Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók fórum

Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ezüstkolloid és aranykolloid - hasznos tudnivalók

1 2 3 4 5 6
2016. szept. 1. 12:47
A Dr. Juicét megnéztem a drjuice.info oldalon. De nincs olyan amit meg kell inni, csak száj és torok öblögetős van. Mennyit ittál naponta belőle?
111. millica (válaszként erre: 110. - Bjudit55)
2016. szept. 1. 12:30

Sajnálom,hogy feleslegesen adtál ki rá pénzt.

Én sokat kutatkodtam mire rátaláltam egy termékre ami megfizethető számomra és leellenőrízhető kutatási eredményekről és engedéllyel rendelkezik.

Ez a Dr. Juice féle ezüstkolloid volt amiről van tapasztalatom. Én mint írtam, már mindent kipróbáltam előtte, olvastam ha a probléma évek óta fenáll akkor hosszabb kúrára lesz szükség. Na én aki nap mint nap a bajommal éldegéltem elkeseredve, kb 1 hete ittam az ezüstvizet mikor felötlött hogy jézusom, nincs odalent bajom, elmúlt. Totál kb 1.5 hétig ittam és aztán kb 3 évig nem volt semmi bajom, amúgy javallt évente egy kúrát tartani.

Ezért fordultam megint több bizalommal a Dr. Juice aranykolloidhoz. Találtam egy weboldalt ahol a legolcsóbb kiszállítással együtt. Ebben az oldatban nincs szemcse, nem is szabad semmit látnod egy minőségi termékben az arany és ezüstszemcse szemmel nem látható! Nagyon fontos a folyadékban lévő ezüst vagy arany sűrűsége hisz hatékonysága abban rejlik na és a szemcsemérete. Én nem is mernék akármilyen terméket megvenni.

110. bjudit55 (válaszként erre: 109. - Millica)
2016. szept. 1. 09:46

Szia!

Hát, én előre nem szoktam hinni semmiben, persze mindent úgy próbálok ki, hogy hátha majd ez.... Természetesen megint csalódtam, mint mindig.

Az agyi tevékenységem változatlan, és ugyanúgy megvannak az ízületi gondjaim is. Kicsivel sem vagyok energikusabb sem. Egyáltalán semmi hatás, és nagyon fel vagyok háborodva, hogy megint hagytam magam megvezetni. Ráadásul a hivatalos honlapon vásároltam, 9 üveggel egyszerre, mert kedvezményes volt. Pár napja nagyobb dózisban fogyasztom, hogy fogyjon már el végre, mert kidobni sajnálom, de még mindig van 3 üveg, és egy majdnem teli.


Megírnád melyik ezüst kolloidot használtad és milyen dózisban? Ha felráztad az üveget, zavaros volt? Az aranyban az is zavaró, hogy üledékes, ami ugye nem kolloid méret. Akkor mi van benne??

109. millica (válaszként erre: 108. - Bjudit55)
2016. szept. 1. 08:17

Heló :) én is elkezdtem inni az aranyat.

Neked milyen tapasztalatod van vele?

Több okom is van kipróbálni, ezüstkolloiddal, orvosoltam már egy évekig fennálló nőgyógyászati problémát, ami nálam felért egy csodával, mert nem egy orvosnál jártam és az általuk felírt gyógyszer ,kúp csak rövid ideig vagy egyáltán nem használt.

Ezüstkolloid kúra előtt még felvettem párommal együtt egy injekciókúrát is,één aki úgy fél a tűtől...,de placebó ide vagy oda nem segített az sem, pedig hittem 1000%-ban hogy segít majd.

Végül az ezüst oldotta meg :)

Én az aranynál arra leszek kíváncsi mennyire hat agyi szinten és energia fokozása szempontjából. De ízületi problémáim is vannak de az nem mindig.

Neked vannak pozitív tapasztalataid?

2016. júl. 5. 15:44
Rajtam kívül senki???
107. bjudit55 (válaszként erre: 106. - Bjudit55)
2016. jún. 13. 13:56
Helyesbítek mert elütöttem: 3x10 millit szedek.
2016. jún. 13. 13:55

ma kezdtem használni az aranykolloidot. napi 3x20 milit szedek, és spray-zem az arcomra.


Majd írom a tapasztalatokat ha lesznek. Ha simább lesz a 61 éves arcom, akkor elismerem hogy tud valamit. de ami belülről változik, azt is leírom majd.

2016. jún. 10. 11:04

Élesszük fel a témát!


Kinek van tapasztalata az arany kolloid használatával kapcsolatban?

104. boygay
2013. jan. 29. 21:17
Azért azt ki ne találja már valaki hogy Szifilisz fertőzött és meg isza ezt a folyadékot és meg gyógyul mert komolyan hanyat vágom magamt !!!!!!
103. Raych
2012. nov. 11. 13:27

Sziasztok!


Gyakran használok Mesosilvert, nekem eléggé bevált. Mostanában a fejbőrömre használtam, elmulasztotta a gombásodást. Nagyon hamar hatott és maradt még néhány, s gondoltam megkérdezem az itt egybegyűlteket, hogy volna-e akit érdekelnek a megmaradtak. Ha igen, jelezzetek!


Üdv

Tverdota Péter

2011. nov. 19. 07:06
nekem az ezüst bevált...hasmenésre a gyerekeknél, köhögésre , orrdugulésra, sebek gyorsabban gyógyultak, gombás fertőzésre nagyon tuti,
101. syria
2011. nov. 19. 06:55

Millió cikk, és ilyen fórum van már. pl:


[link]

100. brndt
2011. nov. 19. 06:42

Egy hete kezdtem el szedni mind a kettőt, kíváncsian várom mások tapasztalatát, hozzászólását.

Én nagyon hiszek benne és bízom a jótékony hatásaiban. Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni hogy kinek mire volt hatékony.

99. abri
2011. nov. 13. 10:00

Én a Flavin termékeit használom, nekem nagyon bevált. Nano Silver megfázásra, legutóbb a macskánknak adtunk belőle mert tüsszögött, 3 nap alatt meggyógyult.

Amikor fájt a könyökem a fájd. csillapító nem használt, Nano Gold-tól pár nap alatt elmúlt.

98. akino17 (válaszként erre: 97. - Akino17)
2011. nov. 12. 17:47
Azt még hozzátenném,hogy sokan nem tudják,de az üveg szájához és a folyadékba nyúlni nem szabad,mert szennyeződik és veszít a hatóerejéből.
2011. nov. 6. 13:31

Szép napot mindenkinek!

A minőségétől ,az előállítás tisztaságától függ az ára.

Ebben az esetben az olcsó az nem biztos hogy jó minőség.

2010. okt. 28. 23:22

üdv!


Az aranykolloid tapasztalatokkal kapcsolatban érdeklődnék. Én a nanogold aranykolloidot vásároltam. Olvastam olyat, hogy ha a készítményben "úszkáló darabokat" látunk, akkor azt nem tanácsos belsőleg elfogyasztani. Ez így van-e, illetőleg ez mitől van. Ez a termék jóval olcsóbb mint más aranykolloid készítmény. Esetlegen melyiket ajánljátok?

95. abri
2010. júl. 15. 13:46
Én két cégnek a termékét láttam, azoknak az árát írtam le, az összetételükről nincs információm.
94. nedi
2010. júl. 14. 21:22
Mitől függ az ára?Vagy csak ennyire szabad áras?
93. nedi (válaszként erre: 92. - Pirosalma)
2010. júl. 14. 21:21
Nem tudom én csak azt írtam le,ami rajta van.Én nem igazán értek ezekhez,azért is próbálok utána érdeklődni,minél több infót szerezni róla.
92. Pirosalma (válaszként erre: 91. - Nedi)
2010. júl. 14. 07:34
Azért arra kíváncsi lennék, "elektromos eljárással adalékanyag nélkül" hogyan lúgosítjűk a vizet...(Ilyet ugyanis nem lehet.)
91. nedi
2010. júl. 14. 07:02

A víz neve:Ezüst Ion Lúgosított Ivóvíz ph9,3.

Összetevők:Elektromos eljárással adalékanyag nélkül lúgosított(ph9,3+/-3%)ionizált ivóvíz,ezüst kolloid

Ezüstös szürke üvegben van és 2 liter 405ft.

Biztos valami új dolog,ha még senki nem próbálta.

90. abri
2010. júl. 13. 09:16

Nem tudom milyen az ezüst kolloidos víz, felénk Nano Silver néven lehet hozzájutni.

Csak jót tudok róla mondani. Immunerősítő, gyerekeknek is lehet adni, természetes antibiotikum.

Megelőzésre minden nap, betegség esetén emelt adagban kell fogyasztani.

Jó mindenféle megfázás, felfázás, torokgyulladás,szem-fülgyulladás szájnyálkahártya gyulladás esetén. Külsőleg pattanás, gombás fertőzés, szemölcs, égés, herpesz lábszárfekély...

89. nedi
2010. júl. 12. 17:20

Nálunk egy gyerekorvos ajánlotta az ezüst kolloidot.

Én azért bizonytalan vagyok.Magamon még csak-csak kipróbálnám,de a gyerekeken.......

Most lehet ezüst kolloidos vizet kapni,azt vettem.

Valaki próbálta már?

88. abri
2010. júl. 12. 10:03
Lelki problémára a Nano Gold való, nem a Silver!
87. rtopi (válaszként erre: 86. - Mylady15)
2010. júl. 10. 06:30
Szia! Szerintem inkább vírus, baci, stb. "gyilkoló" hatása van, nem hiszem, hogy lelki terhekre jó. Nem olyan immunerősítő, mint a vitamin.
2010. júl. 2. 01:07
Ismerőseimtől hallottam az arany, illetve ezüst kolloidról. Nem szépészeti célra, hanem belsősleg szeretném használni. Nagyon sok a teher rajtam, szedtem már többféle vitaminkészítményt, talán ez segítene...Olyanok válaszait várnám akik szedték, van-e jó hatása, vagy felejtsem el?
2010. jún. 18. 14:04
Sziasztok' Mit szóltok a NANAO Silver termékhez? Van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni?
84. Dzsami
2009. ápr. 29. 00:21

Szia Mia,

nekem az amerikai ezüstkolloid valt be, a MesoSilver

Innen tudtok rendelni: purestcolloids.com

A honlap es utana több szaklap atböngeszese felnyitotta a szemeim, te jo eg! Hisz a laboratoriumi ezüstkolloid sargasvörös, mig itthon mindegyik atlatszo. Es ez csak egy a sok különbseg közül. Arulak arany, rez, cink es platna kolloidot is, mindegyik szines, es nem fenyerzekeny! A hatekonysaguk pedig 600-2000 szerese a kereskedelemben kaphatonal

Az itthon kaphato termekek nekem sajnos nem segitettek..

puszi

83. vivili (válaszként erre: 82. - Rtopi)
2009. márc. 23. 13:07
Valahol olvastam is, hogy lenyelni szigorúan csak kúraszerűen javasolják, inkább külsőleg kell használni. Nekem leginkább akkor hatásos, ha a fájó manduláimat gargarizálom vele.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook