Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke-melíros haj ápolása, mivel? Tippek, praktikák .... fórum

Szőke-melíros haj ápolása, mivel? Tippek, praktikák .... (beszélgetős fórum)


17. Nikice (válaszként erre: 16. - Szabónéhajni)
2010. jún. 8. 12:43
Köszönöm a válaszod! (picit késve :S)
16. Szabónéhajni (válaszként erre: 3. - Nikice)
2010. máj. 27. 08:18

Szia!


Nem saját terméke, a fodrászomtól veszem a hamvasítót, Matrix márkájú! Azért szeretem, mert ha tovább hagyom is rajta, nem lesz lila és szürke sem! Én is először normál sampont használok, aztán a hamvasítót, és végül a balzsamot!

2010. máj. 21. 21:21
én a shaumátol szoktam használni a hamvasitó sampit"joszituált német házaspárost"kék flakon.ez mellett a fodrászomtol szoktam még venni qrvajó sampit.
2010. máj. 21. 17:41
Fodrászkellékesnél veszek Kallos-Latte pakolást.Hetente egyszer használom,de úgy hogy egy kis tálkába teszek pakolást,keverek bele mézet.Ezt kenem a hajamra.(hajmosás után)zacskót,zuhanysapit,szóval valamit ráhúzok a fejemre hogy melegen tartsam.Fél óra múlva lemosom.
13. 2656c806ea (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2010. máj. 21. 14:37
Igen ez jó,de vigyázni kell,mert ha tovább mosod vele akkor leszűrkiti a hajadat.
2010. máj. 21. 12:49
Schauma hamvasítóval mosni egy hónapban egyszer. Ettől marad szép szőke a melír és nem lesz olyan csúnya sárga. A mesterfodrász nekem ezt ajánlotta és azóta tényleg szép a szőke.
2010. máj. 21. 12:34
Hajmosás után (valami babasampont ajánlanék, az kíméli a szívatott, szőkített hajat) hajbalzsam, kb 3-5percig hagyd rajta, majd én hajpakolást szoktam heti 1-szer, körbetekerem folpack-al majd törölközővel, így melegen marad és hat is a pakolás, aztán lemosom, közepesen meleg levegővel szárítom. És semmi baja, pedig szőke festék után szívatták. :D
10. 2656c806ea (válaszként erre: 8. - Huncutka84)
2010. máj. 21. 12:12
Én is a serical-t használom és nagyon jó...és kiadós. több hónapig elég.
2010. máj. 21. 12:00

Köszi csajok mindenkinek a választ!

Megnézem a boltokban amiket írtatok és kísérletezek, melyik lesz jó...

2010. máj. 21. 11:48

Szia! Én ajánlom a Bed Heannak a Tigi csládját, én abból használom a Dumb blonde sampont (400ml). De szerintem az, hmilyen sampont használsz, kevésbé fontos, mint h milyen balzsamot/pakolást.

Megmosod bármivel a hajad, utána jön a hamvasító (pl a schauma az tökéletes erre), h nelegyenek sárgák a csíkjaid, viszont figyelj arra is, h max 5 perc, mert utána elkezdenek beszürkülni majd lilulni, főleg ha frissen vannak szivatva:)

Pakolásnak: Serical termékcsalád. Fodrászkellékesnél lehet kapni, 1000ml-s pakolás kb 8-900ft és tényleg nagyon jó. Neked a "nagy zöld" tubust ajánlom:) így tudják miről van szó.

2010. máj. 21. 11:47
Én a fodrászkellékesnél szoktam venni pakolást ami 1kg-os kiszerelésben van mert minden héten bepakolom a kajamat mosás után,kb:fél órát van rajta, a hajvégekre nagyon jó a hajolaj ami kicsit puhitja mert száraz. Mindent ott szerzek be,mert sokkal olcsóbb és jobb termékek vannak.
2010. máj. 21. 11:45
A hajmosás végén a citromos vagy kamillafőzetes öblítés jót tesz a szőke hajnak.
5. gigszeresgirl (válaszként erre: 2. - Szabónéhajni)
2010. máj. 21. 11:35

Szia!


Köszi a választ! Tehát akkor van a Gliss-nek szőke hajra való samponja +balzsama? Nem ismerem annyira ezt a termékcsaládot, de akkor a holnap nagybevásárlás alkalmával elidőzök majd a samponpolcoknál :-)

2010. máj. 21. 11:34
Bocsánat, kis "h" val írtam a neved.
2010. máj. 21. 11:34

Sziasztok!


hajni, ennek a márkának saját terméke az a hamvasító? Bocsi, ha butaságot kérdezek, de milyen sorrendben rakod fel? Én most használok X sampont, majd arra egy másik márkájú hamvasítót.

Nem igazán találtam mega tökéletes megoldást, nem fénylik annyira, mint szeretném..

2. Szabónéhajni (válaszként erre: 1. - Gigszeresgirl)
2010. máj. 21. 11:29

Szia!


Én gliss kur sampont használok, a kifésülő balzsamával együtt, és természetesen, hogy szép legyen a melír, hamvasító sampont, vagy habot!

2010. máj. 21. 11:27
Szőke-melíros haj ápolása, mivel? tippek, praktikák ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook