Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esténként égő érzést tapasztalok az arcomon. Olyan mintha lázas lennék, pedig nem. Szerintetek mitől lehet? fórum

Esténként égő érzést tapasztalok az arcomon. Olyan mintha lázas lennék, pedig nem. Szerintetek mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


17. 4327a8e017 (válaszként erre: 15. - Lara)
2013. febr. 6. 08:34
Ó, a hormonok -- azok simán!...
16. Lara
2013. febr. 4. 20:44
Ma még az is eszembe jutott, hogy lehet hogy vmi vírus ,,lappang " benne...én meg találgatok feleslegesen...
15. Lara
2013. febr. 4. 20:39
Nem hiszem, hogy a széltől lenne, nagyon odafigyelek a bőrömre hidratálom rendesen, sok folyadékot iszom ( ilyen hidegben szinte csak teát)...viszont a vérnyomás...nem tudom lehetséges, hogy az. No meg a kávé, elég sokat iszom napközben. Állandó gyógyszerem pedig a pajzsmirigyemre van, mert alul működik. Viszont 3 hete hagytam abba a fogamzásgátlót...nem tudom, hogy a hormonok bezavarhatnak ennyire?
14. kristo_f (válaszként erre: 1. - Lara)
2013. febr. 4. 11:14

Kitágulnak az arc hajszálerei

Hány éves vagy, szedsz -e valamit, vérnyomással hogy állsz?

2013. febr. 4. 08:46
Szerintem megfújt a szél. Ilyenkor az arc letisztítása után egy tápláló krémmel kend be.De nem ártana a vérnyomásod is ellenőrizni ilyenkor.:)
12. Babeck
2013. febr. 4. 08:31
Szerintem is ki lehet száradva kicsit. Shea vajat ajánlom rá, vegyszerrel nem kenném.
2013. febr. 4. 08:29
Akkor tapasztaltam ezt mikor nem megfelelő kozmetikumokat használtam az arcomon. Én mostanság csak babáknak való fürdetővel mosom magam 8arcot is) ill patikában kapható krémmel, mert ezek tartósító, színezék és illat mentesek és nem irritálnak. Plusz fontos az is, hogy most tél van, sokkal több hidratálást igényel a bőr. Érdemesebb zsírosabb krémmel kenni magunkat.
2013. febr. 4. 08:21
külső-belső szárazság? iszol elég vizet?
2013. febr. 4. 08:04
nekem régebben kávézás után volt, felment a vérnyomásom..
2013. febr. 4. 07:54
Esetleg magas vérnyomás? Nekem kisebb koromban magas volt, akkor égett sokszor az arcom, főleg esténként, és neonfénynél (összefüggést nem értettem akkor sem.:P).
2013. febr. 4. 06:10
Nálam is előfordul pláne hideg szeles időben.Sztem semmi extra nincs rá max minél jobban hidratálni.
6. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Lara)
2013. febr. 3. 23:46

Én arra gondolok, hogy megfázik a bőröd, ill. kifújja a szél, és az a melegben, amikor már megnyugodna, ég.

Nem lehet?

5. Mion
2013. febr. 3. 23:43

Nem lehet, hogy esetleg túlérzékeny vagy valamelyik kozmetikumoddal szemben? Vagy csak valamelyik alkotójára.

Attól is lehet, ha túl kemény a csapvíz felétek... szerintem ilyesmi oka lehet inkább.

4. Lara
2013. febr. 3. 23:25
Használok lemosót az arcomra, és utána tusfürdővel. 22 Éves vagyok, tehát ilyen klimax és társai nem fenyeget...viszont nagyon kellemetlen a dolog. Mintha az egész arcom / fejem égne...és melegnek is érzem...
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Lara)
2013. febr. 3. 23:22

Mivel mosakszol?

Nem érdemes manapság csak hideg vízzel és szappan nélkül mosakodni.

Előtte érdemes a bőrödnek mgfelelő tejjel lemosni az arcod.


Betegség előjele is szokott a bőr problémája lenni.

2013. febr. 3. 23:20
A mondás szerint, valaki szid:-)
1. Lara
2013. febr. 3. 23:18
Esténként égő érzést tapasztalok az arcomon. Olyan mintha lázas lennék, pedig nem. Szerintetek mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook