Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
217. reni79 (válaszként erre: 216. - E792523100)
2008. okt. 16. 09:01

Szerintem is ez a megoldás!"Hülyeség"hibát keresni,ki mit rontott el.

Lehet azért mert még nem élte ki magát,vagy mert nem voltál elég jó neki,vagy mert éppenséggel túl jó voltál neki....

Ez nagyon összetett dolog!Csak ő tud rá konkrét választ adni!

216. e792523100 (válaszként erre: 211. - Survivor3)
2008. okt. 15. 23:01

Szia "Túlélő":)


A volt párodat megkérdezted miért ment el?

Mert itt csak találgatunk, de az okát azt ő tudja...

2008. okt. 15. 22:47
Felszívódott az Attila nicknevű sorstárs? Valamivel elriasztottátok?:)
214. e178e93bc0 (válaszként erre: 207. - F39a34943d)
2008. okt. 15. 22:23
Nálunk nem volt harmadik!!! És nagy szerelem volt, se neki, se nekem sincs azóta sem...
213. kai anya (válaszként erre: 203. - Survivor3)
2008. okt. 15. 18:28

Nem lottózom... Párom se. És nem vagyunk gazdagok, milliomosok sem! De jó.

Én csak érdeklődtem, hogy összeálljon a kép. És, hogy esetleg én ne vétsem el ugyanazokat a hibákat, amiket idióta nők sokasága-ahogy olvasom.

De nem is zavarok. Nem szeretem, ha szemtelenek velem, amikor én csak érdeklődő vagyok! Kérdéseim voltak, ami mellett meg volt és van a saját véleményem. Nem vádoltalak. Nem is ismerlek, nem tehetném.

De, ha gond a sok kérdés, hát... Majd kérdezek mást. Nekem úgyis jó.:)

Pápá

212. d0a7a517d6 (válaszként erre: 211. - Survivor3)
2008. okt. 15. 17:53
A bánat beszél belőled! Majd idővel változik a véleményed!
211. survivor3 (válaszként erre: 199. - E178e93bc0)
2008. okt. 15. 17:41

ui: az is lehet, hogy velünk sem stimmel valami, ha már "ilyeneket" vonzunk. . . .


Én egy baleknak tartom magamat.

Soha nem fogok tudni már senkit sem szeretni.

Ha kinyilvánítom a szeretetem azzal csak visszaélés történik.


Ma nem dolgoztam.

Hozták a bútorokat.

Abba a lakásba költözöm, amit a szüleim vettek 10 éve.

Ez van.

Nem kérdezi majd senki sem, hogy hova megyek, vagy, hogy hol voltam.

Legényember leszek.

210. survivor3 (válaszként erre: 194. - Pukandur)
2008. okt. 15. 17:30

Hát.


Legalább nem vagyunk egyedül.

209. survivor3 (válaszként erre: 207. - F39a34943d)
2008. okt. 15. 17:29

"Belenézel a szemébe és azt mondod SZERETLEK! . . . "


Igen, lehet, hogy igazad van.

De lehet hogy ez sem kompenzálta volna azt, hogy élni akar.

208. survivor3 (válaszként erre: 206. - D0a7a517d6)
2008. okt. 15. 17:25

Szia!


Még valami.

Minden reggel ki volt készítve a vasalt tiszta ruhám a munkába. Tisztaságmániás.


Kaja, főzés: havonta egyszer.

A gyereknek 3 év alatt nem főzött egy főzeléket sem.


Én elég gyakran főztem, mert szerettem főzni.

Igen furcsa, de sokszor FŐZTEM.

Nem virslit meg bundáskenyeret.

Családi ünnepeken akár 20 főre is.


Minden esetre így is szerettem.

2008. okt. 15. 17:25

Szerintem az volt a baj nálatok, hogy csak tessék lássék módjára volt szerelmes a párod. Ahogy te is írtad, egymás mellé sodródtatok és kapcsolat lett belőle.

Sok sok nő sajnos a harmincas évei környékén jön rá, hogy még nem élt és akkor kezd el félre kacsingatni majd feladni az addigi életét.


Mit lehet tenni ellene:


Odafigyelés, napi pár perc amikor csak ketten vagytok.

és az egyszer már bevált recept: Belenézel a szemébe és azt mondod SZERETLEK! ...

2008. okt. 15. 17:19

Sziasztok!

Ilyen az élet! A jó nem kell))))))))))))))))

205. survivor3 (válaszként erre: 200. - E178e93bc0)
2008. okt. 15. 17:14

No problemo!


Persze.

Én is hibáztam.

DE NEM EGY 50 ÉVES ASSZONNYAL - MEG NEM EGY 18 ÉVES CSAJJAL HANEM SENKIVEL SEM CSALTAM MEG A ROHADT ÉLETBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

204. survivor3 (válaszként erre: 199. - E178e93bc0)
2008. okt. 15. 17:13

Szia KÉSZ!


Ha nem lenne fotó, azt gondolnám, hogy egy nőt imádtunk...

:)

203. survivor3 (válaszként erre: 198. - Kai anya)
2008. okt. 15. 17:11

Igen.

Ne haragudj de nem ti nyertétek meg a hatoslottó főnyereményét?

202. survivor3 (válaszként erre: 193. - Kai anya)
2008. okt. 15. 17:09

Szia!


1 - Ittam de mértékkel -nem úgy mint most.

2 - Egyszer már kapott egy óriási lángost egy SMS-ért.(még tavaj)

3 - napi 10-11 órát dolgozom.


Ja és HORGÁSZNI IS SZOKTAM.

Ja és a nevelt gyerekemet is vittem.

Meg elvittem őt társaságba, gyerekek közé családba, meg erdőbe, meg cirkuszba, meg mikulás is voltam, meg húztam a szánkót, meg rohantam a bicikli után, meg felültettem minden játékra, meg elfogtuk a patakot.

És nem néztem női szempárba, mert tiszteltem őt meg tiszteltem a kapcsolatunkat.

201. survivor3 (válaszként erre: 196. - Cleopatra180)
2008. okt. 15. 17:03
Maximálisan egyetértek, tökéletesen igazad van.
2008. okt. 15. 16:08
Survivor3-BOCSÁNAT!!!
199. e178e93bc0 (válaszként erre: 198. - Kai anya)
2008. okt. 15. 15:58

Jómagam csak saját példából tudok kiindulni, de jó pár gondolatváltás után Suriver nevében is írhatok-amire célzok, az a hasonlat. Szóval,én egy percig nem állítom, hogy tökéletes voltam- minthogy senki sem az ezen a földön. Volt egy nevelt gyermekem, aki "apának" hívott és született egy közös babánk is, az a ki a képen látható. (Már itt is van hasonlóság, de ezen kívül is véltem felfedezni) Vittem haza pénzt, szerettem a gyermekeimet, de sokszor biza elmentem otthonról, mert semmi figyelmességet nem kaptam, sőőőt, csak és kizárólag kritikát. Megértettem én feleségemet is: egyedül volt a gyermekekkel, meghízott nagyon, ami nagyon megviselte, mert igen hiú volt mindig is. Lényeg, hogy Ő nem is akarta megoldani a problémáit, ami igazán nem is velem volt, hanem önmagával még gyerekkora óta. A szerelmes férfiember érez!! És én éreztem a bánatát, tudtam, hogy baja van, de igazán megnyílni senkinek sem tudott. Talán önmagának néha-néha. Topik indító nevében, védelmében még így láthatatlanul annyi, hogy még ismeretlenül is azt mondom, hogy a "hölgy" fejében igen nagy káosz van. Aki két különböző vezetéknevű törpével képes elköltözni egy 21 éves sráchoz, azzal bizony komoly gondok vannak a kobakban.


ui: az is lehet, hogy velünk sem stimmel valami, ha már "ilyeneket" vonzunk....

2008. okt. 15. 10:24

Az illetékestől mégsem kaptam választ... Engem egy férfi válasza érdekel!

Ha mindenki tudja, hogy vigyázni kell egy Házasságra, akkor miért nem teszik? Vagy csak én fogtam ki kerek e Világon az aranyhalat, a Társat, aki partner abban, hogy ne fásúljunk és nem unjuk bele és nagyon is kiveszi a részét a Gyerek nevelésban, gondozásban stb.??? Pedig nem utazgatunk-betegségből kifolyólag nekem nem megy- mégsem... Nem tudom. Annyira egyértelműen működik minden-már 7teljes éve.

Arról nincs statisztikai adat, hogy az esetek többségében mennyi százalékban ront a férfi és a nő, ha vége a Házasságnak? Csak a pasi? Csak a nő? Ha már egyik sem tesz semmit a kapcsolatért, akkor tényleg kár belé... A munkának élő-csak a munkának élő-pasik meg ne vállaljanak Gyereket... Tudom, sokan tényleg a Családért teszik, de közben pont hagyják szétesni. Havi plusz 50ezerrel nem lehet beszélgetni, oda bújni, Gyreket nevelni stb...

2008. okt. 15. 08:51

S a gyerekekert egyutt maradni???ez meg nagyobb hujeseg szamomra..Tehat en ezt ugy ertem,hogy nem megy a hazassagunk,boldogtalanok vagyunk(mert hat mitol legyunkegymas mellett?),s egyutt maradunk,hogy a gyerekeink is nezzek vegig,vagy erezzek a feszultseget evekig(majd halljak hogy apanak noje van,vagy anyanak pasija) es en ezek utan hitess3m el magammal,hogy a gyerekem boldog????HAT EN TESZEM BOLDOGTALANNA, s megpecsetelem az egesz eletet.EBBE nevelkedik bele,hogy ezt el KELL fogadni,plussz hogy mindig erezni fogja(mert a gyerekek nem hujek)hogy mas szulok szeretik egymast az ovei nem,s igy lesznek lelkiserultek,vagy gyenge egyenisegek(van kivetel)...s nagy valoszinuseggel EZT viszik tovabb...TEHAT: ha en boldogtalan vagyok meg a ferjem,legyenek a gyerekeim is!nezzek veig.wooow!

Tudom..Tudom hogy ez szavakban egyzeru.PERSZE hogy sokkal nehezzebb a valosag,de EN ha nagyon rossz,nem maradnak a gyerekekert a ferjemmel,inkabb csendes beke,mint csendes feszultseg...Ebben nottem fel,s nem koszonom meg SENKINEK.Szerencsere foglalkoztam magammal az evek soran,s gyogyultam...:)

2008. okt. 15. 08:40
"Férj nem iszik és nem veri az asszonyt, nem nótórikus munka kerülő, miért lépne ki egy nő???? Főleg, ahol már Gyerek(ek) van(ak)! "-...olyan tevedes,boduletes tevedes...Egy ferfi kell igyon vagy megusse feleseget,s AKKOR rossz ember,vagy akkor rossz a hazassag??? EZ MAR A LEGUTOLSO FAZIS,EZ MAR LEGALJA A FERFIAKNAK...A hazassag mar joval ilyen elott,vagy ilyenek hianyaban el tud romlani!!!!!!!!!!!!!!! A ferfi ha nem kedves ,csak udvarias,nem becezget,mert hat"elteltek az evek",esetleg durcas,de nem veszi eszre..ures,soha nem kaphato kozos programra,mert pl;tevezik,vagy ilyesmi,modortalan a gyerek(ek)kel,nem tud egy szep szot kimondani evekig,beall a sablonos eletbe,nem jon,vagy alig jon haza estere,mert 'o sokat dolgozik "s nem magaert hanem ertem,ertunk"-koszonom ezt is,hozza a penzt,de mindig egyedul vagyok s igy teljenek el az evek...Na ezekre... s meg sok-sokra gondoltatok????mennyi minetol elromlik egy hazassag????????NEM KELL POFOZNI A NOT hogy meggyozodjunk hogy"na ez rossz ferj",s ha iszik?meg nem foltetlenul rossz ferj...Neeem...A belsok szamitanak...Sajnos a tarsadalom,s az egesz elet ugy van kialakulva mar,hogy semmi sem segiti mar elore a jo egyuttletet,a hazassagot,MI MAGUNK KELL AZT MEGORIZZUK,VIGYAZZUNK RA!!A hazassagot ne vegyuk egy magatol ertetodo dolognak,meghazosodtam,s kesz,van ferjem(van kis felesegem)s avval annyi...NEM.Azert aki melletunk mindennap tegyunk valamit,mert a hazassag olyan mint egy virag: ha nem locsoljuk,elhervad...S a vegen nem ertjuk.."Hat de miert??nem pofozta nem utte,,nem ivott"vagy "jo anya volt,reneds volt a ferjevel,fozott, mosott-vajon miert hagyta ott megis a ferje??"-hat ezer oka lehet,a nok is tudnak nagyon hujen viselkedni egy kapcsolatban(irja ezt egy no)...Ugyhogy mindenki szalljon magaba,s barmilyen fajdalmas nezzen szembe magaval,s necsak a jorol akarja meggyozni magat,hanem nezzen szembe hibaival,s tanuljon belole..mindegyikunknek van amit tanuljunk..ha oszintek vagyunk..bar magunkkal.. :)
195. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 192. - Survivor3)
2008. okt. 15. 06:51
Persze nem könnyű,de mégis próbáld meg!!!
2008. okt. 14. 20:49
Úgy láttom elég jól beindult a topik nem gondoltam volna hogy ennyi sorstársam van.Nálunk sem tudott a nejem észerű magyarázatot adni hogy miért tette nem iszok, nem dohányzok, nem kocsmázok,jól keresek három gyerkőcünk van és mágis megtette.
2008. okt. 14. 20:11

Survivor!


Elgondolkoztam egy kicsit az életeden. És a többiekén, akik szintén itt vannak. És felötlött Bennem egy kérdés.

Ha egy kapcsolat jó és működőképes és a Férj nem iszik és nem veri az asszonyt, nem nótórikus munka kerülő, miért lépne ki egy nő???? Főleg, ahol már Gyerek(ek) van(ak)!

Szóval, kérlek! Adj választ. Tényleg csak a nő a hibás? A mai nők tényleg felrúgnak egy jó kis kapcsolatot és Családot "csak úgy" minden ok nélkül? Nekem ez olyan hihetetlen...

Én ugyan senkit nem védek és nem is tisztem BÁRKIT is meg illetve elítélni! De valahogy nem áll össze a kép. Ráadásul, ahogy a Ti esetetekben van, egy drogosra cserélni a "Családi idilt"? Hm.

192. survivor3 (válaszként erre: 191. - 3cf80f2b78)
2008. okt. 14. 15:48

Az a baj, hogy nem találok semmi pozitívumot a dologban.

Talán egyszer majd azt, hogy megszabadultam tőle.

191. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 189. - Survivor3)
2008. okt. 14. 15:36
Ne légy depressziós,az nem jó!Gondolj pozitívan a dolgokra,és akkor könnyebb lesz!Örülök,hogy a haverok melletted állnak,és segítenek,így,vagy úgy:-))!!
2008. okt. 14. 10:50

Ja és még valami.

Már nem viszem magammal a telefont a fürdőszobába.

Nem nagyon várok hívást.

189. survivor3 (válaszként erre: 188. - 3cf80f2b78)
2008. okt. 14. 10:47

Szia Erika!


Nos, van már telefonszámom, amin elérem a gyerekemet. De telefonon nem akarom hívni, nem akarok zavarkodni (na meg a büszkeségem is)


Hát a leírtaktól eltekintve jól telt.

A szombat nagyszerűen - a kis harcoktól eltekintve (amit már írtam)

Szombat este a Mátrában voltam a haverokkal, ahol kicsit szétestem.

Vasárnap fél hatkor már keltem és elmentem gombázni, sétálni a hegyekbe.

Nagyon hiányzott a fiam és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem hiányzott, hiányzik a CSALÁDOM.

Úgyhogy a vasárnap meg a mély, sötét depresszióról szólt.


A cigiszám kicsit csökken, jobban figyelek a munkámra, ital már csak hétvégén van. Olyankor viszont nagyon megárt.


Kedves vagy, hogy érdeklődöl, köszönöm.

188. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 180. - Survivor3)
2008. okt. 14. 10:36
Szia!Hogy telt a hétvégéd?Minden oké??
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook