Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéből szőke 1 nap alatt :) fórum

Feketéből szőke 1 nap alatt :) (beszélgetős fórum)


21. 9886f305e8 (válaszként erre: 20. - E438349773)
2015. nov. 29. 10:49

A leírásod alapján meleg tónusú lehet az arcod, tehát meleg színek állnak jól, csokibarna, vöröses árnyaltok stb. Szőkéből esetleg méz vagy aranyszőke, a hamvas tiltólista.

Szerintem a szőke kék és zöld szeműeknek áll igazán jól. De ez csak az én véleményem.

2011. jan. 31. 09:23

szerintetek kinek all jol a szoke haj?


az eredeti hajszinem sotetszoke/vilagosbarna. szemem barna. a borom feher de az arcom gyakran rozsaszin, kipirosodik.


volt mar nehany hajszinem az idok soran... koztuk a szoke is. de nem allt jol, szerintem. (ez a pirossag az arcomon nem tudom mitol lehet!) a csokibarnanal maradtam. szerintem az a legjobb. megis ujra megkerdezem... szerintetek miert nem allt jol a szoke? meg annyit h a szemoldokom is elegge sotet. melyik az a kulso tulajdonsagom ami miatt nem illik hozzam ez a hajszin? a sotet szem? a pirossag? a szemoldokom? vagy mi?

19. roxi03
2011. jan. 26. 18:07

sziasztok!

Olvasgattam a hozzászolásokat.Én is 6évig voltam korom fekete és egy nap ugy keltem hogy sötét szőke szeretnék lenni.És sikerült is pár óra alatt nem kell mást tenni mint egy fodrász kellékesbe vesztek hajradírt!Én a Loreal egyik hajradírját választottam.A fodrász kellékesnél kaptam használati útmutatót betartottam mindent amit ott leirnak rátettem a hajamra és kb2óra múlva sötétszőkén jöttem ki a fürdőből!Probáljátok ki nekem bevált és nem lett semmi baja a hajamnak se a fejbőrömnek!ha valakit érdekel valami info irjon privit szívesen segítek!

18. Anda39 (válaszként erre: 17. - Cbc194424a)
2011. jan. 26. 13:56
Igaz, ez nem normális :). A legtöbb haj nem bírja. Bár a fejbőrödnek annyi lett, azt nem lett volna szabad.
17. cbc194424a (válaszként erre: 16. - Anda39)
2011. jan. 26. 11:44
döbbenetes lett a különbség.....pár óra alatt......igen klassz lett.....de ez nem volt normális dolog szerintem:)
16. Anda39 (válaszként erre: 15. - Cbc194424a)
2011. jan. 26. 10:33
A döbbenetes alatt mit értesz? A fejsebek miatt én semmi jóra nem gondolok...:), viszont ha megérte, akkor meg szép lett. Vagy nem?
2011. jan. 25. 22:19
én koromfeketéből lettem hamvas szőke.....2-szer szivatta le a fodrász egymás után...kb 2 hétig nem tudtam hajat mosni mert tiszta seb volt a fejbőröm...de az eredmény döbbenetes volt......többé nem csináltatnám meg.....soha...de akkor megérte:)))))sok sikert
2011. jan. 16. 19:43

Sziasztok,2hónappal ezelött keresgéltem a neten hogy lehetek festett KÉKES FEKETÉBŐL SZŐKE

anélkül hogy várnák pár évet hogy lenöljön...Mindenhol azt irták ez lehetetlen de én nagyon elszánt voltam.3évig festettem az eredeti sötétbarnáról kékesfeketére a hajamat..Egy hónapja elhatároztam hogy szöke leszek,de egyik fodrász se merte elválalni.elmentem az egyik drogériába és megvettem 2 darab jó minöségű festékleszedöt rajta hagytam a maximum megengedett ideig.Ilyenkor "szép"répa szine lett a hajamnak.Elmentem fordrászhoz valamilyen hamvasitót kaptam majd sötétszökére festette be.Ezután két héttel elmentem vissza platinaszőke melírcsíkokat huzatni bele igy a hajam 50%világos50%sötét szöke most,az állaga szerintem olyan mint volt és 1 hónap alatt szöke lettem.Nem tudom persze másoknál ez ugyanigy beválna e az én hajam vastagszállú és nagyon strapa biro volt mindig is.

2010. febr. 9. 07:38

Egyszer hasonlóan jártam. A festett sötét hajamból világosbarnát szerettem volna, és vettem szőkítőt. Az eredmény ugyanez volt: a hajam töve tejfölszőke, a közepe égő vörös, a vége sötét. Sírtam egy sort, aztán leküldtem a páromat 2 doboz sötétbarna tartós színezőért, és rátettem. először egyet, de az kevés volt (bordó lett a hajam), majd a második végre befogta.

A festett hajból nem tudsz egy lépésben világosítani, max. a fodrász.

Szerintem menj le a fodrászhoz, és ő kihoz belőle valami elfogadhatót.

2010. febr. 8. 21:45

Saját tapasztalatomat írom le, én szépen leégettem a hajam, olyan 6 éve.

Vörösből lettem szőke és az első szívatás után rá 2 hétre volt a következő, szóval nagyon óvatosan csináld és várj akár több hetet is a következővel.

Ha nagyon gáz és nem bírod ki, akkor vagy bízd szakemberre, vagy vágasd, vágd le, vagy Henna hajfestékkel fesd be olyanra amilyenre szeretnéd és kicsit később próbálkozz a szivatással.

Azóta se olyan hajam, pedig világ életembe, sűrű, gyönyörű hosszú hajam volt és gyorsan nőtt...

11. lego
2010. febr. 8. 20:07

Kicsit lassú voltam.

12%-al csináltad?Fejbőrre csak 6% mehet ha blansolunk de azon már túl vagy.Rámehetsz ma is ha nem sebes a fejbőröd,ha igen tilos!

2010. febr. 8. 20:06

Köszönöm


Sziasztok

9. lego (válaszként erre: 6. - E84f402a75)
2010. febr. 8. 20:04
Hát a lehető legnehezebbe vágtál bele.Szóval a vörös árnyalatot nem tudod eltüntetni csak ollóval,max egy világos rézvörössel lesz elfogatható szined.Ha mégegyszer rámész világosabb lesz ,de vöröses marad az árnyalat.Ha nem bírja a hajad letörik,ha mégis blansolni akarod csak a sötét részre menj rá és csak 6%-al.
2010. febr. 8. 20:02

A hajtövem tejföl szőke a hajvégem sötétebb. Tisztában vagyok vele,hogy azon csak az olló segíthet.

nah az igazi kérdés az az, hogy mikor szőkíthetek legközelebb?


Bocsánat a szétszórtságomért...(kicsit fáradt vagyok)

7. lego (válaszként erre: 4. - 3a92f8d690)
2010. febr. 8. 20:00
Én sem értem.Szia Barbika!
2010. febr. 8. 20:00
Szóval fekete voltam... és csak 2 színárnyalatot szerettem volna világosítani de most a szalmától egy kicsit vörösebb (olyan mint a Táncos-Dzsungeles csajszinak... (nem jut eszembe a neve))
5. lego
2010. febr. 8. 20:00
Szia!
4. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - E84f402a75)
2010. febr. 8. 20:00
DE ha tejfől szőke lettén miért akarod még hidrogénezni???
2010. febr. 8. 19:59
Szia!
2. lego
2010. febr. 8. 19:56

Most pontosan mit szeretnél?

Fekete voltál és most túl világos lett?Segítek ha leírod,fodrász vagyok.

2010. febr. 8. 19:52

Sziasztok!


Csak 2 színárnyalatot szerettem volna világosítani a hajamon viszont nem egész tejföl szőke lettem.

1 hidrogénezést még bírna a hajam... (9%)

Mikor csinálhatom megint? 2-3 nap után szívathatom még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook