Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxázók vannak? fórum

Erdélyi Hoxázók vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2018. ápr. 10. 12:33

Sziasztok!


Jó egészséget mindenkinek és kitartást! ♥


Biztos bennem van a hiba, de akkor sem értem meg, miért kell kígyót-békát kiabálni egymásra, porig alázni, becsületében sérteni a magyar embert, legyen az határon innen vagy túl. Komolyan mondom, ilyen alpári, undorító és a végsőkig buta megnyilvánulásokat nem vártam, s bár a szavazásnak vége, a köpködés és acsarkodás folyik tovább...

Szomorú, felháborító és szánalmas egyszerre :(((

3964. varbóc
2018. ápr. 10. 10:25

Szép napot !

Köszönöm a javaslatot, de tegnap már intézkedtem. a jövő héten kedden fogadnak (persze egy kis "segítő" sem ártott. Holnap utazom.Vár a kert és a munka.

Puszi mindenkinek

3963. dogiz
2018. ápr. 9. 06:09

Jó reggelt! Gyere Nyíregyházára reumatológiára, ott tudok időpontot soron kívül :) Remélem nem sokat kell várjál.

2 napja csorog az orrom, be vagyok rekedve, pedig én nem járok "nyakócon" a meleg miatt. Szerintem valahol összeszedtem egy kis betegséget, de menni kell dolgozni, elég nagy a hajtás.

Ma is szép idő van. Szép napot és jó egészséget !!

3962. varbóc
2018. ápr. 9. 05:25

Jó reggelt !

A tegnapi nap - örömömre- nyugodtan telt el. A várt eredményt hozta, amit már jó előre sejteni lehetett. Este már kikapcsoltam mindent és inkább olvastam.

Ma új nap, új feladatok: időpont kérdése a reumatológiai vizsgálat. Kérdés mikorra?

Szép napot mindenkinek !

3961. dogiz
2018. ápr. 8. 21:31

Izgalmas kis választás, szerencsére nem volt komoly probléma sehol. Még egy kicsit nézem, de reggel dolgozni kell, így nem sokáig maradok fent.

Jó éjt !

3960. varbóc
2018. ápr. 7. 04:31

Jó reggelt !

Tegnap késő délután elmentem az orvosi leleteimért. Korábban azt hittem, hogy csak kisebb problémák vannak a megszokottól eltérően: hát nem.... Gyorsan öregszem, túllépve a nyolcadik x-en. Sok az, amit be kell tartani, még több a sok jó tanácsból, ami részemre már betarthatatlan...

Marad az ami van. Meg hiszek abban, hogy a nagy univerzumnak részeként van teremtőm is....

Ma már inkább az a kíméletlen gyűlölködés és hatalomvágy bosszant, ami teljesen szétszakítja a magyar közösségeket és megöli a lelkeket a Kárpát medencei magyarságban....

Ha így marad, közel kerül a vég....egyes szomszédaink nagy örömére....

Szép napot mindenkinek !

3959. dogiz
2018. ápr. 6. 06:15

Jó reggelt! Az eső meg is érkezett :(

Tegnap voltam orvosi vizsgálatokon, vas és D vit. hiányom van nagy mértékben. A gerincferdülésem... kopás... stb. Na remélem egyik sem a vég :D legalább is ettől még unokázhatok ;)

Megyek nemsokára dolgozni.

Munka az itt is lenne bőven a ház körül, de egyszerűen alig van rá idő.

Kellemes hétvégét mindenkinek !

2018. ápr. 5. 12:48
Sziasztok! Nálunk hétágra süt a nap, de holnaptól esőt jósolnak :(
3957. varbóc
2018. ápr. 5. 05:03

Jó reggelt !

Itt megint esik !

3956. varbóc
2018. ápr. 4. 09:07

Jó reggelt !

Unokákban nem volt hiány. Kisebbik fiamék családostól Esztergomba mentek szent misére, hétfőn viszont ide hozták a kicsit és tovább mentek Gyulára és Sarkadra.

Szóval eltelt ez a Húsvét is. Itt is kezd javulni az idő, de Varbócon még hó van. Nekem kezdődni fog a tavaszi munka ott is ha jó idő lesz...

Mindenkinek szép napot !

3955. dogiz
2018. ápr. 3. 05:58

Jó reggelt! Eltelt ez az ünnep is. Unokákkal, gyerekekkel. Egy kis locsolkodás, a szűk családi körben, nálunk a még szokás a családban és ahogy mondták szeretnék megőrizni, hogy az unokák is tovább vigyék. Az ünnep szerencsére nem a kirándulásból áll. Voltunk templomban, szombaton igaz csak a gyerekeimmel,(este már késő volt az apróknak) de vasárnap az egész család.

A fiamék este hazamentek, mert ők is várták a locsolókat hétfőn, a lányomék meg hétfőn ebéd után. Most 2 -3 hétig úgy néz ki nem jönnek.

Az idő kezd javulni, igaz ma reggel hideg van, de nem esik legalább. Mindenkinek szép hetet és jó egészséget.

3954. varbóc
2018. márc. 31. 12:22

Szép napot mindenkinek!

Ma naplemente után kezdődik a feltámadás napja.Régi zsidó és keresztény szokás szerint. Vasárnap napnyugtáig ünnepeljük az isteni csodát, Jézus Krisztus feltámadását.

A moldvai csángók régen Csíksomlyóra is elzarándokoltak "Babba Máriá"-hoz Húsvétkor is. Békés boldog ünnepnapit mindenkinek !

3953. ibolyka43 (válaszként erre: 3952. - Dogiz)
2018. márc. 31. 07:23
Koszonom szepen.
3952. dogiz (válaszként erre: 3951. - Ibolyka43)
2018. márc. 31. 07:22

Sziasztok! Így van !!

Áldott ünnepet kívánok minden kedves fórumtársamnak, békében, szeretetben és egészségben teljen a húsvét :)

3951. ibolyka43
2018. márc. 31. 06:49

Szervusztok

En is bekes,aldott husveti unnepeket kivanok nektek.

Olvastam valami agyalagyult irta hogy nyuszi unnep,ez kerem szepen Jezus Krisztus feltamadasanak az unnepe.

3950. dogiz
2018. márc. 30. 06:08

Jó reggelt ! Áldott húsvéti ünnepet kívánok minden kedves fórumozónak!

Gyula bácsi, Isten éltessen sokáig erőben, egészségben, szeretetben.

Múlt hétvégén egy 3 napos kiruccanáson voltunk Párizsban. Nagyon sok szépet láttunk, csak a kosz, piszok, a sok semmittevő ember nagyon elkeserítő. Minden hol a gépfegyveres katonák, rendőrök őrzik az utcákat, épületeket, ez nagyon elszomorított :(

Itt esik az eső, és 5- 6 fok van. Remélem egy kicsit javul az idő. Holnap várom a lányomékat, és a fiamék nem tudom pontosan mikor jönnek, mert a menyem ma és holnap ismét ügyeletes :(

3949. varbóc
2018. márc. 27. 04:45
Kedves Mária ! Nagyon szépen köszönöm, de mint mindig: el vagyok havazva...
3948. gurzau.maria (válaszként erre: 3946. - Varbóc)
2018. márc. 26. 12:02

Mégegyszer Isten éltessen Gyula bácsi! ♥

Küldtem én neked egy kis pálinkát is a jeles napon (a másik portálon), de nem biztos, hogy megtaláltad...

3947. varbóc (válaszként erre: 3943. - Dogiz)
2018. márc. 24. 04:50

Sok szép napot kívánok !

A vizsgálatokról írtam. A jövő következik: húsvét ünnepe.... Jelentem szép húsvétunk lesz, napos, kellemes.

Ami rossz hír: az eldurvult választási kampány, ami meglátszik az embereken...

Reméljük minden rendben lesz...

Szép napot Mindenkinek !

3946. varbóc (válaszként erre: 3944. - Gurzau.maria)
2018. márc. 24. 04:46

Kedves Mária !

Köszönöm az érdeklődést. Jelentem: a vizsgálatok elkezdődtek, a jó hír elmaradt.... Szóval nagyon gyenge a szivem, újra jönnek a vizsgálatok: érfestés, várhatóan szeptemberben újabb kis műtét... A többiről már nem is mondok semmit: de ami jó hír, azaz, hogy beléptem a 80. X-be.

3945. gurzau.maria (válaszként erre: 3941. - Dogiz)
2018. márc. 23. 10:55

Helló kedves!

Csak lassan és nyugodtan, nem kell úgy rohanni. Nálunk most is havazik, a vége az lesz, hogy tényleg szánkón fog jönni a húsvéti nyuszi.

A gyerekek majdnem 1 hete itthon vannak, pont húsvétkor kell visszamenniük, de addig még jó lenne valahova elmenni együtt.

Kellemes hétvégét, puszi! ♥

3944. gurzau.maria (válaszként erre: 3942. - Varbóc)
2018. márc. 23. 10:50

Szép napot kívánok Gyula bácsi!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy mire jutottál a vizsgálatokkal? És mi az, hogy öregszel? Dehogy öregszünk, csak telik az idő mindannyiónk fölött.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen, puszi Mária ♥

3943. dogiz
2018. márc. 22. 10:45

Sziasztok! Vizsgálatokkal, hogy állsz? Hogy is mondják ? "... öreg az aki öregnek érzi magát..."

Telik az idő, az unokák nőnek, úgy van jól ahogy van. Remélem semmi komoly problémát nem találnak. Fitten - fiatalosan tessék mozogni, gondolkodni :D A nagyapára is sokáig szükség van, kicsik az unokák ;)

Jó egészséget, szép időt a nagy hó után.

3942. varbóc
2018. márc. 19. 04:33

Jó reggelt!

Szép napot mindenkinek ! Mától kezdődően orvosi vizsgálatokra megyek, először kardiológia, majd a többi...Szóval öregszem...

Itt javul az idő, de nagy a locs-pocs.


Kellemes napot.

3941. dogiz
2018. márc. 17. 07:37

Sziasztok! Régebben én is sütöttem párszor kenyeret, de most már nem. Majd esetleg ha nyugdíjas leszek. Munka mellett nekem kicsit macerás. Gépem az nincs, elromlott. A családdal töltött idő, mindenkinek nagyon jót tesz :)

Haza érkeztem én is, jó volt a gyerekekkel lenni, de 15 és 16-án is esett egész nap, így sajnos nem mentünk sehova. Így otthon társasoztunk, építő-kockáztunk, meséltünk.... kinek mi volt a jó, de jól telt. Hazafele végig esett az eső. Fél úton annyira, hogy néha csak 90-100-al haladtam a pályán, mindenki próbált óvatosan menni. Ma jöhet a "megérdemelt" házimunka. Kellemes hétvégét.

3940. varbóc
2018. márc. 15. 06:14

Jó reggelt !

Tegnap itt volt a nagyobbik fiam a családjával. Kellemes este volt.

Ma a szokásos rendezgetés, kenyérsütés - géppel - rakosgatás és pihenés.

Mindenkinek szép napot kívánok !

3939. dogiz (válaszként erre: 3938. - Varbóc)
2018. márc. 14. 06:28

Szép jó reggelt !

Sikerült a a tegnapi zsúfolt napot átvészelni, mindent elrendezni?

Ma én is szabin vagyok, posta, bolt...vetőmag vásárlás, meg minden itthoni munka. Holnap reggel megyek Dunakeszire az unokákra vigyázni, szülőknek szinházi programjuk van.

Kellemes napotok legyen !

3938. varbóc
2018. márc. 13. 03:53

Jó reggelt !

Ma hajnalban keltem, hogy az elmaradt dolgokat összeírjam rendezzem és előkészüljek az egész napos utánajárásra. Csekkek befizetése, ügyintézés, gépkocsi vizsgáztatás, bevásárlás a közelgő húsvéti ünnepekre - főleg házi füstölésű sonka, kolbász - stb. Most hétvégén a kisebbik fiam az osztrák Alpokba készül az egész családdal síelni, viszik a legkisebbet is mint mondják: "jó levegőre" Lesz pá napom szabad, csak nekem, ami mostanáig meglehetősen ritka volt...

Puszi mindenkinek !

3937. dogiz
2018. márc. 12. 06:26

Jó reggelt ! Gyorsan eltelt ez a hétvége, mosás, főzés, takarítás. Kimentem a piacra de olyan drága minden. Vettem almát 200 Ft a legolcsóbb. Mindig szoktunk venni ősszel pár ládával, most nem volt időnk utána járni, és az alma fogy a legjobban nálunk. Utolsó 2 ősszel szedd magad akcióban vettünk, de az nagyon kifizető és olyat hozunk haza ami tényleg ízletes.

Unokamentes hétvégém volt. Mindenki dolgozott szombaton is. Most senki nem beteg nálunk, remélem már megússzuk a nagy influenza járványt.

Hogy telt a hétvége az unokával ?

Puszi mindenkinek :)

3936. varbóc
2018. márc. 11. 04:28

Jó reggelt ! Unokázok, mert ma születésnapi buli lesz és itt hagyják a legkisebbet.

Sok puszi mindenkinek !

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook