Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
187. a.k.beatrix (válaszként erre: 185. - Anda39)
2010. aug. 26. 11:43
Köszönöm a tájékoztatást. Tegnap én is jobban utána olvastam a dolgoknak és azt írták, amit Te, hogy a vörös-sárga részt hamvasítással lehet eltüntetni. Kérdés, hogy ha veszek egy hamvas középszőkét, az be fogja-e fedni, vagy ki fog virítani alóla a vörös és esetleg sárga szín. Szóval ezt lehet tényleg fodrászra kell bízni. Csak az a baj, hogy elment a fodrászom szülni és nem mostanában fog visszajönni. :-((
186. sysy66
2010. aug. 26. 10:45
nekem van oxy reloadom elado
185. Anda39 (válaszként erre: 184. - A.k.beatrix)
2010. aug. 26. 10:41

Az oxi reload-ot nem ismerem, az Effasorról tudom, hogy radírozásra is jó, de világosításra is, tul.képpen olyan, mintha szőkítőporral kenné az ember a hajat, szerintem. Amit én használok, az nem világosít semmit a festetlen hajon, viszont a mest.pigmenteket kiszedi.

Igen, az eredmény vöröses beütésű, mert amikor festjük a hajunkat, akkor is színtelenítünk, csak nem látszik, mert a festék utána befogja a hajat. A világosítás mértéke annál nagyobb, minél világosabbra volt festve előtte a haj. Tehát ha valamilyen színleszedőd alkalmazol, utána mindenképpen kell festeni. Érdemes hamvassal, és még nem árt mixtont is keverni a festékbe, hogy semlegesítse a sárgás-vöröses árnyalatot. Egyébként ezért érdemes fodrászhoz menni, mert ő látja, miből mennyit kell kutyulni, hogy a kívánt árnyalat jöjjön létre. A legritkább esetben lesz olyan a festék a hajon, mint a dobozon, a fodrász viszont tudja, mit kell a te hajadra kenni ahhoz, hogy olyan legyen, amit kérsz. Nem árt, ha az ember ért valamit a színkeveréshez.

2010. aug. 25. 16:04
Szóval, ha ezt az oxi reload-ot használom, tulajdonképpen úgy szedi le a festéket, mint amikor szívatják az ember haját? Mert nekem volt már régebben szívatva, de nagyon vigyázott rá a fodrászom. Gondolom, ha ilyen vöröses lesz, akkor hiába festem be egy világos szőkével , a vörös át fog ütni alóla?!!! :-((
183. Anda39 (válaszként erre: 182. - A.k.beatrix)
2010. aug. 25. 09:43
Az eredeti hajszínt semmiféleképpen nem kapod vissza, hiszen a hajfestés során sok saját pigmentedtől megszabadultál, ezek nem jönnek vissza. Tehát a szín kicsit vöröses lesz mindenképpen.
2010. aug. 24. 22:00
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni az Oxi Reload termékről. Az lenne a kérdésem,hogy az eredeti hajszínem szürkésbarna. Jelenleg aranybarnára van festve, de szőkésbarnát szeretnék. Ha az oxival rámegyek erre az aranybarna színre, milyen színű lesz utána a hajam? Sárga vagy narancssárga? Vagy csak az eredeti színemet kapom vissza. Amit szeretnék elérni: [link] Természetesen a jobb oldali kép. Köszönöm előre is a segítséget!
181. Proto
2010. júl. 7. 18:00

Sziasztok!A segítségeteket kérném!Ha vki tud, akkor légyszi ajánljon nekem egy olyan fodrászt, aki vállalja fekete haj világosításást barnára, de NEM szőkítéssel, hanem vmilyen színeltávolító készítménnyel (Oxy Reload,Matrix Color Remover,Elgon...stb...)

Itthon nem merek belefogni,szakemberre szeretném bízni.

Ja és Bp., ill.környéke.

Nagyon-nagyon köszi!!!!!!

180. Eeezy
2010. jún. 30. 11:13

Sziasztok!

Kb. egy éve fekete a hajam, ami fenékig ér és elhatároztam, hogy szeretnék újra barna lenni. Télen elkezdtem lenöveszteni, de annyira ronda volt, hogy nem bírtam már tovább. Kérdeztem a fodrászom, hogy hogy tudnánk belőle barnát csinálni, de nem hajlandó egy picit leszőkíteni. Azon gondolkoztam, hogy keresek másik fodrászt. A mostani imádja a hajam így vágni és szőkíteni sem hajlandó belőle sokat... Szerintetek az jó megoldás lenne, ha kicsit leszivattatnám és mondjuk barnára befestené? Vastagszálú dús hajam van. Talán nem tenné nagyon tönkre. És amúgyis hátközépig le szeretném vágatni... Mit tegyek?

2010. jún. 24. 13:21

Sziasztok!

Nekem 12 évig volt festett kékesfekete hajam,az eredeti hajszínem sötétszőke/világosbarna volt.Tavaly ősszel úgy döntöttem,hogy megszabadulok tőle,kerestem egy mesterfodrászt,szépen meg is csinálta a hajam,tavaszra már középszőke voltam.

Nagyon jó volt a fodrászom,csak egy problémám volt vele,hogy nem olyan szőkére festette a hajam,amilyet én szerettem volna,én hideg hamvas szőkét szeretnék,ehelyett aranyszőke voltam/vagyok.Ha vkit érdekel priviben megadom az elérhetőségét,ha más is kíméletesen és gyorsan meg akar szabadulni a fekete hajától.

A múlt héten végleg meguntam az aranyszőke hajam és vettem platinaszőke hajfestéket,felkentem,nagyon csúnya sárgásszőke lettem,ezután befestettem jégszőkével,ettől meg szürkésfehéresszőke lettem,erre még kentem világos hamvasszőkét,most kb elég hamvas sötétszőke vagyok,de még mindig nem tetszik és nem ilyet szeretnék!:)

Aki tud adjon vmi tanácsot,hogy milyen árnyalatúval kellene befestenem,hogy szép,természetes,világos hamvasszőke legyek végre szürkés árnyalatok nélkül!

2010. jún. 21. 11:12

Sziasztok!

Én januárban ébredtem úgy egy hétfő reggel, hogy változást akarok, és megpróbálom a feketét, estére már meg is valósult.

Színező volt, ami szépen fokozatosan el is kezdett kopni, csak elég nagy ráhatásra visszaszőkíttettem.

2 hetes procedúra volt, ami alatt 3x szívattunk és 2x festettünk, végül nem vállaltam be az utolsó festést (pedig hátul még picit narancsos beütésű volt), azt mondtam, hadd pihenjen.

Egy hónappal később lett csak bekenve szőkével, és nagyon szép lett az eredmény.


Megjegyzem, erre a herce-hurcára nem lett volna szükség, ha az eredeti terv szerint, csak egy hónappal később szőkíttetek, addigra teljesen kikopott volna.

2010. jún. 20. 20:51

Nem,nem utálom...:D

De egyszerűen olyan szép szín a szőke.

RS.

176. bb6f9ea50f (válaszként erre: 173. - RichieSceneRS.)
2010. jún. 18. 14:10
Ne haragudj hogy ezt irom, de te ennyire utálod a saját hajad hogy igy tönkre teszed? :S
2010. jún. 18. 14:08

Sziasztok!


Senkinek ne ajánlom h ha egy ideje fekete rögtön szöke akarjon lenni.


Nagyon roncsolja a hajat, és sok esetben nem is a kivánt eredményt adja. Elöbb barnás kell hogy legyél és idő!


Nekem a fodrász nem is volt hajlando kinozni a hajam. Azt mondta ö nem fogja tünkreteni a szivatással. Nyáron a nap kifakitotta a hajam szinét és szépen fokozatosan fél év alatt szép szökés barna lett.


A hajam pedig hosszu és egésséges maradt! :)

174. mkjudit (válaszként erre: 173. - RichieSceneRS.)
2010. jún. 16. 18:10
Ne haragudj,de ha így folytatod akkor hajad sem marad...
2010. jún. 16. 16:34

Sziasztok!

Kb 1 órája regisztráltam a blogon.

Lenne pár mondandóm,amire kérlek minél előbb válaszoljatok!!

Előre is köszönöm!

Nos!

Az eredeti hajszínem nagyon sötét barna ,már-már fekete,és most "fehér hajam van,mert annyira le van szívatva.

Fodrász csinálta 3 X de akkor csibe sárga lett.

És fokozatosan lett kiszőkítve.

Durván,nagyon durván töredezett a hajam,már a múltkori szívatásnál le is égett 1 kicsi a hátuljából.

És mikor lenő és újra be kell festeni rátesszük a szőkítőt,és mikor lemossuk vöröses sárga lesz a hajam. (a hajtövemre 2 zacskó szőkítő kell.)

(Most először tettünk rá festéket.)

És mikor rátettük a Palette XXL jégszőkét,a töve 1 kicsit sárgás maradt...-.-"

Szerintetek mit csináljak?

4 szőkítőporral szőkítsem?

De az meg még jobban tönkreteszi a hajamat....

Vagy várjam meg még lenő és csináljam az egészet olyan sárgásra?

De azt nem szeretném,én fehéret akarok!

És még ráadásul vasalom is mert nagyon göndör hajam van,és nagyon hülyén áll.

Tehát még az is roncsolja.

És hátul meg itt oldalt folt is van benne,picit sötétebb szőke.

És a foltal/tokkal mit kezdjek?

Fessem be az egészet nagyon világos barnára és újra szívjam le?

És ha valaki tud olyan szert ami nagyon jól ápolja a hajat az legyenszíves írja le!

Kallosos tej protein balzsamot használok.

Köszönöm!

Richie

2010. ápr. 10. 16:37

Sziasztok.

Kb. féléve én is a fejembe vettem hogy szőke akarok lenni,de ahogy érdeklődtem mibe is kerülne nekem ez a dolog rájöttem nem éri meg!Fekete a hajam,vagyis már barnásfekete,mert elkezdtem szépen lenöveszteni de úgy hogy közben középbarnával festetem.

Már szinte mindegy hogy milyen a színe a lényeg hogy egészséges legyen,szerintem a sötét haj amugyis jobban áll nekem!

171. idoru
2010. márc. 11. 18:14
Loreálnak is van "színlehúzója" az kíméletesebb a hajhoz, de csodát azért nem kell tőle várni. A vörös elég makacs szín, először nekem csak rézvörösre szívta le, de 2x 3x megismétled, persze min 2-3 hét elteltével, akkor akár jégszőke is lehetsz
170. Timike 6 (válaszként erre: 169. - Anda39)
2010. márc. 10. 20:19

Szia! Engem érdekelne ez a színlehúzó mert szóke voltam befestettem vörösre de én inkább szőke tipus vagyok. Azt viszont nem akarom hogy kihulljon a hajam. Ha megtennéd hogy leírod a pontos nevét ennek a szernek nagyon megköszönném!!!

Előre is köszönöm!

169. Anda39 (válaszként erre: 163. - Vic66)
2010. márc. 10. 16:24

Van már egy olyan anyag, hogy színlehúzó. Ahány gyártó, annyiféle elnevezés. Csak a mesterséges pigmenteket szedi ki a hajból, tehát ha van lenövésed, az marad olyan, amilyen volt. Én már használtam magamon és a sógornőmön. Sógornőm haja festett fekete volt (rövid), az enyém pedig jó vörös (szintén rövid). Tapasztalat: a hajat egyáltalán nem tette tönkre,nem úgy, mint a blanche. Jó 15-20 perc elég volt a színváltozásra. Ezután rögtön be lehet festeni a kívánt színre a hajat.

A hagyományos szőkítéssel egy lépcsőben nem is lehet feketéből szőkét csinálni, hónapokba telik a folyamat, különben elbúcsúzhatsz a szép hajkoronádtól.

168. mkjudit (válaszként erre: 166. - Island)
2010. márc. 4. 15:24
Úgy tudom,hogy erre azt mondják "bekap" a haj,nem azért lett sötétebb,mert benne maradt a sötét festék,hanem szerintem a hidronénezéstől.Aki jobban ért hozzá az fogalmazza meg pontosabban:-)
167. leo7
2010. márc. 4. 12:52

Sziasztok! Én is szeretnék segítséget kérni tőletek. Bár jól leírtatok mindent mégse vagyok biztos a dolgomban. Jelenleg úgy állok haj ügyileg, hogy utoljára 9 hónapja volt feketére festve a hajam, de az eredeti hajszínem is nagyon sötét barna, szóval csak fényben látszik a különbség.

Egyik fele sötét barna, az alja pedig nem fekete hanem kopott barna... nagyon szeretnék szőke lenni de nem tejfel szőke, de azért világos.

Mit tudnék csinálni vele úgy, hogy ne nagyon roncsolódjon?

Előre is köszönöm a választ!!!!!

166. island (válaszként erre: 164. - Portasz790112)
2010. márc. 4. 11:58
azért kell utána enyhén szőkiteni,mert nem biztos hogy a szinleszedő kiszedte az összas festékanyagot a hajadból.Én jártam úgy,hogy lezsedtema majdnem fekete szint az ismerősömnek,gyönyörű világosra szedte,de amikor rátettem az új kiválasztott szint,a régi sötétet kaptam vissza ( nem szedte ki teljesesn a régi festéket hiába lett majdnem szőke)
165. Krisz22
2010. márc. 3. 09:09
sziasztok. nekem kiszőkítették, melírcsíkok majd festés...és most nagyon rövid a hajam..ne tegyétek :(
2010. márc. 3. 09:01
szia ISLAND!köszi a választ.még egy kérdés: muszály szőkítenem???ha nem szőkítek akkor nem lehetek szőkésbarna???
163. Vic66
2010. márc. 2. 02:25
Sziasztok! Én tegnap voltam fodrásznál, feketéből szeretnék szőkét. 2 órán keresztül próbálta leszívatni de a vége fekete maradt! Egy kicsit világosodott csak. A töve szőke lett utána narancssárga, a vége sötét maradt. Elég sokat le kellett belőle vágni de nem ment tönkre a hajam, nagyon jól bírta! Barnára festette de olyan rozsdabarna lett. Azt mondta 2 hét múlva megpróbál sok szőke csíkot tenni bele és így több alkalommal elérni, hogy egyszer majd mind szőke legyen! Szerintetek ha 2 hét múlva beleteszi a csíkokat van esélyem rá, hogy az már szőke legyen?? Mondjuk sötét szőke!?
162. mkjudit
2010. febr. 28. 10:13
Lányok valaki használta már az ELGON COLOR REMOVER színleszedőt? Hatékonyan eltávolítja a festéket?
161. island (válaszként erre: 160. - Portasz790112)
2010. febr. 28. 07:48
2 dobozzal kell venned.Minimum 2-szer meg kell ismételni a színleszedést (ez egyáltalán nem roncsol)utána pedig le kell egy kicsit szőkiteni (6 os vagy 9% os oxival,ez attól függ hogy milyenre szedi a szinleszedő),majd be lehet festeni a kívánt szinre.
2010. febr. 27. 20:35
sziasztok!új vagyok itt a fórumon.gondoma következő:a hátam közepéig ér a hajam,utoljára novemberben volt kékesfeketére festve.eredeti hajszínem középbarna.szeretnék szőkésbarna vagy sötétszőke hajat.olvastam ezt az oxi cuccot amit írtok.örülnék ha valaki segitene a tervem megvalósitásában azzal,hogy leírja pontosan hogyan kell ezt használni ,mennyit vegyek belőle,és hogyan leszek szőkés?előre is köszi a válaszokat mindenkinek!
159. island (válaszként erre: 158. - Rékus-Békus)
2010. febr. 27. 20:08
nem könnyű a feketét leszedni.Általában a hajvégeken nehezebben szivja a szőkitő,mert az alsó részeket már többször érte a festék.De nagyon jó a szinleszedő,az elősegiti a fekete leszedését.
2010. febr. 27. 08:34
Szia!Nekem fodrász csinálta meg,de másikhoz kellett utána mennem,mert nem olyan lett,mint szerettem volna.Most kezd szép szőkés barna lenni,de még nem az igazi.Azt mondta a fodrászom,hogy nem jó lett leszívatva a fekete,de pár alkalom és olyan lesz amilyet szeretnék.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook