Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) fórum

Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
30. 2272c44fb6 (válaszként erre: 28. - Ármin Márk Anyu)
2010. febr. 26. 18:42

:D:D

Jaja, jó is lenne, mellém egy szadista kiképző őrmester kéne, aki hajt.:P

Vállalod?:D:D

2010. febr. 26. 18:40
Csinalhatnal egy naplot, fogyisat vagy csak simat , ahova kiirod magadbol ezeket a gondolatokat, en pl szeretem kiirni magambol a rossz dolgokat beteszem oda, es belolem kicsit kiurul...
2010. febr. 26. 18:39
Latod csajszi ha ott lennek lenne aki rugdosna a popsid vissza ahhoz a fogyokurahoz, mert az jo volt hasznalt es Te is jobban erezted Magadat!!! gyerunk!!
27. 2272c44fb6 (válaszként erre: 26. - 48f0ed6e16)
2010. febr. 26. 18:36

Köszönöm.:)

Barátnőztem, akkor jó kedvem volt.

Amúgy úgy átlagban depi és szomi vagyok.

Igen, mióta az eszemet tudom fogyókúráztam.

Egyszer lement 10 kg, még általánosban, és tavaly év elején majdnem 15 kg.

Mindkettőnél elfogyott az erőm és a kitartásom.

Úgy képzeld el, amit érzek, hogy ülök egy baromi mély gödör alján, és sötét van, felnézek, fent süt a nap, és mindenki fent jókedvűen járkál, boldogok, és tudják, hogy ott vagyok, de nem tesznek semmit, hogy kiszabadítsanak.

Mintha bűnhődnöm kéne.

Valszeg nem vagyok 100-as, de akkor is ezt érzem.

Meg sokminden mást is....

Pusz.

2010. febr. 26. 16:01

Szia!


Köszönöm:)))

Te próbálkoztál már valamilyen fogyival? Kiegyensúlyozottnak tűnsz a képen... a fórum indítása miatt viszont úgy vélem mégsem!

25. 2272c44fb6 (válaszként erre: 17. - 48f0ed6e16)
2010. febr. 26. 15:53

Szia!


Én is megnéztem a képeket, tényleg nagyon kis helyesek.:)

Gratulálok hozzájuk, és persze Neked is, hogy ilyen nagy akaraterőd van, és a Párodhoz is, hogy ilyen odaadó Veled, látszik, hogy tényleg szeret Téged.:)

24. 2272c44fb6 (válaszként erre: 14. - Vikuka)
2010. febr. 26. 15:49

Szia!


Ez nagyon izgalmas story, nagyon tetszett, filmbe illő.

:):)

2010. febr. 26. 09:38

Köszönöm:)


Mindehol szép a böröm, de a hasamon (nagyon nagy volt terhesen (mondom ezt pont neked akinek hármas ikrei vannak:) és utána is nagy maradt, ki is repdet) nem lóg, de kicsit papír szerű..de heti 5 ször tornázok...hogy szép legyen..alakul:)

22. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 21. - Noémi 23)
2010. febr. 25. 22:19
Ez igen!!! Te is nagyon ügyes vagy:))) A bőröd hogy bírta?
2010. febr. 25. 21:34

Igen ismerős:)


73 kg ismertem meg a Páromat, 80 kg mentem férjhez, akkor már 8 hetes terhes voltam, 96 kgval szültem szoptatás alatt is eszegetés volt. Azon csodálkozom h a 73-80 "csak" ennyit híztam mert állandóan ettünk:))) csoki, fagyi, étterem:))


És mikor 98 kg voltam mondta a Párom igy is gyönyörű vagy, de én is érezni akartam h lehetek szép...és leadtam 32 kg-t 8 hónap alatt :)

20. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 19. - Noémi 23)
2010. febr. 25. 21:25

Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy:)))

A kitartásommal soha nem volt baj, nagyon erős akaratom van… inkább mindig az miatt híztam vissza egy idő után, mert a párom nagyon elfogadó, állandóan édességekkel halmozott el, olyan „minden-mindegy” típus, nem motivált… és szerintem sok asszonytársam hasonló okok miatt küzd túlsúllyal.

2010. febr. 25. 20:43
ágneca gyönyörű gyermekeid vannak:)) és gratulálok a kitartásodhoz is:))
18. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 15. - Vikuka)
2010. febr. 25. 20:34
Gratulálok a sikeres fogyásodhoz! Nagyon ügyes vagy:))) Drukkolok, hogy minél hamarabb megérkezzen a baba!
17. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 1. - 2272c44fb6)
2010. febr. 25. 20:24

Szia!

Életem során többször voltam 100kg felett és ami érdekes, sohasem kismamaként, pedig hármasikrekkel is voltam várandós…

Sokszor ingáztam a kilókkal le-fel! Volt olyan, hogy 3 hónap alatt 30 kg-ot fogytam. Legutóbb egy éve dobtam le 17 kilót (105-ről indultam), de évvégére a vizsgaidőszakom alatt ebből szépen visszakúszott 8 kg. Nem is csoda, hiszen hajnal 2-3 óráig tanultam és rengeteg édességet megettem. Január közepén azonban nézegettem a tavalyi nyaralási képeket és… ledöbbentem. Mintha villámcsapot volna belém! Elhatároztam, hogy lefogyok végleg! Másnap már csak keveset ettem és ezt azóta is tartom. Ötödik hete fogyózom és mínusz 7 kilónál tartok. Nem sok tudom, de soha többet nem akarok drasztikusan lefogyni, mert azt nagyon megsínylette a szervezetem.

Én mindig úgy kezdtem el a fogyókúrát, hogy hipp-hopp döntöttem és nem tervezgettem előre, hogy ettől vagy attól az időponttól kezdve. Nálam ez vált be! Volt, hogy sok-sok évig tudtam tartani a súlyomat és nem híztam vissza semmit sem. De… nagy a család, szeretek sütkérezni, imádom az édességeket… no és a párom se motivál soha. Neki mindig úgy tetszek, ahogy éppen vagyok… ha 105 kg az is jó, ha 70 kg az is jó. Legalábbis ezt mondja…

Most nem érte és nem másért, hanem magamért szeretnék ismét karcsú lenni… hogy jól érezzem magam és ne legyenek gátlásaim. Mert vannak és mindig voltak mikor túlsúlyos voltam!!!

2010. febr. 25. 20:19

Sziasztok:)


Remélem nem baj, hogy írok:)


Vikika nagyon gratulálok neked, szuper kitartó csaj vagy....minden elsimerésem:))


Mici fájjó szívvel olvastam a legelső bejegyzésed...én nem voltam 100 kg felett...98 kg voltam mikor megállj intettem! Most 66 kg vagyok.


Nem tudom milyen nehéz neked...nem is emiatt írok, hanem amiatt hogy én kcal számolással fogytam le, 1200-1300 kcal ettem. Ez egyénenként változó persze ki mennyitől fogy, ki kell tapasztalni.


Nem mindenki boldog viszont azért mert vékony. Én igen. Én tudom mit éreztem 98 kg és most. Én most vagyok boldog.


Én sokat sírtam akkor, 24 évesen roncs voltam, hozzá tartozik szülés után voltam. Fáj mindenem, alig tudtam mozogni. és tudtam igy nem mehet, hogy leszek így én a Kislányom egészséges anyukája, a példaképe.


Ha téged bánt, vagy szomoru vagy a kilóid miatt, akkor le tudsz fogyni, ha nem ez a baj, csupán önbizalom hiány, akkor azt is magadban kell megerődítened, biztos vannak erre módok.


Ha boldog vagy, Párra is lelsz, hidd el.


Kiívánok neked midnen szépet és jót:))

15. vikuka
2010. febr. 25. 20:05
ja és még annyit,hogy nem vagyok a híve ennek a sms meg chates keresésnek... voltak kinézőben pasik:)) de ha az isten őt rendelte el nekem, és ebben a formában:))))))))))))))))))))))))))))))))) véletlen és smsben jött akkor egye fene:)))))))))))))))))))
14. vikuka
2010. febr. 25. 19:58

a párkapcs azzal kezdeném hogy túl egy siekrtelen házasság viharos válás után..

2004.nov.05én volt a válásom.. utána elmentem meg ünnepelni:))))))))eléggé fel öntöttem a garatra na be vallom csajosan..és tettem egy fogadást (már nem emléxem miben fogadtam) de ha vesztek akkor fleadok egy pikáns hírdetést magamrol a (tv2)texes társkerejőben.. nos mondanom sem kell, hogy a fogadást el vesztetem:)))))))))))))))))de sajnos nem tudtam nagyon magamrol ezért a drága kedves barátaim fogalmaztak egy szép szöveget a nevemben és a tudtom nélkül fel töltötték a tex oldalra... másnap néztem is mert jött pár????????????????????

keresetlen sms részemre... nem válaszoltam egyikre sem józanúl nem tünt olyan (bulinak)mint "enyhén ittasan":))))))))))))))))))))))))

aztán csak kaptam az smst egy bizonyos telszámról..de kb az 50edikre válaszoltam.. el kezdtünk smsezni 1 hét után föl is hívott az illető! nem nagyon foglalkoztam vele mert nem az én"tipusom volt" meg a 130kgmra nem illik az ő 55kgja:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) kb 10 alkalommal mondtam neki hogy: kb nem érdekel és lapát.....

aztán egyik nap amikor be mentem nyitni a boltomat délben egy fiatal ember nyitott be csinosan öltönyben csokor virággal pacsuli szag ezerrel ki hegyezve mint ha oszkárra készülne...

ott álltam kérdeztem töle mit akar venni???????

el vigyorogta magát azt mondta: te vagy a bögyös a chatról??? mondom igen de az férre értés volt meg minden habogtam össze vissza.. aztán kérdezi: ez a tel szám a tiéd????????0620....... mondom igend e még is honnan tudja??? ki vette a zsebéből a telefonját és a kezembe adta... az össze sms amit küldtem neki benne volt és kérte az utolsót olvassam fel hangosan ami így szólt: NEM AKAROK TőLED SEMMI HAGYÁL BÉKÉN TÖBBET NE KERESS CSÁ...........

EZ UTÁN azt kérdezet tőlem akkor ez most komolyan írtam??:)))))))))))))))))))))))))) őőőőőőőőőőőő a szemembe nézett és vége ennyi:)))))))))))) úgy bele gabajodtam a szemeibe hogy azóta együtt vagyunk:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hát így jöttünk össze és el nem engedtük egymást most a babákon jár az eszünk:)))))))))))))))))) de feleség nem leszek többet!!! sjanos most pesten van munka.. de holnap jön:)))))))))))

13. vikuka
2010. febr. 25. 19:46

köszönöm szépen csajok

nos...

12. 2272c44fb6 (válaszként erre: 8. - Vikuka)
2010. febr. 25. 19:41

Én is gratulálok, nagyon szép eredmény.

pusz.

11. 2272c44fb6 (válaszként erre: 10. - Vikuka)
2010. febr. 25. 19:41

Nagyon nagyon gratulálok, ügyes vagy.

Sok sikert kívánok a babához.

Mesélsz a kapcsolatodról?

Hol találkoztatok, stb.

Köszi.

10. vikuka
2010. febr. 25. 19:29

macska :)) úgy hogy nincs az életemben OLAJ,ZSÍR,TÉSZTA,KENYÉR,CUKOR!

HEJETTE: OLIVA OLAJ DE TALÁN EGY KIS MOKKÁS KANÁLNYI akár egy sütésnél is.. tészta: tönköly tészta, tönköty kenyér,és édesítő szer!

nem mondom hogy nem ingtam meg néha!!de ezt gyors tornával kompenzáltam:))))))))))))))))))ja és mellé az hogy szerelmes vagyok:)) de a fő ok amiatt hogy el kezdtem hogy "candida tultengésem van" a sok sikertelen fogyókúrám miatt(ezt nem én találtam ki hanem orvosi véleményem van)róla! ezen kívűl nagyon szeretnék kisbabát! de 130kgsan max csak álmodtam róla... most hogy 30kg majdnem lent van így el is kezdtük a dolgot:))) épp ma vettem tesztet mert "érzéseim voltak" de sajnos 1csíkos negám lett:(((((((((((((

de amúgy a kúrára visszatérve oda figyeltem magamra ettem a sok gyümit ... meg torna de hébe hóba... (lusta vagyok):))))))))))))))))))))))

9. a935f907e9 (válaszként erre: 8. - Vikuka)
2010. febr. 25. 19:22
Szia.Megnéztelek nagyon szép eredmény!!! Gratulálok! Hogy csináltad?
2010. febr. 25. 19:17
én már nem soká a 100kg alattiak klubjában leszek:))
2010. febr. 25. 19:16
sziasztok
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 2272c44fb6)
2010. febr. 25. 19:14

Én nem vagyok 100kg van feletti. Átlagos a súlyom, de van egy meglátásom.

Mégpedig az, hogy a molett nők tudnak szépek lenni, stílusosan öltözni, sminkelni és vonzónak lenni. tudni kell, hogy mit vegyél magadra, hogyan hord a hajad. Ha jól nézel ki ezek által, akkor Te is több önbizalmat kapsz!!! A kisugárzáson múlik sok minden! Tehát próbálj újulni, jól érezni magad a bőrödben és hidd el minden megváltozik.

Sokszor találkozom azzal, hogy jön velem szembe egy vékony, vagy átlagos súlyú lány és azt mondom, hogy: Brrr...hogy néz ki? Mi az rajta? Hogy áll a haja? Kisugárzása nulla.

Aztán jön egy molett nő, aki sugárzik, jól néz ki és azt mondom: Basszus, ez a nő tök jól néz ki!

5. a935f907e9 (válaszként erre: 1. - 2272c44fb6)
2010. febr. 25. 19:09

Helló Mindenkinek!


Közétek tartozom jóval 100 kg felett vagyok,tavaly Novemberben váltam el,most egyedül vagyok a gyerkőceimmel.A pofim állítólag szép de önbizalom semmi! Felteszem a kérdést HOGY KELL SZERETNI ÖN MAGAM?? - mert nekem nem megy

2010. febr. 25. 19:01

Sziasztok!


Én úgy érzem beleillek az extra molett kifejezésbe, de szerencsére én már megtaláltam életem párját.

3. 78b7883de8 (válaszként erre: 1. - 2272c44fb6)
2010. febr. 25. 19:00
Kicsi Lány! Fejben tedd helyre a dolgot! Igen, van ami nehezebb volt, de például pasigondjaim soha nem voltak. Most 100 alatt vagyok életemben először reménytelenül szerelmes. 130-140 környékén sorban álltak értem páran és válogattam. Ja igen! Most sem vagyok gebe és sportmarketinggel foglalkozom. Irónikus, nem? ENgem biztos megjegyeznek, mert más vagyok, mint a hosszútávfutó lányok. Jóval 100 fölött fütyültem az ideálokra, normákra. Most zavarnak. Szeresd Magad! Nekem sosem szóltak be, vagy nem vettem észre. Legyen egy szint, ami alatt egyszerűen nem is halld meg a dolgokat. Értékes vagy, egyedi és ez nem kilófüggő! Ha zavar, tégy ellene. Ne fogyókúrázz, hanem életmódot válts. Kidörzsölődés ellen nekem a hintőporos dezodorok jöttek be, meg nyáron a tapasz.
2010. febr. 25. 18:52
Szerintem ha valaki 100 kg fölött van, az nem extra molett. Alkat kérdése minden.
2010. febr. 25. 18:49

Ezt a fórumot azért hozom létre, mert úgy érzem nem találom az utam és szeretnék mások életéből ötletet, erőt, bátorságot, reményt meríteni, kapni, amivel talán én is rátalálhatok a saját boldogságomra.

Ezért kérlek Titeket, hogy osszátok meg velem, milyen az életetek, mit dolgoztok, hogyan tudjátok ellátni a családot, a munkátokat, családról, barátokról, hogyan éltek, van e párotok, milyen nehézségeitek vannak, az emberek megbámulna e, esetleg beszólnak, vagy kinevetnek, ezt hogy reagáljátok le,hogyan bírkóztok meg az önbizalomhiánnyal, vannak e praktikák a kidörzsölődések ellen, fogyókúrák, mozgás, stb, stb.

Bármit szívesen veszek, amit megosztotok velem.

Akár a kezdetektől, mikor öntudatra ébredtetek, az egész életeteket.

Köszönöm szépen.

Szép és kiegyensúlyozott életet kívánok Mindenkinek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook