Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hetes kismami vagyok esténként nagyon felpuffad a hasam normális ez? fórum

5 hetes kismami vagyok esténként nagyon felpuffad a hasam normális ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. Pancs82 (válaszként erre: 38. - Müzmüz)
2009. júl. 23. 11:21
Jujj, de orulnek, ha mar mi is ott tartanank... Biztosan csodalatos erzes! En csak mondogatom a kis Buboreknak, hogy kapaszkodjon erosen es nojon gyorsan :). Dokihoz ma megyek 3-ra, remelem, hogy tudnak valami megnyugtatot mondani.
38. müzmüz (válaszként erre: 37. - Pancs82)
2009. júl. 23. 10:53

Szorítok, hogy ne legyen semmi gond! Mikor mész dokihoz? Szerintem minnél előbb menj el.


Én igazából ott szinte fel sem fogtam, hogy a kis szivét hallom, csak feküdtem a székben, és bámultam a monitort:-) Mikor kijöttem, és telefonon meséltem páromnak, akkor tudatosult igazán:-)Még mindig olyan hihetetlen:-)

37. Pancs82 (válaszként erre: 36. - Müzmüz)
2009. júl. 23. 10:14
Ez nagyon jo hir!!! Gratulalok! Biztosan fantasztikus erzes eloszor hallani a pici szivhangjat - en asszem zsepit is viszek magammal, mert ugysem uszom meg konnyek nelkul... Csak jussunk el odaig :/! Sajna en azert ennel jobban verzek, plane tegnap es ma, de nagyon remelem, hogy minden rendben lesz. Nem birnam ki, ha ezt a picit is elveszitenem...
2009. júl. 23. 08:35
Sziasztok! Tegnap a doki mindent rendben talált:-) Nem érti miért van az a minimális mennyiségű vér, ami annyira kevés, hogy vérezgetésnek sem lehet nevezni, és ő nem is látta. Azt mondta, hogy pihenjek többet, és ne idegeskedjek. De már pulzáltak a szívsejtek, 14 mm-es petezsákban jól látható a manókezdemény:-) Felfoghatatlan volt hallani az a pulzáló hangot, a pocimban lévő pici manó első szívhangját:-) Vsz. még nem az agy irányít, mert pici, de akkor is:-)
2009. júl. 22. 08:20

Koszi a biztatast Lanyok! Estere mar nagyjabol el is mult, amugy nekem is csak ugy volt/van neha, mint Nalad Müzmüz. Szoval remelem, minden OK!

Majd irj, hogy mi volt az UH-on - a legjobbakat kivanom! :)

Hu, itt ngyon gany az ido, valahogy muszaj lesz ebren maradnom (ami alapbol is nehez mostansag... :))

34. müzmüz (válaszként erre: 32. - Pancs82)
2009. júl. 22. 07:41
Néha én is vérezgetek. Jobban mondva nem mondanám vérezgetésnek, csak egy pici piros is keveredék a folyásomba. Remélem, hogy nincs gond, ma megyek dokihoz. Ma már lehet lesz szívhang, és remélem eloszlat minden aggodalmam:-)
33. ében11 (válaszként erre: 32. - Pancs82)
2009. júl. 21. 16:40

szerintem nem lesz semmi gond.olyankor elég vérbő a méhszáj is,lehet nem is a vizsgálat miatt pecsételsz.sok kismamánál előfordul.

mondjuk nekem 12. hétbe csinált egy rákszűrést, de semmi gond nem volt picit véreztem tőle.

32. Pancs82 (válaszként erre: 31. - Ében11)
2009. júl. 21. 16:37
No, en is kimentem a wc-be (meg meloban vagyok) megsimizni es beszeltem is hozza, hogy csak nojon gyorsan es legyen egeszseges! Sajnos miota a doki megvizsgalt van nemi veres valadek, remelem, ez nem nagy gaz. : / Mondtam neki, hogy kapaszkodjon erosen, mert mami nagyon szeretne, ha nagy es eros baba lenne!
2009. júl. 21. 15:53

olyan jó először meghallani a szívhangját és látni is.én ebihalnak hívtam-mindig mondtam neki meló után, hogy most hazaviszlek ebihalacskám!

azért mindig volt valami tűnetem-hogy ő ott van a pociban,próbáltam úgy gondolni ha valami bajom volt(szédülés émelygés orrvérzés bármi)hogy ez azért van mert a picim jól érzi magát és sokat nő a pocakomban.így könnyebben elviseltem ezeket az apró bajokat.:D

30. müzmüz (válaszként erre: 29. - Pancs82)
2009. júl. 21. 15:47
Két hét múlva a tiéd is "integet majd":-) Kitartás! Én már sokat beszégettem vele. Tudom, hogy még nem hall, de olyan jó érzés. Sőt, van hogy este megdícsérem, mert jól viselkedett, keveset vagy szinte egyáltalán nem szurkált:-)
29. Pancs82 (válaszként erre: 28. - Müzmüz)
2009. júl. 21. 15:25
Koszi a biztatast! Remelem, holnap mar "integetni" fog a piciked! Majd irj, hogy mi volt!
28. müzmüz (válaszként erre: 26. - Pancs82)
2009. júl. 21. 15:13
Ne aggódj, igaza lesz:-) Én is 5 hetesen voltam, és látott egy letisztult foltot a méhfalon, ami feltehetően a petezsák. De mivel megnagyobbodott a méhem, megvastagodott a nyálkahártya, zárt a méhszáj, megduzzadt a cicim terhességre "gyanakszik":-) Holnap megyek, most már 7 hetesek vagyunk. Most már biztos többet fog látni, nagyon várom:-)
27. Pancs82 (válaszként erre: 26. - Pancs82)
2009. júl. 21. 15:11
Drukkoljatok legyszi, hogy tenyleg ott legyen! Most kicsit el vagyok kenodve, ugy vartam a "nagy talalkozast"! Nem birnam ki, ha ismet csalodas lenne...
26. Pancs82 (válaszként erre: 13. - Suzanne7)
2009. júl. 21. 15:08

Sziasztok! No, visszaertem. A doki szerint olyan 5. het korul lehetek, de latni meg nem nagyon latott semmit. Illetve valami kis maszatot, ami talan a mi kis picikenk. De megnyugtatott, hogy ilyenkor meg teljesen OK, ha nem latszik es hogy a meh meretebol itelve szerinte tuti a dolog. Nagyon kedves volt. Majd ket het mulva megyek, azt mondta, addigra biztosan latszani fog.

Nagyon-nagyon remenykedek, hogy tenyleg igaza lesz...

2009. júl. 21. 13:22
A találgatás nálam is kezdődik. A héten vagyok 7 hetes, utána megyek 2 hét szabira. A szabiról visszajövet viszont lehet meg kell mondanom. Már várják itt bent, jó fejek, csak nem szeretném elkiabálni.
2009. júl. 21. 13:21

Sziasztok:)


Úgy látom sokan szenvedünk ettől a puffadástól:), nekem a cickóim azok észrevehetően még nem nőttek, de ami késik nem múlik igaz?:)).Poci szurkálás nekem is szokott lenni, a dokim azt mondta, azért,mert tágul a méh és nyúlnak a szalagok.

Én már nagyon várom hogy kezdjen gömbölyödni a pocakom:))

23. ében11 (válaszként erre: 22. - Müzmüz)
2009. júl. 21. 13:18
nekem is volt szurkáló érzés keményedés és mintha egy gumilabdát fújnának fel bennem.én se szóltam rögtön a munkahelyen majd 3 hóig húztam de már a többiek találgattak, mert híztam pár kilót.
2009. júl. 21. 13:01
A cicim nekem is nőtt. Van egy mellatartóm, amit nem haszánáltam mert kicsit nagy volt, most az a kedvenc darabom:-) Szerencsére kényelmes len nacikat tudok húzni, de este jó mindentől megszabadulni:-) A poci szurka nekem is megvan, olyankor megsimizem mindig:-) A munkahelyemen még ne tudják, úgyhogy figyelnem kell magamra:-)
2009. júl. 21. 12:42
Nálam is ez van... puffadt vagyok és megnőtt a mellem... sűrűbben járok pisilni, de mást még nem érzek... néha szurkál a hasam, de nem annyira két oldalt, inkább középen...
2009. júl. 21. 11:58
Jujj, nagyon-nagyon remelem, hogy igazatok lesz! En inkabb azt vettem eszre, hogy a melltartom lett kicsi :D... Parom szerint ez a cici-tunder muve es nagyra ertekeli :D:D:D:D
19. ében11 (válaszként erre: 17. - D78161f793)
2009. júl. 21. 11:51
:) a munkahelyemen ha tudtam kigomboltam és lehúztam a cipzárat.de olyan jó volt a kismamanadrág és szoknya gumis dereka!
2009. júl. 21. 11:36
Sziasztok! Én is kb 5 hetes vagyok és velem is ez van, estére úgy érzem magam, mint valami lufi... örülök, hogy ez normális... :)
2009. júl. 21. 11:09

Sziasztok! persze hogy természetes,szerintem ezt sok kismami észrevette várandóssága idején,köztük én is,még anno :)

Reggel felvettem a nadrágom,fel is tudtam akkor még húzni a cipzárt,de estefele,vagy már délután alig vártam munkából hazajövet,hogy levegyem,mert már a cipzár is szabad útját járta :)

16. suzanne7 (válaszként erre: 14. - Müzmüz)
2009. júl. 21. 10:21

Gratula Neked is:))

Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül:)))

15. müzmüz (válaszként erre: 12. - Pancs82)
2009. júl. 21. 10:21
Ne izgulj, ha poz a teszt, akkor tuti babás vagy:-) Én két hete voltam, akkor mondta, hogy 5 hetes, és megmutatta a petezsákot:-) Holnap megyek, jó lenne már hallani a szívverését is:-)
2009. júl. 21. 10:19

Sziasztok!


Én most vagyok 7 hetes, ha minden igaz, és én is puffadok:-) Még mindig:-) Mondjuk már nem annyira, mint 5 hetesen, de azért estére elég széllel bélelt leszek:-) Párom csak mosolyog:-)

A bajt csak tetézi, hogy imádom a főtt kukoricát, és esténként annyira megkívánom...:-)

13. suzanne7 (válaszként erre: 12. - Pancs82)
2009. júl. 21. 10:13

Gratulálok:)!!!

Ne izgulj minden rendben lesz:), majd gyere vissza délután és meséld el mit mondott a doki:)

2009. júl. 21. 10:09
Sziasztok! Nalam semmi ilyen nics... pedig kb. en is az 5. heten lehetek. Ma megyek eloszor dokihoz, remelem 4 pozitiv teszt utan minden rendben lesz. Eddig nem izgultam, de ahogy kozeledik az idopont, egyre inkabb! Csak lenne mar 2 ora! Drukkoljatok legyszi!!!!!!
2009. júl. 21. 10:09
:)
10. suzanne7 (válaszként erre: 9. - 064209f635)
2009. júl. 21. 10:03
:))ez jó jót derültem:), persze, hogy normális, ha kell nem szabad elfojtani:).Én éjszaka büfizek szerinte, amit nem szoktam és már kétszer is felébredt rá:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook