Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


127. emily32
2008. okt. 9. 12:56

Szia Survivor3!Hogy vagy?

Igaz az,ha gyerek van,már másképp lát az ember egy csomó mindent...

126. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 125. - Survivor3)
2008. okt. 9. 11:45
Ez az elment utánra vonatkozik, hogy mi lesz.
125. survivor3 (válaszként erre: 124. - 94c02c5bb5)
2008. okt. 9. 11:43

Csak ezzel az a baj, hogy a gyerek miatt tartanom kell vele a kapcsolatot.


"ha a tiéd, visszajön, ha nem jön vissza akkor nem is volt a tiéd"


Ebbe a mondásban nincs benne az hogy: ELMENT

124. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 123. - Survivor3)
2008. okt. 9. 11:32
Még nincs. Fél év után rájött, hogy nagy butaságot csinált. Én pedig erős voltam, nem kerestem, hanem hagytam, hogy ő jelentkezzen. A mondás bejött: ha a tiéd, visszajön, ha nem jön vissza akkor nem is volt a tiéd.
123. survivor3 (válaszként erre: 122. - 94c02c5bb5)
2008. okt. 9. 11:28

Nem igazán sírok, csak akkor érzékenyülök el mikor a kisfiamat látom.

Mert én nem ilyen életet akartam neki.

Nektek van gyermeketek?

122. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 119. - Survivor3)
2008. okt. 9. 11:23

Szia, leszögezem, lány vagyok,de, olvastam a hozzászólásaidat, én is hasonló helyzetben voltam 14 év után elment, fél évig voltunk külön.

Megjárod majd a poklot mostanában, utána jön a beletörődés, utána pedig a nyugodtság. Ami a lényeg, túl lehet élni, nem halunk bele. Akkor pedig úgy tűnt. A sport és a barátok nélkül már nem tudom hol lennék. A legrosszabb, hogy megalázva érzed magad, pedig nem így van. Csak ilyen érzést kelt. A lényeg, hogy ne panaszkodj róla, ne sértegesd másoknak, mert ha újra együtt lesztek, nem tesz jó hatást. Légy erős kifelé, otthon lehet sírni, sőt fogsz is. Folyt. köv.

2008. okt. 9. 10:28

Nem megoldás, de könnyebb-ideig, óráig... Nem látok a lelkébe. És lehet, hogy Te is meglepődnél, ha belelátnál!

Tényleg nem védem, ne érts félre!

Este 5-6körül jövök-most megyek dolgozni.

Pusza

120. kai anya (válaszként erre: 119. - Survivor3)
2008. okt. 9. 10:27

Ne kívánj magadnak ilyet! Még csak meg se forduljon a fejedben!!!!

Tanultam egy kis pszichológiát... Nem lehet, hogy a hölgyike így menekült? A betegséged gondja elől? Félt, hohy elveszíthet, ezért egyszerűbb volt lépni-jó messzire Tőled. Tudom, nem ez a legjobb megoldás! És nem is védem Őt. Én nem tennék ilyet soha! De nem vagyunk egyformák. És esetleg Nála ez egy védekezőmechanizmus volt. Valamikor csak szeretett! És attól rettegni, hohy elveszíthetjük betegség miatt a Szerelmünket...Menekülés!

119. survivor3 (válaszként erre: 118. - Kai anya)
2008. okt. 9. 08:29

Szia!


Hogy lehet ez egy tartós kapcsolat? Hogy válhat azzá?

Igen ha én férfi vagyok, akkor igen.Én is rohadtul tudok szenvedni.

Hidd el, sokszor gondolok arra, hogy inkább állnék elébe egy újabb betegségnek és kezelésnek, mint hogy ez a szégyen és csalódás történik velem.

118. kai anya (válaszként erre: 113. - Survivor3)
2008. okt. 9. 08:22

Jó reggelt!


Miért várod meg, hogy "sérelmek" történjenek? Bár, ha azt látod, hogy nem egy tartós kapcsolatról van szó, akkor megértem, hogy nem akarsz felesleges galibát.

Egyébként-és ez most nem csak Neked szól-úgy látom nem csak a nők képesek szenvedni, úgy istenigazából. Hanem Ti is. És persze mindig az ilyen klassz, érző lelkű pasik fogják ki az idióta, hülye nőket! Bár én nem panaszkodom. Az én kicsipasimnak is nagyon helyén van mindene.:)

117. emily32 (válaszként erre: 113. - Survivor3)
2008. okt. 9. 08:04
Sokszor elgondolkodom,mi mindenre képesek a gyermekek...
116. survivor3 (válaszként erre: 115. - Emily32)
2008. okt. 9. 07:56

Szia emily32!


Hát sem a Magyar Állam, sem a kis majom az biztos, hogy nem fog rá vigyázni.

115. emily32
2008. okt. 9. 07:52

Fel a fejjel Survivor3,melletted vagyunk!!!

Vigyázz magadra,mert akkor ki vigyáz a kisfiadra???

114. survivor3 (válaszként erre: 112. - Tücsimücsi)
2008. okt. 9. 07:32

Igen, igazad van.

Azt hiszem ez az életmód nem is lesz hosszútávú dolog.

Köszönöm a biztatást!

113. survivor3 (válaszként erre: 109. - Kai anya)
2008. okt. 9. 07:30

Szia!


Nem laknak egy háztartásban és remélem soha nem is fognak.

Bízom abban, hogy ez a kapcsolat rövid élettartamú lesz. Talán így már nem lesznek nekik izgalmasak a találkák és a fiatalember ügyesen lelép. Amint tudomásomra jut a gyerekkel kapcsolatos sérelem, azonnal lépek.

Azt hiszem akkor mindenkinek vége lesz.

Ebben a kisfiúban testeültem meg, ő jelenti nekem a reményt.

112. tücsimücsi (válaszként erre: 80. - Survivor3)
2008. okt. 8. 21:23

Nem semmi a történeted!

Szerintem hagyd abba a cigizést és az ivást is.

Ha már a gyógyulást útjára léptél, ne kockáztass! Végül is a Te életedről van szó. Ha stresszelsz és elkezdesz önpusztító életet élni újra meggyengül az immunrendszered és visszajöhet a betegséged is. Ennyit nem ér az a nő, inkább keress másikat! Legyen önbizalmad, mert nagyon jól nézel ki. Egyébként megnézném azt a bizonyos harmadikat...

A nőről nem írok semmit, nem akarom minősíteni.

A kisfiad nagyon szép.

FEL A FEJJEL!!!!!

2008. okt. 8. 19:53

Azon kívül az anyukát is veszélybe sodorhatod. Pl. tanúskodnia kell. És mivel szerelmes(?) gondolom a srác mellett állna de, ha a Te elméletedet támasztják alá a bizonyítékok-vér és vízelet vizsgálat- akkor hamis tanúzásért Ő is kaphat pár évet. Közben lehet, hogy a Gyermek elhelyezési per még nem zárult le és nagyon-nagyon rossz esetben a Gyerekek már az intézetben találják magukat.:(

De ez kivételes helyzetekben fordulhat elő.

Fogadd meg a tanácsom és irán az ügyvéd, akinek körültekintően, alaposan mindent elmondasz. Segíteni fog!!! Tedd meg a Gyerekekért!

Az "anyuka" nem hajlandó átadni Neked a Gyerekek felügyeletét peren kívül? Az lenne a legkobb! És akkor a saját életét már úgy cseszi el, ahogy akarja!!!

2008. okt. 8. 19:37

Ezen kívül a "kedves" anyuka végérvényesen elveszti minden bizalmát a bírósággal szemben, ha ez kiderül, ugyanis veszélyezteti a saját Gyemekének az életét. Ennyi erővel egy tömeggyilkos talalkozóra is elvihetné Őket, vagy diliházba őrűltek közé.

Felelőtlen.

És nem is értem Őt!!! Ne történjen semmi baj én ezt kívánom, de igyekezném elmondani ennek az idióta-már bocsánat-nőnek, hogy mit tesz! Közveszélyes őrűlt közelébe engedni... A saját vérét!

Ha megtörténne a baj, akkor meg csak sírna! Survivo3!!! LÉPNED KELL!!! Nehogy késő legyen, mert abba beleőrűlnél!!! A csaj miatt meg ne keseregj!!! Csaj? Inkább gyerek-ha nem érzi a helyzet súlyát...

2008. okt. 8. 19:27

survivor3!


Ha sikerül bizonyítékkal alátámasztanod, hogy drogozik a fiatalember, nincs az a bíróság, aki ne Neked ítélné a Gyerkőcöket! Egy háztartásban él Velük ez az ember? Ha igen és Te beadod a kérelmedet , hogy a Gyermekeket helyezzék el Nálad és az anya/???/ csak láthatást kapjon... Vérvizsgálat a fiatalembernek és tiszta az út!

De!!! Nagyon kell ezzel vigyázni! Ezt jó, ha tudod! Egy drog problémákkal küzdő ember veszélyes lehet Rád nézve, arról nem is beszélve, hogy kárt tehet a Gyermekeidben! Tehát okosan kell cselekedni. Mert onnantól kezdve, hohy Te ezt kérvényezed, számára már nem arról szól a történet, hogy a Gyerekek hova kerüljenek. Jó pár év szabadságvesztésre ítélhetik, amitől bepániko és már meg is van a baj!

Fogadj ügyvédet a lakóhelyeden!!!

108. survivor3 (válaszként erre: 105. - E30b94a9b6)
2008. okt. 8. 18:52
Itt természetesen az utolsó mondatodra értettem.
107. survivor3 (válaszként erre: 105. - E30b94a9b6)
2008. okt. 8. 18:45

A gyereket végül is szépen neveli és nincs gond.

Csak ha változnak a körülmények akkor lehetnek bajok.

A kisfiam nagyon szereti őt.

Meg ő is a gyereket.

Most meg van hülyülve.

106. survivor3 (válaszként erre: 105. - E30b94a9b6)
2008. okt. 8. 18:43

Köszi a támogatást.

Gyakran gondolkodom én is így.

2008. okt. 8. 18:40
Hát a helyedben fognám a közös gyereket és új életet kezdenék. Talász még szerelmet, jó pasi vagy. A hülye kurva meg dögöljön meg és az a másik is aki a betegség alatt csalt meg.
104. survivor3 (válaszként erre: 100. - D0a7a517d6)
2008. okt. 8. 17:10
És boldog emberke az ex?
2008. okt. 8. 17:07

Anyirra feltöltődöm és annyira felemelő érzés a nagy-, déd-, ükszüleim fotóira pillantani.

(Pedig akkor és ott is volt egy csomó probléma.)

Olyan jó egy Családban élni.

Ilyenkor meg csesztheted az egészet.

102. survivor3 (válaszként erre: 100. - D0a7a517d6)
2008. okt. 8. 17:04
Ide-oda járogatnak.
101. survivor3 (válaszként erre: 100. - D0a7a517d6)
2008. okt. 8. 17:03

Ilyet.

Azt hiszik ezek, hogy egy szobák vagyunk.

100. d0a7a517d6 (válaszként erre: 99. - Survivor3)
2008. okt. 8. 16:48
Az én férjem is egy 22 éves lányra cserélt:)))
2008. okt. 8. 16:47

Azt is nehéz elfogadni, hogy ezt tette velem.

De hogy egy ilyen korú emberrel.

Ez hihetetlen.

Ráadásul gyesen van még.

98. d0a7a517d6 (válaszként erre: 97. - Survivor3)
2008. okt. 8. 16:47
Igazán sajnálom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook