Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke fórum

Feketéből szőke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
97. 3b71408203 (válaszként erre: 96. - Zsófi.28)
2009. jan. 27. 17:22
Mert rövid a hajam nagyon és még rövidebbet nem szeretnék.
2009. jan. 27. 15:38

Igaz az hogy az aranybarna hajfesték vörösesre fogja be a hajat?

Black Angel86,ha már csak olyan kis rész maradt a feketéből,akkor miért nem vágatod le azt is?

95. 3b71408203 (válaszként erre: 94. - 6342d2631c)
2009. jan. 26. 12:53

Szia!

Az a kérdésem lenne, hogy a hajam régen fekete volt, de lenövesztettem és levágattam, így már csak 1-1.5 cm fekete van a hajam végén. A többi része természetes szőke. Hogyan tudnám házi módszerrel a fekete részeket koptatni?

94. 6342d2631c (válaszként erre: 84. - P.andy)
2009. jan. 26. 12:44
Szia!Mielőtt otthon használnád a szinleszedőt,nem árt tisztába lenni a kezelésével.Az egy dolog hogy rákened,de elsőre nem biztos hogy kiszedi a haj legbelső rétegéből,úgyhogy ilyenkor megkell ismételni a szinleszedést!A másik dolog,hogy szinleszedés után bekell festeni a hajat,különben visszaoxidálódik és vissza kapod a leszedtt hajszint! Viki fodrász!
93. 6342d2631c (válaszként erre: 88. - Zsófi.28)
2009. jan. 26. 12:40
Sajnos a feketét nem fogja be semmi!Kimélő ha elkezded meliroztatni vagy szinleszedővel leszedeted,de nem egyszerű!SAJNOS A DOBOZOS FESTÉKEK BEFEKETEDNEK.NAGYON SOK OLYAN VENDÉGEM VAN AKI SZINTÉN IGY JÁRT MINT TE!De mindenféle képp bizd fodrászra A VILÁGOSITÁST!Üdv: Viki fodrász
92. 6342d2631c (válaszként erre: 85. - Anonimgirl)
2009. jan. 26. 12:37
Az hogy milyen sampon jó neked az a hajdtól függ:korpás,zsiros,festett vagy száraz?Balzsam helyett használj hajpakolót,mert ez táplálja ahajat,és ha van időd hagyd rajta min.10 percig:fodrászkellékesnél kapható kókusztejes hajpakoló literse kiszerelésben van kb 800.-.Én ezt használom az üzletben és nagyon bejött a vendégeimnek!
2009. jan. 20. 19:22
hát okés,köszi:)
90. anonimgirl (válaszként erre: 88. - Zsófi.28)
2009. jan. 20. 18:54
A sötétbarnával,feketével ne játssz!Nem olyan a festék,ami a dobozon fel van tüntetve!Mindenkinek másmilyen a haja,ezért a befestett haj színe is másmilyen lesz!Ami pedig a majdnem fekete szín után a legrosszabb ötlet,az a vöröses árnyalat!!Csak akkor jön ki a hajadból,ha hagyod lenőni!Sztem bízd fodrászra!!
2009. jan. 20. 18:27
És a kamilla csak az eredeti hajszínt tudja szőkíteni vagy a festettet is?..
2009. jan. 20. 18:25
Sziasztok,tudnátok segíteni?Másfél éve festem a hajam,eredetileg szőkésbarna hajam van,és szép lassan bebarnítottam,mindig egyre sötétebbre.Kb másfél-két hónapja be lett festve Palette középbarnára,ami gyakorlatilag fekete...Világosítani szeretném,vettem is hajfestéket Palette vörösesbarnát,ami a dobozon nem tűnik vörösnek,csupán barnának.Ez befogná a majdnem fekete hajamat...?
87. 319cd6978b (válaszként erre: 85. - Anonimgirl)
2009. jan. 19. 21:12
A törött végeket jobb levágatni mert ha nem akkor csúnya is meg kócolódikis és hamarabb is kihullik. Utána használj mondjuk gliss kur-t. Azok elég jók. Vagy mégjobb ha valami jojoba-s cuccot veszel. Azok a legjobbak. ez nem egy márka hanem egy anyag ha esetleg nem tudnád. És a törött hajvégekre a szilikonos hajvégápoló a legjobb. A lényeg hogy csak a haj végekre menjen így nem zsírosít és könnyen fésülhető lesz tőle a haj és fényes és puha és megvéd nagyjából a hajvasaló hőjétől.
86. 319cd6978b (válaszként erre: 84. - P.andy)
2009. jan. 19. 21:09

Van egy nagyon baró fodrászkellékes. Itt árulnak többfélét is. Lisap vagy loreal. És nem is drágán kis kiszerelésben is.



[link]


Biztos tudnak ajánlani valamit.

2009. jan. 19. 18:34
Valaki megtudná mondani,h. milyen sampont,balzsamot használhatnék a hajamra,amitől nem lesz nagyon töredezett,száraz a vége!!?Egyenesítem,de nem akarom abbahagyni,szóval kérlek vki. segítsen!!:) :(
84. p.andy
2009. jan. 13. 09:33

sziasztok!


Én is mint sok mások ahogy olvastam a feketére festett hajamtól szeretnék megszabadulni. Annak örülnék ha az eredeti közép barna lehetnék Olvasgattam itt a fórumon aztán úgy döntöttem hogy kipróbálom az Oxy reload-ot, viszont nem találok sehol. Valaki tudja hol lehet venni Pesten, vagy interneten rendelni? az kérem segítsen

előre is köszi

pandy

83. Studio64 (válaszként erre: 80. - 319cd6978b)
2009. jan. 10. 10:33
Tehát, ha rámennék ezzel a cuccal, akkor a barna festéket leszedné, de a sötét vörös színező fentmaradna alatta? Abból lehet 6os barnát varázsolni vhogy?
82. Studio64 (válaszként erre: 80. - 319cd6978b)
2009. jan. 10. 10:32
Az a legszebb az egésuben, hogy vannak olyan fodrászok akik már "túl jók"ahhoz, hogyha fix vendé vagy akkor mindig odafigyeljenek rád, mert 100 felé áll a feje, mert betanít, és oktatásokat, előadásojat tart és a végeredmény....egy ocsmánmy haj annak a fején aki azt hitte a világ legjobb kezei közé keűlt- hisz egy darabig így is volt..:o(
81. 319cd6978b (válaszként erre: 77. - Maya0130)
2009. jan. 9. 17:24
Sok szerencsét hozzá. Én nem csinálnám túl sokszor a helyedben mert a hatás összeadódik és egyre gyengébb lesz ahajad. A még sosem festett részek pedig sokkal jobban szőkülnek mint ami már festve volt.
80. 319cd6978b (válaszként erre: 78. - Studio64)
2009. jan. 9. 17:23
Szija. Az oxy reload a színezővel nem csinál semmit csak a tartós hajfestéket tünteti el, akármilyen színű, de minél sötétebb annál nehezebben, viszont nem károsít. A színezőt nem tom hogy tudnád eltüntetni. Nem tudom milyen fodrászod lehet ha nem tudja hogy szőke hajra nem szabad sötétet kenni mert vörös vagy zöld lesz. Max 2 árnyalattal sötétebben lehet rá kenni előpigmentálás nélkül. Nem tudom hogy hol lehet kapni de olyan 2-3 ezerk özött mozog az ára. Remélem segítettem.
79. Studio64 (válaszként erre: 40. - 319cd6978b)
2009. jan. 9. 16:18
Valakinek bejött ez az oldal??
78. Studio64 (válaszként erre: 49. - 319cd6978b)
2009. jan. 9. 16:14

Sziasztok,

Most akkor hogy van ez a szer?

Nemrég szültem-szoptatok- és a fodrász elcseszte a hajamat a 6-os barna színező helyett vmi ocsmány mahagóni vöröset tett fel-mátrix nem is olcsón- másnap visszametntem mert egész éjjel sírhatnékom volt olyan csúnya lettem és iszony sötét barnára színezte-mátrix. Azóta itthon átfestettem brillanc sötét barnával. Hogyha rámennék ezzel az oxy reladdal-az egyik fodrász barátnőm tenné fel mondjuk- akkor mi történne a hajammal???

A 6-os barna színezés előtt szőkére volt mindig feste a hajam már vagy 6 éve és sztem az eredeti hajszínem egy 5-6-os egér barna szerű....bár a fene se emlékszik...:o)

Előre köszi a választ csajok, jaaaaaa és még vmi.Hol lehet kedvező áron ilyet kapni bp-en?

77. maya0130 (válaszként erre: 76. - Eb367c2660)
2009. jan. 5. 18:37
Sziasztok! én sötét vörösből szeretnék világosbarnás lenni. megkérdeztem a fodrászom, hogy lehetne megoldani, hogy ne roncsolódjon annyira a hajam, mint egy szivatással. Ajánlata egy házilag készitett koktél, amit minden hajmosásnál kell használni. Elkészítési mód: 1 vagy másfél kanál szőkítőpor, hozzá 2 kanál 12%-os oxikrém, és annyi sampon amivel normál esetben hajat mosnál, ezt összekevered és felviszed a vizes hajadra. Ezt ugyanúgy használod mint a sampont, csak ezt rajta hagyon 2-3 percig, utána lemosod. Én ezt a módszert használom. és lassan de biztosan haladok! a lenőtt hajrészem ami inkább ilyen sötétbarna már szőkés (de nem ilyen hidrogénszőke, hanem ilyen világos) a vörös rész pedig már vhol elkezdett világosodni és barnulni. eddig 2x csináltam. sajnos ez azzal jár hogy néhol ilyen, néhol olyan színű a hajszínem, de nem vettem észre rajta, hogy roncsolódott, eltöredezett volna, vag yszálkás lenne, ugyanolyan sima. remélem tudtam vkinek segiteni. Ja és a szőkítőporból meg a 12%-osból megfelel a kallos márka is, én is azzal csinálom. sziasztok :)
2009. jan. 1. 16:20
:(...értem,azért köszike:)
75. 319cd6978b (válaszként erre: 74. - Eb367c2660)
2008. dec. 31. 09:57
A színezővel nem csinál semmmit mert az nincs beleoxydálódva a hajadba tehát nemtudja visszaoxydálni.Sajnos.
2008. dec. 31. 06:30

Sziasztok!:) És ez az oxy reload szerintetek a hajszinezőt könnyebben leviszi mint a festéket?|lehet elég hülye kérdés..:$

Amúgy a ha be írod a google-ba ,hogy tazz akkor rá mész arra ,ami ilyen virtuális smink meg...ilyesmi,ott ki tudod magad festeni meg a hajakat is tudsz próbálni,és a hajak is tök valósághűek:))

73. Cadence (válaszként erre: 71. - Anonimgirl)
2008. nov. 30. 19:14

Köszi a tanácsot.

Majd utána nézek.

2008. nov. 30. 13:49

Cadence,itt egy link az oxy reload-ról!!

[link]

71. anonimgirl (válaszként erre: 69. - Cadence)
2008. nov. 30. 13:47
Én ugyanígy voltam,mint te!Untam a feketét,de nem akartam tönkretenni a hajam!Powerpuffemo ajánlotta az oxy reload-ot(nem szívja le a hajad,hanem csak a festéket tűnteti el,és az eredeti hajszíned megmarad,legalábbis így hirdetik),ami vöröses barnára leszedte a hajam,a lenövésnél pedig szőke lett!Ez a szer nem roncsolja annyira a hajat,mintha leszivatnád,de nem is marad szép a hajad!Szóval ezt én is tudom ajánlani neked,de sztem kérdezzd meg a fodrászodat is,h. ő ismeri e,és h. megcsinálná e neked!Nekem már majdnem szőke a hajam,szeptemberben használtam az oxy reload-ot!!
70. anonimgirl (válaszként erre: 68. - *Mia*)
2008. nov. 30. 13:40
Köszönöm!!Mindenképp kipróbálom!! (=
2008. nov. 30. 10:22

sziasztok.

Én most növesztem le a feketét de már unom.Viszont leszivatni nem akarom mert már volt és igen csak elcseszte a hajam.Én igazábol valami világos barna szeretnék lenni szöke mellircsikokkal...

68. *Mia* (válaszként erre: 65. - Anonimgirl)
2008. nov. 30. 06:22
A Femina.hu oldalon van ilyen frizura próba...ott van mindenféle hajszín meg hajfazon,szerintem nem rossz :))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook