Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók fórum

Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók

1 2 3 4 5 6
2016. szept. 6. 18:41

Én Szendi Gábort nagyra tartom, sokat tanultam már tőle. Most nézd csak mit találtam tőle:

[link]

Az a bajom ezzel, hogy minden írását kutatási eredményekkel szokta alátámasztani.

141. bjudit55 (válaszként erre: 140. - Millica)
2016. szept. 6. 17:38
:D
140. millica
2016. szept. 6. 17:32
Ezek után ajánlom ,hogy neked is használjon :D
139. millica (válaszként erre: 138. - Bjudit55)
2016. szept. 6. 17:32

Nemár, basszus ez így tényleg soknak tűnik és még szórófej se volt benne? :( Na jó én se veszem patikában olcsón kb 2800 ft 2dl. Hát én pl a czeizel endre féle magzatvédő vitaminba szaladtam bele és megvettem patikában 2500ért holott ahol páromnak Fer 14-et rendeltem (ez is baromi drága majdnem 14ezer) na itt 1900ért kaptam volna a vitamint meg és ingyenes szállítás.

Úgyhogy én is elkapkodtam :)

138. bjudit55 (válaszként erre: 137. - Bjudit55)
2016. szept. 6. 15:49
Hú, de drágán vettem. 5.990 ft-ért. Nézem a netes árakat, szállítással együtt olcsóbban vehettem volna.
2016. szept. 6. 15:26
Ma vettem egy 500 ml-es Dr.Juice ezüstöt.Gondoltam, nagyobb kiszerelés, olcsóbb. Aztán itthon lepődtem meg, mert nincs vele szórófejes kis üveg. Pedig a lábamhoz jó lett volna.
136. bjudit55 (válaszként erre: 135. - Millica)
2016. szept. 5. 13:34

Az aranyról írják hogy nem gyógyít, ill. egy előadás részletében olvastam.

Az ezüstről elhiszem hogy gyógyulást hoz, hisz elpusztítja a betegségeket fenntartó kórokozókat.


Jó lenne az aranyat is inni, hisz a memóriám, az alvási problémám, az ízületeim, mind meghálálnák biztos. Még töprengek kicsit, mert a rokkantsági nagyon kevés. :)


Majd beszámolok a lábgombával kapcsolatban.

Régen mikor Exoderilt és a másik neve nem jut eszembe használtam, hajszárítóval szárítgattam a talpamat, de csak nem segített egyik sem. Pedig hónapokig adtam ni többször is az ezreseket.

Na majd most az ezüst! :)

135. millica (válaszként erre: 134. - Bjudit55)
2016. szept. 5. 13:20

Remélem beválik neked is. Írtad ,hogy lehet addig van hatása míg iszod. Hát , nem tudom, az én évekig,(nem vicc)női bajomat mint írtam 1.5 hét alatt orvosolta aztán abbahagytam és úgy hidd el,hogy nemhogy 1 de vagy 3 évig nem tért vissza a problémám. Most is csak hébe-hóba iszogatom és a bajom is nagyon ritkán most is hónapokkal ezelőtt jött elő de el is múlt. De biztos vannak betegségek amiknél talán némi szünetet tartva folyamatos használata szükséges.

Lábgombára javasoltam páromnak, de ő nagyon hitetlen :D de most meggyőztem.

134. bjudit55 (válaszként erre: 133. - Millica)
2016. szept. 5. 09:38

Köszönöm szépen, ha sikerül holnap átmegyek Siófokra és meg is veszem.


Képzeld el, hogy évtizedek óta nem tudok megszabadulni a lábgombától, hiába használtam többször hosszú ideig mindenféle szereket. Mert mindig nedves a lábam. csak 2 kisebb folt van. Kíváncsi leszek, az ezüstkolloid hatásos lesz-e. kívül-belül használom majd.

133. millica (válaszként erre: 132. - Bjudit55)
2016. szept. 5. 09:28
Igen ezt ittam :)
2016. szept. 4. 19:38

Írd meg lágy szíves, ezüstből ezt vegyem?

[link]

Te ezt ittad?

131. bjudit55 (válaszként erre: 130. - Millica)
2016. szept. 4. 09:57

Igazad van. Az én koromban az volt az általános, hogy 20-22 évesen szülték az első gyereket. Én is tudom hogy ez ma 10-15 évvel is kitolódik. Sajnos én ezzel kapcsolatban nem mondhatok semmit, mert az ő élete. Ki tudja mi jár a fejében azon kívül amit én tudok. Részemről marad az ima. :)


Olvastam olyat, hogy az aranykolloid nem gyógyít. Sokat javít bizonyos állapotokon, de ha abbahagyjuk a fogyasztást, visszaáll minden az eredeti állapotába. Úgy emlékszem ezt az Alzheimerrel és a Parkinsonnal kapcsolatban olvastam. Nálam ízületi, memória és alvási gondok vannak. Utóbbira azt hiszem megtaláltam a gyógyírt nem is rég a glicin "személyében", de a többire én is szeretném az aranyat. Ami most még van a rossz fajtából, azt kiöntöm. De előbb az ezüstöt veszem, egyszerre nem megy a kettő.


Neked meg nagyon szurkolok, és várom a tapasztalatokat. Remélem ha a feszültség, stressz elmúlik, összejön a baba is. :)

130. millica (válaszként erre: 129. - Bjudit55)
2016. szept. 4. 09:21
Jaj nehogy már ne akarjon babát 36 évesen :) a mai világban már nagyon sokan sőőt mindig is voltak régen bevállalósak akik 35 felettiek voltak sőt 40esek is . De most mára ez teljesen elfogadott dolog szerintem, az orvosok hamar kiszűrik ha probléma lenne a magzattal, de én ettől nem félek. Anyukám 38 évesen szülte húgomat :) semmi komplikáció nélkül. A net tele van ilyen korú és idősebb nőkkel akik azon vannak hogy jöjjön a baba.
129. bjudit55 (válaszként erre: 128. - Millica)
2016. szept. 4. 09:15

Akkor értem miért a bizodalmad. :)

A te írásaidon felbuzdulva olvastam én is amit találtam, viszont az aranykolloidról általánosságban írnak. Terjedelmesebb írásokban úgy jellemzik az aranykolloidot, hogy a jó minőségű aranykolloid hatása ilyen és ilyen. Konkrétan a Dr. Juice aranykolloidról nem írnak sehol. Ez téveszthetett meg engem akkor, mikor a Nano Gold-ot választottam. Ott írnak terjedelmesen a jó minőségű aranykolloidról, és én úgy gondoltam ebből, hogy az oldalukon olyat árulnak.


Először a jövő héten ezüstöt veszek. Vannak kisebb gondjaim, amiket megoldhat. Megnéztem, árulják egyes gyógyszertárakban, és Siófokon is van.Én balatonvilágosi vagyok.


Más:

Nagyon szeretnék unokát.

A fiam barátnője is 36 éves, és olyan érzése van hogy késő az ő korában gyereket vállalni. Szerintem nem, és látom te is belevágnál még. Mielőbbi sikert kívánok ehhez!!

128. millica
2016. szept. 4. 07:21
Ja és köszi a linket én már mindent ami fellelhető a neten elolvastam róla :)
127. millica
2016. szept. 4. 07:20

Nem félek az aranyuktól :)

Én az ezüstöt igazából mikor rövid kúrát tartottam ,nőgyógyászati eredetű problémára ittam. 1 hét múlva már feleszméltem ,hogy vége, elmúlt. Talán ittam kicsit tovább de aztán abbahagytam.

Az ízületi problémám egyáltalán nem olyan problémás, és csak időjárás változáskor fájdogál mondjuk reggel, de ahogy járkálok utána már el is múlik. Sokszor mintha nem is lenne nem érzem. Télen jön elő inkább, de régen több bajom volt vele, lehet írtam is hogy a mandulámról van ez az egész,amit 25 éves koromban vettek ki 11 éve. Lassan az évek alatt múlt a fájdalom, ami maradt az meg csak fronthatáskor okoz némi kellemetlenséget. Tehát célirányosan hosszú ezüstkolloidkúrát erre nem alkalmaztam.

Amúgy kimondottan inkább az arany jó ízületre, amit műtétek alkalmával is használnak,mikor lemezt ültetnek be az ízülethez.

2016. szept. 3. 16:39

Az ezüstkolloid nem segített az ízületi gondjaidon? Azt olvasom, ízületre, és reumára is hatásos.

[link]

125. bjudit55 (válaszként erre: 124. - Bjudit55)
2016. szept. 3. 16:19
124. bjudit55 (válaszként erre: 123. - Millica)
2016. szept. 3. 16:05

Az én memóriám is javításra szorul, és aludni sem tudok eleget. 60-on túl vagyok. :)

Hanem kutakodtam kicsit,az ezüstről találtam tapasztalatokat: [link] viszont az aranyról nem. Kicsit félek hogy megiszod, nehogy valami bajt okozzon!

Ha találnál véleményeket, kérlek mutasd meg. Még keresem én is.


Az ezüst iszogatás úgy gondolom méhszáj sebre is jó lehet, mert olvastam több nőgyógyászati panasz megszűnéséről általa. Nekem van.

123. millica (válaszként erre: 122. - Bjudit55)
2016. szept. 3. 15:26

Amúgy tudtam,hogy nyugtatólag is hat, "újjáépíti" az idegrendszert. Reménykedek még abban is hogy javul a memóriám, élesebb lesz a figyelmem, tehát ilyen jellegű javulást is várok tőle, Az hogy hat az ízüeletekre az csak hab lenne a tortán :)

Köszi a jókívánságot!

2016. szept. 3. 15:23

Akkor lehet mondani, nyugtatónak is beválik. Izgatottan várom a további tapasztalataidat, kérlek írjad ha van valami. :)


Mielőbbi sikert kívánok a baba projekthez!

121. millica (válaszként erre: 120. - Bjudit55)
2016. szept. 3. 14:31

Igazán nincs mit, szivesen segítettem.

Ha megrázod nem úszkál benne semmi, már írtam,,hogy akkor már nem is minőségi kolloidot vettél hanem csak egy kutyulmányt ami még veszélyes is lehet a szervezetedre nézve.

Nos tapasztalat ennyi idő alatt, (2. napja iszom) nem igazán lehet :) bár volt ,hogy erősebb nyugalmi állapot szállt meg, pedig én elég stresszelő és szorongó vagyok mostanában, új munkahely előtt állok, és mostanában nyüzsis napok, ja és babát szeretnénk de már nagyon régóta és most nekivágtunk a kivizsgálásoknak is. Tehát ezek mellett, hogy így megszállt a nyugalom ,na az jó érzés volt :) ahogy beveszem utána nem sokkal érzem is. Ma különösen izgatott voltam, nem volt különösebb okom rá a mai napon, bevettem az 5ml aranyat és utána megint lehiggadtam. Hát egyenlőre ennyi :)

Ja és régen mandulámról ízületi gyulladásoktól szenvedtem, évekkel ezelőtt hideg napokat megérzem vagy ha változás áll be az időjárásban. Most meg mintha az arany előhozná kissé az ízületi fájdalmaimat, csuklómban ,térdemben. Amúgy ezüstnél is így működött először mintha kihozná a betegséget,ami bújkál benned aztán szépen elmúlik. Tehát meglepődtem ,hogy a térdízületem kicsit fájdogált pedig nem szokott ,már rég fájt. A bőröm is mindig pattanásos pláne ugye mielőtt megjön úgyhogy azt is szemmel tudom követni, lesz e változás mert a bőrre szintén jó hatással van. De madj elválik.

2016. szept. 3. 11:41

Köszönöm a segítségedet.

Úgy nézem, az aranyból csak 2 dl-es van, a fél literes olcsóbb lenne.

Érdekelne ha kicsit megrázod az üveget, látsz-e üledéket felszállni, és nagyon örülnék ha megírnád a tapasztalt pozitív változásokat is.

Lehet hogy én is veszek.

119. millica
2016. szept. 3. 08:09
Az adagot az ezüstkolloid szerint iszom 3*5 ml. Amúgy én bízom az aranyukban is mint ahogy nekem nagyon jól bevált az ezüst is. Tény nem találsz az aranyról még annyi kutatási eredményt információt, de ami késik nem múlik. A szemcseméret és sűrűség számít ,így lesz hatékonyabb, bár nem térek ki a részletekre régen olvastam róla. Ha nagyobb az ezüst szemcse akkor az már gáz, lerakódhat és hatékonyságában se lesz tökéletes.
118. millica (válaszként erre: 117. - Bjudit55)
2016. szept. 3. 08:04

Bocs :) úgy értelmeztem nem tudod elolvasni.

Én már igen megvettem és iszom. De én nem innen rendeltem találtam valamivel olcsóbbat. Így se túl sokat de sprórolsz pár száz ft-ot. De ha Bpesti vagy akkor személyesen is át lehet venni.

Ezen az oldalon.

[link]


itt pedig láthatod a szállítási díjakat.

[link]

117. bjudit55 (válaszként erre: 116. - Millica)
2016. szept. 3. 06:48
Köszönöm, kedves vagy. nagy részét ennek elolvastam az oldalon, nem is ebben akartam a segítségedet kérni, hanem hogy melyiket vegyem és mennyit fogyasszak. Te már megvetted az aranyat? Mennyit szedsz? Szintén ezektől vetted?
116. millica (válaszként erre: 115. - Bjudit55)
2016. szept. 2. 20:10

Nemrég közzétett kutatások eredményei alapján az arany segítségével elpusztíthatjuk a daganatos agysejteket. Az értékes sárga fém nanórészecskéi sokat segítenek abban, hogy az egyik legelterjedtebb daganatfajtát legyőzzük. A Camregi Egyetem kutatói szerint ezzel az új eljárással az agydaganat legagresszívabb formáját, a glioblastoma multiformet is le lehet győzni.

Azok, akiknél ezt a betegséget diagnosztizálják, nagyon hamar meghalnak, csak kb. 5 százalékuknak sikerül némileg meghosszabbítani az életét. A kezelést kemoterápiával kombinálják, és így rendkívül hatékonynak bizonyult. Az új kutatás szerint a nanotechnológia segítségével az agydaganat számos fajtáját le tudják majd küzdeni a közeljövőben.

A kísérlet során daganatos betegektől származó és továbbnevelt sejtekbe juttatták az aranyat és a kemoterápiás gyógyszert. Amikor az arany a sejteken belül került, sugárzás hatására elektronokat bocsájtott ki az, így roncsolta szét a daganatos sejtek DNS-ét. Ezután a kemoterápiás gyógyszer is hatékonyabbnak bizonyult. 20 nap megfigyelés után a daganatos sejt nem éledt újjá.

Az új módszer tökéletesítéséhez és alkalmazásához még számos kutatás szükséges. A tudósok azért választották pont az aranyat, mert ez egy jóindulatú anyag, így semmilyen kárt nem tud tenni az emberi szervezetben. Ha pedig sugárzásnak teszik ki, olyan elektronokat bocsájt ki, amelyek gyökerestől képesek elpusztítani a rákos sejteket.

115. bjudit55 (válaszként erre: 114. - Bjudit55)
2016. szept. 2. 07:25

Nézegettem kicsit az oldalon.

A fórumban egyetlen kérdésre sem válaszolnak, az aranykolloidról pedig ilyen hányaveti ódon írnak. Nem bánják hogy olvashatatlan:

[link]

Nem tudom mit gondoljak. Segítenél?

114. bjudit55 (válaszként erre: 113. - Millica)
2016. szept. 2. 07:09

A Dr Juice nagyon drága, de lehet hogy adok ennek is egy esélyt. Gondolom ennek a legjobb a minősége is. Akkor azt vegyem amit toroköblögetőként árulnak? Abból kell 15 ml naponta?

Sajnos a kutakodás már nem nagyon megy, mert erősen gyengül a szemem és nagyon árt a monitor. Nem tudom mikor találnám meg.

113. millica (válaszként erre: 112. - Bjudit55)
2016. szept. 1. 20:38

Csak így forgalmazhatják,így kaptak rá engedélyt. Röhej de ez van. Ha nagyon kutakodsz akkor ráakadhatsz a magyarázatra miért is csak így árulhatják, engem meggyőzött pláne a hatása.

3*5 ml felnőttek napi adagja. De én a 15 ml-t kettéosztva reggel és este ittam.

Van mérőkupakja és adnak egy szórófejes kisüveget is.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook