Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxázók vannak? fórum

Erdélyi Hoxázók vannak? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4731. dogiz
tegnap 17:34
Sziasztok! Dec.1én lehullt a hó nálunk kb.10 cm, de tegnap elkezdett olvadni. Mi van veletek? Jól van mindenki? Jó egészséget és szép hétvégét.
4730. ibolyka43
nov. 28. 07:25

Szervusztok

Nálunk is már kezd hideg lenni,de szép őszünk volt, nem panaszkodhatunk.

Látom mind irtok,csak Varboc írását nem láttam rég.mi van vele?

nov. 26. 20:20
Sziasztok!nagyon ritkan jarok a forumon,orvendek hogy jelen vagytok.Roviden annyit irhatok mint mindig foglalt vagyok.Szeptemberben voltam Medjugorijaban anyatarsammal Szovatarol volt az indulas ajandekkent kaptuk mind ketten ezt az utat azt nem tudjuk kitol,nekem a kistiszti mondta hogy fogok menni.Az unokam foiskolas Nagyvaradon,a ketfiu unokam 10-es es 6-os.Ha van idom szivesen kotok,horgolok,goblenezek.Nem tudom most hogyan kell kepet feltolteni,ujbol megkell tanuljam.Udvozollek
4728. dogiz
nov. 20. 21:37
Sziasztok! Nálunk hó az nincs, de ma elég sokat esett az eső. Azért itt december előtt ritkán van hó, az is elolvad, nem tartós. Kanadában ahol az unokatestvérem él már javában lapátolják a havat, Dodi nm is vagytok olyan távol egymástól. Mindenkinek jó egészséget.
4727. Dodi44
nov. 16. 01:36
Errefele, mar oda jutottunk, hogy nappal, a ho kezd vekonyodni, ha meg igy maradhat, talan el is fog tudni olvadni...
nov. 13. 14:27
Sziasztok! Bolond ez az időjárás! Pénteken alig 5 fok volt, szombaton hétágra sütött a nap, vasárnap zuhogott, tegnap szél, most meg újra 21 fok... Megy szét a fejem, szakad szét a hátam, és a műtétem is sajom :(
4725. Dodi44
nov. 13. 10:51

Felenk, hetfon ejjel le esett az elso ho, ebben a szezonban!

Hala Istennek, nem tul sok, csak ugy 5 centinyi magas.

Az utcak tisztak, a varosi hokotrok eltakaritottak mar hetfon hajnalban.

4724. dogiz
nov. 6. 05:49

Sziasztok! A gyerekeket szombaton elvitték, a fiamék vasárnap érkeztek a nyaralásból, 5 órát késett a repülőjük :( Így a kicsi lányt délután elvitték, most csend van. Jó volt, jól telt, de 8 nap fárasztó volt. Az idő miatt csak keveset tudtak kint lenni.

Jó egészséget mindenkinek!

4723. dogiz
okt. 26. 05:37

Jó reggelt! Ma is korán keltem, délelőtt várom a csipet-csapatomat. A lányomék hozzák a 3 gyereket, itt lesznek egy hétig, így szabin vagyunk. A lényeg, hogy kész lett a hinta, csúszda, mászóka, biztos lesz öröm, boldogság, csak legyen egy kis száraz idő mikor ki lehet őket engedni az udvarra.

Mi van veletek, merre vagytok, mit csináltok?

Mindenkinek jó egészséget!

4722. gurzau.maria (válaszként erre: 4721. - Dogiz)
okt. 22. 12:25

Sziasztok!

Mi is Váradon voltunk szombaton, magyarországi vendégeinkkel. :D

4721. dogiz
okt. 21. 05:46

Jó reggelt! Még mindig tart a szép meleg ősz pár napig. Szombaton körbejártuk a temetőket, Várad, Bályok, Széplak, Margitta. Emma unokánk is jött velünk, a szülők dolgoztak, így ma viszem magammal a munkahelyemre és az anyja jön érte 10 körül.

Hogy vagytok? Ki merre, mivel foglalatoskodtok?

Jó egészséget mindenkinek!

4720. Dodi44
okt. 16. 21:09
Szerintem, szamolhatom az aldasaimat, a Hargita eszaki reszen az idojarashoz hasonlitva...
4719. Dodi44
okt. 14. 07:51
Felenk mar az indian nyar lejjebb adta. tiz fok korul vacillal nappalra, es ejjel meg joval lejjebb adja. No de meg , hatha lesz egy par szep nap meg ebben a szezonban.
4718. dogiz
okt. 14. 06:55
Jó reggelt! Nálunk 18 - 21 fok volt a hétvégén, most is napos idő van. Sok dolgom volt. Erős paprikát daráltam le és sóval tettem el, több kilót kaptam egy munkatársamtól. Birsalmát tisztítottam és előforraltam az este ma sajt lesz belőle. Teljesen kipihenten megyek dolgozni :D
okt. 11. 12:20

Nálunk most kezdődik az indián nyár, eddig nagyon nemszeretem időjárás volt. :)

kellemes hétvégét mindenkinek!

4716. Dodi44
okt. 11. 05:21

Ma jol felre terveztem a delutanomat...

Azt vettem tervbe, hogy lekerekezek az aranylag "kozeli" parkba es bicajozok egy kicsit!

Elo is keszitettem, felpumpaltam jo, ahogy modi.

Ekkezdett a telephonom csongeni, no mondok mar megint el akarnak adni nekem valamit!

De azert felvettem. Unoka szolgalatba kellett mennem.

Mert a munkahelyen varatlan uj foladatot kapott, es ami nagyon fontos,.. Ez a nagyapa saggal jar. No majd lehet, hogy holnap. Hoppa, holnap meg a regularis Nagypapa szolgalat kettotol ejfelig ott leszek, nem szamitok semmi meglepetesre, ma bevasaroltam, tele a benzin tankom, mar a szel sem erhet... :-)))

Eddig meg nagyon szep volt az Indian nyar, talan meg fogok kapni egy parszep napot napot meg egy kis bicajozasra...

4715. gurzau.maria (válaszként erre: 4714. - Dogiz)
okt. 10. 11:27
Sziasztok! Nálunk dettó :( Bolondulok meg ettől a nyavajás időjárástól...
4714. dogiz
okt. 10. 06:01
Jó reggelt! Dodi szép helyen sétáltál :) Sajnos nálunk kedd reggelre fagy volt, ami még kint maradt a kertben lefagyott, legalább is a levele. Tegnap meg + 20 fok volt délután.
4713. Dodi44
okt. 8. 21:19

Tegnap este egy melyebb parkon jottem keresztul hazafele, es a parban nagy foltokban volt a kod!

Ami nagyon szep volt benne, hogy a neha szaz meteres kod foltok kozott tisztanlehetett latni a fuves reszeket, ahol ozek legeltek...

Csak az volt a negativ oldala, hogy megint jott egy masik kodos terulet, es eltunt a bekes ozek legelo csoportja...

okt. 7. 13:26

Halihó! Az idő lehűlt, ma reggel mindössze 4 fok volt. Szombaton végre leadtuk a ház körül összegyűjtött ócskavasat, aztán, hogy ha már annyi hely felszabadult, nekiestünk az udvar átrendezésének. Délután egy fél évszázados szülinapra voltunk hivatalosak, tegnap meg keresztelőben voltunk.

Pusszantás mindenkinek! :)

4711. dogiz
okt. 7. 10:44

Sziasztok! Hétvégén unokáztunk, csak sajnos szombaton egyáltalán nem volt jó idő, így csak keveset voltunk kint. Még jó, hogy nem szerveztem kirándulást. Az este elég későn érkeztünk haza.

Jó egészséget mindenkinek,

4710. dogiz
szept. 26. 05:55

Jó reggelt! Az idén nálunk is minden gyengén termett, talán az uborka nem, de abban meg sok keserű volt.

Varbócról nem tud senki semmit, nagyon rég nem jelentkezett. Üdv mindenkinek és jó egészséget!

4709. Dodi44
szept. 25. 21:15

Az iden a birtokomon, katasztrofalis volt atermesem paradicsombol! 64 tot ultettem, es eddig 10 mond tiz darab erett paradicsomot lehetett leszedni!!!

Ilyen meg sosem volt.

De azt mondja a Fama, ne busuljunk, majd lesz ez meg igy sem!!

A bolti paradicsom, meg olyan mint a gumibol felfujhato feleseg.

:-)))

4708. gurzau.maria (válaszként erre: 4704. - Dogiz)
szept. 25. 13:39

Halihó! :)

A háétvégén paradicsomlevet főztem, jó sűrűre, ahogy én szeretem. Mivel sikerült roh@dtul apró paradicsomokat vennem, ráment a szombat délutánom és a vasárnap délelőttőm a tisztításra. De mivel azt hittem, hogy idén nem is sikerül befőzzek, így is jó volt. Fogjuk rá...

4707. Dodi44
szept. 25. 08:00

Felenk is szep nap volt, trikoban es rovidnadragos ido volt.

De azt hiszem az Indian nyar is befogja csukni az ajtajat, eleg hamarosan...

Ezek a napok mar ajandekok!

4706. ibolyka43
szept. 25. 05:51

Szervusztok

Nalunk is gyonyoru ido van,neg is szenvedek e miatt.

Tobb mint 1 orat vartam a buszt feloltozve a reggeli 6 fokhoz,delben 20 lett,levetettem a kabatomat ,de masnap mar kezdett folyni az orrom,kinlodom a hulessel.,raadasul szombaton o.talalkozonk lesz.

Legyen szep napunk jo egeszseggel

4705. dogiz
szept. 24. 19:20

Sziasztok! Ma nagyon kellemes idő volt, napsütéssel.

Merre vagytok??????? Remélem Gyula bácsi nincs túl nagy gond Varbócon. Ibolyka, Dodi, merre vagytok? Marcsit még látom másfele. Jó éjt

4704. dogiz
szept. 23. 13:18

Sziasztok! Igazi ősz, az eső szitál, hűvös van, jönnek a nemszeretem napok. A férjem kitakarította hétvégén a vegyes kazánt, kéményt, ha szükséges akkor begyújtunk. Még a gázt szerintem nem kell bekapcsolni, kicsit korai lenne. Tegnap voltunk Debrecenbe, nagyon szép kellemes idő volt, rövid ujjúban lehetett járkálni.

Merre vagytok? Mindenki jól van? Puszi

4703. dogiz
szept. 15. 09:26

Jó reggelt! A biztosító egy .... na, ne mondjak semmi csúnyát, ameddig ő kér, addig mézes-mázos, utána meg fölényeskednek, ugyan ez van a hiteleknél is.

Szép őszies idő van, már sül a vinette (padlizsán) a férjem süti kint a kertben, az idén nem lett túl sok, ez a második adag. Az elsőnél vagy 3 kg tiszta massza lett, azt eltettem a fagyóba, kis csomagokba télen padlizsánkrémnek fincsi lesz. Most még nem tudom mennyi lesz tisztán, de zakuszkát készítek belőle.

Délután 3 órakor még elmegyek a templomba, ma van a templombúcsú, ezért most reggel megfőzöm az ebédet, nemsokára kész a husileves, japán-tyúkból.

Jó egészséget mindenkinek, puszi :)

4702. varbóc
szept. 12. 06:37

Jó reggelt ! Túl vagyok a nehezén: vendég, iskolakezdés, őszi befőzés de a biztosítóval nem bírok.... Már a második megy megnézni, fényképezni, stb, s közben sirdogálnak, hogy milyen sok a munka...

Mérgelődöm, mert addig nem lehet hozzákezdeni a felújításhoz sem...

Itt jellemes őszi idő van....

Szép napot mindenkinek !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook