. 13:40

A kiegyensúlyozás nekem segített az allergiámon, és segitett a hatalmas stresszes állapotomon, és felmérte a mellékvese daganatomat, sajnos, de legalább 17 évi gyógyszerszedés után tudom mi a bajom, mi az oka a magas vérnyomásomnak, a túlsúlyomnak, a szívemnek, a depressziómnak stb.

Én nem okoskodtam, hanem kipróbáltam. Azon túl, hogy felmérte az állapotomat, a kiegyensúlyozással sokat rendezett a gyógyszerek által tönkretett májamon, amik végül is a 17 év alatt nem sokat segítettek.

85. 4b6a2525df (válaszként erre: 84. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 23. 22:38
Olvasd el a Scio készülékről szóló honlapot
84. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 83. - 4b6a2525df)
2009. máj. 23. 22:37
És mi az a kiegyensúlyozás?
83. 4b6a2525df (válaszként erre: 82. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 23. 22:33

Nalátod:)

Az általam használt biorezonanciás készülékkel állapotot lehet felmérni és kiegyensúlyozni.

2009. máj. 23. 22:30

Nem. Hanem azt a forgalmazót vagy felhasználót, aki a reklámjaiban ezeknek a készülékeknek betegséget diagnosztizáló és kezelő, betegség tüneteinek enyhítésére szolgáló hatást tulajdonít.


Persze a dohányzás és a stressz nem betegség. Viszont az allergia az.

2009. máj. 23. 22:20

Kivonja a szervezetben felhalmozódott káros anyagokat (nehézfémek, nikotin, tartósítószerek stb.). Erősíti az immunrendszert. Segít a betegségek megelőzésében. Csökkenti a vércukorszintet. Ilyen és ehhez hasonló kijelentésekkel népszerűsítette az importőr Vivaldi Kft. és a forgalmazó Media Markt Saturn Holding Kft. a "VIVAMAX GYVSKY-7" nevű ionos testméregtelenítő készüléket. A kijelentésekből egyértelműen látható, hogy a két vállalkozás a készülék állítólagos gyógyhatását állította a fogyasztóknak szóló tájékoztatások középpontjába.


A reklámok állításainak valóságtartalmát minden esetben azok közreadójának kell igazolnia. Jelen esetben tehát a Vivaldi Kft-nek azt kellett volna bizonyítania, hogy a hirdetésekben szereplő állítások a szükséges hatósági eljárások megállapításai szerint is megfelelnek a valóságnak. Ezen a tényen az sem változtat, hogy a Vivaldi Kft. lehetőséget adott arra, amennyiben a készülék nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor visszatéríti az árát. A versenyhatóság szerint ugyanis a garanciavállalás intézménye senkit sem mentesít a tisztességes tájékoztatás kötelezettsége alól. A Vivaldi Kft-nek a fogyasztói döntések tisztességtelen befolyásolása miatt 1,5 millió forintos bírságot kell fizetnie. A bírság összegét növelő körülmény volt, hogy a cég az egészség megőrzésével kapcsolatos, bizalmi jellegű terméket kínált eladásra egy érzékeny fogyasztói kör számára. A bírság összegét csökkentette ugyanakkor, hogy a készülék forgalmazását a Vivaldi Kft. még az eljárás lezárulta előtt, 2008 februárjában önként beszüntette, a jogsértő tájékoztatással felhagyott, a készülékeket ez elégedetlen fogyasztóktól visszavásárolta.



MÉG MINDIG NEM A KÉSZÜLÉKKET MARASZTALJÁK EL!!!!!!!!!!

80. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 79. - 4b6a2525df)
2009. máj. 23. 21:54

"A 2001-ben alakult Hippocampus-BRT Kft. szinte kizárólag biorezonancia terápiás

eszközök (Mobil Cell-Com, Lenyo Lux, Lenyo Mobil, BioXline Fractal, Bioprotektor,

L.I.F.E. System) gyártásával és azok franchise alapú értékesítésével foglalkozik, illetve végzi

a Mobil Cell-Com készülék nemzetközi forgalmazását. A 2007. évi nettó árbevétele

248.710.000 Ft volt."


A büntetés egymillió forint volt. Komoly visszatartó ereje lehetett.

2009. máj. 23. 21:38

Vj-58/2008/030.


A Gazdasági Versenyhivatal Versenytanácsa a


Hippocampus-BRT Kft. Budapest,


Eni-Med Kft. Budapest és


Europa Utazásinformációs Központ Szolgáltató Bt. Budapest



ellen fogyasztói döntések tisztességtelen befolyásolása miatt indított eljárásban nyilvános tárgyaláson meghozta az alábbi


határozatot


A Versenytanács megállapítja, a Hippocampus-BRT Kft., az Eni-Med Kft. és az Europa Utazásinformációs Központ Szolgáltató Bt. a fogyasztók megtévesztésére alkalmas magatartást tanúsítottak, amikor a 2006., a 2007. és a 2008. években a Mobil Cell-Com, a Lenyo és a BioXline Fractal készülékeknek betegséget diagnosztizáló és kezelő, betegség tüneteinek enyhítésére szolgáló hatást tulajdonítottak.



Nem a biorezonanciás készülékeket marasztalták el!!!!!!!!!!

2009. máj. 23. 20:14

A Gazdasági Versenyhivatal elmarasztaló döntése biorezonanciás készülékek ügyében.


[link]

77. 4b6a2525df (válaszként erre: 69. - Pirosalma)
2009. ápr. 30. 14:20
Nem
76. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 61. - 2f4fe453b8)
2009. ápr. 30. 12:06

Megvan a teljes cikk:


[link]

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook