Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
7. Lipiani (válaszként erre: 6. - Ef02a78ea1)
2007. dec. 6. 19:50
Szerintem igen.Az egyik barátnőmnek is hosszú(erős,sok)fekete haja volt,de megunta.Elment a fodrászhoz,és középbarna lett,semmi narancsos beütés nem volt rajta.Igaz még most csináltatta,és biztos fog is dobni le róla színt,de így elsőre nagyon szép lett és nem nagyon sérült a haja.Bár ő nem is szőkét akart,de szerintem több lépésben neked is sikerülni fog.Ja nekem is volt sötét vörös hajam,ami majdnem fekete volt:)
2007. dec. 6. 11:50
Hát ez nem túl biztató. és mondjuk világosbarna az már összejöhet belőle?
2007. dec. 5. 17:17
pppff, gusztustalan sárga...mint a roma leánykáknak 8. osztályban...
2007. dec. 5. 15:43

Ha festett fekete, abbol nem valoszinu, hogy szep, termeszetes szoket fognak tudni festeni. Ha megis megkisereled, tobb fazisban fog menni, nem egyszerre, es szinte biztos tonkre fog menni a hajad, de ha azonnal nem is, kesobb hullani fog miatta. Na ez most nem hangzott valami optimistan.

Hatha a fodraszodnak lesz otlete.

Ahogy Are is irta, termeszetellenes narancssarga szinre lehet jo eselyed.

3. 120c31c524 (válaszként erre: 1. - Ef02a78ea1)
2007. dec. 5. 14:58

ilyen módszer,sajna nincs!

és így a fodrászok sem szívesen válalják!

ha vállalja is,akkor lehet narancs sárga lesz a hajad!

énis pont így voltam,,,de én azért csináltam belőle szőkét!:))))

2007. dec. 5. 14:51

szia!


Fodrász biztos meg tudja csinálni véágás nélkül is, de látom a lapodon, h kismami vagy... Nem igazán ajánlott terhesen a hajfestés a babó miatt

2007. dec. 5. 14:50

Sziasztok!

Már elég régóta fekete a hajam és most szeretnék világosítani rajta.A gondom csak az,hogy hátközépig ér és nem szeretném ha le kéne vágni a szőkítés miatt.

Tudtok biztos módszert ami kiszőkíti és emellett nem teszi tönkre?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook