Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elocom után ápolás, de mivel? fórum

Elocom után ápolás, de mivel? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 5. 20:45
Sziasztok!Én hajhullásra kaptam az elocom oldatot bár nem beteg a fejbőröm csak egyik napról a másikra csomóba elkezdezdett kihullani.Börgyógyász írta fel hogy a hajhagymákban lévő ereket tágítsa.Azt mondta a stressz és szorongáa hatására vesztettem el a hajam 40%át 3hónap alatt,mert amugy minden eredményem negatív.Ha valaki használta már ilyen célból kérem írja le tapasztalatait.Plusz forcapilt ajánlottak.
2. 5221355151 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2011. nov. 19. 19:26

Szia!

Nálunk a kisfiam ekcémás egy kicsit. Neki is csak ez a szteroidos krém segít, ha kijön. Mi a sima lipobase krémet használjuk. Ez egy bőrgyógyászati puhító krém. Minden este fürdetés után bekenjük vele. Ez segít, hogy ne száradjon a bőre. Azóta nagyon ritkán jön ki neki minimálisan. (persze emelet nem használok az ő ruháinál öblítőt, gyógyszertári fürdetőt használunk, ecetes öblítés stb.) Nem is drága ez a krém, nekem csak jó véleményem van róla! Van egy jó kis oldal erről, ha megtalálom elküldöm neked.

2011. nov. 19. 17:51
sziasztok elocomot kellett használnom sajna az ekcémámra az arcomon nagyon csunya volt hál isten egy nap alatt rendbe tette, baj csak az hogy ott ahol használtam olyan szárazkás lett a bor.. mivel lehetne kezelni ott? lipobase repair? tudnátok tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook