Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók fórum

Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók

1 2 3 4 5 6
22. Merci
2006. okt. 24. 23:26

Én is használom őket. Nagyon sokféle területen alkalmazhatók.

Csomószor jöttem ki megfázásból az ezüstkolloiddal. Ismerősöm ajánlotta, aki a gyerekének is ezt adja, neki meg a védőnője mondta, hogy jó.

21. f31ff285b1 (válaszként erre: 18. - 0148b688d6)
2006. okt. 20. 14:17

Lizzyke:

Miért nem? Te mit hallottál?

20. f31ff285b1 (válaszként erre: 17. - Andi0811)
2006. okt. 20. 14:15
Köszönöm, hogy leírtad, az ilyen személyes tapasztalatoknak jobban tud hinni az ember, mint a városi legendáknak.
2006. okt. 18. 17:42

A barátnőm candica ellen használta és gyakorlatilag ezzel gyógyult ki belőle.



Nem láttam, hogy szürkébb lett volna tőle. :)

2006. okt. 14. 19:47
Másik honlapon (ami elsősorban a fogyiról szól) is taglalták a lányok. Háát...én biztosan nem próbálom ki!!
17. andi0811 (válaszként erre: 13. - F31ff285b1)
2006. okt. 13. 07:24
Az én személyes tapasztalatom az ezüst kolloidról nagyon jó. Nagyon csúnyán begyulladt a mandulám, az orvos már azzal fenyegetett, hogy ki kell venni. Írt fel antibiotikumot, de az semmit sem használt. Akkor hallottam először erről a szerről. Gyógynövényboltban vettem, és naponta öt teáskanállal szedtem be belőle. Gargalizáltam vele, majd lenyeltem. Már aznap este sokkal jobb volt a mandulám, alig fájt, az egész éjszakát át tudtam aludni, ami előtte két hétig nem sikerült! Egy hétig szedtem naponta öt teáskanállal, majd fokozatosan csökkentettem az adagot. A mandulagyulladásom nyom nélkül eltűnt, ráadásul azt vettem észre, hogy kevésbé vagyok fáradékony mint előtte, sokkal jobb erőben érzem magam. Szóval nekem nagyon bevállt, mindenkinek csak ajánlani tudom. Azóta mindig van itthon, megelőzésképpen minden másnap veszek be egy teáskanállal. És a bőrömön semmi nyoma nincs annak, hogy túladagoltam volna! Ja és a hajhullásom, ami pár hónapja kezdődött, az is szépen kezd elmúlani (bár tudom, hogy ez összefügghet a mandulámmal).
16. 7130b15964 (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2006. okt. 12. 17:28

Biztonságos helyről vásárolva, szakember tanácsát meghallgatva, valószínűleg a fényképen lévők sem jutottak volna ide.


Egy picit beleolvastam. Az egyik valami leírás alapján készítette el, amit az internetről szedett le és összevásárolta hozzá a kellékeket. Működött és a fájdalmait csökkentette. Csak éppen gondolom az arányokkal lehetett valami bibi.


Vagyis nem mindegy, hogy mit honnan szed össze az ember, akár ötlet, akár termék, mert visszafordíthatatlan következményei is lehetnek, amit ugye senki nem kíván.

15. emagdi (válaszként erre: 14. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 17:10

azért volt nagyon jó, hogy betetted ezt az írást, mert így rájön az ember, hogy mielőtt elkezd mindenfélét beszedni, nem árt utánanézni a neten a tapasztalatoknak, esetleges veszélyeknek.

részemről köszönöm a figyelmeztetést!:)

14. 7130b15964 (válaszként erre: 13. - F31ff285b1)
2006. okt. 12. 17:04

Nem azért tettem be, hogy most azonnal mindent eldobjatok, hanem azért, hogy lássatok ilyet is. Nyilván, ha megfelelő a készítmény és rendeltetésszerűen használjátok, akkor ilyesmi nem valószínű, hogy előfordul.


Már korábban írtam, hogy nem vagyok érintett a kérdésben. Ezüstből, aranyból nekem elég az ékszer.

2006. okt. 12. 16:47

Azért én jobban hiszek a személyes tapasztalatoknak, mint az általad beírt ki tudja ki és hol rakta fel linkeknek, bocsi.

Van személyes tapasztalatod is a kolloidokkal kapcsolatban?

12. 7130b15964 (válaszként erre: 11. - F31ff285b1)
2006. okt. 12. 16:08

Miért, amikor a legtöbb gyógyteára ráírják, hogy max mennyit és mennyi ideig fogyasztható, aztán szünetet kell tartani, azt hányan nem tartják be?

Szerintem itt is hasonló lehet a helyzet, először csak egy kicsit többet használ, aztán még többet, és még többet, a végén meg ez lesz belőle.


De még, ha valamit rendeltetésszerűen is használsz, még nem garantált, hogy nem reagálsz rá az átlagnál sokkal érzékenyebben.

2006. okt. 12. 15:51
Nem tudom elképzelni, hogy egy forgalmazásra szabadalmaztatott, ennyire elterjedt szer ilyet okozzon. Azt hiszem olvastam is az egyik Tereza által belinkelt szövegben, hogy itt valamilyen betiltott szerről volt szó.
10. emike
2006. okt. 12. 15:19
ez még viccnek is rossz.
9. emike (válaszként erre: 7. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 15:16
bocsi,csak dolgom volt,de most megnézem
8. emagdi (válaszként erre: 5. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 14:55
hű, ez nagyon durva!!
7. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Emike)
2006. okt. 12. 14:36

Nem nézted meg a képeket? Egy betegség neve, a bőr kóros elszíneződése az ezüsttől, szemet is színezi. Nézd meg a képeket! Általában egy normális (rózsaszínes bőrű) van egy argyriás mellett.


Nem olvastam végig, hogy ezen kívül, milyen más káros hatása LEHET, mert nem vagyok érintett a témában.


Az egyik mókus az ízületi bántalmai miatt kezdte a kúrát, a fájdalma csökkent is, csak ilyen lett tőle. Nyilván nem egyszer-kétszer fogyasztott belőle. Valahol azt olvastam, ha jól emlékszem egy vegyész hozzászólása volt, hogy ez nem tud kiürülni a szervezetből, úgyhogy nem kicsit veszélyes (viszont nem tudom, hogy mennyire extrém, hogy valakire ilyen hatással legyen, talán a cikkben benne van.)

6. emike (válaszként erre: 5. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 14:12
bocsika,eza szó ,hogy argyria mit jelent?
2006. okt. 12. 10:55

Nem akarok károgni, de nézzétek meg ezeket a linkeket. Aki nem tud angolul, a képek is elég beszédesek. Rendszeres ezüstkolloid fogyasztók vannak rajta, akik argyriásak lettek:


[link]


[link]


[link]

2006. okt. 12. 10:39

hát, ha csak fele igaz a gyakorlatban, annak ami a cikkben van, már nagyon nagyon nagyon jó!!!!!

lehet, hogy én is veszek belőle, és kipróbálom:))

2006. okt. 12. 07:50
Mi is használjuk és ismerjük az ezüst kolloidot. Szerintem is van benne valami!
2006. okt. 12. 07:49
Az ezüst kolloidot én is ismerem,használjuk a családban.Nagyon sokoldalu,és hatásos"csodaszer"
2006. okt. 10. 23:26
A megfelelő mennyiségű kolloid ezüst a szervezetben egy kiválóan működű második immunrendszert hoz létre bennünk. Fertőtlenitő és betegségmegelőző hatása mellett alkalmas konkrét betegségek gyógyitására is, ill. a gyógyulás elősegitésére. Egyetlen ismert kórokozó organizmus sem képes megélni, ha az ezüstkolloid akár csak apró nyomokban is jelen van a szervezetben.

Ugrás a teljes írásra: Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook