Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdi tragédia.... Mi a véleményed erről a hírről? Iker babákat gázolt egy autós:( fórum

Érdi tragédia.... Mi a véleményed erről a hírről? Iker babákat gázolt egy autós:( (beszélgetős fórum)


15. Tücsibogár (válaszként erre: 13. - 8e9170fe09)
2012. jún. 19. 14:51
Szerintem aki beül egy autóba, legalább egy napszemüveget vigyen magával, ha már ezer fok van egész héten...
2012. jún. 19. 14:49
kíváncsi leszek, ha elkészül az új orvosi rendelő, akkor arrafelé a járdát felújítják-e? Mert az valami katasztrófa odáig eljutni..
13. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Bugs02)
2012. jún. 19. 14:48
A válasz a címben van: A lemenő nap vakíthatta el az érdi gázolót.
2012. jún. 19. 14:47
Állítólag az autót vezető hölgy szemébe sütött a nap és elvakította. Én is közlekedem arrafelé, valóban ha onnan süt a nap, akkor semmit nem látni.
2012. jún. 19. 14:46

Mi olyan helyen laktunk, ahol nem volt járda, falu vége, egyenes útszakasz. Többek közt száguldottak belénk 90-nel is, hiába lakott terület volt. Úgy értem az autónkba. Isteni szerencse, hogy nem esett bajunk.

A kamionok úgy húztak el, hogy a színét nem is lehetett látni, csak a hangját, hogy süvít..(Nyilván túlzás, de piszok gyorsan mentek.)

HA biciklivel mentem ott, rendszerint ledudáltak. Ezen a környéken voltam én is ikres anyuka.. Halálfélelem, de ki kell menni az utcára, mert nem dughatod őket 20 éves korukig az ágy alá...

Ott nálunk egyértelműen az önkormányzat hibája. Járdának lett volna hely, a lakók aláírásokat gyűjtöttek, de nem volt rá pénz, mert szimpla járdát már nem engedtek építeni, csak uniós szabványnak megfelelőt...

De egy fekvőrendőrt, vagy fekvőrendőröket, vagy 30-as táblát(bár tudom mennyit ér a tábla..) sem tettek ki, semmit. És több iskolás, óvodás is lakott az utcában. Felháborító. Persze a hivatalban gondolom nem lesz számon kérve senki, vagy majd bemutatják a következő 5 éves tervben benne van, hogy kiépítik, és be van fogja a "köz" szája...

A dolog másik része, a babák: én is temettem babát. Az egyik kisfiamat sajnos, de nem ilyen szerencsétlenségünk volt, hanem egészségügyi. Azzal sem lehet megbékélni, hát még egy ilyennel... Nagyon szomorú hír.

10. Csabi3 (válaszként erre: 1. - Bugs02)
2012. jún. 19. 14:46

Nagyon szomorú, szívből sajnálom!

Velem olyan fordult elő pár hete, hogy az anyuka hirtelen beszélgetés után kitolta elém a babakocsit a zebrára, de hangsúlyozom, addig beszélgetett nyugodtan, nem történt semmi baj, mert az anyai ösztönöm működött és megálltam.

2012. jún. 19. 14:45
Egy tény, hogy sok autós ész nélkül vezet...ez kicsit elgondolkodtathatna minden autóst......
2012. jún. 19. 14:43
Valahol két oldali a hiba...itt ez a két baba lett az áldozat....a szülők kicsit voltak gondatlanok....
7. Bugs02 (válaszként erre: 5. - Rencsilany)
2012. jún. 19. 14:42

Álitólag egy 63 éves nő vezette az autót, de nem igaz, hogy nem vágta, hogy az út szélén közlekedő emberek vannak?

Foszforeszkáló mellény persze az sem volt...nagyon sajnálom ezt a két védtelen pici babát:((((

6. rencsilany (válaszként erre: 4. - Bugs02)
2012. jún. 19. 14:41
Érdnek sajnos nagyon sok részén nics semmilyen járda:(
2012. jún. 19. 14:39

Érdnek ezen a részén lakom.Néhány utcával lejjebb a baleset helyszínétől.Ott nincs járda.Az autók mellett az út szélén lehet menni.Az autósok meg -tisztelet a kivételnek!-mennek mint a meszes:(

Engem is megrázott a hír!!

Nagyon sajnálom és részvétem a családnak!!!:((

2012. jún. 19. 14:39

csak egy nem fér a fejembe, hogy a szülők nem sérültek meg?

nem tudom, hogyan történhetett ez meg?

Igaz én ilyen körülmények között nem biztos, hogy kivittem volna a babákat egy ilyen veszélyes helyre.

2012. jún. 19. 14:37
Van, amikor egyik sem... Ismerek ilyen egyenes útszakaszt. Bizonyos időszakban-évszakban nem látni semmit a vakító napsütéstől.
2012. jún. 19. 14:35

Szerintem az Önkormányaztnak olyan járdát kéne csinálnia, ahol lehet normálisan közlekedni. Érden sajnos sokszor járhatlanok még a járdák is, nemhogy az utcák.

Szegények az útra kényszerültek.


Szörnyű ez az egész :( Részvétem a családnak!

2012. jún. 19. 14:31

[link]

Reggel óta még most is ezen agyalok, hogy történhetett ez meg, hogy két kis ártatlan élet veszélybe került...a szülők vagy a sofőr hibázott?

Szomorú ez a hír, de talán érdemes erről beszélni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook