Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
247. Beu23
2011. okt. 18. 11:10
sziasztok. én egy hete voltam fodrásznál. meguntam a fekete hajszint ezért leszívattam. derékig érő hajam van semmi baja nem lett a szivatástól. most tök szép sötétbarna vagyok, vöröses árnyalattal, sztem sokkal jobb mint a fekete sokkal barnább töle a böröm is nem kell állandoan szoliba járni, sokkal barátságosabb az arcom vele mint a vad feketével. mindenféle képpen menj el fodrászhoz, nehogy kárt tegyél benne,nem volt olcsó 15 ezret hagytam ott, de az vigasztal hogy megvan az összes hajam, és ezt csak egyszer kell kifizetni:)
246. 9moncsi
2011. aug. 22. 12:17
koszii :)
245. Anda83
2011. aug. 19. 11:35
Én többektől hallottam, hogy barna hajra is jó, 1-2 percig kell hatni, ne túl sokáig, mert a végén szürke lesz. (de utána majd lekopik a hamvasító, és visszabarnul, no para:)) Nekem a Schauma hamvasítója vált be, egy ősz néni meg bácsi vigyorog az elején:)
244. 9moncsi
2011. aug. 18. 18:29
es milyen markat tanacsolsz?
243. 9moncsi
2011. aug. 18. 18:29
azt nem.. koszi a tanacsot.. barna hajra is ratehetem?
242. Anda83
2011. aug. 18. 18:27
hamvasító sampont próbáltad? én mikor szőke voltam, az bevált, h ne legyen vöröses-sárgás csillogása..
241. 9moncsi
2011. aug. 18. 17:37

sziasztok! tudna nekem valaki segiteni? lekokteloztak a hajam feketerol egeszen szokere, amit vilagos baranra festek. de allandoan attut rajta idovel olyan voroses csillogas..tudna nekem valaki segiteni h h tudok elerni szep natur vilagos hajat?

arra gondoltam h lassankent melireztetem..szerintetek? kosziii

2011. júl. 1. 10:28
Jaj nincs is:/
239. KisMárta (válaszként erre: 235. - Askim01)
2011. júl. 1. 10:28
Köszönöm.Megnézem a képed :)
238. Anda39 (válaszként erre: 237. - Anda83)
2011. jún. 26. 10:05
A festett hajat semmi nem világosítja ki, csak a szőkítő. A feketét meg különösen nem, felesleges pénzkidobás bármi más festéket ráknni, úgysem fog látszani, csak a lenövésen, a saját eredeti hajszíneden.
237. Anda83
2011. jún. 25. 17:16
Én feketéből csokibarna szeretnék lenni, szerinted egy világosszőke, ami nem ennyire vad világos:) kivilágosítaná annyira a festett feketét (most éppen középbarna, néhol sötétbarna, ki tudja, holnapra milyen lesz:)))hogy egy csokibarna egységes legyen rajta?
236. Anda83 (válaszként erre: 235. - Askim01)
2011. jún. 25. 11:20

Te hogy csináltad?:))


Én kipróbáltam a Colour B4-et, eredményem a naplómban....háááát.

235. askim01 (válaszként erre: 234. - KisMárta)
2011. jún. 25. 11:03
nagyon szép lett a hajad ,közben én is kiszőkültem:))
2011. jún. 23. 12:44
Szia.Hát rámentem a hajamra a Palette E20-as szőkítőjével.Világosbarna lettem,aztán újra rámentem vöröses.És ezt folytattam,persze hagyatam ki napokat.Itthon magamnak megcsináltam,ugy hogy nem tettem tönkre a hajam,pedig nagyon rossz minőségű a hajam.Nagyon kicsit fényen látszik még egy kis sárgás árnyalat pár melírba,de olyan mintha direkt lenne.Amúgy most a Londa 17 világosszőkéje a hajam,és nem szeretnék világosabbat. [link] De sokkal világosabb ennél :) Rakok fel képet :)Bármi kérdésed van írj :)
233. askim01
2011. máj. 19. 21:23
ismeri valaki a palette blond UIl intenziv szökitöt àllitolag 5-7 àrnyalatnit vilàgosit
232. askim01 (válaszként erre: 231. - KisMárta)
2011. máj. 19. 21:22
gratulàlok.elmondod hogy tetted?màrmint hogy mivel.teszel fel képet az uj hajadrol?
2011. máj. 19. 10:32
Szőke lettem :DDDDD
230. island (válaszként erre: 229. - Askim01)
2011. máj. 18. 08:19
az oxyreload jó,többször is rákenheted egymás után és nem roncsol.De arra készülj fel,hogy elsőre általában sötét vöröses barnára fogja leszedni,ezért kell megismételni.Utána mindenféleképpen szőkíteni kell.Azt hogy a végén mit rakj rá,az attól függ milyenre szedi a szőkítő
229. askim01
2011. máj. 17. 21:05
sziasztok.nekem is fekete a hajam de nagyon szeretnék szökét.arra gondltam veszek oxireloadot majd teszek rà loreal effassort majd befestem palette e 20-szal.na mit gondoltok vörös lesz??
2011. febr. 24. 19:08
Sziasztok.A kezdő képen lévő hajat szeretném,a harmadik képből. :) Hozzá teszem,nagyok kevés és vékony szálú a hajam.Jah és rövid,póthajam van 4 éve.Már szőke hajat vettem is.Mivel álljak/álljunk neki.Szerintetek így első ránézésre mennyi idő alatt leszek olyan,mint a képemen?OxyReload hatásos lehet?Kösziiiiiii
227. mártikaaa (válaszként erre: 226. - Anonimgirl)
2011. febr. 16. 17:45

Először is köszi a válaszodat !

Már volt szőke a hajam, amit a fodrászom úgy csinált hogy folyamatosan melírozta, attól nem lett semmi baja, csak nyáron "elment az eszem" és magamnak szőkítettem 3-4 hetente :S Aztán elmentem egy "mesterfodrászhoz" aki levágta vállig érőre és le is szívatta :( Mivel göndör hajam van nem akartam mindig vasalgatni ezért visszafestettük barnára és tartósan kiegyenesitettük dauervízzel.. szóval el tudod képzelni hogy milyen az a 4 centi... :S TEHÁT akkor is kéne vágatni ha megint melírral csináljuk?

226. anonimgirl (válaszként erre: 225. - Mártikaaa)
2011. febr. 16. 13:46

Szia!

Azt a 4centit mindenképp le kellene vágatnod festés előtt.Nekem kékesfekete hátközépig érő hajam volt,amit levágott a fodrászom a fülem aljáig majdnem.Egy-másfél év alatt lettem igazán szép szőke,de nem egy egyszerű dolog.Ha leakarod szívattatni a hajad,akkor mindenképp vágass belőle,mert az megviseli.Nekem oxy-reload-al szedték le a feketét a hajamról,nagyon szép lett.Neked is ezt javasolnám,mert ez csak a sötét(festett) hajszínt szedi le,visszaadja az eredetit és nem károsítja a hajat.Keress egy ügyes fodrászt,aki dolgozik ilyen szerrel.Sok sikert! :)

2011. febr. 14. 20:57

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket és egyben segítséget is kérni...

Nekem vállig érő, nagyon sötétbarna hajam van. A végéből kb 4 centi nagyon el van tördezve mert tavaj tartosan ki volt egyenesitve. Utoljára decemberben volt festve barnára. Szeretnék olyan 7es körüli középszőke hajat. Szerintetek fodrász meg tudná úgy csinálni hogy ne menjen tönkre? És ha igen hogyan?

224. mfv83 (válaszként erre: 222. - Mangooo91)
2011. febr. 7. 18:52

Szia!

Hát nem tudom....

Nézd meg az én képemet, és látni fogod miről beszélek.

Az enyém kékesfekete volt és valóban szőke lett, de a tiéd akár hogy nézem...

Bocs de igy látom. Az én képem azt hiszem elég éles és a szinek si rendben vannak.

Ha nem igy látod akkor sajnálom, de ahogy már többen is irták, nagyon messze a szőke, de te tudod.

223. ami nincs (válaszként erre: 217. - Mengi89)
2011. febr. 2. 23:42

Szia Mengi89!

Én tudok neked segíteni.Googleba beírod Feigl Orsi nevét(mesterfodrász) és meglátod a honlapját.Én 2009 októberben határoztam el,hogy szőke leszek a kékesfeketéből.Sokáig keresgéltem a neten míg ráakadtam Orsira,elmentem hozzá,elmondtam mit szeretnék és elvállalt.2010 áprilisra 1esből,ami a fekete hajszín,8-as lettem,az kb olyan középszőke.Megmaradt a hajam is.Azóta is hozzá járok,most 10.1-es a hajam,extra világosszóke.Bátran merem őt ajánlani,profi szakember,kedves,megbízható!

222. Mangooo91 (válaszként erre: 214. - Mfv83)
2011. jan. 31. 13:37
feltettem még 2 normál képet gyorsba most adatlapomra azon lehet látni;)
221. Mangooo91 (válaszként erre: 214. - Mfv83)
2011. jan. 31. 13:28

a profilképemen photo scaptel kontraszt át van állitva hogy normálisabban nézzek ki:D

de szöke a hajam a képen tényleg vörös tudok nem variált képet is küldeni magamról;)privibe irjatok e-mail cimet és küldök.nekem tényleg bevált a szőkülés:)

2011. jan. 28. 16:24

Sziasztok!

Van itt fodrász??

Lenne gy kérdésem.

Rövid hajam természetes szine sötétbarna. Én balek befestettem egyetlen egyszer padlizsánra, kb egy hét után megutáltam. De mielőtt befestettem, arra is gondoltam, hogy világositani akarok rajta.

Nos megutáltam a padlizsánt, vettem egy zacsi Efaisor-t kaptam hozzá való 6os cuccot.

Rátettem,pontosan 20 percet volt rajta. Olyan 10 percig csak élénkült a rózsaszin, azt hittem eldobom az agyam. Nade végül mire letelt az idő, szép sárga lett a hajam:))

Nos tettem rá Luo 8.23-as festéket.

Most teteszik igy.

A kérdésem az lenne, ha esetleg még akarok majd világositani rajta vagy esteleg a 3as árnyalatot váltani 1esre,akkor kell e mégegyszer szinleszedőt használni?


Ja és még egy kérdés:effi után olyan egészséges csibe volt a szine. Milyen a legvilágosabb szin amit befogadott volna?Rámehettem volna akár 10essel is gyönyg árnyalattal??Esetleg ha következőleg olyat akarok akkor tegyek rá effit ujra és mehet rá a 10.1?


köszi a választ előre is

219. Anda39 (válaszként erre: 218. - Mengi89)
2011. jan. 24. 17:34
A haj tónusa (sötét-világos) 1-10-ig van kalibrálva: 1-es a fekete, 10-es a nagyon vil.szőke. Két szám között egy tónusnyi különbség van. Az egy árnyalatnyi világosítás azt jelenti, hogy egy tónussal világosabb lesz a haj.
218. mengi89
2011. jan. 24. 13:52
ja és még az is h mit takar 1 árnyalatnyi világosítás?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook