Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajápolás fodrász után fórum

Hajápolás fodrász után (beszélgetős fórum)


2023. máj. 13. 11:43
Köszönöm szépen mindenkinek:) Kipróbálok párat meglátjuk melyik válik be a hajamra. A Joico is jónak tűnik rendeltem belőle mini kiszerelést bár az nem hiszem hogy sok alaklomra lesz elég :)
2023. máj. 12. 00:47

En mar nem emlekszem, miket hasznaltam, es viszonylag rovid ideig (egy evig) voltam, de platina, lassan egyre rovidebb hajjal. A fodfasxom szerint az en hajamhoz kepest, amit o vart, ez nem is volt rossz. (Mindketten kiserleteso fajtak vagyunk.)

Ha egy szokitestol mar szaraz, en nem eroltetnem a csikokat sen. Nekem talan fel ev utan kellett a szaradas miatt kurtitani.

Es szamolj azzal is, hogy a visszafestes sem egy lepes. Foleg ha elotte hosszabban hordtad.

7. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2023. máj. 11. 20:33
Én a Joico Defy Damage balzsamot és sampont használom. Ez az eddigi legjobb szer, amit a szőkített hajamra próbáltam.
6. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2023. máj. 11. 19:51
Hajpakolás: tojás + olaj (olíva/argán/ricinus).
2023. máj. 11. 19:45
Én a Mátrix oil wonder egyptian olajat használom minden hajmosás után. Nagyon meg van elégedve vele a hátam közepéig érő szőkére festett hajzatom.
2023. máj. 11. 19:37

En ilyet hasznalok. Szaraz meg nedves hajra is jó. Nagyon szeretem. Jó az illata is. Nem is zsírosít. Mondjuk nekem alapból száraz a hajam. Meg jó nagy kiszerelés.


[link]

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2023. máj. 11. 19:32
Nem egyforma hajunk sem,,de az én kombóm a Gliss 7másodperc balzsam,,szerintem ez kiváló,,és utána ,,mindennap esténként Gliss night elixír.
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2023. máj. 11. 19:27

Alkoholmentes sör jó rá, öblísd le vele ,

De kis alkoholos is jó , de az zalkohol szárít lehet.

2023. máj. 11. 19:25

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani olyan házi praktikákat vagy olyan bevált terméket amit szőkítés után lehet használni a hajra hogy regenerálódjon és ne törjön le a haj?

Nekem elvileg kímélő cuccot raktak rá de úgy látom, hogy eléggé ki van száradva. Nem nagyon csináltattam eddig ilyet csak pár csíkot szerettem volna belerakatni a barna hajamba de nem nagyon sikerült sajnos és lehet hogy csak jól elrontottam a hajamat és vágathatom le. De biztos van valami amivel ápolhatom és ami tényleg jó. van sok hajbalzsamom hajpakolásom (balea kallos stb) argán olajam ilyesmik de eddig se nagyon lett szebb tőle a hajam hát még majd most :( Ha valakinek esetleg van valami jó ötlete (a levágáson kívül mert azért nincs olyan gáz állapotban) annak örülnék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook