Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) fórum

Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. márc. 3. 21:33

Hali csajok:)


itt mi mind segíteni szeretnénk:)) Mici rajtad a sor, össze kell szedned magadd, fiatal csaj vagy, nem lehetsz ennyire negatív tessék szépen összekapni magad....előtted az egész életed:)))


Zsóka gratulálok 10 kg szuepr teljesítmény...csak így tovább...mennyi a cél???


Velocipaptornak igaza van tartani kell a ch, én figyeltem a kcal is, napi 5 kaja és torna.....ha hiszi valaki ha nem ez a titka....

2010. márc. 3. 19:58

Kedves Micimacy!


Segíteni szeretnék ,hogy újból nézesd meg a pajzsmirigy értékeidet! Ilyen tulsúly mellett egy év alatt is romlik ,és hiába diétázol-jojó effektus!


A referenciaértéket 0,3 és 4,6 közt írják ,de már 2,8-nál sem lehet fogyni. azért "erőszakoskodom",mert nagyon szeretnék neked segíteni....és inzulint is nézess....

58. 89096b1531 (válaszként erre: 56. - 2272c44fb6)
2010. márc. 3. 19:20

Most is teljesen magamra ismertem. En most 20 eves vagyok. Olyan 16-17 eves koromban jott ram a bulizhatnek. Egeszen addig babaztam, apukam jelentette nekem a tarsasagot, setaltunk, viragot ultettunk. Nem erdekelt semmilyen buli, pia, pasi meg vegkepp. Az se tudtam mifan terem a szorakozas, mert nem ereztem azt, hogy nekem a buli jelentene a jokedved. Es ugye gimi, baratnok, bandazas ... bulik. Kettesben jartam a baratnommel bulizni, o mindig felszedett valakit, en meg egyedul mentem haza. Rosszul esett. Persze ezt neki nem mutattam, azt mutattam, hogy en jol erzem magam pasi nelkul. Pedig akkor meg csokolozni sem csokoloztam. Nem tudtam elkepzelni, hogy milyen az, ha atolel egy pasi. Szerettem volna tudni, de sosem kozeledett felem senki. Es ugye a koversegemre fogtam. Es sajnos egyre durvabb bulikba keveredtunk, meg volt a csok is, az elso szexualis elmenyem. Sajnos nem a legjobb elmenyeim koze sorolhatnam az elsot. Aztan egy alkalmi kapcsolat egy forro nyari esten a Tisza parton ... Kicsit kezdtem feloldodni. Es ez a nyar volt a fordulopont. Tiszapart, tarsasag, csillagok, furdozes. A baratnom pasijanak a baratja figyelt fel ram. De egy mukkot se beszelgettunk, csak leste a hab testemet, ahogy pancsizok. :D Aztan bejelolt iwiwen, majd msnen kezdtunk beszelgetni. Es vegul egy bulin ujra talalkoztunk. Valahogy igy ... es igen, a testem volt az ami megfogta. No meg az arcom, szerinte a baba arcom. Sokaig elotte is gatlasaim voltak, pl nem mertem elol menni a lepcson, hogy ne lassa a nagy fenekemet. Levetkozni sem mertem elotte ... O most 26 eves. Tapasztalt minden teren. Es leultunk beszelni errol. Ot nem erdekelte, hogy en kover vagyok, vagy hogy annak erzem magam. O ugy szeretett. De nem akartam hinni neki. Es csak ettunk ettunk, csipszek, csokik ... elcsorgott ram az a tomerdek kilo, amivel azota is kuzdok. Es ahogy irtam az elozo hsz-ban, 100 kilosan is tetszettem neki. Es pont a fenekem akartam elrejteni elole, ami neki a legjobban tetszik. Es hidd el, van ilyen! Az a bizonyos hulye kozhely szerint, hogy van rajtunk mit fogni. Ha pasi lennek, nem szeretnek egy girhes not markolgatni.

Es ugye onnan indult az egesz, hogy kislanybol nagylannya nottem ki magam, minden ertelemben. Szerettem volna pasit, nem jott ossze, magamba is fordultam ... de kover is voltam/vagyok, de onbizalmam sem volt.

Allj a talpadra! Jarj tarsasagba, baratnozz, mert ranezni az emberekre! Ne erdekeljen, hogy mit gondol a masik, hisz mindig lesznek olyanok akik megvetnek valamiert, vagy irigyek. Ez nem rad igaz, ez mindenkire. Nem lehetsz kibekulve mindenkivel. Mindig lesznek rosszakaro emberek. De beloled csak egy van! Nem elhetsz bezarva! Szeresd magad, nevess es a vilagot is szebbnek fogod latni! :)

2010. márc. 3. 18:48
Javítás: Pasi fóbiám
56. 2272c44fb6 (válaszként erre: 55. - 89096b1531)
2010. márc. 3. 18:46

Szia!


Köszönöm a hozzászólásod.

Nagyon drukkolok a további küzdelmedért, hogy legyen erőd.

Hogyan fogyókúrázol?

Nekem is volt már két sikerélményem, erről az elején írtam asszem.:D

Számomra nagyon meglepő volt, hogy itt mindenkinek, vagy majdnem mindenkinek van párja, nekem ezzel nagyon nagy problémáim vannak.

Padi fóbiám van, vagy mi, menekülnék, ha a közelemben vannak,olyan, aki tetszik, vagy akarna valamit.

Még a hideg is kiráz.

Valszeg amiatt, hogy nem tudom elfogadni magam.

Te hogy jöttél össze a pasiddal?

Pusz.

2010. márc. 3. 18:19

Mici!

Ahogy visszaolvastalak, volt hogy magamra ismertem egy-egy mondatod utan. Nekem majdnem a parkapcsolatom ment ra az orokos vegetalasom miatt. 2 es fel eve vagyok egyutt a parommal, 84 kilosan ismert meg es kifejezetten tetszett neki az akkora mivoltam. Es mivel a szerelem hizlal, 2 ev mulva 100 kiot mutatott a merleg. Nem is olyan reg volt es, Karacsony utan. De mar a 100 kilo fele vezeto uton csak vitaztunk, vitaztunk es csak vitaztunk. Volt hogy azert mentunk haza egy bulibol, mert rondanak ereztem magam. Vagy pont emiatt el se mentunk. Nem volt kedvem emberek koze menni, nem akartam ranezni senkire. Ha vasarolni mentem mindig szomoruan ertem haza, mert semmit nem talaltam magamra. A nadrag orokos gondot jelentett, bar meg most is. Persze a paromnak, legalabbis elmondasa szerint 100 kilosan is tetszettem. Egyetlen kivetnivalot talalt csak. A szex! Nehez voltam neki. Es jott a fordulopont! Januar kozepe. Kiakadt a merleg es en is. Es jott a "majd holnaptol". Tovabba magas vernyomast allapitottak meg nalam, bizony a kiloim miatt. Most marcius eleje van es lefogytam 10 kilot. 90 kilo vagyok. Nem latvanyos meg az eredmeny, de en erzem. Latom az arcomon, mosolyok es szembe merek nezni az emberekkel, fel emelt fejjel jarok, jo kedvem van. Sosem voltam vekony, mindig kerek voltam. De most nagyon igyekezni fogok.

Es Mici, figyelj! Semmivel sem ersz kevesebbet mint a vekony lanyok. Pedig en is azt hittem. Azt hittem, hogy nem kellek senkinek, meg a paromnak se, pedig akkor is mellettem volt es van is. Szeresd magad! Csak egy pici eletmodvaltasra van szukseged es jobb lesz majd a borodben. Ne az jelentse az oromot hogy megeszel egy tabla csokit, hanem az hogy 2 almat ettel vacsorara es masnap buszken ebredsz majd. :)

54. velociraptor (válaszként erre: 52. - 2272c44fb6)
2010. márc. 3. 17:17

Szia Micimacy!


Szerintem csináltasd meg a vizsgálatokat és dönsd el ,hogy megpróbálod!!!

Én évekig hittem ,hogy nem sikerül. Utána beálltam a 120-160gr szénhidrát ,napi 5 evésre ,és már 3-4 után lefele ment a mutató!

És ha pár napig "bűnözök",akkor se megy föl,legfeljebb megáll-ahhoz képest ,hogy azelőtt ha fogytam 4 kilót felment 6.

Kitartást a műtéti dolgokhoz!


"velociraptor"

2010. márc. 3. 16:59

Jah, egy kérdés.

Hallott már valaki felszívódó gyomorgyűrűről?

Ma mondta a háziorvosom, hogy van ilyen.

Pusz.

2010. márc. 3. 15:51

Sziasztok!


Most kicsit-megint, vagy még mindig- magam alatt vagyok, sajnos csőstől jönnek a gondok.:(

Először is március végén lesz egy műtétem, sok kis epekövem van, előtte vizsgálatok, közöttük gyomortükrözés, és maga a műtét kellemetlenségeitől is félek, nomeg attól is-kicsit,nem nagyon-, hogy elfelejtek felébredni az altatásból, mert összegyűlik a hájamban az altató.

Aztán a térdem gyönyörűen meszesedik, ami állítólag nem függ össze a túlsúllyal, bárkinek meszesedhet, de basszus kiábrándult és megfáradt vagyok.

Fél évig kell szednem egy gyógyszert, Dona a neve,amitől egy kis javulást várhatok.

Mellesleg egy havi adag 4250Ft...

Lehet egészség kártyára, igen, de akkor is, bűn ennyi pénzt költeni magamra, utálom az egészet, hogy mindig csak a gond van.

Tényleg azt érzem, hogy jobb lenne nélkülem mindenkinek.

Ez nem önsajnálat, én így látom és gondolom.

Szebb napot Nektek, pusz.

2010. márc. 3. 09:47

Sziasztok:)


Bizony Mici már csak rajtad áll...

2010. márc. 2. 22:22

Szia Micimacy!

Már többen is fölajánlottuk a segítséget, de Te még nem nyilatkoztál, hogy elhatározásra jutottál-e, hogy változtatsz...

49. velociraptor (válaszként erre: 40. - 2272c44fb6)
2010. márc. 2. 20:25

Kedves Micimacy!

Sajnos nem tudok. Ha évekkel ezelőtt vizsgáltak szívből javaslok egy új TSH-t és egy inzulin terhelést!!A tulsúly önmagában is rontja ezeket és ott az ördögi kör. hidd el van ezen kívül számtalan kis trükk ,amivel "nevetve"fogyhatsz-persze lassan-heti1kg ,de az se baj ,ha megáll egy kicsit....

48. velociraptor (válaszként erre: 43. - Kingi7)
2010. márc. 2. 20:22

Bocs,hogy kéretlenül elmondom....nekem sem volt sok éven át lelki gond a túlsúls-a párom így is imádott(most is). Csak inzulin intoleranciám lett,epekövem,kicsi zsír a májamon ,és pjzsmirigy-gondom! És hiába akarok teherbe esni-tehát neki kellett állnom"rendet rakni a fejemben" és fogyni...

Mivel nem zavart a súlyom ,nem is álmodtam ,hogy ilyen jó érzés fogyni!!!!

47. 2272c44fb6 (válaszként erre: 43. - Kingi7)
2010. márc. 2. 16:57

Szia!


Igen, ördögi kör ez.

Örülök, hogy van egy párod, aki mellett Te boldog vagy és el tudod fogadni magad.

Egyáltalán nem perverz, hogy simizi a pocakod.:)

Édesek lehettek.

Pusz.

2010. márc. 1. 14:11
:DD
45. kingi7 (válaszként erre: 44. - Noémi 23)
2010. febr. 28. 21:23
Nagyon helyes az "édeske" :)))
2010. febr. 28. 20:56
Kinginek igaza van teljesen:))))
43. kingi7 (válaszként erre: 33. - 2272c44fb6)
2010. febr. 28. 20:52

Mitől vagy te kevesebb? Mert van egy kis túlsúly? Na neeeee :)

Egy ördögi kör,minnél jobban utálod magad, annál inkább emeled a falat magad köré védekezésképpen-hízol- szeresd magad! Én sem hittem, hogy boldog leszek és olyan párom van aki hasonló alkatú mint én és a pocakomat simogatja,imádja-kicsit perverz dolog- de nagyon jó érzés! Azt hittem nem létezik, de van ilyen!!!

42. kingi7 (válaszként erre: 1. - 2272c44fb6)
2010. febr. 28. 20:48

Nekem a súlyommal nincs semmi bajom :) megtaláltam az igazit, aki olyan,mint a "tükörképem" az életem kerek :)

némi hibával...

sajnos nekem a betegségem a gond, ami a stresszel hozható összefüggésbe.

2010. febr. 28. 20:45

Móci én most szervezek fogyis talit..:)


blogomon olvashatsz róla, naplómba a cime:)


puszi

40. 2272c44fb6 (válaszként erre: 38. - Velociraptor)
2010. febr. 28. 16:39

Szia!

Gratulálok az elért eredményhez.

Nekem a pajzsmirigyem rendben van.

Jártam már sok orvosnál, pár éve volt egy teljes kivizsgálásom is, ami elváltozást találtak, azt a kövérség okozta.

Nem nagyon tudtak velem mit kezdeni.

Diéta.

Ennyi.

Sajnálom, hogy nincsenek táborok, közösségek, ahol együtt tudjuk egymást támogatni.

Ti tudtok akármilyen összejövetelről, táborról, vagy bármi ilyesmiről?

Pusz.

2010. febr. 28. 15:30

Veló gratulálunk neked...akkor neked is a havi 3,5-4 kg lement....nekem is mindig....ügyes vagy nagyon:)


Mici mindent bele:))

38. velociraptor (válaszként erre: 33. - 2272c44fb6)
2010. febr. 28. 14:37

Kedves Micimacy!


Én évekig nem tudtam lefogyni ,ill.ha lefogytam 4 kilót 6 jött vissza.Ismerős valakinek?

Novemberben végül lett egy komoly motivációm és másképp álltam neki ,amit mindenkinek javaslok.

-első egy endokrinológus-akkor is ,ha az ember tökéletesen érzi magát-kaptam a pajzsmirigyemre ,az inzulin intoleranciámra gyógyszert

-fejben dől el sok minden-meg kell értetni saját magunkkal ,hogy be tudjuk munka és minden más mellett is tartani a diétát

-nem szabad sietni és "befeszíteni" a diétát-szabad bűnözni-másképp nem lehet tartósan csinálni

-én ezekkel az alapelvekkel,és egy pár apró trükkel 12kg-ot fogytam három és fél hó alatt(benne van a karácsony is!!!)

Szívesen segítek tanáccsal bárkinek.tök jó érzés felvenni a 6 évvel ezelőtti cuccokat

2010. febr. 27. 14:56

Muszáj leszek összeszedni magam.

Igen, valami csodára vártam, várok évek óta, vagy mindig.

És menekültem, elbújtam, ne lásson senki és ne szóljon hozzám senki, inkább hagyjanak, mint hogy belém rúgjanak.

Köszönöm a bíztatást, aranyosak vagytok.

Elolvasom mások sikereit is.

36. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 33. - 2272c44fb6)
2010. febr. 27. 14:41
Látod... már ketten vagyunk Noémivel, akik szívesen segítenek Neked!!!
2010. febr. 27. 12:01

Micike ne engedd már h 25 évesen bezárd magad egy testbe, egy olyan életbe amiben boldogtalan vagy.


Sok erő kell, de annyi kedves ember van itt hoxán is, mi segítünk, bíztatunk, de az első lépést neked kell megtenned, nem várni valamire ami nem jön el.


Senki nem tud oda menni és bíztatani, de itt tud. Ha magadban nem vagy elég erős mi kevesek vagyunk,d e ha te egy kicsit engeded h segítsünk, és összeszeded magad, akkor menni fog.


Fiatal vagy....huzd ki magad, vegyél egy nagy levegőt és mond azt: MEGCSINÁLOM, MERT KÉPES VAGYOK RÁ, ÉS MEGÉRDEMLEM, HOGY BOLDOG LEGYEK! SENKI NEM FOGJA HELYETTEM MEGCSINÁLNI....ERŐS VAGYOK!! 25 évesen most várnak rám a legszebb dolgok az életben, nem fogom magam keserűségbe folytani, hanem igenis élvezni fogom az életet, mert megérdemlem!!!


Nincs nem, nézd meg én is milyen keserű voltam, és már már depressziós, de igenis nem sírtam a fürdőszoba kövön csak egyszer, és belenéztem a tükörbe...legszivesennem összetörtem volna...de valaki azt mondta attól h összetöröd a tükröt nem változik semmi!!!!

34. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 33. - 2272c44fb6)
2010. febr. 26. 22:19

Olvass a fórumokon, nézegesd a mérlegelőket!

Nagyon sok fórumozó ledobott már magáról 30-50 kg-ot és sikeresen tartja. Az ő sikerük arőt adhatnak neked is...

33. 2272c44fb6 (válaszként erre: 32. - 48f0ed6e16)
2010. febr. 26. 21:58

Hihetetlen, hogy pont azt írtad le, amit érzek.

Ugyan ebben vagyok én is.

Évek óta csak vegetálok.

Gyűlölöm az egész mindent, ami körülvesz és magamat is.

Baromira változtatni kell ezen, mert egyszer csak elmúlok...:(

32. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 27. - 2272c44fb6)
2010. febr. 26. 20:25

Micimacy!

Most miért nem barátnőzöl? Miért vagy depi és szomorú? Azért mert nem tudod elfogadni a külsődet, vagy valami más probléma miatt? Tégy érte, hogy jól érezd magad a bőrödben! Mi segítünk! Jövünk és támogatunk. Nekünk elmondhatod, ami bánt, ami nyomaszt.

Én is átéltem azt, amit Te, és hidd el, teljesen megértelek. Volt olyan időszakom, amikor legszívesebben soha nem mentem volna sehová, még vásárolni sem… kerültem az emberekkel való kapcsolatot, még a szüleimmel és a távolabbi családtagokkal való találkozásoktól is irtóztam. Nem voltam kíváncsi senkire és azt akartam, hogy engem is hagyjanak békén. Visszagondolva arra az időszakra, úgy jellemezhetném magam, hogy csak „vegetáltam”, tettem a dolgom, elvégeztem a teendőimet, de belülről valami ürességet éreztem… az értékrendem felborult, elhárítottam mindent és mindenkit, szorongtam és hogy ezt a feszültséget oldjam… ettem-ettem-ettem (109 kg-ig). Nagyon nehéz ezt megfogalmazni… És mindez összefüggött az önbizalomhiánnyal, amire persze csak később jöttem rá. Mindenkinek szüksége van arra, hogy mások elfogadják és pozitívan minősítsék. És ez nem feltétlen a külső elfogadását jelenti, hanem valamelyik belső tulajdonságét vagy valamilyen cselekedetét. Hogy változni tudjunk, kell hogy legyen célunk, kell motiváció és az énképünket mindenképpen korrigálni kell. Nem kell kudarckerülőnek lenni és kritika esetén sem kell visszavonulni és enni! És??? Szép lassan kimászunk abból a gödörből…

Én szívesen segítek, mert tudom milyen sz.ar!

2010. febr. 26. 18:44
nana edes, ha kell mindennap irok Neked :-) még ostort is vehetek :-) Neked kell vki aki hajt, kulonben neha elfogy a kitartasod :-P
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook