Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxázók vannak? fórum

Erdélyi Hoxázók vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
4025. gurzau.maria (válaszként erre: 4024. - Varbóc)
2018. jún. 25. 13:37
Ami késik, nem múlik ;) Majd lesz bogrács a vendéggel együtt!
4024. varbóc
2018. jún. 25. 12:16

ma nagy meglepetés ért: kolozsvári rokonom felhívott telefonom és közölte, hogy egy hétre jön. Nos lesz miről beszélgetnünk megint....

Az, hogy tegnap majdnem eltört a kezem ez már csak hab a tortán...Így a hétvégi bográcsozás elmarad...Ami lett volna: csülkös körömpörkölt friss parasztkenyérrel új kovászos uborkával és pincehideg vörösborral.

No majd később..

Puszi mindenkinek !

4023. varbóc
2018. jún. 24. 04:23
Tegnap egész délelőtt, sőt késő este is zümmögtek a sport repülők felettünk. Még a Duna partra sem volt kedvem lemenni. Vasárnap lesz a repülő világbajnokság döntője, több mint fél millió embert várnak a Duna partjára. Szörnyű a villamos vágányok, sinek felújítása is. Az eddigi fél órás út ma egy óra 25 percig tartott...
4022. gurzau.maria (válaszként erre: 4020. - Varbóc)
2018. jún. 22. 10:29

Hű-ha... tényleg elég sűrű a lét felétek!

Csak az egészségedre vigyázz, a többi megoldódik. Gratulálok az unokának a ballagáshoz és a sikeres felvételihez!

Puszi ♥

4021. varbóc
2018. jún. 22. 07:25

Ma újra itt van a hideg front. Nem kellemes: 13 fokkal esett az éjjel a hőmérséklet.



Puszi mindenkinek

4020. varbóc
2018. jún. 21. 19:12

Szép napot mindenkinek !

Ez a hónap úgy telik, mintha a bolondok házában lennék ügyeletesmindenes. Nagy fiam a családjával együtt Siófokon landolt, ahol az üdülőben jóformán mindent szétvert a vihar, az udvari úszómedence beomlott.

Itt Budapesten a kisebbik fiam a lakását alakíttatja át: ebédlő, gyerekszoba, fürdőszoba. Sokszor a mindennapi munkájuk mellett anyagbeszerzők, segédmunkások, vagy éppen takaritók... A kicsi állandóan nálunk van.

A mult héten Veszprémbe az unokám "elballagott" Ami nagy öröm: felvették az ország egyik legjobb gimnáziumába

Én kinlódom a melegben hol a vérnyomásommal, hol az izületeimmel, hol... na szóval sok mindennel... A 80, az nyolcvan....

Varbóc maradt, de valahogy az is rendbe kell hozni, legalább julius közepére.Szóval megvagyok, de kevés az időm. Mindenkinek szép időt, jó pihenést és kibirható nyári hőmérsékletet kívánok.

Puszi, puszi mindenkinek...

2018. jún. 21. 13:44

Sziasztok!

Bírjátok ezt a meleget? Nekem tegnap már nagyon sok volt :(

4018. gurzau.maria (válaszként erre: 4017. - Dogiz)
2018. jún. 20. 14:13

Kellemes kikapcsolódást! Eseménydús a program meg kellhagyni! (Y)


Kár a találkozóért, de én is ugyanígy tennék :*

4017. dogiz
2018. jún. 20. 06:03

Jó reggelt! Örülök, hogy szerencsésen megjártátok :) Újra indul a taposómalom :(

Én péntektől nem megyek dolgozni, majd csak júl.02-án, unokás hetünk lesz, a 3-om nagyobbal. (A kicsi még otthon marad) ők később csatlakoznak a lányommal. Szombaton megyünk Miskolcra a Diósgyőri vár mellett foglaltunk szállást, egyelőre csak 2 éj 3 nap. Kisvasúttal Lillafüredre, várnézés, hegymászás, ilyen programok. Nagyon várják a gyerekek. Remélem ép bőrrel megússzuk, ez az első közös kirándulásunk. A lányok még elég kicsik, jan-ban volt 3, a másik aug. -ban lesz 4 és Balázs a nagy ő 7 lesz augusztusban :D Jó lesz az :D:D:D:D

Szombaton lenne a 40 éves érettségi találkozóm Margittán,de túl későn kezdték el a szervezést és már le volt foglalva a szállásunk, de főleg a gyerekek felbiztatva.

Gyula bácsi remélem jól vagy, hogy telik a nyarad.

Jó egészséget mindenkinek.

2018. jún. 19. 12:15

Halihó kedveseim, megjöttem!

Gyorsan telt, én még maradtam volna egy hetet! :DDD


Itt is hőség van, ott is az volt. Aztán egyszeriből leszakadt az ég és ömlött az eső.

Csütörtöktől lehűlést-zivatart mondanak. Fene tudja, nem jó ez sehogy sem. Túl nagyok az ingadozások és szinte csak szélsőséges időjárást kapunk a nyakunkba. Vagy rekkenő hőség és hőguta, vagy égiháború... :(

4015. dogiz
2018. jún. 13. 06:55

Jó reggelt! Mi van veletek. Marcsi láttam a képeket, jól telik a nyaralásotok. Szép helyeket jártok be és finomakat esztek.

Varbóc közeleg a vakáció, gondolom sok unokázással fog telni. Hogy érzed magad?

Kellemes napot és jó egészséget !

4014. dogiz
2018. jún. 9. 18:28

Sziasztok ! Nálunk nagy a hőség, régóta nincs egy szem eső sem, tőlünk 10 km-re nagy eső volt 2 nappal ezelőtt is, de itt nem esik :(

A hétvégén itthon vagyunk, van mit tenni a házban és kint is.

Mindenki jól van? Hogy telnek a napjaitok? Gyula bácsi, hogy érzed magad?

Puszi Mindenkinek :)

4013. varbóc
2018. jún. 7. 08:34

kapják a"jogdíj" utáni járandóságot... Hát ez van..

SZÉP NAPOKAT MINDENKINEK !

4012. dogiz
2018. jún. 6. 06:54

Jó reggelt! Gyula bácsi elutaztál? Hiányzol a fórumról, és látom a Hoxán sem voltál. Remélem minden rendben van, csak az elfoglaltság miatt nem jelentkezel.

Jó egészséget mindenkinek !

4011. gurzau.maria (válaszként erre: 4010. - Dogiz)
2018. jún. 4. 11:40
Az igaz, de az egyettlen hölgytagot, aki a csoporttal jött, rám bízták, neki pedig űlőhelyet kellett keresnem egészségügyi problémák miatt. Komolyan mondom, olyan voltam mint egy gardedam... :/
4010. dogiz
2018. jún. 2. 10:44

Sziasztok! Úgy látom mindenki lassan "megkerült" :D

A fagyibuli remélem jól sikerült és torokgyulladás elmaradt :) A benzinár engem is kezd sokkolni :(

Marcsi, mért nem mentél az első sorba, elvégre te voltál otthon :D

Hétfőn Debrecenbe vagyok, Emmácskának tanítás-mentes óvodai nap van :( 1 nap szabi, most én oldom meg a felügyeletet, igaz a főnököm nem örült a hétfői szabadságomnak, de összesen 5 napot vettem ki az idén.

Jó hétvégét és kicsi pihenést is beiktatni.

4009. varbóc
2018. máj. 31. 06:34

Ma nagy nap lesz a családban. A legkisebb unokám óvodai felvételét nagy "fagyibulikával" köszöntjük, ahogy mondja. Legyen úgy, de maradjon el a torokgyulladás...

Sokkolt a magas euró ár. Nem jó jel a jövöre nézve. A benzin az egekben... Szóval nem lesz gondtalan ez a nyár sem.

Szép napot mindenkinek

4008. gurzau.maria (válaszként erre: 4007. - Dogiz)
2018. máj. 30. 13:29

Sziasztok, megkerültem.

Tényleg hosszú volt... Péntek-szombat-vasárnap Városnapok, arra megjött a főnököm, meg még tizennéhány munkatárs az anyacégtől. Szállás, kaja, programok... Szombaton főzőversenyen voltunk, vegyespörkölt és savanyú vetrece is főtt nálunk, persze 2 külön bográcsban. Aznap este volt a Rózsi koncert, semmit nem láttam belőle, csak hallgatni tudtam :( Vasárnap délután összeszedtem a házat, már amennyire az előző napi napszúrásom engedte.

Hétfő reggel kitalálta a gyermekem, hogy menjek velük, nézzem meg hol laknak és dolgoznak. Go Jászberény. Az éjjel érkeztem vissza céges nagykamionnal :D

Most pedig friss vagyok és üde!!! :DDDD

4007. dogiz
2018. máj. 30. 05:59

Sziasztok! Jó reggelt! Marcsi, gondolom jól telt a hétvége, sokfele voltatok. Ugye azért nem volt olyan hosszú a hétvége ;) Hamar eltelt. Koncerten voltál a végén? (Rózsi koncert)

Gyula bácsi kitartás, mint írtam már még a vakáció most jön, az unokák biztos sokat lesznek nálad is. Ahogy mondani szokás a munka megvár.

Jó egészséget és kitartást mindenkinek !

4006. varbóc
2018. máj. 25. 03:55

Jó reggelt !

Sok munka kint, még több itthon.... Közben nagyon fájnak az izületeim, a torkom... stb.

Szóval öreges nyüglődés.

Mindig vab valami, ami lelwssót... Szóval öregszem...

4005. gurzau.maria (válaszként erre: 4004. - Dogiz)
2018. máj. 24. 11:55

Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat! :*

Most megint eltűnök pár napra, mert ez a hosszúhétvége tényleg hosszú lesz!

Puszi mindenkinek! ♥

4004. dogiz
2018. máj. 24. 06:09

Sziasztok! Kitartás mindenkinek. A csoda vigye el, látom mindenki csak rohan, olyan mókuskerék ez :(

Drukkolunk Marcsi. Láttam a fotóidat :) Még sok boldog házas-éveket kívánok! Varbóc kicsit lassíts, mert az unokákra sok energia kell ;) Puszi ❤️

2018. máj. 23. 12:52

Mi még nem hevertük ki a hétvégét :DDD És bár elméletileg hétfőn szabad voltam, olyan szépen ledolgoztam a napot, hogy öröm volt nézni ;)

Ma este színház, pénteken kezdődnek a városnapok, érkezik a főnököm 14 kollegával az anyacégtől. Csapatépítés....

Szombaton bográcsverseny, mindketten főzünk. Drukkoljatok!

Puszi mindenkinek ♥

4002. varbóc
2018. máj. 23. 09:40

A pünkös is sok munkával telt el, annyira nagyra nőtt a fű, hogy csak sarlóval tudtam dolgozni. Nem is haladtam túl sokra. Sajnos az idő vasfoga egyre inkább eszegeti az energiáim.

Lassan véfe az iskolának, jönnek az unokás hetek....

4001. dogiz
2018. máj. 22. 05:42

Jó reggelt! Eltelt ez az ünnep is. Tegnap Debrecenben voltunk a fiaméknál. Jó volt kimozdulni egy kicsit. Ma már munka, elvileg szabit kértem mára, de bemegyek mert annyira sok a munka és inkább később veszem ki, annyira halaszthatatlan ügyem nincs.

Kellemes szép napot mindenkinek, és jó egészséget.

4000. dogiz
2018. máj. 19. 06:33

Jó reggelt! Lassan megszokom, nem olyan mint a régi egyelőre, de kezdem látni mi - hol van.

Hűvös, borongós reggelre ébredtünk, de azért jól fog jönni ez a 3 nap itthonlét, ma sok a dolgom, de az ünnep alatt megpróbálunk kicsit pihenni.

Kellemes ünnepet mindenkinek.

Gyula bácsi, a végén nem mentél Csíksomlyóra, nem sikerült megszervezni az utat?

2018. máj. 18. 12:43
Kellemes és szép hosszú hétvégét kívánok mindenkinek!
3998. varbóc
2018. máj. 17. 19:29

Nekem egyszerűbb volt a régi rendszer. Itt nem találom fel magam... Egyébként is elgondolkozgatok azon, hogy minek is küszködök én ezzel? Szóval sok minden még nics rendeződve bennemm.

Szép napot mindenkinek !

3997. gurzau.maria (válaszként erre: 3996. - Dogiz)
2018. máj. 17. 12:31

Uff, az elég meglepő lehetett mindenkinek.

Az új redszert még én sem látom át, de tuti belejövünk mindenbe! ;) :D

3996. dogiz
2018. máj. 16. 06:03

Jó reggelt! Jól megbonyolították a honlapot! Mire megtanulunk mindent, nekem most egy kicsit átláthatatlan. A jelküldést még nem látom át rendesen, több kattintás mire elküldöm, de biztos modernebb lett :D Itt is az új generáció boldogul jobban.

A tegnap esett egy kicsi eső és most is szemetel picit. (hetek óta nem esett nálunk)

Legyen kellemes szép napotok, készülök a melódiába, ma sem lesz egyszerű. Nálunk ügyvezető váltás volt máj.02 -án. Bementünk dolgozni, megjelent a tulajdonos és délben bejelentették, hogy közös megegyezéssel megválnak egymástól. Közel 7 éve volt ügyvezető, és nagyon emberséges, most átszervezés, új dolgozók, (a régiekből biztos küldenek el ) Én s tegnap rákérdeztem, hogy mire számítsak, mondták, hogy nem vagyok az elküldendők között.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook